Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Να πω και εγώ, μια καλησπέρα... και μια καληνύχτα..., συγχρόνως...

σε όλους τους ξενύχτηδες της όμορφής μας αυτής παρεούλας...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
... όχι δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς!

Είμαι κι εγώ που ξενυχτάω!:D

Εδώ εδώ για κοίτα πιο καλά!

Αααααμ μπράβο! Καλημέρα!:)

Στο στέκι αξίζει να ξενυχτάς ακόμη κι αν πρέπει να ξυπνήσεις χαράματα την άλλη μέρα το πρωί! (Εγώ προσωπικά θα κοιμάμαι μέχρι τις 9 πάντως:P )
Αλλά λέμε για τους σπαρτιάτες και τις σπαρτιάτισες που είναι δω και το πρωί θα ξυπνήσουν για να δούν το χάραμα!

Καλημέρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γειααααα σουυυυυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Κι εγώ ξενυχτάω αλλά βαριέμαι να το δηλώνω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Κι εγώ ξενυχτάω αλλά βαριέμαι να το δηλώνω:P

Δεν είναι ωραίο να σε γυροφέρνουν τα κουνούπια, να ακούς "Between the Shadows" στη καλλιακούδα σε οκλαδόν στάση με το μαξιλάρι στη πλάτη και να εξιστορείς τη πολύεδρη ατυχία σου σε αγνώστους?

Πάντως εγώ το βρίσκω άκρως γ@μάτο...

Κι αν ακόμα μας περιμένει μια δύσκολη μέρα ας λασκάρουμε όλα τα χαλινάρια κατακτώντας τις νωπές κοιλάδες του γλυκούλικου πλην πρόσκαιρου εφησυχασμού..

Να το δηλώνεις γιατί δηλώνοντας το η δροσιά από την ηχώ του θα σαλπίζει αιώνια σε ένα ιδεατό σκίρτημα της κλέφτικης κι αρματωλής (ή αμαρτωλής?) σου ψυχής...

Που εχάθεις κλεφτρουλάκι ?

Μή σκύβεις ολονυχτίς στις ρίζες των εκρήξεων...

Σε αγναντεύω ρε !! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Κάθε φορά που ξενυχτάω, στέλνω μια καλησπέρα, σε όλους όσους ξενυχτούν συχρόνως με μένα,
μέσα στο e-steki.com, το θεωρώ πάντα, τόσο φυσικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
ε, άμα δεν έδινα εδώ το παρόν που θα το έδινα? :P Είμαι τελικά νεράιδα για ξενύχτια :clapup:

Καλημέρα σε όλο το e-steki :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aisl

Νεοφερμένος

Ο aisl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εδω δηλωνουνε την παρουσια τους οι ξενυχτηδες??:D
Εγω δεν ξενυχταω..Ξημερωνομαι στο πισι!!

Στο επομενο..ξημερωμα θα ερθω να δηλωσω παρουσια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Το club των ξενύχτηδων μόλις άνοιξε!

Για περάστε!:)

...8-2=6ώρες ύπνο. νταααάξ έχουμε περιθώριο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:yawn:
Ούτε που κατάλαβα πώς πέρασε έτσι η ώρα...

Α, στο καλό και ξυπνάω 7 τα χαράματα

Και έχω και διάλεξη

Και ξαναδώ 500 συμφοιτητές

Και θα επικετρώσω την προσοχή μου στις 100 - τόσες είναι μόνο

Και θα ξαναφάω 100 ακριβώς πόρτες

Και θα ξαναγυρίσω σπίτι

Και θα ξαναμπώ στο e-steki -να και μία σοβαρή ασχολία

Και θα ξαναξενυχτήσω

Και θα ξαναποστάρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Γειαααα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
:yawn:
Και θα επικετρώσω την προσοχή μου στις 100 - τόσες είναι μόνο

Και θα ξαναφάω 100 ακριβώς πόρτες

Κάνε εσύ την ΄΄κίνηση΄΄ με την «άδεια θέση» και που ξέρεις ίσως έρθει να κάτσει δίπλα σου η εκλεκτή!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έρχεται, κάθεται και φεύγει...
Έρχεται η 2η, κάθεται και φεύγει...
κοκ
Μετά είναι να μην συμφωνήσεις με την υπογραφή μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Έρχεται, κάθεται και φεύγει...
Έρχεται η 2η, κάθεται και φεύγει...
κοκ
Μετά είναι να μην συμφωνήσεις με την υπογραφή μου;

Δηλαδή όταν δούμε την υπογραφή ν΄αλλάζει, αυτό θα σημαίνει ότι βρέθηκε η μια και μοναδική που σου έκλεψε την καρδιά;:D (Το ελπίζω και στο εύχομαι φίλε μου)

Λοιπόν παίδες, εγώ σας χαιρετώ και σας αφήνω και τα κλειδιά του thread! Το : Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς... αργεί ακόμη να κλείσει!


Καλό ξημέρωμα σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλησπέρα! Καλημέρα!!
Κατάφερα να με πάρει ο ύπνος νωρίς, αλλά ξανασηκώθηκα και... ιδού!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλησπερίζω τους άπαντες ξενύχτηδες... :yawn: 10' πριν το επίσημο άνοιγμα του thread. :group: Παρακαλώ περάστε για το pre-game show, έχουμε έναν ωραιότατο μπουφέ, :beer: επισκόπηση των σημερινών σηζητήσεων, :rtfm: ποτάκι :drunk: και προπάντως καλή διάθεση... :clapup: :jumpy:

Για περάστε, για περάστε... Οι θέσεις σας είναι αριθμημένες, καθίστε, βολευτείτε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ήρθα και εγώ....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ας ξεκινήσω εγώ:P Λοιπόν τώρα διαβάζω γερμανικά:P για το μάθημα που έχω αύριο:D

πείτε και εσείς τι κάνετε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πού είστε οι υπόλοιποι βρε; Ελάτε να πιούμε και να μας πείτε τον πόνο σας. Εφημερεύει ψυχολόγος εντός :D

Εσείς οι επισκέπτες που μας βλέπετε από το σπίτι σας ελάτε στην παρέα μας... (Είδες, Λία; Κάνω και τζάμπα διαφήμιση, το forum τ'αξίζει, μόνο 50€ το κεφάλι :P, δεχόμαστε και δόσεις :P)

Για περάστε για περάστε... (Έχουμε ξεφύγει εντελώς :drunk: χίπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ας ξεκινήσω εγώ:P Λοιπόν τώρα διαβάζω γερμανικά:P για το μάθημα που έχω αύριο:D

πείτε και εσείς τι κάνετε...:)
2 η ώρα τη νύχτα; Χαρά στο κουράγιο σου.
Άσχετο: πρέπει οπωσδήποτε να βάλω ADSL. Καμιά καλή ιδέα, συν-ξενύχτηδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top