Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Έλεος παιδιά -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σε οποιον δεν αρεσει το θεμα πολυ απλα να μην συμμετεχει... δεν θα τα βαψουμε και μαυρα.........¨και αν καποιος το θεωρει χαζο σαν θεμα ας το κανει αναφορα για να κλειδωθει ......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Εγώ πολλές φορές ξενυχτάω μέχρι τις 3 διαβάζοντας ιταλικά!
Ξενυχτάω με τον πιο πρωτότυπο τρόπο, ε??? :D

τοσες ακυρες σειρες και ταινιες στην τβ και εσυ διαβαζεις?:P
εγω βλεπω strong medicine και τα σαββατοκυριακα μια μπουρδα με μια γυναικα και τις κορες τις.
χρησιμα πραγματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
τοσες ακυρες σειρες και ταινιες στην τβ και εσυ διαβαζεις?:P
εγω βλεπω strong medicine και τα σαββατοκυριακα μια μπουρδα με μια γυναικα και τις κορες τις.
χρησιμα πραγματα :D


Χρησιμότατα...:P Βεβαια... Εγώ λιώσιμο στο pc, έπειτα απο το πολύωρο διάβασμα... Και κατεβάζουμε και σειρές (Supernatural) για να περνά η ώρα... Μέχρι τις 5 περίπου.


Δεν παίζει όμως να συνεχιστεί...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Σε οποιον δεν αρεσει το θεμα πολυ απλα να μην συμμετεχει... δεν θα τα βαψουμε και μαυρα.........¨και αν καποιος το θεωρει χαζο σαν θεμα ας το κανει αναφορα για να κλειδωθει ......:)
Μάθε να μιλάς στα ίσα οκ?
Μπράβοοο:)

Α και δεν είπα τίποτα από τα παραπάνω,απλά είναι αργά και καταλαβαίνω πώς γίνεται να φαντάζεσαι πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μάθε να μιλάς στα ίσα οκ?
Μπράβοοο:)

Α και δεν είπα τίποτα από τα παραπάνω,απλά είναι αργά και καταλαβαίνω πώς γίνεται να φαντάζεσαι πράγματα

για μερικούς πολυ εύκολο είναι!!!βράδυ είναι ησυχία έχει φαντάζεσαι διάφορα!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=HpX_x8UKZsg[/ame]
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
What happened?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μάθε να μιλάς στα ίσα οκ?
Μπράβοοο:)

Α και δεν είπα τίποτα από τα παραπάνω,απλά είναι αργά και καταλαβαίνω πώς γίνεται να φαντάζεσαι πράγματα

Λοιπον.. Στο ειπα και στην συνομιλια πως ο τροπος μου δεν ειναι αποτομος..Αν πιστευεις πως ειμαι αποτομη να μου το πεις...
Πραγματικα οχι αυτο που ειπα δεν ηταν για εσενα.. Εξαλου εχω να παραδεχτω πως γραφω πολυ αργα και οταν εστειλα το μηνυμα δεν ειχα δει καν το μηνυμα που ειχες στειλει εσυ ακριβως απο πανω...
Αυτο πηγαινε σε αλλο ατομο που αυτη την στιγμη δεν ειναι καν εδω μεσα στο ischool. Απλα το εγραψα για να το δει το ατομο που μου ειπε κατι αρνητικο για το θεμα... Και ναι ατομο που ειχε κοτσια να μου το πει. Δεν με ξερεις και ετσι δεν μπορεις να λες οτι δεν ειμαι ατομο που τα λεω στα ισα.. Οταν εχω να πω κατι το λεω. Δεν φοβαμαι να μιλησω και να πω ελευθερα τη αποψη μου σε καποιον. Τεσπα για τελευταια φορα λεω πως το μηνυμα δεν ηταν για εσενα. Εξαλλου δεν μου πεφτει κανενας λογος για το αν σου αρεσει ή δεν σου αρεσει. Η αποψη σου ειναι σεβαστη...

Αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ναι ρε σείς... ηρεμία... Να χαλαρώσουμε λίγο, όχι να τσιτωθούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
παιδια γυρισα απο οινοποσιες!!(κ εκατσα κατευθειαν εδω:D) πολυ ιδρωτα φερνει το αναθεματισμενο αλκοολ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
τρομερα!! ημασταν πολυ καλη παρεα κ καποιοι ημασταν μαζι απ το δημοτικο.. γενικα οποτε βγαινουμε ετσι και πινουμε ειναι πολυ κορυφη ολα..:D και γενικα εκει που πηγα σημερα εκει θα πηγαινω συνηθως και σαν φοιτητης.. ειναι τετοια φαση γενικα!! Εσυ τι εκανες σμρ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Απολογισμός
Νύχτωσε. Ώρα πού αναρωτιέται κανείς τι έπραξε στη ζωή του.

Κι οι νεκροί πλάγιασαν και σταύρωσαν τα χέρια, σαν αυτό που

ψάχναν

να το αγγίζουν, επιτέλους, μέσα τους.

Αιχμαλωσία
Παρʼ όλο που σε όλη μου τη ζωή βιαζόμουν, η νύχτα μʼ έβρισκε πάντα απροετοίμαστο ή μάζευα τα φύλλα του φθινοπώρου, έχουν μια μυστηριώδη τύχη που μας ξεπερνά και γενικά τʼ ανθρωπιστικά αισθήματα δε σʼ ανεβάζουν ψηλά, το πολύ να φτάσεις ως τη λαιμητόμο ή έστω ως το παράθυρο μιας γυναίκας με κόκκινα μαλλιά, και λέω κόκκινα γιατί αγαπώ το μέλλον, όπως και τα φαρμακεία τη νύχτα μοιάζουν με φανταστικές εξόδους κι οι ποιητές ονειρεύονται ρωμαϊκές γιορτές ή αρνούνται να πεθάνουν, κατά τα άλλα συνήθως καίγομαι, έτσι ξεχειμωνιάζω καλύτερα ή στα σπίτια που μʼ έδιωχναν άφηνα πάντα πίσω απʼ την πόρτα ένα τσεκούρι.
Aλλά οι καλύτερες στιγμές μου είναι τα βράδια, όταν ανοίγω το παράθυρο κι αφήνω ελεύθερα τα ωραία ωδικά πουλιά που εκγυμνάζω τις ατέλειωτες ώρες της αιχμαλωσίας


Τασος Λειβαδιτης

(οτι του φανει ειμαι:P,απλα ειπα να παραθεσω κατι σχετικο με βραδυ και νυχτα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=90u1IV4dw8o[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Και εγώ βγηκα σήμερα αλλά όχι σπουδαία πράγματα είχε άθλιο καιρό...Αφού πέρασες τρομέρα μια χαρα τότε!!!:D:D
razorbladeDream πολυ ωραίο αυτό που έγραψες!!:D
καλη παρεα να χεις κ ολα ωραια μπορεις να τα κανεις!!:D:D
-----------------------------------------
Πολυ ωραιο κομματακι!!:no1::no1::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Απολογισμός
Νύχτωσε. Ώρα πού αναρωτιέται κανείς τι έπραξε στη ζωή του.

Κι οι νεκροί πλάγιασαν και σταύρωσαν τα χέρια, σαν αυτό που

ψάχναν

να το αγγίζουν, επιτέλους, μέσα τους.

Αιχμαλωσία
Παρʼ όλο που σε όλη μου τη ζωή βιαζόμουν, η νύχτα μʼ έβρισκε πάντα απροετοίμαστο ή μάζευα τα φύλλα του φθινοπώρου, έχουν μια μυστηριώδη τύχη που μας ξεπερνά και γενικά τʼ ανθρωπιστικά αισθήματα δε σʼ ανεβάζουν ψηλά, το πολύ να φτάσεις ως τη λαιμητόμο ή έστω ως το παράθυρο μιας γυναίκας με κόκκινα μαλλιά, και λέω κόκκινα γιατί αγαπώ το μέλλον, όπως και τα φαρμακεία τη νύχτα μοιάζουν με φανταστικές εξόδους κι οι ποιητές ονειρεύονται ρωμαϊκές γιορτές ή αρνούνται να πεθάνουν, κατά τα άλλα συνήθως καίγομαι, έτσι ξεχειμωνιάζω καλύτερα ή στα σπίτια που μʼ έδιωχναν άφηνα πάντα πίσω απʼ την πόρτα ένα τσεκούρι.
Aλλά οι καλύτερες στιγμές μου είναι τα βράδια, όταν ανοίγω το παράθυρο κι αφήνω ελεύθερα τα ωραία ωδικά πουλιά που εκγυμνάζω τις ατέλειωτες ώρες της αιχμαλωσίας


Τασος Λειβαδιτης

(οτι του φανει ειμαι:P,απλα ειπα να παραθεσω κατι σχετικο με βραδυ και νυχτα:P)


Η αρχή, μου θύμισε πολύ τον Τελευταίο Σταθμό του Σεφέρη...
Το τέλος ήταν τρομερό... Η αιχμαλωσία της ημέρας, εγώ ετσι το εκλαμβανομαι, δεν ξέρω αν ισχύει. Τη νυκτα, νιώθεις πιο, ελεύθερος.:P

Nice!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Η αρχή, μου θύμισε πολύ τον Τελευταίο Σταθμό του Σεφέρη...
Το τέλος ήταν τρομερό... Η αιχμαλωσία της ημέρας, εγώ ετσι το εκλαμβανομαι, δεν ξέρω αν ισχύει. Τη νυκτα, νιώθεις πιο, ελεύθερος.:P

Nice!

βασικα ειναι 2 διαφορετικα:P εγω τα βαλα μαζι,επρεπε να διευκρυνησω πως ηταν διαφορετικα.Μοιαζει πολυ λιγο απλα επειδη ο Σεφερης μιλα για βραδινες σκεψεις που του δημιουργει η οψη του φεγγαριου σε μπερδεψε καπως:)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Eπιτρέψτε μου.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=eUvApC0bwUk[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ρειζορ δώσε κανα μουσουνου να ξενυχτάμε τα 2 μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top