Διάλεξε μέλος

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδιά, μέχρι ενός σημείου είναι το χιούμορ. Ούτε το στείρωμα βρίσκω χιούμορ, προσωπικά. Για το κάψιμο των posts κλπ δεν με νοιάζει καν, γιατί πάνω σ' αυτό μπορείς να πεις ότι δεν συμφωνούν οι απόψεις σας. Κι εν πάση περιπτώσει, το χιούμορ είναι στα πλαίσια μιας παρέας, που έχει υπάρξει αλισβερίσι και γνωρίζεις τον άλλον. Δεν θα το δει ως χιούμορ ένας άσχετος που τον τάγκαρα εγώ κι εσύ. Θα το θεωρήσει αγένεια, και πολύ καλώς θα το εισπράξει έτσι.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μέχρι ενός σημείου είναι το χιούμορ. Ούτε το στείρωμα βρίσκω χιούμορ, προσωπικά. Για το κάψιμο των posts κλπ δεν με νοιάζει καν, γιατί πάνω σ' αυτό μπορείς να πεις ότι δεν συμφωνούν οι απόψεις σας. Κι εν πάση περιπτώσει, το χιούμορ είναι στα πλαίσια μιας παρέας, που έχει υπάρξει αλισβερίσι και γνωρίζεις τον άλλον. Δεν θα το δει ως χιούμορ ένας άσχετος που τον τάγκαρα εγώ κι εσύ. Θα το θεωρήσει αγένεια, και πολύ καλώς θα το εισπράξει έτσι.
Ενταξει συμφωνώ αλλα και παλι δεν ειναι τοσο τραγικο. Αυτο θελω να πω. 👍😊
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν είπα ότι είναι τραγικό κι ότι θα ρίξω κάποιον στην πυρά. Απλά είπα να είμαστε πιο προσεκτικοί στις ερωτήσεις μας. Αν εσύ, εγώ ή όποιος είμαστε ανοιχτοί, δεν σημαίνει ότι είναι και ο άλλος. Αυτό λέω, και πολύ φιλικά κιόλας. Δεν κάνω επίθεση.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δεν είπα ότι είναι τραγικό κι ότι θα ρίξω κάποιον στην πυρά. Απλά είπα να είμαστε πιο προσεκτικοί στις ερωτήσεις μας. Αν εσύ, εγώ ή όποιος είμαστε ανοιχτοί, δεν σημαίνει ότι είναι και ο άλλος. Αυτό λέω, και πολύ φιλικά κιόλας. Δεν κάνω επίθεση.
Καταλαβα τι θες να πεις και ετσι είναι το σωστο τελικα να μην ειμαστε τοσο ανοιχτοι γιατι εμεις μπορει να το κανουμε απο την καλη μας τη διαθεση ή λογω χιουμορ και ο αλλος μπορει να παρεξηγηθει.
Οπως γίνεται συνηθως.
Thats it👍😊
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
E άντε, απαντήστε και στην ερώτησή μου τώρα :p
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω πως τα χρήματά μου θα ήταν ασφαλή με τον @hack3r.

Με ποιον θα έκανες ραδιοφωνική εκπομπή και τι χροιά θα δίνατε;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Με @Gate4 και @CiNeFiL και θα σας κάναμε όλους expose μουαχαχαχαχαχαχα

Το κάνω ήδη εικόνα, "Aplyta.fm στους 100,2".


Ποιος πιστεύεις ότι έχει την καλύτερη αίσθηση του χιούμορ;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
@Lysippe Για να μαστε ακριβείς, ο @hack3r θα αγόραζε με τα λεφτά σου bitcoin κι απλώς με τα κέρδη θα σου έδινε πίσω μετά από λίγο καιρό ακριβώς το ποσό που του είχες δώσει κρατώντας το αυξανόμενο υπόλοιπο για τον εαυτό του.

Ο @The Mountain έχει χιούμορ και το επιδεικνύει περισσότερο απ όλους εδώ μιας και είναι οριακά τρολλοπροφίλ, οπότε ξεχωρίζει.

Ποιον θα έπαιρνες σε πανηγύρι στο χωριό σου;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τον @Fast για να φάμε κλεφτικο.

Ποιον θεωρείς τον μεγαλύτερο κολοτουμπα που δεν παραδέχεται τα λάθη αλλά όλο βρίσκει κάποια δικαιολογία να τα καλύψει;
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο @giannhs2001 γιατί παρά τη συμφωνία ειρήνης που υπέγραψε, εξακολουθεί να ραγίζει την καρδιά μου με όσα λέει κ κάνει... Χρόνια πολλά , by the way...



Ποιο μέλος θεωρείς ότι είναι το πιο ευαίσθητο στην πραγματικότητα ;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η @Aura

Ποιος πιστεύεις ότι θα έδινε τη μάνα του στην αστυνομία αν την έπιανε να κάνει κάποιο έγκλημα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ο @Volkswagen Fan , αφού της έλεγε πρώτα πόσο απογοητευμένος είναι από την ανήκουστη παραβατική της συμπεριφορά.



Ποιος πιστεύεις ότι διάβαζε περισσότερες ώρες όταν ήταν μαθητής;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα φυσικά εσύ @Agaphbou είμαι σίγουρος πως ήσουν το φυτουκλάκι της τάξης, είχες το απουσιολόγιο στο οποίο έγραφες με ροζ στυλό και οι μισές σου φίλες σε έκαναν παρέα για να τις βοηθάς με τα μαθήματα. Βάζω και στοίχημα ότι είχες ντοσιέ, με μέσα οργανωμένες σε χρωματάκια τις σημειώσεις, έγραφες με διαφορετικό χρώμα στυλό τον αριθμό της άσκησης και το υποερώτημα, είχες κασετίνα με μέσα χάρακα, διαβήτη, μοιρογνωμόνιο, τουλάχιστον 5 διαφορετικά χρώματα στυλό και 2 μηχανικά μολύβια + 2 κουτάκια με μύτες κοκ... 🤓

Ποιος πιστεύεις ότι ντύνεται ωραία;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Μα φυσικά εσύ @Agaphbou είμαι σίγουρος πως ήσουν το φυτουκλάκι της τάξης, είχες το απουσιολόγιο στο οποίο έγραφες με ροζ στυλό και οι μισές σου φίλες σε έκαναν παρέα για να τις βοηθάς με τα μαθήματα. Βάζω και στοίχημα ότι είχες ντοσιέ, με μέσα οργανωμένες σε χρωματάκια τις σημειώσεις, έγραφες με διαφορετικό χρώμα στυλό τον αριθμό της άσκησης και το υποερώτημα, είχες κασετίνα με μέσα χάρακα, διαβήτη, μοιρογνωμόνιο, τουλάχιστον 5 διαφορετικά χρώματα στυλό και 2 μηχανικά μολύβια + 2 κουτάκια με μύτες κοκ... 🤓

Ποιος πιστεύεις ότι ντύνεται ωραία;

Η @EvanescenceQ από γυναίκες και εσυ από άντρες.


Ποιός πιστεύεις πως ήταν μέγας καρπαζοεισπράκτωρ στα νιάτα του;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εγώ, κάθε φορά που διαβάζω κείμενο του @Fast για το πώς με φαντάζεται:
tenor.gif


Seriously dude, stop it.


Επίσης εγώ, σε μια απέλπιδα προσπάθεια να σώσω ό,τι υπόληψη μου απέμεινε:
inCollage_20210107_175555071.jpg


Ωραία πιστεύω ντύνεται o @Viedo, δεν ξέρω γιατί, αυτό μου βγάζει.



Ποιος πιστεύεις ότι είναι καλύτερος στο να ψυχογραφεί ανθρώπους;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Εγω.

Ποιός πιστεύεις πως ήταν μέγας καρπαζοεισπράκτωρ στα νιάτα του;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τώρα για την ερώτησή σου, θα το έθετα σε ένα γενικότερο πλαίσιο, το πλαίσιο τής ζωής, που οι καρπαζιές μπορεί να μην είναι μόνο από κείνους που κάνουν μπούλινγκ σε κάποιον πιο αδύναμο ή/και κλειστό χαρακτήρα. Υπό αυτή την έννοια, θα έβαζα οποιονδήποτε που βλέπω να γράφει ώριμα και ψαγμένα. Οι δυσκολίες είναι που σφυρηλατούν προσωπικότητες και ανοίγουν μάτια. Οπότε θα έλεγα ακόμα και σένα, Μέγα Ψυχογράφε.

Ποιος/α θα ήθελες να αρχίσει πάλι να γράφει στο φόρουμ;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ο @Demlogic . Η επικοινωνία μας χάνεται κάπου στο καλοκαίρι του 2011 αλλά θυμάμαι ήταν ωραία παρουσία.

Ποιόν θεωρείς πιό φανατικό στις απόψεις του;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Tον @giannhs2001 τερμα αδιαλλακτος :clapping:

Ποιον θεωρεις την ψυχη της παρεας?Αυτον/ην που κανει ολους να περνανε ευχαριστα?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top