Δεν το πιστεύω...

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μπράβο του mpourou!!! Πολύ ευχάριστο! Να τον χαίρεσαι και να σου δίνει πάντα λόγους να τον θαυμάζεις! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
οτι η αεκαρα θα επαιζε τοσο καλο αγωνα χτες...
ειναι ανυπερβλητηηηηη!!
και ας μη σηωσαμε το κυπελο τελικα!

Ναι ομως οταν εμειναν με 9 επρεπε να τους τσακισατε. Δεν το κανατε... Δεν πειραζει.

ότι ο αδερφός μου βγήκε 6ος στο πανευρωπαϊκό!!! :):):clapup:

Σε τι ακριβως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Ξιφασκία με ξίφος ασκήσεως... :)

Είναι οικογενειακό το κόλλημα... :redface:

Α!Και ευχαριστώ πολύ Isiliel μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Μπραβο mpourou! Φανταζομαι για να βγαινει 6ος στο ευρωπαϊκο θα ειναι απ'τους καλυτερους στην Ελλαδα. Ποσο χρονων ειναι, αληθεια;

Υγ.
Είναι οικογενειακό το κόλλημα... :redface:

Επικυνδινη οικογενεια... :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Ποσο χρονων ειναι, αληθεια;

Είναι μόνο 14 και το πρωτάθλημα ήταν μέχρι τα 17..Δυστυχώς επειδή είναι ακόμα β'γυμνασίου δε παίρνει κάποια προσαύξηση μορίων όταν θα δώσει πανελλαδικές εξετάσεις....
Αλλά και εγώ που είχα δε τη χρησιμοποίησα..

Επικυνδινη οικογενεια... :knife:

:D:D Μόνο εκεί που πρέπει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
.Δυστυχώς επειδή είναι ακόμα β'γυμνασίου δε παίρνει κάποια προσαύξηση μορίων όταν θα δώσει πανελλαδικές εξετάσεις....
Αλλά και εγώ που είχα δε τη χρησιμοποίησα..

Κακως. Επρεπε να κανεις φασαρια, επρεπε να αρπαξεις το ξιφος σου και να τους δειξεις τι σημαινει mpourou... :1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
οτι θα εγραφα ποτε σε σαιτ ή οτι θα ασχολιομουνα εγω με κομπιουτερ ιντερνετ κλπ:P

βρε πως αλλαζουν οι καιροι, εγω εδω.....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
...οτι παροτι δεν σηκωσα κεφαλι απο το βιβλιο μεκοψαν και βιοχημεια και γενικη μικροβιολογια, ενω τα αλλα που τα χα κανει μια αναγνωση τα περασα για την πλακα μου...

...οτι περνανε 5 φοιτητες μονο απο καθε τμημα! ειναι απιστευτο ποσο βαρεμενος μπορει να εισαι τελικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
...οτι παροτι δεν σηκωσα κεφαλι απο το βιβλιο μεκοψαν και βιοχημεια και γενικη μικροβιολογια, ενω τα αλλα που τα χα κανει μια αναγνωση τα περασα για την πλακα μου...

...οτι περνανε 5 φοιτητες μονο απο καθε τμημα! ειναι απιστευτο ποσο βαρεμενος μπορει να εισαι τελικα!

Η ιδια απαραδεκτη κατασταση επικρατει, τελικα, σε ολες τις σχολες της Ελλαδας. Τα εχουν κανει λιγο χαλια με τους ελενχους οι καθηγηταδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
:'(:'(:'(:'(:'(Δεν το πιστευω....
οτι τις διακοπες που σχεδιαζα απο το προηγουμενο καλοκαιρι
δεν θα μπορεσω τελικα να παωωωω...........:bye:

ατιμη ζωη αααχχχχ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
...οτι εχασα το κινητο μου.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
...οτι εχασα το κινητο μου.. :(


:console:να περασεις απο εκει που πηγες τις τελευταιες ωρες... μπας και το αφησες καπου και το βρεις...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
:console:να περασεις απο εκει που πηγες τις τελευταιες ωρες... μπας και το αφησες καπου και το βρεις...:/:
Περασα.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
:(:( ..... κτυπησες να δεις αν το απαντησει κανεις?
Εχω χασει τα ιχνη του απ'το Σαβαττο βραδυ. Τοτε υπεθεσα οτι το ξεχασα στο σπιτι του ξαδερφου μου. Αλλα δεν ειναι εκει και ισως επεσε στο αμαξι ενος φιλου του που ειναι το αμαξι ενος φιλου του φιλου του, μπλα-μπλα-μπλα.. Θα δειξει. Μπορει να το βρω και καταλαθος στο σπιτι μου. Τοσο ακαταστατος ειμαι.. :P

Και για να σου απανησω στο πρωτο ερωτημα, η μπαταρια εχει σβησει ή καποιος μπορει να το εχει κλεισει επιτηδες..:worry: Και μ'αυτον τον αριθμο μπορουσα να μιλησω δωρεαν με τα αδερφια μου.. :/:

Δεν πειραζει. Παμε για καινουριο τωρα. Κατι πιο απλο, σιγουρα. Να μην το κλαιω κιολλας.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
...οτι τελικα βρεθηκε το κινητο μου, ενω ειχα χασει ολες τις ελπιδες μου.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
...οτι τελικα βρεθηκε το κινητο μου, ενω ειχα χασει ολες τις ελπιδες μου.. :D


:clapup::clapup::clapup: ρε αμα επιμενει η μουν σε κατι να την ακους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup: ρε αμα επιμενει η μουν σε κατι να την ακους:P
Tελικα ηταν στο αμαξι του φιλου-του φιλου-του ξαδερφου μου που ηταν και καγκουρικο-φτιαγμενο. Εξωτερικα και εσωτερικα ηταν καταμαυρο και δεν μπορουσες ευκολα να εντοπισεις το μαυρο κινητο μου. Τελος καλο-ολα καλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
συμπέρασμα : μου την δίνουν τα καγκούρικα αμάξια

δεν το πιστεύω : είναι 15 ιουλίου με λ και όχι ν παρακαλώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
συμπέρασμα : μου την δίνουν τα καγκούρικα αμάξια

δεν το πιστεύω : είναι 15 ιουλίου με λ και όχι ν παρακαλώ

Άπιστε!!!:yahoo::yahoo::cry_x::sleep::music:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top