Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
παρατηρησα κατι...
ολοι ειστε απο βορεια ελλαδα μονο εγω δεν...
οτι του φανη του λολοστεφανη λενε τελος παντων...

ρε θανο τα αισθησιακα καλτσον που θα φοραω εγω στην πορτα θα σκιζονται ευκολα... ;)
και αλλα εξοδα δηλαδη...

Εσύ δεν νύσταζες πριν 5 ώρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
υπάρχει μπουρδελιστικό δάνειο όπως λέμε καταναλωτικό η στεγαστικό?:hmm:...να το ψάξουμε...:hmm:
οχι ρε:P
θα παω εγω και θα τους πω πως ειναι για ιερο σκοπο:angel::angel::angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ασε με να ξερω κατι παραπανω...:fss::fss::fss:

δε πανε μονο αυτοι, πιστεψε με:xixi:;):D:P

επισης αυτοι που δε μαμαν ποτε εχουν και τις περισοοτερες ορμες και κανουν σαν τρελοι:P

kalasnikov τοθς λες οκ, αλλα οχι και shotgun!!:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Εσύ δεν νύσταζες πριν 5 ώρες?
δεν πειραζει...
τωρα παντως δε νυσταζω καθολου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
ΝΑ ΒΑΛΕΙ Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΓΙΑ ΛΑΠ ΤΟΠ!!!!!!!!!!!!

τι νταβας είναι... :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
οχι ρε:P
θα παω εγω και θα τους πω πως ειναι για ιερο σκοπο:angel::angel::angel:
τωρα ησυχασα... :lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
:jumpy::jumpy::jumpy:και αλλα εξοδα??
θα πω την γιαγια μου να τσονταρει την συνταξη της για χαρη του μπουρδελου μας:jumpy::jumpy::jumpy:
οχι κακη ιδεα.. γιαγιαδες παππουδες οτι εχετε να τσονταρουν για να γυρισουμε τσοντα.. :jumpy::jumpy::jumpy:

μα ειναι για καλο σκοπο λεμε.. :D
οσο για το δανειο ναι θα παρουμε μπουρδελικο δανειο με επιτοκιο 0% γιατι ειμαστε μαγκες.. :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
οι σωστοι επιχηρηματιες επενδυουν:fss:
χα.. γλιτονουμε εξοδα... θα φερω στολες απο στρατιωτινες και μπατσινες...:D:D:D

:cool: μολις γλιτωσαμε 200 ευρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ΝΑ ΒΑΛΕΙ Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΓΙΑ ΛΑΠ ΤΟΠ!!!!!!!!!!!!

τι νταβας είναι... :fss:

μήπως να κάνουμε και τηλεμαραθώνιο για το μπορδέλο...κοινωνικό έργο εκτελούμε εξάλου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
παρατηρησα κατι...
ολοι ειστε απο βορεια ελλαδα μονο εγω δεν...
οτι του φανη του λολοστεφανη λενε τελος παντων...

ρε θανο τα αισθησιακα καλτσον που θα φοραω εγω στην πορτα θα σκιζονται ευκολα... ;)
και αλλα εξοδα δηλαδη...
μα αυτη ειναι η ουσια να σου τα σκιζουν ευκολα.. μην ανησυχεις θα διαθεσω ενα σεβαστο ποσο απο τον πορνουπολογισμο στα καλτσο σ.. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
μήπως να κάνουμε και τηλεμαραθώνιο για το μπορδέλο...κοινωνικό έργο εκτελούμε εξάλου...:P
:no1::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
χα.. γλιτουνουμε εξοδα... θα φερω στολες απο στρατιωτινες και μπατσινες...:D:D:D

:cool: μολις γλιτωσαμε 200 ευρω

εεε... κ μπορεί να ξέρω κάποιον που έχει μαστίγια...

τι ξύλο θα παίζαμε...? :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
οχι κακη ιδεα.. γιαγιαδες παππουδες οτι εχετε να τσονταρουν για να γυρισουμε τσοντα.. :jumpy::jumpy::jumpy:

μα ειναι για καλο σκοπο λεμε.. :D
οσο για το δανειο ναι θα παρουμε μπουρδελικο δανειο με επιτοκιο 0% γιατι ειμαστε μαγκες.. :cool:

θα κανουμε εξυπηρετηση στον τραπεζιτη και θα μας κανει δωρεα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
μα αυτη ειναι η ουσια να σου τα σκιζουν ευκολα.. μην ανησυχεις θα διαθεσω ενα σεβαστο ποσο απο τον πορνουπολογισμο στα καλτσο σ.. :lol:
α ενταξει τοτε αφου θα διαθεσεις χρηματα μια χαρα... :lol::P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εεε... κ μπορεί να ξέρω κάποιον που έχει μαστίγια...

τι ξύλο θα παίζαμε...? :fss:

εγώ έχω στολή μπάτμαν και σούπερμαν κάνουν?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ποιον Γιώργο?
εσενα ρε..
τον αλλο τον εχω στα τυπικα της δοκιμασιας για να διαπιστωσουμε το καλο εμπορευμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 12 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top