Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ειναι κ ενα 3ο εδω!!!!!!!! :mad::mad::mad::P ανετα φτιαχνουμε χυμο
-----------------------------------------
Αν ψαξεις καλα θα το βρεις!!!!! Φετος έδινες??? Και απ οτι βλεπω ερχεσαι Σαλονικα!!!! Εχει πολυυυυυυυ πραγμα μην ανησυχεις.....;)
Σαλονικα με τα χιλια!!!!!!!!!Πραγματι ετσι ειναι .εκανα μια βολτα και ηταν αρκετη για να δω τα .....αξιοθεατα της πολης!!!:xixi::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ως τωρα δυο λεμονια....χθες βαλαμε την βαμπι και τη μαιρη να μας αποδειξουν ποσο καλες νοικοκυρες ειναι,,, α εφαγε και ο γρηγορης κατι τακουνια να!!! στο κεφαλι απο τη βαμπι και μετα οπου φυγει φυγει....εφυγαν ολοι και εκλεισα εγω (παντως εχει βαρυ παπουτσι η βαμπι)
-----------------------------------------
οντως κανε και για μας!! ουτε εγω, δε μ αρεσει διολου!! (ο ναργιλες που εκανα προσφατα τα σπαει και δεν αφηνει και καπνιλα!!:no1::D)!! και μια καλη ειναι βρε θανε.....:P...... αλλα μια που να τα εχει ολα αυτα που θες!!![/quote]
υπαρχει κατι τετοιο?:hmm:
Δηλαδη σας ελεγαν συνταγες για να καταλαβω ???
Καλα τον εκανε η Vampi...:no1:Την χρειαζεστε και απο καμια φορα την τακουνια..
Ποια τελικα ειναι η καλυτερη νοικοκυρα??? :xixi::xixi:

Ρε εχουμε και αλλο λεμονακι στην παρεα.. Μη το ξεχνας..:punch:






Και λιγο αργα αλλα αφου το θυμηθηκα :
Καληνυχτα μεφι...:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Δεν υπαρχει κανεις τελειος και κανεις που να εχει ολα τα καλα του κοσμου..
Για ολους υπαρχει καποιος, το αλλο μας μισο που λενε καποιοι, απλα δεν τον εχουμε βρει και ισως και να μην τον βρουμε και ποτε..
Μπορεις να βρεις καποια/καποιον που εχει τα περισσοτερα απο αυτα που θες..
Αν δεν μπορει να συμβιβαστει καποιος με αυτο μπορει πολυ απλα ή να τις εχει πεντε πεντε ή να δεχθει την μοναξια του..

πολυ αισιοδοξια βλεπω :hmm:.....για αυτο τις ειχα τρεις :D... τις ξαποστειλα ομως ολες μαζι ....απαραδεκτη κατασταση....μην το τολμησετε ποτε!!!:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
πολυ αισιοδοξια βλεπω :hmm:.....για αυτο τις ειχα τρεις :D... τις ξαποστειλα ομως ολες μαζι ....απαραδεκτη κατασταση....μην το τολμησετε ποτε!!!:nono:
Εχουμε εναν δον ζουαν στην παρεα....:D:D:P Και κατα τη γνωμη μου εκανες το σωστο!!:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ως τωρα δυο λεμονια....χθες βαλαμε την βαμπι και τη μαιρη να μας αποδειξουν ποσο καλες νοικοκυρες ειναι,,, α εφαγε και ο γρηγορης κατι τακουνια να!!! στο κεφαλι απο τη βαμπι και μετα οπου φυγει φυγει....εφυγαν ολοι και εκλεισα εγω (παντως εχει βαρυ παπουτσι η βαμπι)
-----------------------------------------

Δηαλδη σας ελεγαν συνταγες για να καταλαβω ???
Καλα τον εκανε η Vampi...:no1:Την χρειαζεστε και απο καμια φορα την τακουνια..
Ποια τελικα ειναι η καλυτερη νοικοκυρα??? :xixi::xixi:

Ρε εχουμε και αλλο λεμονακι στην παρεα.. Μη το ξεχνας..:punch:






Και λιγο αργα αλλ αφου το θυμηθηκα :
Καληνυχτα μεφι...:xixi::xixi:

3 λεμονια ...ετοιμος ο χυμος!!!και οι δυο μαζι καλες ειναι.η μια θα βαζει πλυντηριο και η αλλα θα μαγειρευει...παντως μιλαμε για δυο 15ποντα που παραλιγο να μας τα βαλει στον κωλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Ρε εχουμε και αλλο λεμονακι στην παρεα.. Μη το ξεχνας..:punch:
Αχχχχ η μπαμ με νοιαζεται μωρε:xixi::xixi::hug::hug::hug:!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Εχουμε εναν δον ζουαν στην παρεα....:D:D:P Και κατα τη γνωμη μου εκανες το σωστο!!:no1::no1:
δεν ειχα σχεση και με τις τρεις αλλα κατα κει με πηγαιναν οι παγαποντησες με τις ρουφιανιες τους και τα μπλεξιματα τους!!!ουφ ξελαφρωσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
πολυ αισιοδοξια βλεπω :hmm:.....για αυτο τις ειχα τρεις :D... τις ξαποστειλα ομως ολες μαζι ....απαραδεκτη κατασταση....μην το τολμησετε ποτε!!!:nono:
επιτελους..:fss:
Σου τα ελεγα εγω..:PΔεν τις χρειαζοσουν..:xixi:
Ειμαι απαισιοδοξο ατομο, θα το ξανα πουμε ??? :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Δεν υπαρχει κανεις τελειος και κανεις που να εχει ολα τα καλα του κοσμου..
Για ολους υπαρχει καποιος, το αλλο μας μισο που λενε καποιοι, απλα δεν τον εχουμε βρει και ισως και να μην τον βρουμε και ποτε..
Μπορεις να βρεις καποια/καποιον που εχει τα περισσοτερα απο αυτα που θες..
Αν δεν μπορει να συμβιβαστει καποιος με αυτο μπορει πολυ απλα ή να τις εχει πεντε πεντε ή να δεχθει την μοναξια του..
Δεν τιθεται θεμα αλλου μισου αλλα ενος ατομου που να συνεννοεισαι , να εισαι ο εαυτος σου και να περνας ωραια (εν ολιγοις να σε γεμιζει) !! Αυτο ειναι τελειο.. και το πιο ιδανικο ειναι τα ''πλην'' αυτου του ατομου να ειναι τετοια που να τα αποδεχεσαι με χαμογελο:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
3 λεμονια ...ετοιμος ο χυμος!!!και οι δυο μαζι καλες ειναι.η μια θα βαζει πλυντηριο και η αλλα θα μαγειρευει...παντως μιλαμε για δυο 15ποντα που παραλιγο να μας τα βαλει στον κωλ...
:'(δηλαδη εχετε 2 κοριτσια και εμενα στην απο εξω..
Δεν ειστε καλη παρεα εσεις..:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
επιτελους..:fss:
Σου τα ελεγα εγω..:PΔεν την χρειαζοσουν..:xixi:
Ειμαι απαισιοδοξο ατομο, θα το ξανα πουμε ??? :P:P
ποτε το ειπαμε για να το ξαναπουμε?:hmm:
-----------------------------------------
Δεν τιθεται θεμα αλλου μισου αλλα ενος ατομου που να συνεννοεισαι , να εισαι ο εαυτος σου και να περνας ωραια (εν ολιγοις να σε γεμιζει) !! Αυτο ειναι τελειο.. και το πιο ιδανικο ειναι τα ''πλην'' αυτου του ατομου να ειναι τετοια που να τα αποδεχεσαι με χαμογελο:D!!
αυτα ειναι πολυ ωραια τα ειπες φιλε!!:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
δεν ειχα σχεση και με τις τρεις αλλα κατα κει με πηγαιναν οι παγαποντησες με τις ρουφιανιες τους και τα μπλεξιματα τους!!!ουφ ξελαφρωσα!!
Αν ηταν ''καλοπερασακιδες'' κ αυτες σαν κ εσενα τοτε ισως να συνεχιζοταν..... και αυτο χρειαζεται σε καποια φαση και οχι σχεσεις κ δεσμευσεις... ολα χρειαζονται..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
:'(δηλαδη εχετε 2 κοριτσια και εμενα στην απο εξω..
Δεν ειστε καλη παρεα εσεις..:(:(
εδω κοντεψαμε να φαμε κοτζαμ τακουνα και αυτη κλαιγεται!!!!βαρατε με κι ας κλαιω!!!ζηλια ψωρα!!!:xixi:αντε να σε βαλουμε να κανεις κατι κι εσυ μην κλαις....:Dτι ξερεις να κανεις απο νοικοκυρικα ??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ποτε το ειπαμε για να το ξαναπουμε?:hmm:
-----------------------------------------

αυτα ειναι πολυ ωραια τα ειπες φιλε!!:no1::no1:
:!: με τα πμ δεν καταλαβες οτι ειμαι λιγουλακι απαισιοδοξη ???
Μονο σαν τον φραγκεσταιν δεν σου ειπα οτι μοιαζω...Ολα τα αλλα σου τα ειπα...:lol::lol:
-----------------------------------------
Δεν τιθεται θεμα αλλου μισου αλλα ενος ατομου που να συνεννοεισαι , να εισαι ο εαυτος σου και να περνας ωραια (εν ολιγοις να σε γεμιζει) !! Αυτο ειναι τελειο.. και το πιο ιδανικο ειναι τα ''πλην'' αυτου του ατομου να ειναι τετοια που να τα αποδεχεσαι με χαμογελο:D!!
:no1:πραγματι τα ειπες πολυ καλα...
Το τελευταιο μου αρεσε πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Αχου... αγκαλιτσες... :hug::hug:
Ωχ ξεχασα το φετιχ της μπαμ με τς αγκαλιες........ Πεσαμε σε ναρκοπεδιο...... Και κατα συνεπεια το χασαμε το κορμι πατριωτηηηηηηη:D:hehe::hehe:

















πλακιζω μπαμ... Ξερεις ποσο σ αγαπαμε :D!!!!!!:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
:!: με τα πμ δεν καταλαβες οτι ειμαι λιγουλακι απαισιοδοξη ???
Μονο σαν τον φραγκεσταιν δεν σου ειπα οτι μοιαζω...Ολα τα αλλα σου τα ειπα...:lol::lol:
με τα πμ απαισοδοξη οχι ....αλλα φρανκενσταιν και συ......με το δρακουμελ θα ελεγα περισσοτερο!!!:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
με τα πμ απαισοδοξη οχι ....αλλα φρανκενσταιν και συ......με το δρακουμελ θα ελεγα περισσοτερο!!!:lol::lol::lol:
Πω τι συναισθημα μπορει να κρυβουν τα λογια σου ρε παιχτη...... πραγματικα δεν υπαρχει.....:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
εδω κοντεψαμε να φαμε κοτζαμ τακουνα και αυτη κλαιγεται!!!!βαρατε με κι ας κλαιω!!!ζηλια ψωρα!!!:xixi:αντε να σε βαλουμε να κανεις κατι κι εσυ μην κλαις....:Dτι ξερεις να κανεις απο νοικοκυρικα ??:)
τα παντα αγαπητε μου..:fss:
Δες τι ειχα γραψει σε ενα θεμα..

Απάντηση: Τι δουλειες κανετε στο σπιτι???
Τα παντα...:(:P
Δεν αντεχω να μου καθαρισει αλλος το δωματιο, το κανω παντα εγω..
Απο γενικες δουλειες του σπιτιου και με την σειρα που βαζω κανω..
Ξαραχνιασμα, σκουπισμα, ξεσκονισμα, σφουγγαρισμα, τιναγμα τα χαλια ή τα πατακια στρωσιμο..και αυτα.. ετοιμο.. στο τελος ενα καλο συγιρισμα τα πραγματα..
Συγιρισμα καθε μερα τα πραγματα απο ολο το σπιτι.
Πιατα καθε μερα αν και το βαριεμαι..:(
Απλωμα ρουχων..
Και σιδερο που ειναι σπαστικο..:mad:
Πλησιμο τις αυλες,τα χαλια, τις σκαλες... :fss: ( τις αυλες οταν λερωθουν και τα χαλια 1 φορα τον χρονο :P)
Τα παντα..:xixi:
Δεν εχω πλεινει και ουτε θελω ποτε να πλεινω τα μπανια...:sick: το αναλαμβανει η μαμα..:)

Φυτευω και λουλουδια στα τσακιρ κεφια...:jumpy:

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ....:(:'(

Ισως να παω για καθαριστρια.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ωχ ξεχασα το φετιχ της μπαμ με τς αγκαλιες........ Πεσαμε σε ναρκοπεδιο...... Και κατα συνεπεια το χασαμε το κορμι πατριωτηηηηηηη:D:hehe::hehe:

















πλακιζω μπαμ... Ξερεις ποσο σ αγαπαμε :D!!!!!!:hug:
τι λογια ειναι αυτα που λες στην κοπελα??:mad: ελατε να κανουμε τωρα ολοι μαζι μια αγκαλιτσα!!θα νιωσουμε καλυτερα!!:D:hug::hug::hug:
-----------------------------------------
Πω τι συναισθημα μπορει να κρυβουν τα λογια σου ρε παιχτη...... πραγματικα δεν υπαρχει.....:lol::lol::lol:
μπορεις να μου το διευκρινισεις και μενα γιατι ποτε δεν το καταλαβα αυτο το συναισθημα και το καταλαβαινουν παντα οι αλλοι??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top