Δέκα από οτιδήποτε

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δέκα πράγματα που λατρεύω στους ανθρώπους

1. αυθορμητισμός
2. ειλικρίνεια
3. θάρρος
4. τρέλα
5. κέφι
6. αισιοδοξία
7. γλυκύτητα
8. χιουμορ
9. τρυφερότητα
10. σοβαρότητα

όλα εκεί που χρειάζονται και σε κατάλληλες δόσεις
..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Συνίσταται, λίγο ακριβός εξοπλισμός και στην Ελλάδα βρίσκει κανείς μόνο μέσω παραγγελείας από έξω, αλλά είναι ενδιαφέρον και επιμορφωτικό (και απίστευτα εξοντωτικό αν το πάρεις στα σοβαρά). Για περαιτέρω πληροφορίες ενταύθα.

Δέκα γραμμές του ΟΑΣΘ:

  1. 2 ΙΚΕΑ - Ν. Σ. Σταθμός μέσω Εγνατίας
  2. 3 ΙΚΕΑ - Ν. Σ. Σταθμός
  3. 4 Νέα Κρήνη - Κοιμητήρια
  4. 5 Νέα Κρήνη - Βενιζέλου
  5. 33 Αγ. Παντελεήμων - Βενιζέλου
  6. 25 Νεάπολη - Βενιζέλου
  7. 24 Χίλια Δένδρα - Βενιζέλου
  8. 9 Λαχαναγορά - Ν. Σ. Σταθμός
  9. 7 Αγ. Ιωάννης - Πανεπιστήμιο
  10. 15 Σαράντα Εκκλησσιές - Ιστορικό Κέντρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πάνε πολλά χρόνια από τότε που το πρωτοείδα και γέλασα όταν το ξαναείδα


10 ατάκες που λεει μια γυναίκα σε ένα άντρα όταν ρίχνει χυλόπιτα και το βαθύτερο νόημα αυτών

1. Σε βλέπω σαν αδελφό μου
(Μου θυμίζεις τον Κουασιμόδο στην Παναγία των Παρισίων)
2. Έχουμε μια μικρή διαφορά ηλικίας
(Συνομήλικος της Ακρόπολης είσαι; )
3. Δεν με ελκύεις με αυτόν τον τρόπο
(Είσαι ο πιο άσχημος τύπος που έχω δει ποτέ μου)
4. Η ζωή μου είναι ιδιαίτερα πολύπλοκη αυτήν την εποχή
(Δεν θέλω να περάσω όλο το βράδυ μαζί σου γιατί θα ακούσεις όλα τα τηλεφωνήματα από τους άνδρες με τους οποίους βγαίνω)
5.Έχω ήδη ερωτικό δεσμό
(Ο οποίος είναι ο αρσενικός μου γάτος και μια μεγάλη σακούλα ποπκόρν)
6. Δεν βγαίνω ραντεβού με άνδρες από την δουλειά μου
(Άκουσε, φιλαράκο, δεν θα έβγαινα μαζί σου ακόμη και αν ήσουν ο τελευταίος άνδρας στο σύμπαν, πόσο μάλιστα στο κτίριο)
7. Δεν φταις εσύ, εγώ φταίω
(Δεν φταίω εγώ, εσύ φταις)
8. Ασχολούμαι με την καριέρα μου
(Ακόμη και κάτι τόσο βαρετό και μη ικανοποιητικό σαν την καριέρα μου είναι καλύτερο από το να βγω μαζί σου)
9. Δεν θέλω να δεσμευτώ
(Έχω ξεκόψει κάτι κρύους σαν και σένα)
10. Ας μείνουμε φίλοι
(Σε θέλω να είσαι κοντά μου για να σου λέω με ανατριχιαστικές λεπτομέρειες όλα εκείνα που θα γίνονται με τους άλλους άντρες όταν κάνω έρωτα μαζί τους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
και το βαθύτερο νόημα των ίδιων ατακών στους άντρες

1. Σε βλέπω σαν αδελφή μου
(Είσαι άσχημη)
2. Έχουμε μια μικρή διαφορά ηλικίας
(Είσαι άσχημη)
3. Δε με ελκύεις με αυτόν τον τρόπο
(Είσαι άσχημη)
4. Η ζωή μου είναι ιδιαίτερα πολύπλοκη αυτή την εποχή
(Είσαι άσχημη)
5. Έχω ήδη ερωτικό δεσμό
(Είσαι άσχημη)
6. Δε βγαίνω ραντεβού με γυναίκες από την δουλειά μου
(Είσαι άσχημη)
7. Δε φταις εσύ, εγώ φταίω
(Είσαι άσχημη)
8. Ασχολούμαι με την καριέρα μου
(Είσαι άσχημη)
9. Δε θέλω να δεσμευτώ
(Είσαι άσχημη)
10. Ας μείνουμε φίλοι
(Είσαι απελπιστικά άσχημη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δηλαδή ο μόνος λόγος για να απορρίψει ένας άντρας μια γυναίκα είναι να είναι άσχημη; :worry: Δεν υπάρχει περίπτωση να απορρίψει μια όμορφη γυναίκα...let's saay... :hmm: εξαιτίας του χαρακτήρα της; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
υπάρχει σαφώς τέτοιος άντρας αλλά δεν είναι ο τύπος του άντρα που έγραψε και εμπνεύστηκε το forward mail ή το άρθρο από ανδρικό(σικ) περιοδικό από το οποίο πήρε ο φαντασμένος το περιεχόμενο του ποστ του

π.σ.(που λέει και ο ρεμπεσκές)
πάω να βάλω στο προφίλ μου - στο επάγγελμα μου : μέντιουμ/πυθία ή κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δηλαδή ο μόνος λόγος για να απορρίψει ένας άντρας μια γυναίκα είναι να είναι άσχημη; :worry: Δεν υπάρχει περίπτωση να απορρίψει μια όμορφη γυναίκα...let's saay... :hmm: εξαιτίας του χαρακτήρα της; :worry:

;;;

Χιουμοριστικό κειμενάκι είναι (το οποίο πατά πάνω σε διάφορα στερεότυπα :P) δεν χρειάζεται να τα παίρνεις όλα στα σοβαρά

@ el sid μου το είχε δείξει ένας φίλος πριν χρόνια και το ξαναπέτυχα σήμερα. Δεν γνωρίζω τον συγγραφέα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ναι βρε παιδί μου, το κατάλαβα. :P Το ξέρω ότι στη σπάω τώρα, αλλά δε το βρίσκω χιουμοριστικό :redface: Γιατί να συντηρούμε αυτά τα στερεότυπα, έστω και για πλάκα; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Γιατί μερικές φορές (καλά ίσως όχι τώρα, δεν συμβαίνει πάντα) το χιούμορ μπορεί να είναι μια καλή απάντηση στους καθωσπρεπισμούς του politically correct είτε σε μια κοινωνία είτε σε ένα φόρουμ :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
10 χαζά πραγματάκια που απολαμβάνω


  1. Ελληνικό καφέ σε μεγάλη κούπα, με ένα συγκεκριμένο σουβέρ που έχω από την Πράγα.
  2. Να κρυφακούω τον γάτο να ροκανίζει κροκέτες (με μανία.. κρακ, κρρρακ, κριτς, κρίτσι, κροκ, χαπ μιαμιαμιαμ)
  3. Να τσακίζω τις άκρες από τα εισητήρια του λεωφορείου φτιάχνωντας ανόητες χειροτεχνίες.
  4. Να κλείνω τα αυτιά μου ενώ μασάω μπισκότα, φρυγανιές ή ξηρούς καρπούς και να ακούω τα χρίτσι χρίτσι
  5. Να τρώω πάντα τελευταίο το αγαπημένο μου μέρος του φαγητού.
  6. Να βάζω το ποτήρι με τη σόδα κοντά στον γάτο και να γελάω που τον ενοχλεί το ποπποποποπ φρσσσσ του ανθρακικού (χαχα, χαζό γατί)
  7. Να πίνω τον φραπέ μου εκνευριστικά αργά, τσαλακώνοντας το καλαμάκι για να βγαίνει λίγος λίγος.
  8. Να αγοράζω πορτοκάλια και λαχανικά και να τα βάζω με σειρά στο ψυγείο. Όταν δεν υπάρχει κόσμος τριγύρω μυρίζω τα πορτοκάλια και τα λεμόνια και τα φέρνω καμια βόλτα μες στο σπίτι.
  9. Να αγγίζω φύλλα από φτηνά τετράδια με λεπτό χαρτί που έχουν κάνει αυλάκια από τα γράμματα (τα πατάω επίτηδες)
  10. Να δαγκώνω την Μαριλένα και την Ελένη στο μπράτσο όποτε αφαιρούνται.

Υ.Γ. μην πάρετε τηλέφωνο σε καμία κλινική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
10 πράγματα που έχουν γίνει Postponed για τον Ιούλιο (αν και θα ήθελα να έχω χρόνο να τα κάνω τώρα)

  1. Να πιω καφέ σε καφετέρια με σερβιτόρο και να πληρώσω 4? τον καφέ[:P] (και όχι να 2 από τα everest στο χέρι)
  2. Να κουρευτώ
  3. Να πάω διακοπές
  4. Να ξυπνάω τα σ/κ μετά τις 10
  5. Να κάνω ό,τι θέλω εγώ τα σ/κ και όχι ό,τι "πρέπει"
  6. Να μετακομίσω
  7. Να παίξω live παλέρμο :P
  8. Να κλείσω το Pc για 48 ώρες σερί
  9. Να δω τους φίλους μου που έχω ξεχάσει την όψη τους πλέον :(
  10. Να ξαναγίνω φυσιολογικός άνθρωπος με φυσιολογικά ωράρια.
35 με 37 μέρες ακόμα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Δεν είναι δικό μου , αλλά αξίζει να το αντιγράψω (:hmm:αυτό πρέπει να έλεγε ο νόελ στον λίαμ γκάλαχερ όταν ηχογραφούσαν το δεύτερο άλμπουμ - άσχετο)


10 τυχαίες παρατηρήσεις για το facebook ΠΗΓΗ(ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

1. Όσο πιο έξυπνο επιχειρήσεις να κάνεις ένα status update σου, τόσο αυξάνονται οι πιθανότητες να σου το σχολιάσουν με τον πιο αδιάφορο τρόπο οι πιο ηλίθιοι άνθρωποι στη λίστα των φίλων σου.
2. Ή δεν θα στο σχολιάσει κανείς απολύτως και θα κατέβει κάτω κάτω στη λίστα. Μεγαλύτερη ταπείνωση.
3. Μόλις το γράψεις, θα σκεφτείς κάτι άλλο, ακόμα πιο έξυπνο (προφανώς είσαι σε μεγάλη φόρμα εκείνη την ημέρα) ή θα σου συμβεί κάτι αναπάντεχο που θα θελήσεις να μοιραστείς άμεσα (είδες ούφο, βρήκες 5 ευρώ, βαριέσαι στη δουλειά, σύντομη λαϊκή θυμοσοφία) και θα αναγκαστείς να διαγράψεις το πρώτο.
4. Το άγχος να αποφύγεις tagging σε φωτογραφία που είσαι σαν βλαμμένος ισοδυναμεί με το άγχος να προλάβεις να κάνεις απαγορευτικό σήμα πανικού με τα χέρια στον αλλοδαπό στα φανάρια πριν σου ακουμπήσει τη βούρτσα στο παρμπρίζ. Σχεδόν αδύνατο.
5. Η διαδικασία του attending αποτελεί το ταχύτερο πέρασμα από την απόλυτη ευγένεια στην υπεροπτική αγένεια. Αρχικά κάνεις rsvp σε οποιοδήποτε event πριν δεις τι είναι, γάμος, reunion, εκλογές σωματείου, εκδρομή για ιαματικά λουτρά. Μπαίνεις μετά από λίγο στη σελίδα του event, κόβεις τις φάτσες όσων άλλων θα παρευρεθούν - αν είναι μπάζα, διαγράφεις το event.
6. Δεν υπάρχει απολύτως καμία λογική εξήγηση για τις τρεις γκαζίλιον διαφορετικές διαφημίσεις για να μετρήσεις το IQ σου.
7. Βέβαια, μπορεί το «H μέση ελληνική IQ είναι 98. Είσαι πιο έξυπνος από ο μέσος 'Ελληνας; Οι περισσότεροι άνθρωποι δεν μπορούν να ξεπεραστούν τα τελευταία ερώτηση!» να είναι κωδικοποιημένη αγγελία πρόσληψης της ΝASA που σε εξετάζει στο συντακτικό.
8. Στο αξιακό σύστημα του Facebook, ο υποτιμητικός όρος «σαβουρογαμία» ισοδυναμεί με αριθμό στη λίστα φίλων μεγαλύτερο του 250. Παλιότερα ήταν 200.
9. Είναι μαθηματικά βέβαιο ότι κάποια στιγμή οι φίλοι σου θα πάψουν να σε προσφωνούν με το όνομα αλλά μόνο με το επώνυμο.
10. Μέχρι να φτάσεις εδώ, σκέφτηκες 2 φορές να αλλάξεις το status σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
7. Βέβαια, μπορεί το «H μέση ελληνική IQ είναι 98. Είσαι πιο έξυπνος από ο μέσος 'Ελληνας; Οι περισσότεροι άνθρωποι δεν μπορούν να ξεπεραστούν τα τελευταία ερώτηση!» να είναι κωδικοποιημένη αγγελία πρόσληψης της ΝASA που σε εξετάζει στο συντακτικό.


:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
10 πραγματα που σκοπευω να κανω τον ιουλιο!

1)να εχω χασει ως τοτε 5 κιλακια
2)και να ανανεωσω τη καρνταρομπα μου
3)να παω μανη με τα παιδια απο τη σχολη
4)να εχω ξελασπωσει με την εξεταστικη και να μη χρειαστει νανεβω σεπτεμβρη!
5)να ανοιξω μπουκαλι βερτη για τα γενεθλια μου
6)να παρω δωρο στον μπαμπα μου για τα γενεθλια του!
7)να βρω χρονο νανεβω θεσσαλονικη!
8)να παω μανη με τους δικους μου
9)να αγορασω καινουριο μαγιω
10)να χορτασω την κολλητη μου που μενουμε μακρι ατωρα και δε τη βλεπω συχνα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
10 αγαπημενα μου πραγματα!

1)κινητο
2)λαπτοπ
3)το βερακι που μου πηρε το αγορι μου
4)η νεραιδα δαχτυλιδι που μου πηρε το αγορι μου
5)η αγαπημενη μου ροζ μπλουζα
6)η τσαντα μου
7)το φουστανι μου
8)η πενα μου
9)ενα κοκαλακι μου
10)τη αγαπημενη μου ταινια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
10 πραγματα που σκοπευω να κανω τον ιουλιο!

1)να εχω χασει ως τοτε 5 κιλακια
2)και να ανανεωσω τη καρνταρομπα μου
3)να παω μανη με τα παιδια απο τη σχολη
4)να εχω ξελασπωσει με την εξεταστικη και να μη χρειαστει νανεβω σεπτεμβρη!
5)να ανοιξω μπουκαλι βερτη για τα γενεθλια μου
6)να παρω δωρο στον μπαμπα μου για τα γενεθλια του!
7)να βρω χρονο νανεβω θεσσαλονικη!
8)να παω μανη με τους δικους μου
9)να αγορασω καινουριο μαγιω
10)να χορτασω την κολλητη μου που μενουμε μακρι ατωρα και δε τη βλεπω συχνα!!


10 πράγματα που δεν καταφέρει να κάνει η βικ-βικ τον ιούλιο

1.Λογική απαίτηση , ταιριάζει με την εποχή αλλά πόσο πιστευτή μπορείς να γίνεις όταν σκορπάς αφειδώς θετικές ψήφους μαζί με σάλια σε κάθε ποστ που μιλάει για φαϊ , έχει φωτογραφία γλυκού και εκθειάζει τα ζαχαροπλαστεία της Σαλόνικας:D
2.άμα δεν χάσεις κιλά αλλά ευελπιστείς ότι θα χάσεις , τότε αναβάλλεις και την ανανέωση γκαρνταρόμπας . Οι αλήθειες να λέγονται:D
3.Δεν ξέρω πολλούς φοιτητές που αγωνιάνε να πάνε μάνη για διακοπές . Εντάξει , εσύ είσαι από εκεί , τους άλλους τους ρώτησες ; Και πες ότι τους ρώτησες , τους πίστεψες ;:D
4.Αυτή ανήκει στις ευχές που σχεδόν ποτέ δεν πιάνουν , όσοι το έχουνε σκοπό έχουνε βάλει πρόγραμμα προ πολλού:D
5.Στο υπογράφω εγώ , είναι μπόμπα .Και από τις πολύ επικίνδυνες . Δεν έχεις ιδέα τι μπορεί να πάθεις από αυτά.Κρίμα δεν είναι.Πιες μια μπυρίτσα και άσε τα ουϊσκια για την κάβα του μπαμπά.Εκτός και αν θες απλά να το ανοίξεις και όχι να πιεις:D
6.Δεν θα σου έχουνε περισσέψει λεφτά από τα μπουζούκια βρε κουτό.Εσύ ήθελες να σπάσεις πιάτα:D
7.Μετά από όλα αυτά , θες και υπερπόντια ταξίδια ; Για σοβαρέψου:D
8.Δεν είπαμε για την εξεταστική ; Θα τους κρύβεσαι μάλλον:D
9.Βλέπε 2 + 6 . Επιπλέον , μετά από ότι θα σου έχει συμβεί , απλώς μια πέτρα και ένα σκοινί θα χρειάζεσαι
10.την κολλητή σου την ρώτησες ;:D


συνεχίστε με 10 λόγους που είναι σπαστικός ο σιντ.Να μην δω παραλήψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
συνεχίστε με 10 λόγους που είναι σπαστικός ο σιντ.Να μην δω παραλήψεις

Οι δέκα λόγοι συνοψίζονται στον εξής έναν:

1. είναι ο sid...:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
10 δημοσια προσωπα που θα ηθελα να διακτινιστουν απο τον πλανητη μας σε ενα μακρινο συμπαν:

1.Πρετεντερης
2.Μικρουτσικος
3.Ψωμιαδης
4.Παπαγεωργοπουλος
5.Ευαγγελατος (παρτε και τη γυναικα του μαζι,μην του λειψει..:D)
6.Καραμανλης
7.Παπαντρεου
8.Ανθιμος
9.Κουγιας
10.Τερενς κουικ

Στανταρ υπαρχουν πολλοι που ξεχασα,αλλα αυτοι μου ηρθαν προχειρα στο νου..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
10 λογοι για να μην πας διακοπες με το ετερον ημισι:

1) δεν ειναι τυχαιος ο μεγαλος αριθμος των ζευγαριων που χωριζουν λιγο καιρο μετα την επιστροφη τους
2) θα τσακωθειτε ακομα και για το μερος -εκεινος θα θελει μυκονο εσυ μηλο για ρομαντικες βραδιες-
3) δε θα μπορεις να φλερταρεις με τον sexy dj/sexy dj του κλαμπ που σεχει γδυσει με τα ματια του-ης ολη τη βραδια.
4) δε θα μπορεις στη παραλια να χαζευεις και να σχολιαζεις τα ηλιοκαμμενα γυμνασμενα κορμια που παιζουν ρακετες.
5) θα γλιτωσεις τη γκρινια απο τη παρεα σου, οτι τους γραφεις για ''ενα γκομενο/μια γκομενα''
6) δεν εχεις το αγχος για το αν θα περασει καλα μαζι σου
7) θα εχετε και λιγο χρονο χωρια, ετσι ωστε να αναζωπυρωσετε τη σχεση σας
8) δε θα χρειαστει να τσακωθειτε με ολο το γραφειο, ετσι ωστε οι αδειες σας να συμπιπτουν!
9) δε θα πλακωθειτε ακομα και για το γεγονος οτι δεν ηταν κατατοπιστικος με το χαρτη και βρεθηκατε στην ακρη του πουθενα.
10) μπορει να γνωρισεις τον ερωτα της ζωης σου στο νησι, να αποφασισεις να βγεις απο αυτη τη μιζερη σχεση-αλλα πώς θα συμβει αυτο αν ειναι μπαστακωμενος-η διπλα σου??


:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
10 λογοι-απαντηση για τους οποιους δεν πρεπει να φοβασαι να πας με το ετερον ημισι διακοπες:

1.Αν ειναι να χωρισεις στις διακοπες, θα χωρισεις ετσι και αλλιως αργα η γρηγορα..καλυτερα να γινει γρηγορα παρα να τραβηξει πιο πολυ..
2.Αν εσενα σου αρεσουν μερη οπως η Αμοργος και αυτου μερη οπως η Μυκονος,πως τα βρισκεται στην καθημερινοτητα σας?
3.Αν σε καλυπτει η σχεση σου το μονο που θα προσεξεις απο το dj θα ειναι η χαλια μουσικη του..
4.Μπορεις να τα σχολιαζετε μαζι και να γελατε..
5.Μπορεις να πας και μερικες μερες μαζι τους..Η αλλιως ξεκοψε απο τους γκρινιαρηδες φιλους..:D
6.Μα για να ειναι σε σχεση μαζι σου σημαινει οτι περναει καλα..Αν δεν περασει καλα σημαινει οτι υπαρχει καποιο προβλημα στα συναισθηματα του..Θα βγει αργα ή γρηγορα αυτο και στην πολη..
7.Λιγο χρονο εχουμε ολο το χρονο στις πολεις μου που τρεχουμε και δεν φτανουμε..Αναζωπυρωση της σχεσης μπορει να γινει με ενα ομορφο ηρεμο δεκαημερο μακρυα απο τη μουντη καθημερινοτητα..
8.Θα τσακωθεις για να συμπιπτουν με τις αδειες των φιλων σου..Οποτε δεν το γλιτωνεις..
9.Μαλλον ευκαιρια για γελια και για ασκοπες βολτες βλεπω το χασιμο του δρομου..
10.Αν ψαχνεις να βρεις τον ερωτα της ζωης σου στο νησι και βλεπεις την παρουσια του διπλα σου σαν μπαστακωμα,χωρισε πριν τις διακοπες και πανε με την παρεα σου..Μην τον ταλαιπωρεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top