Διάλεξε μέλος

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Στην @Aura γιατί είναι ενδιαφέρουσα συνομιλήτρια και θα μου έκανε κι εκείνη ερωτήσεις με τη σειρά της οπότε δε θα ένιωθα ότι της κάνω ανάκριση.


Ποιος πιστεύεις πως παριστάνει ότι είναι τέλεια και κάνει τον "κλόουν" για να κρύψει ότι δεν είναι και τόσο καλά στην πραγματικότητα;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στην @Aura γιατί είναι ενδιαφέρουσα συνομιλήτρια και θα μου έκανε κι εκείνη ερωτήσεις με τη σειρά της οπότε δε θα ένιωθα ότι της κάνω ανάκριση.


Ποιος πιστεύεις πως παριστάνει ότι είναι τέλεια και κάνει τον "κλόουν" για να κρύψει ότι δεν είναι και τόσο καλά στην πραγματικότητα;
ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ
fucking me και κυριολεκτικά ρε @Agaphbou με τον κλόουν,έκλαψα :lol:
ίδια ερώτηση
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα ελεγα την @EvanescenceQ για οσους δεν ξερουν βασικα,νομιζουν φεικ το θετικο το χαρουμενο,πιστεψτε εχω περασει μαυρα σκοταδια για να ειμαι αυτο το οσο μπορω και οσο γινεται αισιοδοξο ατομο μεσα σε ολα αυτα που ζουμε καθημερινα.Πιστευω για μενα ισχυει πολυ εντονα αυτο: «Στα σίγουρα γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος, αλλά για μεγαλύτερη σιγουριά: το πιο ωραίο γέλιο ανήκει στα προσωπάκια που φτιάχτηκαν από πίκρες και από δάκρυα, από ξεφτίλες και στριμώγματα».Μαλβινα Καραλη

Ποιο μελος πιστευεις θα σε ενιωθε απολυτα διχως ωραιοποιησεις ή συμβολισμους?
 

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Θα ελεγα την @EvanescenceQ για οσους δεν ξερουν βασικα,νομιζουν φεικ το θετικο το χαρουμενο,πιστεψτε εχω περασει μαυρα σκοταδια για να ειμαι αυτο το οσο μπορω και οσο γινεται αισιοδοξο ατομο μεσα σε ολα αυτα που ζουμε καθημερινα.Πιστευω για μενα ισχυει πολυ εντονα αυτο: «Στα σίγουρα γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος, αλλά για μεγαλύτερη σιγουριά: το πιο ωραίο γέλιο ανήκει στα προσωπάκια που φτιάχτηκαν από πίκρες και από δάκρυα, από ξεφτίλες και στριμώγματα».Μαλβινα Καραλη

Ποιο μελος πιστευεις θα σε ενιωθε απολυτα διχως ωραιοποιησεις ή συμβολισμους?
Χμμ δεν είμαι σίγουρος ότι κατάλαβα την ερώτηση, αλλά αν εννοείς ποιο μέλος πιστεύω ότι με νιώθει χωρίς όμως να μου χαϊδεύει τα αυτιά, θα πω @Κατερινα Κρ.
Ποιο μέλος θα έπαιρνες μαζί σου αν κέρδιζες ταξίδι για δύο άτομα στα νησιά Φίτζι;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα πώ τον @fretoe παρόλο που δεν εχουμε μιλήσει ποτέ όμως έχει φωτο προφίλ τον Jim Carrey και θυμήθηκα το Truman Show με τα νησιά Fiji. Fuck logic
Με ποιο μέλος θα ήθελες να κάνεις ατέρμονες φιλοσοφικές συζητήσεις;
 

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Θα πώ τον @fretoe παρόλο που δεν εχουμε μιλήσει ποτέ όμως έχει φωτο προφίλ τον Jim Carrey και θυμήθηκα το Truman Show με τα νησιά Fiji. Fuck logic
Με ποιο μέλος θα ήθελες να κάνεις ατέρμονες φιλοσοφικές συζητήσεις;
Να σημειώσω εδώ οτι η φώτο είναι από το prequel του dump & dumper με όνομα dump & dumperer: when Harry met Lloyd στο οποίο δεν παίζει ο Jim Carrey. Ο ηθοποιός λέγεται Eric Chrstian Olsen.

Συγγνώμη για την διακοπή, συνεχίστε :P
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να σημειώσω εδώ οτι η φώτο είναι από το prequel του dump & dumper με όνομα dump & dumperer: when Harry met Lloyd στο οποίο δεν παίζει ο Jim Carrey. Ο ηθοποιός λέγεται Eric Chrstian Olsen.

Συγγνώμη για την διακοπή, συνεχίστε :P
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
πόσο του μοιάζει , σόρι δεν παμε Φιτζι :laugh:



αρχική ερώτηση : Με ποιο μέλος θα ήθελες να κάνεις ατέρμονες φιλοσοφικές συζητήσεις;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.
@hack3r

Ποιον αν γνώριζες πιστεύεις ότι θα σε εκνεύριζε ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
@hack3r
ποιο μέλος πιστεύεις δεν απαντάει ποτέ στα τηλέφωνα;
Εγω ρε φίλε πεντακάθαρα.

Εχω σπάσει και τηλεφωνική συσκευή για να μη το σηκώσω και το έστειλα στο άτομο που με έπαιρνε μετα σε φωτό σε φάση "ουπς". Και ηταν ωραια συσκευή με σχεδιάκι ιδιαίτερο.

Λοιπόν αφού είπα τη μπαρούφα μου για να μη σου χαλάσω την ερώτηση, θα πω ακριβως την ίδια:

ποιο μέλος πιστεύεις δεν απαντάει ποτέ στα τηλέφωνα;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η @Ιππολύτη φυσικά. Παθαίνει κοκομπλοκο μόνο και μόνο στη σκέψη πως πρέπει να απαντήσει.

Με ποιανού τα ποστ όταν ξεκινάς να τα διαβάζεις συμφωνείς και ετοιμάζεσαι να βάλεις θετική, αλλά πάντα στο τέλος γράφει κάτι που σε ξενερώνει;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.
@Himela
Βία στη βία της εξουσίας!

Κάτι έπρεπε να πω κιόλας για χάρη του παιχνιδιού :P




Ποιος είναι η αδερφή ψυχή σου ;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ξεκάθαρα η @Placebo!

Με ποιο μέλος θες να έρθεις πιο κοντά αλλά ντρέπεσαι να το ζητήσεις;
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξεκάθαρα η @Placebo!

Με ποιο μέλος θες να έρθεις πιο κοντά αλλά ντρέπεσαι να το ζητήσεις;
off : Ρε συ χιμέλα γιατι ρίχνεις βόμβες;
Αμα ντρέπεται πως θα το ζητήσει εδω;
Αναμένω τις απαντήσεις.
Συνεχίστε :P


Με ποιο μέλος θες να έρθεις πιο κοντά αλλά ντρέπεσαι να το ζητήσεις;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Α όχι δεν καταλαβαίνω από τέτοια, θα το πω ευθέως.

Με @Aura πάλι.

Αν και με εκνευρίζει, ειναι άνετα sister-soul.



Για να δημιουργήσω ντροπή και στον επόμενο θα συνεχίσω την ίδια ερώτηση, ας είναι καλά η Χιμέλα που τη σκέφτηκε, θέλουμε περισσότερες τέτοιες ερωτήσεις:

Με ποιο μέλος θες να έρθεις πιο κοντά αλλά ντρέπεσαι να το ζητήσεις;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.
Α όχι δεν καταλαβαίνω από τέτοια, θα το πω ευθέως.

Με @Aura πάλι.

Αν και με εκνευρίζει, ειναι άνετα sister-soul.



Για να δημιουργήσω ντροπή και στον επόμενο θα συνεχίσω την ίδια ερώτηση, ας είναι καλά η Χιμέλα που τη σκέφτηκε, θέλουμε περισσότερες τέτοιες ερωτήσεις:

Με ποιο μέλος θες να έρθεις πιο κοντά αλλά ντρέπεσαι να το ζητήσεις;
Valder μήπως παίρνεις τίποτα ληγμένα ή απλώς έσφιξαν οι ζέστες ;


Πόσο εκνευριστικό ήταν αυτό ; πες μου αν είναι να προσπαθήσω περισσότερο :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Valder μήπως παίρνεις τίποτα ληγμένα ή απλώς έσφιξαν οι ζέστες ;


Πόσο εκνευριστικό ήταν αυτό ; πες μου αν είναι να προσπαθήσω περισσότερο :P


Δε σε πρόσεχα έβλεπα αυτό το ενδιαφέρον gif, είπες κάτι; :upside:

pizza eating GIF
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,307 μηνύματα.
Με ποιο μέλος θες να έρθεις πιο κοντά αλλά ντρέπεσαι να το ζητήσεις;
Αν και με τα περισσότερα άτομα που θέλω να έρθω κοντά έχω έρθει και μιλάμε γενικά και εδώ και σε σόσιαλ. Οπότε θα αναφέρω άτομο που δεν έχουμε κάποια ουσιαστική επαφή.

Θα πω @Libertus

γιατί είναι mystery στις απόψεις του περί πολιτικής, κοινωνίας και οικονομίας αλλά και φαίνεται πως μπορεί να γίνει καλός bro.

Υ.Γ. Έχω και άλλα μέλη βέβαια στην λίστα αλλά η ερώτηση αφορά έναν οπότε διαλέγω έναν από πολλούς χδ
Υ.Γ.2 Δεν ξέρω αν περιμένατε κάτι πικάντικο ξέρω γω και σας ξενέρωσα, συγγνώμη :P

Ίδια ερώτηση έτσι why not?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top