Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
ουυυ, βρήκαμε κι άλλον επιζώντα! Ο Σολωμός έπεσε στην 4η θέση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Ε, δεν είναι ακόμα αργά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Ξεκίνησαν τα σχολεία, παιδιά
Δεν είναι όλοι εδώ μέσα αργόσχολοι με την ιδιότητα ''Φοιτητής''



ε άντε και κανενας '' Απόφοιτος'' ενίοτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Όχι και αργόσχολοι, απλά το πρόγραμμά μας έχει μετατοπιστεί λιγάααααααακι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ε, δεν είναι ακόμα αργά...

Βασικά είναι αργά... Κοιτάζοντας τον κατάλογο, διαπίστωσα ότι είμαι η μόνη της γ' που είμαι εδώ... Και το μόνο σχολιαρόπαιδο... :PΑλλά όλα κι όλα... Τα έχω διαβάσει όλα για αύριο και για μεθαύριο... Για τα φροντιστήρια εννοείται... Στο σχολείο, ακόμα, δεν ξεκινήσαμε κανονικά...

Το μόνο κακό είναι ότι δε μπορω΄να κοιμηθώ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
(Αργά = μετά τις 5)

Βασικά αν πρέπει να ξυπνήσεις αύριο 7,30, σαν να πρέπει να κοιμηθείς ΤΩΡΑ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
(Αργά = μετά τις 5)
Πας εκκλησία εσύ αμέσως μετά φαντάζομαι

ή το συνδυάζεις με κυνήγι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
(Αργά = μετά τις 5)

Βασικά αν πρέπει να ξυπνήσεις αύριο 7,30, σαν να πρέπει να κοιμηθείς ΤΩΡΑ :P


7:30? Καλά με δουλεύεις? 6:30 ξυπνάω κάθε πρωί... Έχω και έναν αργόσχολο αδερφό που κοιμάται στην τουαλέτα, γι'αυτό, για να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο αργοπορίας, ξυπνάμε από νωρίς...:P

Εντάξει, αύριο έχω μόνο 2 ώρες φροντιστήρια... Σήμερα είχα 5... Ε, εντάξει, αντέχεται... Και πρόσεξε, 3 ώρες μόνο μάθημα στο σχολείο... Μην πάθουν τίποτα άμα βγάλουν το πρόγραμμα από νωρίς...

Μπα, όχι τώρα... Θα κάτσω λίιιιγο ακόμη. Όσο πατά η γάτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Πας εκκλησία εσύ αμέσως μετά φαντάζομαι

ή το συνδυάζεις με κυνήγι;

Θεωρώ τον ύπνο χάσιμο χρόνου... Αμέσως μετά πάω για φραπέ προφανώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Σύμφωνω τόσο πολύ μαζί σου, μέχρι τη στιγμή που ακουμπώ στο μαξιλάρι και καταλαβαίνω πόσο εθισμένη είμαι

Είναι τόσο εύκολο να το λες όρθιος αυτό

Αν επιτρέπεται πότε και πόσο κοιμάσαι, -καλή ώρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anele

Νεοφερμένος

Η Anele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ειμαι και γω εδωω....:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
ωραια... γινομαστε πολλοι xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
μπήκα και εγώ στους ξενύχτηδες να μας καμαρώσα και έμεινα πάλι μπακούρη:P
μα καλά τι σόι ξενύχτηδες κοιμούντε πριν τις 5:30?

περίργα πράματα...:what::what::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
χαχαχα..καλα που το ξερεις μπορει να μην κοιμουνται κ απλα να μην ειναι μεσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Α, θυμήθηκα.
Είναι ένα παιχνίδι με hidden objects που είχα κατεβάσει. Το έχω ολοκληρώσει, ναι.
Ας είναι καλά τα torrents.:P Είναι αστυνομικό και ιατρικό μαζί, αν θυμάμαι καλα΄;

Yπαρχει παιχνιδι csi??????????????????? Σαν τι σειρα??? Αν ναι, παρακαλειται θερμα οποιος εχει ενα link ή κατι τελοσπαντων να το στειλει!!!! Θα 'νια τελειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:(:(:(
Κανεις απο τους δικους μου ξυνυχτηδες δεν ηταν χτες εδω??
Ελειπα εγω και δεν ηθελαν να μπουν ?? :P
Που πηγατε ρε παιδια ???:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
:(:(:(
Κανεις απο τους δικους μου ξυνυχτηδες δεν ηταν χτες εδω??
Ελειπα εγω και δεν ηθελαν να μπουν ?? :P
Που πηγατε ρε παιδια ???:(
Καλημερα :D Εγω γυρισα στις 6παρα (ναργιλεδες, μετα καραβακι-ροκ μπαρ και τετοια φαση) και δε νομιζω να ηταν κανεις μπαμι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλημερα :D Εγω γυρισα στις 6παρα (ναργιλεδες, μετα καραβακι-ροκ μπαρ και τετοια φαση) και δε νομιζω να ηταν κανεις μπαμι:(
Aρα περασες καλα ε???? :D
Ναι δεν ηταν κανενας χτες εδω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Aρα περασες καλα ε???? :D
Ναι δεν ηταν κανενας χτες εδω...:(
Πολυ καλα..;)!!!!! ουτε ο θανος ουτε η βαμπι ουτε ο γρηγορης?? ουτε ο αρης ουτε η δαναη?? αααα τι γινεται βρε παιδια..??:P σημερα ξεκιναν οι εγγραφουλες εεεε????:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top