Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Καλέ ένα τέταρτο ξεχάστηκα κι εγώ και μπήκε η ΒΑΜ κι έγινε και σούσουρο??
φφφ τα καλύτερα χάνω μια ζωή! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ok....Νικο...μη μαλωνεις την ΒΑΜι..:(
Πηγα και το ειδα...:fss:
Αν και μου αρεσει να ρωτω καποιον κατι παρα να τρεχω στο προφιλ του να το δω.. Ετσι μπορεις να αρχισεις απο καπου για να συζητησεις..:P
-----------------------------------------
Καλέ ένα τέταρτο ξεχάστηκα κι εγώ και μπήκε η ΒΑΜ κι έγινε και σούσουρο??
φφφ τα καλύτερα χάνω μια ζωή! :P
:jumpy::jumpy:γεια...εριξα τους παντες για υπνο...και καμια ωρα διαβασα..:P και επι ευκαιριας πριν κλεισω το πι σι ειπα να δω τι παιζει και εδω..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
γειααα! Καλά έκανες! Καλή επιτυχία με τη συνεντευξη!

Κι εγώ ακόμα παλεύω με τα μαθηματικά αλλά μου φαίνεται θα πάω να την πέσω όπου να ναι γιατί δεν την παλεύω άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
ok....Νικο...μη μαλωνεις την ΒΑΜι..:(
Πηγα και το ειδα...:fss:
Αν και μου αρεσει να ρωτω καποιον κατι παρα να τρεχω στο προφιλ του να το δω.. Ετσι μπορεις να αρχισεις απο καπου για να συζητησεις..:P
-----------------------------------------

:jumpy::jumpy:γεια...εριξα τους παντες για υπνο...και καμια ωρα διαβασα..:P και επι ευκαιριας πριν κλεισω το πι σι ειπα να δω τι παιζει και εδω..:D
Σωστη η λογικη σου
υστερα εμενα την βαμπι και τον Αρη κατηγορεις για κουσκουσακι ενοσω κοιμασαι..:P

Καλα εκανες και μπηκες βρε!!:D (να φαινομαστε πολλοι:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Το γραφει στο προφιλ του μπαμι:D!!
Νικοοοοοοοο :xixi: ?
Ειδα οτι αλλαξες τα ενδιαφεροντα σου...
Ομολογω πως ειναι αρκετα καλα. Ειδικα εκει που λες για τα βιβλια που θες να αρχισεις να διαβαζεις κατι που θα κανω και εγω..Και μεσα σε αυτα που θελω ειναι και αυτα που γραφεις εσυ..:D
Επισης τα ντραμς:xixi: ... ερωτας :inlove: καλα κανεις και θα τα αρχισεις ..αρχισες..δεν θυμαμαι..:D
:what: δε θυμαμαι τι αλλο μου αρεσε...

καποτε επαιζα και εγω μπασκετ :fss:
-----------------------------------------
γειααα! Καλά έκανες! Καλή επιτυχία με τη συνεντευξη!

Κι εγώ ακόμα παλεύω με τα μαθηματικά αλλά μου φαίνεται θα πάω να την πέσω όπου να ναι γιατί δεν την παλεύω άλλο!
Και εγω πρεπει να ξαπλωσω λιγουλακι...:emm:
Αντε υπομονη με τα μαθηματικα:D...δεν σε φοβαμαι εσενα...:no1:
Ευχαριστω..αν και δεν ξερω ακομα ουτε το ποτε θα παω για εγγραφη..:(
:P:P
-----------------------------------------
Σωστη η λογικη σου
υστερα εμενα την βαμπι και τον Αρη κατηγορεις για κουσκουσακι ενοσω κοιμασαι..:P

Καλα εκανες και μπηκες βρε!!:D (να φαινομαστε πολλοι:P)
απαντηση προς σποιλερ:
:'(ναι αλλα νομιζα πως ημουν και εγω στην παρεα για αυτο σας ειχα πει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Καληνύχτα ξενύχτηδες!
Εγώ τερμάτισα για σήμερα,δεν την παλεύω άλλο!!
:bye::bye::bye::bye::bye::bye:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Νικοοοοοοοο :xixi: ?
Ειδα οτι αλλαξες τα ενδιαφεροντα σου...
Ομολογω πως ειναι αρκετα καλα. Ειδικα εκει που λες για τα βιβλια που θες να αρχισεις να διαβαζεις κατι που θα κανω και εγω..Και μεσα σε αυτα που θελω ειναι και αυτα που γραφεις εσυ..:D
Επισης τα ντραμς:xixi: ... ερωτας :inlove: καλα κανεις και θα τα αρχισεις ..αρχισες..δεν θυμαμαι..:D
:what: δε θυμαμαι τι αλλο μου αρεσε...

καποτε επαιζα και εγω μπασκετ :fss:
---------------------

απαντηση προς σποιλερ:
:'(ναι αλλα νομιζα πως ημουν και εγω στην παρεα για αυτο σας ειχα πει...

''Θα'' αρχισω ντραμς δεν αρχισα ακομα..:P κοιτα κανω μια προσπαθεια να φτασω την ιδιοτητα του homo universalis... :P:lol::lol::lol::lol::lol:

Φυσικα και εισαι ρε χαζο αλλα εσυ κοιμοσουν!!!!!
-----------------------------------------
Καληνύχτα ξενύχτηδες!
Εγώ τερμάτισα για σήμερα,δεν την παλεύω άλλο!!
:bye::bye::bye::bye::bye::bye:




Καλη ξεκουραση και καλο κουραγιο κονφου!!!:D:D:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
ledzeppelinick εμφανίσου τώρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
1. Φακ δις σιτ:P
2. Πως πέρασες σήμερα?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
1. Φακ δις σιτ:P
2. Πως πέρασες σήμερα?:P:P
1.οκ:P
2ολα καλα!!:P

Καναμε παρτυ εκπληξη σε ενα φιλαρακι που ειχε γενεθλια.. φαση ειχε.. Εσυ?? πως περασες?? Ρε καρνταση γραψε στο θεματακι που ποσταρα στη ''φοιτητικη ζωη''..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Πάω να τσεκάρω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Μπες στο προφιλ μου--> Στατιστικα --> Μηνυματα που ξεκινησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Ναι να συναντηθούμε να πάμε για κανένα ναργιλέ:P

(άμα έδινες κατευθείαν λινκ θα κουραζόσουν:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Ναι να συναντηθούμε να πάμε για κανένα ναργιλέ:P

(άμα έδινες κατευθείαν λινκ θα κουραζόσουν:P)
Πολυ καλη ιδεα!!!!!!!!:D:D:no1::no1::no1::no1:
Μαστορα εψαχνα κατι αλλο... (δε θα κουραζομουν εχεις δικιο...:P)
-----------------------------------------
Παω να την πεσω κ εγω φιλε!! Αντε θα τα πουμε!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
αααααααααααα και,χτεσ.το,ξενυχτησατε......

γερη,ρατσα,ειστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Γρηγορη.....μπου:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
τζα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μπαμ,αρη,αν,εννοσουμε,τα,μυνηματα,σασ,ξερετε,τι,βγαινει,ρε,προστυχομουτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
χαχαχα...πονηρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top