Δέκα από οτιδήποτε

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
10 πράγματα που μισώ στο συγκεκριμένο γραφείο.

  1. Την έλλειψη οργάνωσης.
  2. Τα τρελά ωράρια ή μάλλον την ανυπαρξία ωραρίου.
  3. Το ότι τα πρωινά το τηλέφωνο χτυπάει ΣΥΝΕΧΕΙΑ!
  4. Το ότι η δικηγόρος δεν έχει αίσθηση του πόση δουλειά χρειάζεται κάτι και μπορεί να σου ζητήσει να φτιάξεις πχ προτάσεις στις 8 το βράδυ για το δικαστήριο του επόμενου πρωινού.
  5. Το ότι η δικηγόρος δεν έχει αίσθηση προγραμματισμού και δεν βλέπει και πολύ μπροστά που οδηγεί σε καταστάσεις όπως αυτές που περιγράφονται στο 4.
  6. Το ότι ποτέ δεν έχω αρκετό χρόνο για φυσιολογικό lunch break (να βγω έξω να δω και κανέναν!)
  7. Το ότι κάθε μέρα μας ζητάει να κάνουμε υπομονή "γιατί μόνο για τις δέκα επόμενες μέρες/ένα μήνα/δεν ξέρω πόσο θα πιεστούμε να τελειώσουμε το τάδε και μετά θα δείτε, θα είμαστε πιο χαλαρά!"
  8. Το ότι επειδή για εκείνη τίποτα δεν είναι πιο σημαντικό από το γραφείο, πρέπει το ίδιο να ισχύει και για μένα.
  9. Ο πενιχρός μισθός (χωρίς ασφάλεια) σε σχέση με τον κόπο και τον χρόνο μου.
  10. Το ότι σ' αυτό το $#^%#%^επάγγελμα είναι μάλλον απίθανο να βρω γραφείο με καλύτερες συνθήκες!!
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δέκα ταινίες που δεν έχω δει και θα 'πρεπε:

1. Apocalypse Now
2. Ciudad de deus (City of God)
3. 2001: A Space Odyssey
4. North by Northwest
5. Scarface
6. Three Colours: Blue
7. Citizen Kane
8. The Bridge over the River Kwai
9. The Seventh Seal.
10. Sophie's Choice.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
10 αγαπημενα ποτα...

1 martini με παγο
2 jack amaretto
3 tanquaray lemon
4 amaretto lemon
5 daquiri
6 bacardi sprite
7 mojito
8 captain morgan κοκα κολα
9 drambuie
10 κοκα κολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
10 must see αστυνομικες και γκανγκστερικες ταινιες

1 Seven
2 The Usual Suspects
3 Insomnia
4 The Departed (ο πληροφοριοδοτης)
5 Scarface ("say hello to my little friend"...:D)
6 Mystic River
7 Leon
8 Carlito's Way
9 The Godfather Trilogy
10 Goodfellas
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι άλλες ταινίες.

  1. Sling Blade
  2. ¡Átame!
  3. Twelve angry men.
  4. It's a wonderful life.
  5. Rear window.
  6. Seven Samurai.
  7. The untouchables (ξανά)
  8. Mujeres al borde de un ataque de nervios
  9. Rain man.
  10. Wo de fu qin mu qin (the road home).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
10 πράγματα πάνω στο γραφείο μου:

1)Κινητό.
2)Laptop.
3)Βάση για το Laptop.
4)Τετράδιο με σημειώσεις.
5)Άλλο τετράδιο με σημειώσεις.
6)Λυμένες ασκήσεις σημάτων.
7)Αθλητική εφημερίδα.
8 )Ένα διακοσμητικό από Ρεζέρβα.
9)Φυλλάδιο με τις ασκήσεις προς επίλυση μιας εργασίας.
10) Τα χέρια μου που γράφουν στο πληκτρολόγιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
10 μικροπράγματα που έχω τώρα μέσα στην τσάντα μου:


  1. Πορτοφόλι.
  2. Mπλοκάκι για σημειώσεις.
  3. Καθρεφτάκι.
  4. Θήκη του κινητού.
  5. Ένα στυλό.
  6. Flash USB.
  7. Αναπτήρα (δεν καπνίζω).
  8. Μια μπαταρία από το παλιό μου κινητό.
  9. Κλειδιά.
  10. Μια αναλγητική κάψουλα (Nurofen).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Δέκα πράγματα που θέλω να κάνω για τον Γάμο:

1. Να μετρήσω πόσα άτομα θέλω να καλέσω εγώ και πόσα ο Γιώργος.
2. Να κάνω τις μπουμπουνιέρες μόνη μου.
3. Τις προσκλήσεις.
4. Να πάρω βέρες.
5. Να δω την κουμπάρα να κανονίσουμε τα σχετικά.(είναι στην Αθήνα-Πειραιά)
6. Να πάω για νυφικό.
7. Να πάω στην Αισθητικό.
8. Να κουρευτώ.
9. Να ξεκουραστώ.
10. Να Παντρευτώ αν έρθεις ο Γαμπρός στην Εκκλησία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δέκα πράγματα που υπάρχουν μόνιμα στην τσάντα μου:
1. κινητό
2. πορτοφόλι
3. κλειδιά
4. κρέμα χελιών
5. τσίχλες
6. ένα τσιμπιδάκι μαλλιών
7. κρέμα χεριών
8. το moleskine μου
9. ένα στυλό
10. usb stick
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
10 αγαπημένα συγκροτήματα:


  1. Death.
  2. Control Denied.
  3. Dark Tranquillity.
  4. In Flames.
  5. Sepultura.
  6. Sodom.
  7. Lamb of God.
  8. Mastodon.
  9. God Dethroned.
  10. Vader.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kallia88

Νεοφερμένος

Η kallia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
10 αγαπημένα μέρη για φαγητό:
1) Fridays
2) Applebees
3) Buffallo Bill's(Γλυφάδα-Μεξικάνικο)
4) Escoba(Κεφαλάρι-Μεξικάνικο)
5) Τρίγωνο(Καβούρι)
6) Θανάσης κεμπάπ:P
7) Οlympico
8 ) Simply Burgers(κάνει και delivery)
9) Dream Grill(Βούλα)
10) La Pasteria
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πως φαίνεται η γνήσια Αθηναία ε; Τελικά είμαστε Ευρώπη ή Αμερική εδώ πέρα;

Δέκα πράγματα που μου την σπάνε στην Αθήνα:

  1. Οι πολύωρες μετακινήσεις
  2. Ο συνωστισμός
  3. Ότι όλες οι πορείες επηρεάζουν τη ζωή σου
  4. Ο μη καθαρός αέρας
  5. Οι δρόμοι που γεμίζουν νερά με τις πρώτες σταγόνες
  6. Το ότι δεν μπορείς να φας καλό φαγητό έξω, με λιγότερο από 15? το κεφάλι
  7. Το ότι δεν μπορείς να βγεις έξω καθημερινές και να γυρίσεις ότι ώρα θέλεις, χωρίς να δώσεις μια περιουσία στα ταξί
  8. Η ψωροϋπερηφάνεια των πρωτευουσιάνων
  9. Ότι δεν βλέπω θάλασσα
  10. Ότι παρόλα αυτά η ζωή μου εδώ είναι μια χαρά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kallia88

Νεοφερμένος

Η kallia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Πως φαίνεται η γνήσια Αθηναία ε; Τελικά είμαστε Ευρώπη ή Αμερική εδώ πέρα;
Αν αυτό ήταν για μένα...δεν είμαι Αθηναία...καθόλου μάλιστα!Από νησί...:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
10 συνδιασμοι πλήκτρων/πλήκτρα που χρησιμοποιώ καθημερινά:


  1. Shift+Alt (Αλλαγή γραμματοσειράς)
  2. Ctrl+c (Αντιγραφή)
  3. Space Bar (Κενό)
  4. Alt+Tab (εμφάνιση TaskBar και επιλογή ενεργού προγράμματος)
  5. Tab (επόμενο ενεργό πεδίο)
  6. Shift+Tab (προηγούμενο πεδίο σε πλαίσια διαλόγων)
  7. F5 (Ανανέωση περιεχομένων παραθύρου)
  8. Enter (δεν χρειάζονται συστάσεις :P)
  9. Home (μετακίνηση σε αρχή γραμμής ή αρχή εγγράφου)
  10. Dlt (βλέπε το 8 :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
10 top HipHop τραγουδια που πρεπει να αναζητησετε:

1.The Roots-You got me
2.Common-Be
3.Cee lo-Die Trying
4.Kanye West-Can't Tell Me Nothing
5.Outkast-In Your Dreams
6.Talib Kweli-I Try
7.Kero One-All The Wrong Places
8.Ghostface-Be this way
9.Atmospaire-Musical Chairs
10.Lupe Fiasco-The Cool

Κι ενα μπασταρδεμενο 11 που ολοι εχετε ακουσει εκει εξω καποια στιγμη και κουνησατε το κεφαλι σας πανω-κατω μηχανικα σε μια προσπαθεια να κολλησετε με τον ρυθμο του.Λοιπον:

11.Τhe Roots-The Seed 2.0

Καλη ακροαση.
(καντε ενα ανοιγμα, ψαξτε τα στο you tube...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
10 λόγοι που η εξεταστική είναι μάπα περίοδος σε συνδυασμό με γκρίνια της μέρας...

1.Εκεί που ακολουθούσες προγραμματάκι και έβγαζες καλά την ύλη, δίνεις ενδιάμεσα κι άλλο μάθημα και έρχεται η προηγουμένη της σφαγής και συνειδητοποιείς ότι το μυαλό μπούκωσε και σκανάρεις σελίδες για σκονάκια για τα υπόλοιπα.ΑΝ καταφέρεις και τα χρησιμοποιήσεις υπό το βλέμα του "Βούδα".

2.Έχεις περίοδο (αν είσαι κορτσούδ), συνάχι, μια πρησμένη αμυγδαλή και πονάς σαν να σε πάτησε νταλίκα. Κάνει κρύο και οι φίλοι σου που τελείωσαν πάνε για καφέ ενώ εσύ μιρλίζεις πάνω από κλειστά βιβλία και μιλάς με την πρησμένη αμυγδαλή.

3.Βαρεμάρα για μαγείρεμα. Χάνεις κιλά επειδή βαριέσαι να φας και βαριέσαι ακόμα πιο πολύ να πας στο atm να βγάλεις λεφτά. Τρέφομαι με δημητριακά 2 βδομάδες τώρα.

4.Αν είσαι σε σχολή που αρχίζει αργότερα από τις άλλες εξεταστική, βλέπεις τους άλλους να χαβαλεδιάζουν και να σαπίζουν στον ύπνο και εσύ τρώγεσαι με τα ρούχα σου, δαγκώνοντας τετράδια και τρέχοντας πάνω-κάτω στο σπίτι. Ενίοτε γλυστράς και σε καμιά παρακείμενη παρατημένη κάλτσα.

5.Μετά από 500 σελίδες μπαρμπαδέλια με περίεργες μοριακές δομές και δράσεις και ονόματα τεράστια, κάθεσαι σαν φυτό και κοιτάς τα πόδια σου. Ναι, θέλουν ξύρισμα.

6.Η γκαντεμιά σε αγαπάει παθολογικά και με έρωτα τρελό. Μετά από εξαντλητικό διάβασμα πας να σαπίσεις στον ύπνο (για 5 ώρες;...;) και η ηχομόνωση γκοφρέτα σου δίνει την ευκαιρία να ακούς σε απευθείας σύνδεση το ροχαλητό του αποπάνω λες και κοιμόταν δίπλα σου. Άλλες φορές κάνει σεχ και βογκάει και θες να δακρύσεις από την ατυχία σου.

7.Διάβασες και με ύφος ανακούφισης μετά από κόψιμο, πας να γράψεις. Κολλάς. Οι διπλανοί σου γράφουν σαν να τους έβαλαν καραμπίνα στον κρόταφο. Η καφφείνη σε βοηθάει λίγο, πετάς σάλτσες και λαλακίες και περνάς το μάθημα. Σε άλλα πάλι νομίζεις ότι έγραψες για νόμπελ και βλέπεις ένα 3 να γελάει στα ξαφνιασμένα σου μούτρα. Πάρτα βλάκα.

8.Σαν να παίζουν με τον πονεμένο πόνο σου, φίλοι και γνωστοί (σαν να 'ταν συννενοημένοι) στέλνουν μηνύματα για συναυλίες, μουσικά αφιερώματα, καφέδες και μπύρες ενώ ξέρουν ότι σαπίζεις σπίτι και διαβάζεις. ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ.

9. Εκτός της πρησμένης αμυγδαλής και της περιόδου που σε γονατίζει από πόνο, κολλάς και ίωση. Και τρέχεις συνέχεια στην τουαλέτα (γι αυτό αργώ να γράψω αυτό το μήνυμα).

10. Κοιτάς τα βιβλία και σε κοιτάνε και αυτά. Δακρύζεις από βαρεμάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Τι να γράψω για να περάσει η ώρα; Ας γράψω 10 κομμάτια που άκουσα σήμερα...

1. Skazi - Outer Space.
2. Tiamat - Vote for love.
3. Asphyxia - Painfull Process.
4. Bathory - Blood and Iron.
5. Infected Mushroom - Becoming Insane
6. My Dying Bride - The Dreadfull Hours.
7. Cypress Hill - Another Body Drops.
8. Cypress Hill - Till Death Come.
9. Paradise Lost - Shattered.
10. Moonspell - Opus diabolicum.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
10 κλασικά τραγούδια που ενώ είναι καλά έχουν χιλιοπαιχτεί και έγιναν τόσο σούπα που πλέον από την πρώτη νότα ξενερώνεις. (σσ: στη λίστα έβαλα μονο ένα από κάθε συγκρότημα, γιατί αν έβαζα παραπάνω θα έφτανα να κάνω ξεχωριστή δεκάδα για Scorpions, Guns'n'Roses και Bon Jovi - kings of corniness!:P)

1. Metallica - Nothing else matters
2. Deep Purple - Soldier of fortune
3. Guns'n'Roses - Don't cry
4. Scorpions - Wind of change
5. Eagles - Hotel California
6. Eric Clapton - Wonderful tonight
7. Rolling Stones - Angie
8. Jon Bon Jovi - Always
9. Europe - Carrie
10. Kansas - Dust in the wind

runner up:
11. Blind Guardian - The bard's song
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δέκα πράγματα που ελπίζω να συμβούν τον επόμενο μήνα:
1. Να βρω σπίτι.
2. ...και να μετακομίσω.
3. Να στήσω ένα χρονοδιάγραμμα για τους επόμενους 3-4 μήνες.
4. Να κλείσω ένα ταξίδι στην Αθήνα.
5. Να κουρευτώ, και να 'ναι τέλεια κουπ!
6. Να στείλω εκείνο το κείμενο, αργκ.
7. Να βρεθώ με το φίλο, να αλληλοψυχαναλυθούμε και να καταφέρω να κεράσω εγώ.
8. Να δω το The Reader.
9. ...και το Caveman.
10. Να έχω νέα για την υποτροφία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
10 πράγματα που τριγυρίζουν στο μυαλό μου αυτή τη στιγμή...

1. Τί θα κάνει ο Β. χωρίς το φτυαράκι για τα κακά του γάτου μου;

2. Αμάν ρε με την αδιακρισία σας! Μπήκε ένα παιδάκι με κινητικά προβλήματα στο λεωφορείο και μία κυρία μόνο που δεν έσκασε με το κεφάλι στο πάτωμα του λεωφορείου τόσο που είχε τεντωθεί για να το κοιτάει. ΟΥΣΤ.

3.Μάλιστα... έδρα ιστολογίας-εμβρυολογίας. Και αν έχει μείνει καμια καλή ώρα για εργαστήριο εμένα να με φωνάζετε καλτσοβρακοφανελοπάντοφλο.

4.Μπάνιο και πλυντήριο. Τελείωσε και το μαλλακτικό. Να πληρώσω και τους λογαριασμούς ΔΕΗ/ΕΥΑΘ. Άρα ξύπνημα 9 και ξεκινάω στις 09.45. Βρίσκω την Ελένη στην καμάρα στις 11.20, αφού γραφτώ στο εργαστήριο στις 11.00 περίπου. αν δεν μιλάνε πάλι για δημητριακά και για σουτιέν στην γραμματεία και δεν ακούν το κουδούνι.

5.Μου λείπουν κιόλας οι γιαγιάδες :(.

6.Διάβασμα εμβρυολογία και ας μην δώσω το μάθημα. Είμαι στόκος. Period.-

7. Θα ξαναδώ το The Dreamers και μετά νάνι. Τί ωραία ταινία...

8.Αν ξαναβρώ βρακί του αποπάνω στο μπαλκόνι μου δεν θα το επιστρέψω. Θα τα μαζέψω και θα στήσω καλάθι στη λαϊκή.

9.Έχω πολλές δουλειές αύριο. Σάπισαν και τα μανταρίνια.

10.Πάχυνα μέσα σε 3 μέρες στη γιαγιά. Πάλι καλά δεν πήγα Αθήνα να σπουδάσω , γιατί θα ήμουν σαν βόιδι τώρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top