Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Aληθεια?? Σε ποιες σχολες?? Που ξερεις, μπορει να κανουμε και παρεα:D:D!!

Ειστε ακομα ξυπνιοι??
Ιατρικη και οι 2!!:D Τωρα εγω παω να την πεσω!! Αντε καληνυχτα και σε σενα συμφορουμιτη..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ιατρικη και οι 2!!:D Τωρα εγω παω να την πεσω!! Αντε καληνυχτα και σε σενα συμφορουμιτη..:D
Αμαν πια, πηξαμε στους γιατρους:P:P!! Αντε φιλε μου καληνυχτα... Θα την κανω και γω σιγα σιγα!! Εσυ bam ποτε το κοβεις να κοιμασαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αμαν πια, πηξαμε στους γιατρους:P:P!! Αντε φιλε μου καληνυχτα... Θα την κανω και γω σιγα σιγα!! Εσυ bam ποτε το κοβεις να κοιμασαι??
τωρα. Παρεα με τον led ....:sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
μαθε,να,μη,κοροιδευεις,τους,αλλους,
γιατι,ξερω,για,ποιον,το,λες,αυτο..

Και αν το κανεις συμαινει πως δεν εχεις βρει καποιον ιδιαιτερο τροπο γραφης και κλεβεις των υπολοιπων...

Φιλικα παντα..:xixi:δεν σε παραμαζευω....

:s:s:s παντως πως γραφει ετσι ο Γρηγορης? ειναι πραγματικα δυσκολο..:P

Καλά λίγο πλάκα έκανα. Και σε αρκετά "χειρότερα" που ειπώθηκαν για αυτόν δεν είδα να αντιδράς. Ούτε και ο ίδιος είχε πρόβλημα. Και τώρα λέω κι εγώ ένα no offence και όλα καλά.

Ε ναι λοιπόν, ΚΛΕΒΩ(ουυυυ copy) τον ιδιαίτερο τρόπο γραφής του Γρηγόρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ναι ενθουσιαστηκα:D:D!! Παω για νανι ομως τωρα γιατι μαλλον θα τις φαω στο τελος..:scared::scared:..:P!! Καληνυχτα/μερα συμφορουμιτισσα και συμφορουμιτη...!!;):P
:zilia: αυτο ναι...μου αρεσε...:hug::hug: :xixi:
Καλημερα Νικο..
καλη ξεκουραση...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
τωρα. Παρεα με τον led ....:sleep:
Με απατας μωρη απιστη?? Κοιμασαι με αλλον?? Αντε, την κανω και γω αν ειναι... Αρχισαν να χτυπανε και οι καμπανες της εκκλησιας:lol::lol::lol:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλά λίγο πλάκα έκανα. Και σε αρκετά "χειρότερα" που ειπώθηκαν για αυτόν δεν είδα να αντιδράς. Ούτε και ο ίδιος είχε πρόβλημα. Και τώρα λέω κι εγώ ένα no offence και όλα καλά.

Ε ναι λοιπόν, ΚΛΕΒΩ(ουυυυ copy) τον ιδιαίτερο τρόπο γραφής του Γρηγόρη.

:sorry::sorry: εχεις δικαιο σε αυτο το σημειο που σου εβαλα με τα εντονα...Συγνωμη που παραμασα εσενα.. Απλα ειχε προηγηθει το ποστ του Νικου που με πειραξε...
:hug: οκ...αφου κανεις πλακα το παιρνω πισω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καληνυχτα λοιπον και απο μενα!! Ονειρα γλυκαααααα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Με απατας μωρη απιστη?? Κοιμασαι με αλλον?? Αντε, την κανω και γω αν ειναι... Αρχισαν να χτυπανε και οι καμπανες της εκκλησιας:lol::lol::lol:!!
:!::!: εμας ακομα δεν χτυπησαν...
Εχουμε υπναρα παπα...:D:D

:nono:θα σε απατησω εγω βρε καμαρι ???
Ο Νικος θα κοιμηθει στον καναπε και εγω στο κρεβατι μου βρε ....:eyesup::zilia:

:who: εξαλλου ροχαλιζει ο ατιμος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
:sorry::sorry: εχεις δικαιο σε αυτο το σημειο που σου εβαλα με τα εντονα...Συγνωμη που παραμασα εσενα.. Απλα ειχε προηγηθει το ποστ του Νικου που με πειραξε...
:hug: οκ...αφου κανεις πλακα το παιρνω πισω...

Άντε με τούμπαρες:xixi:(είμαι κι εγώ δύσκολος:P)

Τώρα λέω κι εγώ να κοιμηθώ, αλλά άλλο να το λες κι άλλο να το κάνεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καληνυχτα λοιπον και απο μενα!! Ονειρα γλυκαααααα....
Καληνυχτα αμορε μιο :inlove:
να με ονειρευτεις....:inlove:

:who: εφιαλτη θα δεις..
-----------------------------------------
:who: μολις ειδα εναν χρηστη με το νικνειμ dam.....
:!: με αντιγραφει...

:P:P:P
-----------------------------------------
Άντε με τούμπαρες:xixi:(είμαι κι εγώ δύσκολος:P)

Τώρα λέω κι εγώ να κοιμηθώ, αλλά άλλο να το λες κι άλλο να το κάνεις:P
πραγματι το λες αλλα ακομα δεν ειδα να το κανεις...:P
μια απο τα ιδια και εγω...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Καλα ρε θηρια...πως αντεξατε μεχρι τις 7 το πρωι;:stars:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
:D Να 'μαι κι εγώ.
-----------------------------------------
Καλά κανείς δεν είναι εδώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλα ρε θηρια...πως αντεξατε μεχρι τις 7 το πρωι;:stars:
Ναι, το καταφεραμε κι αυτο:D:D!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
:bravo::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
γεια σας τι γινεται? εχω βρει μερικα πολυ αξιολογα κομματια και μαμω τις αμερικανιες(στην κατηγορια αμερικαν παι και αλλες αμερικανιες) και πορονομαι. 3 doors down the all american rejects sum 41 και αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Συμφωνω φιλος!!!:rockon:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Θα ηθελα επισης να ζητησω συγγνωμη απο ολα τα μελη του φορουμ και κυριως απο το μελος orathac για την αναστατωση που προκαλεσα τα ξημερωματα.Ο λογος ηταν οτι ηθελα να δω τι πρεπει να κανω για να παρω ban η αθετηση,κατι που τελικα δεν εγινε.Ξερω οτι εγω ειχα αδικο.Και παλι συγγνωμη.
-----------------------------------------
στον imagine 89.7 καθε σαββατοκυριακο πετυχαινω τετοια μουσικη:rockon:
Απο τις μπαντες που ανεφερες μ αρεσουν πολυ οι sum 41 γιατι τους εχω συνδεσει με το American Pie....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
δεν το εχω δει το american pie αλλα κανω συνειρμους οταν ακουω αυτες τις μπαντες με παρομοιειες καταστασεις και ταινιες;)( για να παρεις αθετηση γραψε ενα ποστ που να λεει ζητω ο χιτλερ η χρυση αυγη τα ες-ες μπιπ τους τουρκους τους αλβανους του βουλγαρους τους σκοπιανους και μπιτ τον βουδα. ετσι θα φας αρκετα μεγαλο ποσοστο αθετησης:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top