Διάλεξε μέλος

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με τον @giannhs2001 ήρθα πολυύ κοντά ε Γιάννη δεν ήρθααα;





Ποιο μέλος πιστεύεις ότι είναι το πιο ανύποπτο ;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,791 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,791 μηνύματα.
Αφού έχω την ελευθερία της ερμηνείας θα πω @hack3r γιατί έτσι όπως τα λέει όλα μεταξύ σοβαρού και αστείου, για να ανάψει και καμία φωτιά δεν μπορείς ποτέ να είσαι σίγουρος για το τι εννοεί και τι όχι επομένως ακόμα και αν λέει πιο ακραία πράγματα δεν τον παρεξηγεί κανείς άρα ξέρει να καλύπτεται και δεν υπάρχουν υποψίες σε βάρος του.

Ποιος πιστεύεις από εδώ έχει γενικά την πιο επιθετική συμπεριφορά;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Όλοι εσείς που σφάζεστε στα πολιτικά (ομερτά).



Ποιος πιστεύεις ότι είναι ο πιο ρομαντικός;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
O @wthiswrongwu ξερετε το λόγο μη γίνομαι γραφικός.

Ποιος είναι ο πιο ύπουλος και γιατί.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Επίσης ο @wthiswrongwu γιατί από εκεί που είναι γλυκύτατος, ευγενέστατος, ψυχούλα βγάζει κάτι νύχια και τους πετσοκόβει όλους. Και μετά επιστρέφει στο ζεν mode και λέει "ε ξέφυγα λίγο, αποτυχημένο χιούμορ ήταν αλλά δεν μπορώ, όταν παθιαζομαι με κάτι χάνω τον έλεγχο...", οπότε δεν ξέρεις πότε θα σε στριμώξει στη γωνία και γιατί.



Ποιον θα όριζες ως μοναδικό κληρονόμο σου;

(μόλις απαντηθεί αυτό έχω μια πολύ spicy ερώτηση)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εσενα @Agaphbou και την @Aura
Youre My Favorite Tonight Show GIF by The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Ποιος είναι ο πιο κουτσομπόλης ;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
βρε για σενα εχω αλλο :D
judd apatow comedy GIF

Το ότι είμαι τσουλος δεν σημαίνει πως δεν έχω αισθήματα ξέρεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποιος είναι ο πιο κουτσομπόλης ;

Ο Devil

Ποιος είναι ο πιο αντικοινωνικος;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
@hack3r ο epote.

Ήρθε η ώρα της spicy ερώτησής μου...


Ποια 2 άτομα θα επέλεγες για να κάνετε τρίο και γιατί;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Με ποιον δεν θα έκανες σεξ ;

Αφού δεν ρωτάει κανείς

Όχι και δεύτερη επιλογή eva, σε παρακαλώ πολύ!
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δε θα έκανα με τον Volkswagen Fan γιατί αφενός είναι πολύ μικρός ηλικιακά για τα γούστα μου και αφετέρου τον θυμάμαι σε διάφορα σεξοθρεντ να αηδιάζει/τρομάζει με οτιδήποτε πλησίαζε έστω και αμυδρά το kinky οπότε μάααλλον δε θα τα βρίσκαμε και πολύ σ' αυτόν τον τομέα αν δεν ήμασταν ερωτευμένοι ξέρω γω.



Ποιος/α πιστεύεις ότι έχει τις περισσότερες σεξουαλικες εμπειρίες;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,791 μηνύματα.
Δε θα έκανα με τον Volkswagen Fan γιατί αφενός είναι πολύ μικρός ηλικιακά για τα γούστα μου και αφετέρου τον θυμάμαι σε διάφορα σεξοθρεντ να αηδιάζει/τρομάζει με οτιδήποτε πλησίαζε έστω και αμυδρά το kinky οπότε μάααλλον δε θα τα βρίσκαμε και πολύ σ' αυτόν τον τομέα αν δεν ήμασταν ερωτευμένοι ξέρω γω.



Ποιος/α πιστεύεις ότι έχει τις περισσότερες σεξουαλικες εμπειρίες;

Είπες να με λυπηθείς και να μην με θάψεις ξανά; χαχα

Ο @airtrelomike13 ΔΕΝ θέλει και ερώτηση.

Ποιος πιστεύεις ότι θα μείνει για πάντα μπακούρι;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσύ θα μείνεις μπακουρι μαν, που η μία είναι λεσβια δε σου κανει, η άλλη ελεύθερων ηθών, η άλλη πολύ προκλητική και η άλλη έχει βαμμένα μαλλιά.

Ποιος θα γινόταν άνετα σεριαλ κιλερ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
You @hack3r
it's you GIF

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποιος θα ήταν χαζομπαμπας ή χαζομαμα?
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top