Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Ασε ρε φιλε led...δεν εχω ιντερνετ σπιτι και αναγκαζομαι και κλεβω λιγο για να δω τι κανετε....βγηκα στην παρανομια ο ρουφιανος..(αν υπολογισεις και τη γιαγια μου το βαπορακι συνεχιζω την παραδοση:D)
τι κανετε εσεις τα βραδια που λειπω??
Καλα κανεις (λες κ αυτοι που τους πληρωνεις δε σε κλεβουν:P)!! Ετσι οι ξενυχτηδες παραβαινουν το νομο για να δουν τους υπολοιπους!!:no1::no1::D:P!! Αυτη η γιαγια πρεπει να ειναι πολυ κουλ τυπακι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ε αν ψαξεις καποια στιγμη θα την βρεις τη γραμματεια της σχολης σου.. Βεβαια εμενα μου ειπαν να τους χρησιμοποιησω την πρωτη μερα!!:lol::lol::lol:
Εμενα ο μπαμπας μου ελεγε σε ολους οχι αλλα αν ελεγε ναι ισως να μην τραβουσαμε ολη αυτην την ταλαιπωρια που τραβηξαμε...τη γραμματεια τη βρηκα αλλα δεν γινονταν εκει οι εγγραφες..μα τους χιλιους πουσ..ηδες!!!!
-----------------------------------------
Καλα κανεις (λες κ αυτοι που τους πληρωνεις δε σε κλεβουν:P)!! Ετσι οι ξενυχτηδες παραβαινουν το νομο για να δουν τους υπολοιπους!!:no1::no1::D:P!! Αυτη η γιαγια πρεπει να ειναι πολυ κουλ τυπακι!!
ναι οντως ...λες να εχω παθει εθισμο με το ξενυχτι σας??σαν τα σκληρα ναρκωτικα??(μην ανησυχεις ακομα δεν εμπορευεται τετοια)αλλα ειναι πολυ κουλ:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Εμενα ο μπαμπας μου ελεγε σε ολους οχι αλλα αν ελεγε ναι ισως να μην τραβουσαμε ολη αυτην την ταλαιπωρια που τραβηξαμε...τη γραμματεια τη βρηκα αλλα δεν γινονταν εκει οι εγγραφες..μα τους χιλιους πουσ..ηδες!!!!
:lol::lol::lol: Πουσ..ια!! Και τελικα εκανες την εγγραφη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
τς τς σοδομα και γομορρα το κανατε:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
:lol::lol::lol: Πουσ..ια!! Και τελικα εκανες την εγγραφη??
πηγα και τα ζωα με εδιωξαν γιατι λεει οι εγγραφες ηταν 9-11 και εγω πηγα 11.15!!!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ ΡΕ!!!!και γω που να το ξερω δεν βαλανε πουθενα ανακοινωση...τα δαχτυλα των ποδιων μου να μυρισω??
-----------------------------------------
τς τς σοδομα και γομορρα το κανατε:lol:
κοψε κατι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
χαχα πλακα κανω ντε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Aίσχος.Εγώ πρέπει αύριο να πάω για να βγάλω ακτινογραφία(αν και δεν νομίζω να έχουν και πολλά 18χρονα φυματίωση:P:mad:)να τους την τρίψω την γνωνάτευση στα μούτρα τους,και μετά θα πάω για καφέ εμ κανά παιδί εκεί από την σχολή .:)Την τρίτη πρέπει να πάω για την δήλωση των μαθημάτω γιατί ο αγάπητος καθηγητής θα είναι εκεί την τρίτη που ανήκω εγώ για αυτή την δουλειά.


Αλλά παρόλα αυτά εγώ δεν πτοούμαι.Θα κάτσω πάλι μεχρι τις 3 υποθέτω και μετά θα ξυπνήσω σαν ζόμπι το πρωί.χιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
πηγα και τα ζωα με εδιωξαν γιατι λεει οι εγγραφες ηταν 9-11 και εγω πηγα 11.15!!!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ ΡΕ!!!!και γω που να το ξερω δεν βαλανε πουθενα ανακοινωση...τα δαχτυλα των ποδιων μου να μυρισω??
Κοιτα ειναι λιγο για τον π....ο στο ΑΠΘ οντως!! :lol::lol::lol::lol: Χααχχααχ πραγματικα εγω δε θα το επιχειρουσα οσο απελπισμενος και να ημουν provided the fact that κανω μπανιο καθε 2ο Σαββατο και αλλαζω καλτσες καθε 3ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Aίσχος.Εγώ πρέπει αύριο να πάω για να βγάλω ακτινογραφία(αν και δεν νομίζω να έχουν και πολλά 18χρονα φυματίωση:P:mad:)να τους την τρίψω την γνωνάτευση στα μούτρα τους,και μετά θα πάω για καφέ εμ κανά παιδί εκεί από την σχολή .:)Την τρίτη πρέπει να πάω για την δήλωση των μαθημάτω γιατί ο αγάπητος καθηγητής θα είναι εκεί την τρίτη που ανήκω εγώ για αυτή την δουλειά.


Αλλά παρόλα αυτά εγώ δεν πτοούμαι.Θα κάτσω πάλι μεχρι τις 3 υποθέτω και μετά θα ξυπνήσω σαν ζόμπι το πρωί.χιχι
και γω αυτο με την ακτινογραφια δεν το καταλαβαινω..:hmm: ποσοι πια πασχουμε απο φυματιωση??προλαβες και γνωρισες κιολας παιδια απο τη σχολη??και γω παντως γνωρισα δυο συμφοιτητριες:D ετσι ζομπι!!!να τους την τριψεις στον κ..λο!!!
-----------------------------------------
Κοιτα ειναι λιγο για τον π....ο στο ΑΠΘ οντως!! :lol::lol::lol::lol: Χααχχααχ πραγματικα εγω δε θα το επιχειρουσα οσο απελπισμενος και να ημουν provided the fact that κανω μπανιο καθε 2ο Σαββατο και αλλαζω καλτσες καθε 3ο.
και γω!!!!επιτελους βρηκα την αδελφη-ψυχη μου!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: πλακα κανω ρε...δεν ειμαι γω βρωμιαρης σαν τον led:D
-----------------------------------------
παιδια την κανω...εδω ενα μαλακισμενο με ενοχλει!!!πλακα κανω φιλος ειναι και πρεπει να την κανω...see you ξενυχτισμενοι!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
ιζ ενιμπαντι χιαρ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
μι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
χαχα αυτο μου θυμιζει το

how do you do??

do do
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
γεια :zilia:



:who: μολις ξυπνησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
γεια :zilia:



:who: μολις ξυπνησα
καλημερα, καλη φαση να ξυπνας τετοια ωρα, αλλα αμα εχεις κατι να κανεις το βραδυ θα δυσκολευτεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
ενιουαν ελς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
καλως σας βρηκα....:xixi:

αφου με αγαπαει ο ατιμος, εγω φταιω ??? :P

led ο thanous εκατσε πολυ ?? :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top