Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
τελικα η ζωη πως τα φερνει ετσι η πουτανα και στα κανει ανω κατω???μαγειααα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,871 μηνύματα.
τελικα η ζωη πως τα φερνει ετσι η :whistle: και στα κανει ανω κατω???μαγειααα!:D

Πιπέρι!:P Δεν επιτρέπεται να βρίζουμε!:no:

Εγώ ακόμα πονάω. Εσύ τι έπαθες;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πιπέρι!:P Δεν επιτρέπεται να βρίζουμε!:no:

Εγώ ακόμα πονάω. Εσύ τι έπαθες;:worry:
ουψι...:(:PΔεν θα το ξανακάνω...
γιατι πονας ορε συντεκνε?απλα ολα τα πανω ηρθαν κατω και ολα τα κατω πηγαν πανω...πωπω μπερδεμα ετσι?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,871 μηνύματα.
απλα ολα τα πανω ηρθαν κατω και ολα τα κατω πηγαν πανω...πωπω μπερδεμα ετσι?:whistle:

Έτσι δεν γίνεται πάντα; Προφανώς είναι τόσο τυχαίο που πέσανε όλα ταυτόχρονα μάλλον και γι αυτό θα σου έκανε εντύπωση.:D Εγω δεν ξέρω τι έχω, τσούζει στην κοιλιά μου από κάτω, μέρες τώρα και πρέπει να πάω να του ρίξω μια ματιά, μην είναι καμιά πετρούλα τίποτε...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Έτσι δεν γίνεται πάντα; Προφανώς είναι τόσο τυχαίο που πέσανε όλα ταυτόχρονα μάλλον και γι αυτό θα σου έκανε εντύπωση.:D Εγω δεν ξέρω τι έχω, τσούζει στην κοιλιά μου από κάτω, μέρες τώρα και πρέπει να πάω να του ρίξω μια ματιά, μην είναι καμιά πετρούλα τίποτε...:hmm:

μαλλον αυτο θα φταιει...παντως μου εχει μείνει μια ομορφη γλυκα...ελπιζω οι αυτοκαταστροφικες μου τασεις να μην την διαλυσουν...:)

ωχ...ελα βρε Valder...προσεχε λιγο...να πας να το κοιταξεις...μην το αφησεις...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,871 μηνύματα.
μαλλον αυτο θα φταιει...παντως μου εχει μείνει μια ομορφη γλυκα...ελπιζω οι αυτοκαταστροφικες μου τασεις να μην την διαλυσουν...:)

Ααααα μυρίζομαι ειδύλλιοοοοο!!! :D:whistle: Να κρατάς τις καλές/γλυκές στιγμές της ζωής σου, όσο το δυνατόν περισσότερο, γιατί σαν έρθουν τα δύσκολα, αυτές θα γυρνάς και θα κοιτάς και θα παίρνεις δύναμη. Ανέβαλλε λοιπόν την αυτοκαταστροφή για λίγο (έως πολύ!:P):)

ωχ...ελα βρε Valder...προσεχε λιγο...να πας να το κοιταξεις...μην το αφησεις...:/:

Εννοείται! Θενκγιου για το ενδιαφέρον!:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ααααα μυρίζομαι ειδύλλιοοοοο!!! :D:whistle: Να κρατάς τις καλές/γλυκές στιγμές της ζωής σου, όσο το δυνατόν περισσότερο, γιατί σαν έρθουν τα δύσκολα, αυτές θα γυρνάς και θα κοιτάς και θα παίρνεις δύναμη. Ανέβαλλε λοιπόν την αυτοκαταστροφή για λίγο (έως πολύ!:P):)

ισως...:)μαλλον αυτο πρεπει να κανω...οχι μαλλον.σιγουρα...θα το απολαυσω οσο μπορω.:)



Εννοείται! Θενκγιου για το ενδιαφέρον!:hug:
τιποτις...:whistle:περαστικά σου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,871 μηνύματα.
ισως...:)μαλλον αυτο πρεπει να κανω...οχι μαλλον.σιγουρα...θα το απολαυσω οσο μπορω.:)

Έτσι μπράβο!!!:clapup:


τιποτις...:whistle:περαστικά σου!:)

Άσε τα σφυρίγματα, δεν καταθέτω τα λεφτά!:P Ευχαριστώ πλι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γλυκερια

Νεοφερμένος

Η Γλυκερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Καλημερα στην ξενυχτικη παρεα... σας φαινεται και σε σας οτι η ζωη αρχιζει μετα τις 10 το βραδυ?? Γαληνη κι ηρεμια την μια νυχτα, την αλλη εξο8οντικο γλεντι...σημερα κρασακι και μουσικη, στην υγεια μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ετσι ετσι! κοιμαμαι το πρωι για να ξυπνησω το μεσημερι κ να ξανακοιμηθω μετα γιατι ο υπνος το μεσημερι κανει καλο!:D:P

χμ... βεβεαι τωρα που τ σκεφτομαι...
δινω χημεια το πρωι... μηπως να την κανω σιγα σιγα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλημέρα και καλή επιτυχία στο μάθημα αύριο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
thankies να σαι καλα! καληνυχτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Absent Minded

Νεοφερμένος

Ο Τζένη Μπότση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχοθεραπευτής και μας γράφει απο Ωρεοί (Εύβοια). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Άντε και καλό μας ύπνο :sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι κουβεντούλα και πράσινα άλογα, εδώ πέρα είμαστε.



Τις καλημέρες μου στους τοίχους και τα bots. Λιώσιμο σε θεωρητική πληροφορική εδώ για μάθημα που δίνω.




//πω, πέρασε ολάκερη εξεταστική χωρίς να γράψω εδώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλημέρες. Δεν κάνει λέει να ξενυχτάω λόγω στίγματος, αλλά δεν έχω ύπνο πάλι απόψε και το ράδιο παίζει τόσο ωραία τραγούδια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
στίγματος ;
δηλαδίς ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στίγμα αναιμίας καλιέ. Δεν κάνει να ξενυχτάς άμα έχεις τέτοιο, επιβαρύνεις πολύ τον οργανιζμό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γρήγορα για ύπνο κυρία με το στίγμα!!! :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
καλά , ο καθείς με τον τρόπο του (επιβαρύνει τον οργανισμό του)

εγώ πάντως αξίζω μια θέση σε αυτό το θέμα - τι θέση δλδ ολόκληρο δωμάτιο









π.σ. δυστυχώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.sn0b

Νεοφερμένος

Η. sn0b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Γειά σας ξενύχτηδες λοιπόν.:bye::bye::bye:

Η κλασική ξενύχτισσα εδώ μέσα είμαι εγώ και χαίρομαι που η αγαπητή μπαμ μπαμ άνοιξε αυτό το τόπικ για να γεμίσει εύχαριστα τις νύχτες της μοναξιάς μου.(νταξ το παράχεσα :P)

Άντε καλημέρα μας βρε :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top