Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Το μονο θετικο που ειμαι στο 2ο εξαμηνο ειναι πως δεν θα ερθω απο τωρα στα Γιαννενα...:D
1 θετικο δλδ
αρνητικα πολλα..:(
νομιζω το ενα με την αδελφη μου στο ειχα πει ..:fss:
Αλλα οκ τωρα το δεχθηκα και εγω αλλα σκεψου να δινεις 2 φορες πανελλαδικες και την δευτερη να θες πως και πως να φυγεις και να σου λεει η τρελη στο τηλεφωνο (γιατι απο το τηλεφωνο εμαθα που περασα:P) ... "Λογοθεραπεια Ηπειρου :!::!: β εξαμηνο....:!: ..τα πηρα εκεινη την ωρα... :xixi:
Τεσπα..περασμενα ξεχασμενα...:fss:
Ναι μ το χεις πει αυτο με την αδελφη σου.. χαχαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol:!! Τι τη βριζεις καλε την κοπελα τη δουλεια της εκανε!:P Και βασικα σιγα τη διαφορα.. Καταλαβαινω τι εννοεις αλλα ολα κουλ..;):D:no1:
-----------------------------------------
Εγώ ξεκινώ σε μια βδομάδα και μετράω αντίστροφα
Προσεγγίζω έστω και στο ελαχιστο την κατάσταση σου με το β' εξάμηνο, προσπαθώ τουλαχιστον

απλά μην σκέφτεσαι και μην χαλαρώνεις
ειναι χειρότερο θεωρώ μετα

ρε συ, κάθε φορά που κοίταγα αυτό με τις φυσαλίδες (ή κατι τετοιο) γέλαγα ρε, γέλαγα.
Αν επιτρεπεται σε ποια σχολη εισαι εσυ??:) Καλη αρχη να εχουμε οπως κ να χει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγώ ξεκινώ σε μια βδομάδα και μετράω αντίστροφα
Προσεγγίζω έστω και στο ελαχιστο την κατάσταση σου με το β' εξάμηνο, προσπαθώ τουλαχιστον

απλά μην σκέφτεσαι και μην χαλαρώνεις
ειναι χειρότερο θεωρώ μετα

ρε συ, κάθε φορά που κοίταγα αυτό με τις φυσαλίδες (ή κατι τετοιο) γέλαγα ρε, γέλαγα.
Ναι ειχα βαλει και ενα με (σαπουναδες ηταν:P) αλλα οχι για πολυ..
Εσυ σε ποια σχολη εχεις περασει και σε ποια πολη ???:xixi:

Α....και καλη αρχη :D
Επισης Νικο καλη αρχη..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Α σαπουναδες!
μπράβο ναι
εγώ ως επίδοξη βιολόγος (αθήνας) τα βλέπω πιο επιστημονικά τα πράγματα παιδιά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλα κανεις..:P
-----------------------------------------
Η BAM ειναι μεσαααα!!!:yeah:
:'(:'(τοσες χαρες για εμενα ρε ??? Με συγκοινεις ...:xixi:
-----------------------------------------
:'(και εσυ χαρηκες ?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Μετά απο καιρό,καλημεράααάάααααάάααααάά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πωωω ακομα δε μπηκε,βγηκε
απογοητευτικες ε ?? :P
ειχα μπει στα κλεφτα :who: δεν ηξερα πως θα με δειτε..:xixi:
-----------------------------------------
Μετά απο καιρό,καλημεράααάάααααάάααααάά..
Καλημερααααααα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
καλημερα..γαμάτο αυτό με το spoiler,άσχετο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
καλημερα..γαμάτο αυτό με το spoiler,άσχετο..:P
καλο ειναι μωρε..:P
τι κανεις ??? :)
δεν μας επισκεφθηκε ακομα ο μορφεας ??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Eπειδή είμαι άσχετος με τα σποιλερ κτλ μου φάνηκε πολύ γαμάτο..:P

ε τι να κάνω μπαίνω απο του φίλου μου το σπίτι στην Πολίχνη κοιμάται μέσα αυτός και η γκόμενα μου απέναντι μου το ίδιο,ήρθαμε επισκεψούλα..:P

ε σε λίγο θα κάνει την καθιερωμένη επίσκεψη του..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Eπειδή είμαι άσχετος με τα σποιλερ κτλ μου φάνηκε πολύ γαμάτο..:P

ε τι να κάνω μπαίνω απο του φίλου μου το σπίτι στην Πολίχνη κοιμάται μέσα αυτός και η γκόμενα μου απέναντι μου το ίδιο,ήρθαμε επισκεψούλα..:P

ε σε λίγο θα κάνει την καθιερωμένη επίσκεψη του..:D
Πολλες επισκεψεις βλεπω..:P
Αντε μια χαρα εισαι δηλαδη..:xixi:
Και εγω στο ιδιο δωματιο εχω δυο ακομα κοπελες που κοιμουντε:sleep: ... :Dευτυχως που δεν ροχαλιζουν :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Εμ με αυτό το φιλαράκι έχουν γίνει πολλάααα...ξες..

Ε δεν είμαι και πολυ καλά λόγω προσωπικών αλλά τέσπα...υγεία να έχουμε..

Χαχαχαχαχα πάλι καλάααα!!!!!!Το ροχαλητό είναι πολύ ενοχλητικό..αλλά βάζεις ακουστικά τότε και χαλλαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εμ με αυτό το φιλαράκι έχουν γίνει πολλάααα...ξες..

Ε δεν είμαι και πολυ καλά λόγω προσωπικών αλλά τέσπα...υγεία να έχουμε..

Χαχαχαχαχα πάλι καλάααα!!!!!!Το ροχαλητό είναι πολύ ενοχλητικό..αλλά βάζεις ακουστικά τότε και χαλλαρά...
:!: ..what? απο που να ξερω βρε ??:P

Οσο για αυτο που λες για την υγεια συμφωνω..:iagree:Πανω απο ολα αυτο...

:who:και εγω τον τελευταιο καιρο δεν ειμαι και πολυ στα χαι μου, ελπιζω αυτο να σε παρηγορει..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Χαχαχα όπως το σκέφτεσαι έτσι είναι...:P

Και για να λυθούν οι απορίες δεν είναι απλά φίλος μου,είναι ΑΔΕΡΦΟΣ και ΠΑΟΚ πάνω απ'ολα..:P

Με παρηγορεις θενκς...ετσι πάει σήμερα ψιλοχάλια,αύριο καλύτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Χαχαχα όπως το σκέφτεσαι έτσι είναι...:P

Και για να λυθούν οι απορίες δεν είναι απλά φίλος μου,είναι ΑΔΕΡΦΟΣ και ΠΑΟΚ πάνω απ'ολα..:P

Με παρηγορεις θενκς...ετσι πάει σήμερα ψιλοχάλια,αύριο καλύτερα...
..και μεθαυριο χειροτερα..:P και ολο ετσι θα πηγαινει...

:jumpy:και εσυ ΠΑΟΚ... ? :yeah: ωραια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
που,σε,ρε,παοκι,μαγκα

λοιπον,παιδεσ,την,κανω,καλοο,βραδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Χτύπα ξύλο..:P

Ολόκληρο ΠΑΟΚΑΡΑ_ΚΙΛΚΙΣ εχω τώρα το κατάλαβες οτι είμαι ΠΑΟΚ?:P

Τέσπα αντε παω να την πέσω μην φωνάζει και η άλλη...

Καλο ξημέρωμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
που,σε,ρε,παοκι,μαγκα

λοιπον,παιδεσ,την,κανω,καλοο,βραδυ
Καληνυχτα Γρηγορη..:xixi:

:who: αρκετα πμ εστειλες και αποψε, αυριο παλι..:D
-----------------------------------------
Χτύπα ξύλο..:P

Ολόκληρο ΠΑΟΚΑΡΑ_ΚΙΛΚΙΣ εχω τώρα το κατάλαβες οτι είμαι ΠΑΟΚ?:P

Τέσπα αντε παω να την πέσω μην φωνάζει και η άλλη...

Καλο ξημέρωμα!!!
:timoria: οχι δεν καταλαβα μονο τωρα πως εισαι παοκ απλα το ειπα για εμφαση...
Καληνυχτα..!
και τωρα προσβαλες την ΒΑΜ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Παω κ εγω για νανι παιδες.. θα τα πουμε αυριο.. Γιουχουουουου!!:P:D:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Νικο καληνυχτα.....:D
Ελπιζω να εισαι καλυτερα αυριο γιατι σημερα δεν σε βλεπω στα καλυτερα σου... :who: ...ισως και να μου φαινεται...

:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Νικο καληνυχτα.....:D
Ελπιζω να εισαι καλυτερα αυριο γιατι σημερα δεν σε βλεπω στα καλυτερα σου... :who: ...ισως και να μου φαινεται...

:xixi:
Mια χαρα ειμαι βρε μπαμι!!:D απλα ειμαι λιγο χωωωωμα.. κ ψιλοποναει το κεφαλι μου.. μπαααααι!!!!!:D:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 12 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top