Διάλεξε μέλος

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
H @Himela ως cougar.


Ποιος έχει δει τις περισσότερες σειρές;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Aaaaw you would be so damn proud...
Τώρα που θυμηκα την μοίρα μου και ποια με μέλει να παντρευτώ καλό θα ήταν να μην ξέρουν το IQ τους.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Η σινεφίλ

Ποιος πιστεύεις είναι ο πιο σοβαρός που έχει μόνο σοβαρά ποστ;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
απο τον @akikos εχω δει τα πιο πολλα ποστ για σειρες
(α οκ απαντησανε ηδη, ειμαι των ταινιων κυριως απο σειρες δεν θα λεγα οτι ειμαι ανταγωνισιμη)

@Nihilist θα ελεγα

ποιον θα διαλεγες να σου κοψει τα μαλλια τωρα που κλεινουν τα κομμωτηρια παλι
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
@Λένω έτσι μου κάνει πιο υπεύθυνο άτομο για να κάνει ότι να ναι .



Ποιον θα διάλεγες να σου εξηγήσει κάτι δυσνόητο ;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Τον @hack3r σαν εξιλαστήριο θύμα για όλες τις περίεργες ερωτήσεις.


Ποιον θα έβαζες για αρχηγό μιας ομάδας ;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Με βάση τα Παλέρμο θα πω @Eileen

Ποιος πιστεύεις ότι ήταν ο μεγαλύτερος ρουφιάνος στο σχολείο? ( Τύπου αυτός λείπει, είχαμε μια εργασία, αυτοί καπνίζουν και άλλα τέτοια ευχαριστα)
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,706 μηνύματα.
That's simply not true. Πάντα ήμουν αδιάφορος χαρακτήρας ( καμία σχέση με το πως είμαι εδώ μέσα ). Αμφιβάλλω αν θα με θυμούνται οι περισσότεροι καθηγητές ή συμμαθητές.

Για να απαντήσω και στην ερώτηση. Αν μπορούσα να κάνω tag τον εαυτό μου θα τον έκανα μιας που εγώ νομίζω έχω τα πρωτεία κοινωνικής αδεξιότητας αλλά για να είμαστε και μέσα στους κανόνες του παιχνιδιού θα πω @Volkswagen Fan γιατί νομίζω αντιμετωπίζει τα ίδια προβλήματα.


Ποιος θεωρείς ότι όσο κρατήσει το στέκι θα είναι πάντα μέσα κατακτώντας άτυπα τον τίτλο του αιώνιου στεκίτη;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αυτό είναι κάτι εντελώς άσχετο με τον υπόλοιπο χαρακτήρα και δεν υπάρχει κανένας τρόπος να το γνωρίζω από τα γραφόμενα του καθενός εδώ μέσα, ούτε καν να το φανταστώ. Οπότε με εντελώς σαθρά επιχειρήματα θα πω την πλασιμπο γιατί τώρα που είναι νέα μαμά κι έχει τρεξίματα ίσως δεν προλαβαίνει να φροντίσει τόσο την υγιεινή της, σε σχέση έστω με πριν.



Ποιος πιστεύεις ότι έχει πολύ ερωτική φωνή;
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά, καλό θα ήταν να προσέχουμε λίγο τι ερωτήσεις θέτουμε. Άλλο να κάνουμε νύξη για αντιπάθεια, που στο κάτω κάτω δεν γίνεται να αλληλοσυμπαθιόμαστε με όλους, κι άλλο να βγάζουμε κάποιον άπλυτο. Προσβάλουμε τον άλλο έτσι.

On topic: Θα πω τον Valder, επειδή τον έχω ακούσει να κάνει ραδιόφωνο.

Ποιον είχες πάρει στραβά και στην πορεία αναθεώρησες;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,706 μηνύματα.
@wthiswrongwu

Ποιος από εδώ μέσα πιστεύετε ότι είναι πιο επιρρεπής στο να διαπράξει κάποιο πλημμέλημα;;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
@wthiswrongwu

Ποιος από εδώ μέσα πιστεύετε ότι είναι πιο επιρρεπής στο να διαπράξει κάποιο πλημμέλημα;;

Ο Βουνός

Αν όλοι έτρωγαν με πηρουνια και μαχαίρια σε ενα επίσημο δείπνο, ποιός θα ήταν αρκετά ρεμάλι για να φάει με τα χέρια;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,706 μηνύματα.
Ο @hack3r γιατί αν ήμουν και εγώ εκεί θα μου έκανε επίδειξη αντρίλας εκτός αν ήταν εκεί η @Λένω και τον έβαζε στην θέση του.


Ποιος πιστεύεις ότι είναι σκληρός αλλά καταβάθος είναι αρνάκι;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Παιδιά, καλό θα ήταν να προσέχουμε λίγο τι ερωτήσεις θέτουμε. Άλλο να κάνουμε νύξη για αντιπάθεια, που στο κάτω κάτω δεν γίνεται να αλληλοσυμπαθιόμαστε με όλους, κι άλλο να βγάζουμε κάποιον άπλυτο. Προσβάλουμε τον άλλο έτσι.

On topic: Θα πω τον Valder, επειδή τον έχω ακούσει να κάνει ραδιόφωνο.

Ποιον είχες πάρει στραβά και στην πορεία αναθεώρησες;
Περίεργο αυτό που λες , με το άπλυτος δεν θα προσβληθεί κανείς γιατί δεν έχουμε και στοιχεία, μάλλον αστείο θα φανεί . Με άλλες ερωτήσεις μπορεί να θιχτεί κάποιος γιατί δεν είναι μια απλή αντιπάθεια , μπορείς άνετα να ''στολίσεις '' κάποιον με ένα χαρακτηρισμό , που εντάξει δεν είδα να το κάνει κανείς .


Αρνάκι ο @Volkswagen Fan





Ποιος πιστεύεις ότι είναι ο πιο ντροπαλός χαρακτήρας ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Περίεργο αυτό που λες , με το άπλυτος δεν θα προσβληθεί κανείς γιατί δεν έχουμε και στοιχεία, μάλλον αστείο θα φανεί . Με άλλες ερωτήσεις μπορεί να θιχτεί κάποιος γιατί δεν είναι μια απλή αντιπάθεια , μπορείς άνετα να ''στολίσεις '' κάποιον με ένα χαρακτηρισμό , που εντάξει δεν είδα να το κάνει κανείς .
Ok, ίσως εγώ το βλέπω έτσι, Αύρα. No hard feelings. :)
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πιο ντροπαλή με άτομα που δεν έχει οικειότητα η @Ιππολύτη, πιο ντροπαλή όταν ακούει κάποιο κοπλιμέντο η @CiNeFiL



Ποιος πιστεύεις ότι ήταν το πιο ζαβολιαρικο παιδάκι/μωράκι;

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ok, ίσως εγώ το βλέπω έτσι, Αύρα. No hard feelings. :)
Δεν το βλέπεις μόνο εσύ έτσι. Κι εγώ ένιωσα άβολα όταν απάντησα την ερώτηση γι αυτό και εξήγησα διεξοδικά το σκεπτικό μου.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Δηλαδή το να λέμε ότι θα τους στειρώναμε , θα τους καίγαμε τα ποστ, θα τους μπανάραμε, θα ντρεπόμασταν να τους συστήσουμε είναι οκ άλλα άμα πούμε ότι κάποιος είναι άπλυτος θα γίνει και κάτι ! Θα μου πεις τι το αναλύεις τώρα, απλά μου κάνει εντύπωση ! Νομίζω τον χάκερ είπαν άπλυτο σε κάποια φάση πάντως , τι να κάνει ο άνθρωπος ..
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δηλαδή το να λέμε ότι θα τους στειρώναμε , θα τους καίγαμε τα ποστ, θα τους μπανάραμε, θα ντρεπόμασταν να τους συστήσουμε είναι οκ άλλα άμα πούμε ότι κάποιος είναι άπλυτος θα γίνει και κάτι ! Θα μου πεις τι το αναλύεις τώρα, απλά μου κάνει εντύπωση ! Νομίζω τον χάκερ είπαν άπλυτο σε κάποια φάση πάντως , τι να κάνει ο άνθρωπος ..
Νομιζω υπεραναλυουμε βλακειες.
Ενα παιχνιδι ειναι δεν ειπες και τον αλλον τερμα ανικανο ή κατι αλλο χειροτερο.
Νομιζω πως καποιες φορες βλεπουμε προσβολες εκει που δεν υπαρχουν (γενικα μιλαω) και δημιουργειται ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ θεμα χωρις να υπαρχει και καποιος βασιμος λογος.
Δεν θα χαλασει η καθημερινοτητα καποιου αν καποιος αλλος του γραψει καπου ξερεις καποιες φορες εισαι απλυτος.
Οποτε?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top