Δέκα από οτιδήποτε

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δέκα ξεκαρδιστικές σκηνές του Χάρυ Κλυνν...
Μιλάμε για πολύ νόημα...





















Καλά νά 'μαστε να γελάμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Δέκα σημερινές βλακείες...


  1. Στο μάθημα ανατομίας 3 : (σπαστική φωνή αλλά μεσημεριανά κουτσομπολίστικα) "Δηλαδή κύριε Π. αν πάμε Μύκονο θα μας χαρίσουν την απουσία; Αχαχαχαχα (κακαριστό ηλίθιο γέλιο" , "Εμ βέβαια Σίσσυ μου, σιγά μην μάθουμε τίποτα εδώ!" , "Που 'ν καλέ αυτή η νήσος του Reil ; Ολόκληρος εγκέφαλος και δεν την βλέπω; Κύριε καθηγητάααα ; Δείξε άλλη μια φορά αυτό το νησί καλέ συ". "Να μας πας νωρίς στα προπλάσματα , για να μην αργήσω, έχω να πάω για καφέ" "Πού κολλάει ρε ότι έχει κόκκινα μάτια η υποβοηθός; Ηλίθια είναι; Εγκέφαλο κάνουμι, ουόχι για τα μάτια. καρκαρκαρ" . Ξύλο στο βούρλο που πετούσε λαλακίες μόνη της ανά 5' και γελούσε επίσης μόνη της στο μαθημα.
  2. Ο συμφοιτητής που ενώ κάναμε ένα πείραμα στη Φυσιολογία επαναλάμβανε δυνατά τα δικά του συστατικά και μπέρδευε τους υπόλοιπους, μιμούμενος αγγλική προφορά αλά μόδιστρος απ την Οξφόρδη. Σσσσστ!
  3. Η αιώνια ηλίθια κόντρα φοιτητών ιατρικής και οδοντιατρικής στα κοινά εργαστήρια.
  4. Μες στην ησυχία του μαθήματος ακούστηκε ένα "Άι στο διάτανο μωρή πατσαβούρα" , άρχισε μετά μία να κλαίει και βγήκε κοπανώντας την πόρτα.
  5. Η επιγραφή "Ποιος π$%στης πήρε το καλοριφέρ " στη θέση όπου κάποτε ήταν ένα καλοριφέρ.
  6. Ο κυλικιάρχης που τραγουδάει λαϊκά κόβοντας βόλτες πάνω-κάτω
  7. Η βλαμμένη του #1 που μου πέταξε ένα καπάκι στο κεφάλι για να με ρωτήσει πότε θα πάρουμε βιβλία.
  8. Ο ανατόμος που κλαιγόταν για το πόσα πάρτυ έχασε στα φοιτητικά του χρόνια και δεν πρόλαβε να γνωρίσει κι άλλα κορίτσια και τώρα είναι παντρεμένος.
  9. "Μην κάνετε μαμακίες ρε!" "Σκάστε λίγο να τελειώνω, όποιος δεν γουστάρει να την κάνει!" "Αυτή η έλικα του εγκεφάλου μοιάζει με κ&λαράκι, με ανάποδο m" "Φανταστείτε ότι ο εγκέφαλος είναι μπαράκι" "Το μαστίο. Σαν μικρό στήθος δηλαδή. Να και το νοητό ανθρωπάκι, βλέπουμε τα γεννητικά του όργανα". "Να, εκείνο το τουβλάκι στον εγκέφαλο το βλέπετε; Εκείνο που είναι σαν διπλό ψαλίδι" "Να αναπτύξετε την φαντασία σας, σαν τις καφετζούδες" Λόγια καθηγητή :loltooth:
  10. Εγώ "Ουφ, κουράστηκα" η κατίνα από πίσω : "Χμμμ! Πάγαινε τουαλέτα! Σάματις δεν έχουμε;Καρκαρκαρ" :worry:
Αγαπώ τη σχολή μου. Day by day
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
10 ΠΑΟΚτσίδικα συνθήματα (όχι προσβλητικά προς άλλοθρησκους), μεταξύ τους και μερικά ειρωνικά προς τον ΠΑΟΚ (κάποια τα έχουν βγάλει παοκτζίδες μάλιστα!!!), γιατί αν και φανατικός ΠΑΟΚτζής πραγματικά λύνομαι στα γέλια με κάποια από αυτά, απίστευτα πετυχημένα:

1. ΜΠΑΟΚ με χόρτο σε βλέπω σαν την πορτο, ΜΠΑΟΚ με κόκα σε βλέπω σαν την Μποκα, ΜΠΑΟΚ με χάπια σε βλέπω σαν την τσέλσι, πάει δεν πάει, Ο ΜΠΑΟΚ ΣΑΣ Γ*ΜΑΕΙ
2. ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ-ΟΛΟΙ ΣΚΥΒΟΥΝ-ΠΡΟΣΚΥΝΑΝΕ-ΟΛΟΙ ΕΛΕΟΣ ΖΗΤΑΝΕ!
3. ΜΠΑΟΚ ξέρω γω, ξέρω γω εντάξει με ξύλο και με τσάμπουκα, ξέρω γω εντάξει
4. Το απίστευτο που έχω στην υπογραφή μου: ΟΟΟΟΟΟΟ ΠΑΟΚΑΡΑ, εχω τρέλαααααααα μες το μυαλοοοο, οοοοοο ΠΑΟΚΑΡΑ, έχω δέντρα μες το βουνοοοοοο, μόνος μου τα πίνω μόνος τα καλλιεργώ, όπου και να παίζεις θα σ'ακολουθώ.
5. Όποιος κακή κουβέντα για τον ΠΑΟΚ πει, ποτέ να μην του ξανασηκωθεί.
6. ΠAOK EΔΩ, ΠAOK EKEI ΠAOK ΘA EIMAI MIA ZΩH KAI OΣO ZΩ ΘA Σ' AΓAΠΩ ΓIA TO ΔIKEΦAΛO AETO KAI TON TΡEΛO ΣOΥ TON ΛAO
7. Σεισμος Σεισμος Ο ΠΑΟΚ Ο ΘΕΟΣ

Και επειδή δεν κρατιέμαι, με όλο το σεβασμό σε οπαδούς άλλων ομάδων:
8. Αγρότη πεινάς; Αγρότη πεινάς; Γ***ΕΤΑΙ Ο ΠΕΙΡΑΙΑΣ.
9. Γ**ιεται ο καιρος, κι ο Ολυμπιακος-Γ**ιεται ο Αερας, κι ο Ερυθρος Αστερας

10. Και το κορυφαίο: 3 ειναι οι μεγάλες ομάδες στην ευρώπη.. και οι 3 αρχίζουν απο ΜΠ... ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ, ΜΠΑΓΕΡΝ, ΜΠΑΟΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δέκα πράγματα που έχω κοντά μου αυτή τη στιγμή:
1. Φυστικοβούτυρο (απαίσιο, δεν ξανακάνω πειραματισμούς)
2. Rivella
3. Η μετάφραση του πτυχίου μου.
4. Μία web cam.
5. Βιβλίο αραβικών.
6. Ένα πουλόβερ. Χοντρό. Μάλλινο. Που θα έπρεπε να είχα κρύψει, μαδαφάκαααα...
7. Η παλιά κάρτα γυμναστηρίου.
8. Καραμέλες για το λαιμό.
9. Η άδεια παραμονής μου.
10. Πέντε τσόφλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
10 κορυφαια γευματα by mama:

1)μοσχαρι κοκκινιστο με πουρε
2)κατσικακι στο φουρνο με πατατες
3)κοτοπουλακι στο φουρνο με πατατες
4)πιτσα
5)ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΑ
6)παστιτσιο
7)τηγανια
8 )μουσακας
9)γιουβαρλακια
10)σουτζουκακια





:/:


πεινασα:(



:whistle::whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
10 διασκεδαστικές στιγμές:

  1. ύπνος
  2. ύπνος μετά από σεκς
  3. ύπνος πριν απο σεκς
  4. ύπνος μετά από φαγητό
  5. ύπνος μετά από ποτό
  6. ύπνος αγκαλιά με το μανταμάκι
  7. ύπνος με πουπουλένιο πάπλωμα
  8. ύπνος σε ξαπλώστρα κάτω από σκιά σε απόγευμα καλοκαιριού
  9. ύπνος στο λεωφορείο για ξεκούραση
  10. ύπνος στο μάθημα για να περάσει γρήγορα η ώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
10 χαρακτηριστικά που δεν αντέχω στις γυναίκες :

1. Κακογουστιά
2. Μεγαλομανία
3. Νωθρότητα
4. Εξάρτηση (ζήλεια)
5. Υποτακτικότητα
(τόσο στο σύστημα, όσο και σε ανθρώπους)
6. Συντηρητισμός
(κοινωνικά,πολιτικά, θρησκευτικά κλπ)
7. Εριστικότητα
8. 'Ελλειψη φιλομάθειας
9. Αδιαλλαξία
10. Υποχονδρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεκα cult να το πω; αγαπημενες; ξεχωριστες; ιδιαζουσες; διασημοτητες :

1.Chuck Norris
2.Mr.T
3.The Hoff! (David Hasselhoff)
4.Bruce Cambell
5.Beavis
6.Butthead
7.Borat
8.Murdock (The A-team)
9.Alan Rickman
10.Mike Myers
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
10 πράγματα που υπάρχουν τριγύρω μου (πάνω στον πάγκο):

  1. Η τσάντα μου.
  2. Τα ακουστικά.
  3. Το τσαντάκι του.
  4. Το Κινητό του.
  5. Τα τσιγάρα του.
  6. Ο Zippo του.
  7. Το τασάκι.
  8. Τα κλειδιά του.
  9. Το ποτήρι από τον καφέ.
  10. Μια χαρτοπετσέτα που τελικά δεν πέταξα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
10 πραγματα που υπαρχουν στη τσαντα μου

1)πορτοφολι
2)κινητο
3)χαρτομαντηλα
4)στιλο
5)πιαστρακι για τα μαλλια
6)γυαλια ηλιου
7)ομπρελα
8 )πασο-ταυτοτητα
9)τσιγαρα
10)αναπτηρας


ναι... λατρευω τοοοοοσο πολυ αυτες τις τεραστιες τσαντες που ναι στη μοδα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δέκα αθλήματα που θα 'θελα να δοκιμάσω:
1. Võ Viêtnam
2. Wakeboard
3. (ξανά) Βόλλεϊ
4. Kendo
5. Ιστιοπλοΐα
6. Yoga πιο σωστά...
7. Αργεντίνικο τανγκό
8. Φλαμένγκο
9. Στίβο στο θαλάσσιο σκι
10. Εμ. Κόλλησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αυτό τι άθλημα είναι; Δεν βρήκα κάτι σχετικό στο google.

10 αθλήματα που έχω ασχοληθεί (με κάποια ερασιτεχνικά σε συλλόγους, με άλλα σαν χόμπι και με άλλα σαν παιχνίδι με την παρέα μου):
1)Ποδόσφαιρο.
2)Μπάσκετ.
3)Καράτε
4)Βόλεϊ
5)Χαντμπολ
6)Τζούντο
7)Τένις
8 )Σκι
9)Skate
10)Γερμανικό ποδόσφαιρο (είναι ένα είδος ποδοσφαίρου που παίζεται μονότερμα, η μπάλα δεν πρέπει να σκάσει κάτω και σκοράρει κάποιος με κεφαλιά, ψαλιδάκι, κεφαλιά ψαράκι, με στήθος ή με "κρέμασμα" του τερματοφύλακα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βιετναμέζικη πολεμική τέχνη, συγγενής του Kung Fu.

The history of Võ

The 18 disciplines

Originally, Võ is the art of war. The word Võ suggests the idea of fighting, of war.

Vietnamese martial techniques are specific to its history. The country was colonised during millenia, by stronger opponent that outnumbered them, and therefore had to create an art which, as the famous XIIIth century general Trân Hung Dao said, fights “the long with the short, the many with the little” and where suppleness is more efficient than hardness. The many occupations of Viet-nam reinforced the secret aspect of Võ, which has nearly always been clandestine.

The martial knowledge was grouped into eighteen disciplines: fights with fists and feet, immobilising, various weapons (spear, sword, sabre, bow and arrow...), using weapons whiles riding a horse, etc, but also strategy and commanding army troops.

...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
10 πράγματα που θα ήθελα να εξαφανιστούν :
1.ο κέρσορας που αναβοσβήνει - με αγχώνει
2.όλοι οι γείτονες - η ηχομόνωση είναι άγνωστη λέξη στην πολυκατοικία και η διακριτικότητα άγνωστη λέξη στους γείτονες
3.η εκφώνηση του σχεδίου - εργασία πάνω στο γραφείο - όχι ρε δεν θα σε κάνω , είμαι τεμπέλης και αρκετά εργατικός ώστε να παλεύω για αυτό (διάολε αυτός ο ρεμπεσκές με επηρεάζει)
4.το μπουκάλι με το κρασί , δεν πίνω συχνά αλλά το θεωρώ κβαντωμένη ποσότητα το μπουκάλι , άλλωστε δεν έχω φελλό(εδώ προσέχουμε μην κάνουμε λάθος τυπογραφικό ε)
5.τα σύννεφα από τον ουρανό - καλά δεν με λυπάστ5ε αφού κατέβασα τα καλοκαιρινά ρούχα
6.το αμάξι μας - θέλω να εξαφανιστεί και εγώ να είμαι μέσα.Εξωτικός προορισμός επιβάλλεται
7.τα φώτα - μου έχει λείψει αυτός ο παλιόφιλος ο ύπνος που πια δεν έρχεται με πρόσκληση
8.τα πολλά παράθυρα στην οθόνη - πού είμαι πού πάω (βρείτε αλληγορία με τα υπαρξιακά)
9. το εννιά για να πάω επιτέλους στο δέκα
10.η αβάσταχτη ελαφρότητα του (ξ)είναι.όλγουες ον μάϊ μάϊνντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
10 πραγματα που θα κανω τις επομενες 2 εβδομαδες:

1.Θα παω συναυλια ska-p:clapup:
2.Θα παω στο γηπεδο..
3.Θα παω να γραφτω στο κολυμβητηριο..
4.Θα παω στον οδοντιατρο για εξαγωγη φρονιμητη..:worry:
5.Θα κανω κατι επιμετρησεις μιας μονοκατοικιας..
6.Θα κανω μια μαγνητικη..
7.Θα παω να αγορασω κατι βιβλια..
8.Θα προσπαθησω να μαθω να κανω stencils..
9.Θα παω το ποδηλατο μου για service..
10.Θα στειλω το βιογραφικο μου σε οτι αγγελια πετυχω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ζήλεψα. Δέκα πράγματα που θα ήθελα να εξαφανιστούν:
1. Τα συννεφάκια στον ουρανό. Όλα τους. ΟΛΑ. Μάιος είναι να 'ούμε.
2. Η κοιλίτσα μου. Είναι υπέροχη, αλλά ζω και χωρίς αυτήν.
3. Τα πράγματα εκτός θέσης διάσπαρτα στο δωμάτιό μου, τι χάος μον Ντιέ.
4. Η διαφθορά στην Ελλάδα. Πώς; Ναι, ξανά: η διαφθορά στην Ελλάδα. Γιου ντοντ νόου δις γουέρντ;
5. Ο πρώην μου. Έτσα, γουστάρω να νιώσω μικρόψυχη απόψε. Ξού!
6. Έχω και κάτι πετσάκια στα νύχια που δε με χαλάει να εξαφανιστούν, ποιος ξεκουνιέται για μανικιούρ τώρα...
7. Οι ουρές στο ταμείο και τον μπουφέ τα μεσημέρια.
8. Οι απλήρωτοι λογαριασμοί που έχω δίπλα μου.
9. ...και εκείνο το χρέος στην εφορία.
10. Πολλά κτίρια στην Ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
10 λογοι για να χρεωνουν τον καφε 5 και 6 ευρουλακια τα καφε:

1)γιατι δεν ειναι καφενεια ειναι ''κυριλατα'' μαγαζια
2)γιατι αντρες και γυναικες ντυνονται, στολιζονται για να βγουν στα καφε
3)γιατι ειναι νυφοπαζαρα τα καφε
4)γιατι ο ελληνας καθεται 10 ωρες στη καφετερια και ξεχναει να φυγει
5)γιατι υπαρχει η οικονομικη κριση
6)γιατι πληρωνονται πολυ ακριβα οι σερβιτοροι κα γενικα οι υπαλληλοι
7)γιατι δε πανε καλα τα καφε, δεν εχουν δουλεια

ωωω ναιιι.. ολα αυτα τακουσα στη tv απο ιδιοκτητη καφε ...

θ προσθεσω και τα 3 δικα μου τωρα:P

8 )γιατι εκμεταλευονται τα παντα
9)γιατι ειναι κλεφτες
10)γιατι εχουν θρασος


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
καλο πολυ καλο s.i.d..χα χα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
10 πράγματα που έχω μέσα στην τσάντα μου! Λίγα είναι! :P

1. Πορτοφόλι-κλειδιά-κινητό
2. Δυο θήκες γυαλιών
3. Ένα φορτιστή
4. Μια ομπρέλα
5. Νεσεσέρ
6. Μαντιλακια καθαρισμού
7. Δυο βιβλία ισπανικών
8. Ένα τετράδιο
9. Ένα περιοδικό
10. Μια κασετίνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δέκα τρόποι να κάνει κανείς τη ζωή του δύσκολη:
1. Η γκρίνια.
2. Το να μην ορίζεις τα όριά σου, για να μη δυσαρεστήσεις τους άλλους.
3. Όταν παίρνεις αμάξι στο κέντρο της Αθήνας... duh.
4. Αλλά ένα δίπλωμα οδήγησης είναι πάντα χρήσιμο.
5. Κατέβασε skype ρε άνθρωπε, τι ξοδεύεσαι στο κινητό;
6. Γιατί προτιμάνε το Vector Works; Α πα πα. Autocad σε όλα τα γραφεία.
7. Να μην τολμάς να δοκιμάσεις νέα πράγματα...
8. Αν είσαι σε ξένο μέρος, κάνε το καλό και μάθε τη γλώσσα!
9. Για κάποια πράγματα, απλά πρέπει να κάνεις πρόγραμμα. Κι ας μοιάζει ξενέρωτο.
10. Η κατινιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top