Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τωρα γιατι κλαις;;;
1. για να σε πειραξω:xixi:
2. για να σου τραβηξω την προσοχη :fss:


:P
-----------------------------------------
ναι ναι κι εμένα μ αρέζει πολύυυυ το γλυκό μου!





Χι,σιγααα βρε! Αφού μ αρέσουν κι εμένα τα μπαρμπαλοτέτοια!:P:P:P
το ξερω πως σου αρεσουν και εσενα...:xixi:
για αυτο με παιζεις κιολας...:P
:'(γκαμωτεν με συγκοινεις....


:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
1. για να σε πειραξω:xixi:
2. για να σου τραβηξω την προσοχη :fss:


:P
ειδυλλιο μεταξυ Σοφιας και Αρη:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
ασχολιαστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πείτε έναν τρόπο να μείνω ξύπνια μέχρι αύριο στις 11 που θα έχω τελειώσει με το μάθημα που δίνω. Εκτός από το να μείνω ξύπνια και να διαβάσω και να καταλάβω και να μην αρρωστήσω από το ξενύχτι, γιατί μετά τις 3 δεν τα αντέχω τα πολλά πολλά. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Πείτε έναν τρόπο να μείνω ξύπνια μέχρι αύριο στις 11 που θα έχω τελειώσει με το μάθημα που δίνω. Εκτός από το να μείνω ξύπνια και να διαβάσω και να καταλάβω και να μην αρρωστήσω από το ξενύχτι, γιατί μετά τις 3 δεν τα αντέχω τα πολλά πολλά. :(
Καμια ταινια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑ, να'σαι καλά, ξεράθηκα! Βρε δίνω στις 8 το πρωί και έχω πόσο διάβασμα ακόμα. Αυτό λέω, την ταινία τι να την κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πείτε έναν τρόπο να μείνω ξύπνια μέχρι αύριο στις 11 που θα έχω τελειώσει με το μάθημα που δίνω. Εκτός από το να μείνω ξύπνια και να διαβάσω και να καταλάβω και να μην αρρωστήσω από το ξενύχτι, γιατί μετά τις 3 δεν τα αντέχω τα πολλά πολλά. :(
1. κανε εναν καφε να πιεις..
2. βγες στο μπαλκονι κανα πενταλεπτο με κοντομανικο αν εχετε λιγο ψυχρα. Πραγματικα θα σε ξυπνησει αυτο το κρυο..
3. αν δεν θες καφε , παρε απο διπλα σου χυμο για να πινεις..
4. ριξε σιγουρα κρυο νερο στο προσωπο σου και να ριχνεις συχνα γιατι σε ξυπναει..
5. οταν δεις οτι νυσταζεις σηκω και περπατα ή στο δωματιο ή πανε μεχρι καποιο αλλο δωματιο...

αυτα...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Λοιπόν άκου.Πιες έαν καφεδάκι(φραπέ κατά προτίμηση) σε κανά τέταρτο όχι με τις ώρες.Μετά όση ώρα θα διαβάζεις δεν θα σκέφτεσαι ότι νυστάζεις αλλά τον σκοπό σου.Και εγω ας πούμε αν ξαπλώσω(που θα ξαπλώσω μάλλον) θα κοιμηθώ αλλά αν δεν το σκέφτομαι δεν νυστάζω.Επίσης πιες και καμοια κοκακόλα η κανά redbull.Κάτι καφεινοειδές τεσπα εκτός του καφέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Πείτε έναν τρόπο να μείνω ξύπνια μέχρι αύριο στις 11 που θα έχω τελειώσει με το μάθημα που δίνω. Εκτός από το να μείνω ξύπνια και να διαβάσω και να καταλάβω και να μην αρρωστήσω από το ξενύχτι, γιατί μετά τις 3 δεν τα αντέχω τα πολλά πολλά. :(
μην διαβασεις...απλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑ, να'σαι καλά, ξεράθηκα! Βρε δίνω στις 8 το πρωί και έχω πόσο διάβασμα ακόμα. Αυτό λέω, την ταινία τι να την κανω?
Κανε κανα τσιγαρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ασχολιαστο...
:sorry: σορρυ αν σε πειραξε..
-----------------------------------------
ειδυλλιο μεταξυ Σοφιας και Αρη:fss:
:timoria: σταματα εσυ...
παλι λαθος καταλαβες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
:sorry: σορρυ αν σε πειραξε..
-----------------------------------------

:timoria: σταματα εσυ...
παλι λαθος καταλαβες...:P
Ναι,για την ακριβεια το ασχολιαστο πηγαινε στη Σοφια,ακομα δεν ειχα διαβασει το μηνυμα του led.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
το ξερω πως σου αρεσουν και εσενα...:xixi:
για αυτο με παιζεις κιολας...:P
:'(γκαμωτεν με συγκοινεις....


:xixi::xixi:

χιχι,μη συγκινείσαι βρε! Πρέπει να βρω εμοτικόνια που κλαίνε μετά!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δεν καπνίζω, όποτε πίνω φραπέ αντί να με ξυπνήσει με χτυπάει απίστευτα στο στομάχι και ήδη έχω βγει 5 φορές στο μπαλκόνι. Είναι το μόνο που βοηθάει. Ο γαλλικός που ήπια πιο πολύ με ζεσταίνει και με νανουρίζει μου φαίνεται. Κλαψ, δε θέλω να το χρωστάω του χρόνου αυτό το μάθημα γμτ!
Ευχαριστώ πάντως για την υποστήριξη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Λοιπόν άκου.Πιες έαν καφεδάκι(φραπέ κατά προτίμηση) σε κανά τέταρτο όχι με τις ώρες.Μετά όση ώρα θα διαβάζεις δεν θα σκέφτεσαι ότι νυστάζεις αλλά τον σκοπό σου.Και εγω ας πούμε αν ξαπλώσω(που θα ξαπλώσω μάλλον) θα κοιμηθώ αλλά αν δεν το σκέφτομαι δεν νυστάζω.Επίσης πιες και καμοια κοκακόλα η κανά redbull.Κάτι καφεινοειδές τεσπα εκτός του καφέ.
:nono:οχι κοκα κολα
redull ναι...:xixi::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Δεν καπνίζω, όποτε πίνω φραπέ αντί να με ξυπνήσει με χτυπάει απίστευτα στο στομάχι και ήδη έχω βγει 5 φορές στο μπαλκόνι. Είναι το μόνο που βοηθάει. Ο γαλλικός που ήπια πιο πολύ με ζεσταίνει και με νανουρίζει μου φαίνεται. Κλαψ, δε θέλω να το χρωστάω του χρόνου αυτό το μάθημα γμτ!
Ευχαριστώ πάντως για την υποστήριξη ;)
χαλαρωσε μαρη

και εγω 3 χρωσταω σιγα το πραμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
1. κανε εναν καφε να πιεις..
2. βγες στο μπαλκονι κανα πενταλεπτο με κοντομανικο αν εχετε λιγο ψυχρα. Πραγματικα θα σε ξυπνησει αυτο το κρυο..
3. αν δεν θες καφε , παρε απο διπλα σου χυμο για να πινεις..
4. ριξε σιγουρα κρυο νερο στο προσωπο σου και να ριχνεις συχνα γιατι σε ξυπναει..
5. οταν δεις οτι νυσταζεις σηκω και περπατα ή στο δωματιο ή πανε μεχρι καποιο αλλο δωματιο...

αυτα...:xixi:
το 4 οταν το κανω με νυσταζει πολυ περισσοτερο!!! Και το χω ακουσει κ απο αλλους οτι ειναι μυθος.. (Επιστημονικη εξηγηση: με το κρυο τα μορια του προσωπου κινουνται λιγοτερο εντονα και κατα συνεπεια προκαλειται συστολη των αγγειων του προσωπου και κατα συνεπεια των αγγειων των ματιών τα οποία κλεινουν πιο ευκολα..)

τωρα το εβγαλα:P αν και αβασιμο εχει ενδιαφερον δεν μπορειτε αν πειτε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ναι,για την ακριβεια το ασχολιαστο πηγαινε στη Σοφια,ακομα δεν ειχα διαβασει το μηνυμα του led.:D
:sorry: και παλι σορρυ τοτε...
δεν εχεις μαθει να σε πειραζουν :fss:

:sorry::sorry::sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
το 4 οταν το κανω με νυσταζει πολυ περισσοτερο!!! Και το χω ακουσει κ απο αλλους οτι ειναι μυθος.. (Επιστημονικη εξηγηση: με το κρυο τα μορια του προσωπου κινουνται λιγοτερο εντονα και κατα συνεπεια προκαλειται συστολη των αγγειων του προσωπου και κατα συνεπεια των αγγειων των ματιών τα οποία κλεινουν πιο ευκολα..)

τωρα το εβγαλα:P αν και αβασιμο εχει ενδιαφερον δεν μπορειτε αν πειτε..:P
Αστο καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top