Δέκα από οτιδήποτε

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
10 πράγματα που με εκνεύρισαν σήμερα...

1.Τα πανάκριβα κυλικεία της πανεπιστημιούπολης. Μα ναι, αυτό το τοστ των 2,30 είναι φτιαγμένο από τα κρινοδάχτυλα παρθένας μαγείρισσας με αγνά υλικά της μάνας φύσης. Γι αυτό το κασέρι είναι σαν αποπλατυσμενη μύξα με αλάτι.

2.Το λεωφορείο 23. Αγαπητέ δήμαρχε... γιατί 1 μόνο λεωφορείο ανά 15' που ΠΑΝΤΑ είναι γεμάτο και είναι και σαν δεξαμενόπλοιο, και όχι 2 μικρά ανά 10' ή ένα μικρό ανά 10' για να περνάει χωρίς να ακούμε βρισίδια και να λιποθυμούν ηλικιωμένοι κάθε φορά που κολλάμε σε στενάκια στην παλιά πόλη; Α ναι, ξέχασα, εκκρεμούν ρουσφέτια. Σόρυ.

3. 1 βδομάδα πιο πριν απ την καθορισμένη ημερομηνία τα προφορικά στο πτώμα, γιατί κάτι λαλάκες ΞΕΧΑΣΑΝ να το σκεπάσουν και να το ψεκάσουν και ξεράθηκε και γέμισε μούχλα. Επόμενη στάση : σκουλίκια.

4. 1 γάλα, 1 σοκολάτα υγείας και δημητριακά μάρκας μεκαψεςολεολε =5.35 ευρώ= 2.000 δραχμές περίπου. Ναι, γίνομαι γριά και μίζερη, αλλά δεν βγάζω λεφτά απ τη μασχάλη. Γιατί να μην έχω Lidl κοντά; Γκαντ ντεμν ικόνομυ

5.Η γραύς ΚΙΟΥΣΠΑ που πάρκαρε ΑΚΡΙΒΩΣ πάνω στην μπάρα για τα αναπηρικά καροτσάκια για να είναι ακριβώς μπροστά από την έδρα της Βιολογίας. Εύγε χοντρό δίποδο. 10 μέτρα και θα πάθαινες κράμπα ενώ η Λένα με το αναπηρικό καροτσάκι άργησε στο εργαστήριο και πήρε απουσία.

6.Αναμονή για εισαγωγή στον αξονικό τομογράφο 1 μήνα, ενώ ο πρύτανης του ΑΠΘ για μία σκουντουφλιά που έφαγε σε γνωστά περιστατικά μπήκε έτσι για βόλτα...

7.Η καθυστερημένη ειδικευόμενη που πέταξε γάζες με αίμα σε κοινό κάδο απορρημάτων ενώ υποτίθεται ότι ξέρει ότι μερικοί ιοί επιβιώνουν και σε ξερό αίμα μέχρι και 14 μέρες (ηπατίτιδας C αν δεν κάνω λάθος π.χ.) Μπράβο ζωάρα.

8.Τα "αλάνια" που γέμισαν το στόμα μιας γάτας με βενζίνη σε κεντρικό βενζινάδικο και της πέταξαν σπίρτο μπροστά στα μάτια μιας γνωστής μου. Μπράβο. Είστε ανώτεροι, δυνατοί και έξυπνοι.Και στα δικά σας.

9.Αυτά.

10.Αυτάαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight_2008

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
χαχαχχαχαχαχχαχα αχ κοπελαρα μου να σαι καλα με εκανες κ γελασα χαχαχχαχαχαχχαχαχ:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum:
2.Το λεωφορείο 23. Αγαπητέ δήμαρχε... γιατί 1 μόνο λεωφορείο ανά 15' που ΠΑΝΤΑ είναι γεμάτο και είναι και σαν δεξαμενόπλοιο, και όχι 2 μικρά ανά 10' ή ένα μικρό ανά 10' για να περνάει χωρίς να ακούμε βρισίδια και να λιποθυμούν ηλικιωμένοι κάθε φορά που κολλάμε σε στενάκια στην παλιά πόλη; Α ναι, ξέχασα, εκκρεμούν ρουσφέτια. Σόρυ.

Ειδικα γι'αυτο, +1000 :D


10 απ'τα κομματια της λιστας μου:
Gary Moore - Still got the blues
Placebo/DavidBowie - Without you im nothing
Coldplay - Dont panic
Coldplay - Lost
Depeche mode - Its no good
Beirut - Nantes
Moby - Sunday
Monika - Over the hill
Katie Melua - Just like heaven
Tori Amos - Strange little girl
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δέκα μικροί στόχοι για το άμεσο μέλλον:
1. Να ξαναπαίξω πιάνο.
2. Να αγοράσω μαύρο κασμίρ ζιβάγκο.
3. ...και καφέ φούστα.
4. Να διαβάσω το Ο Χριστός ξανασταυρώνεται.
5. Να δω το Sophie's Choice.
6. Να τακτοποιήσω τη ντουλάπα μου.
7. Να σκανάρω κι άλλες παλιές φωτογραφίες.
8. Να αγοράσω όλαααα αυτά τα δώρα που πρέπει για τον ιχλίμπεντιχ.
9. Να κλείσω εισητήριο για τα Χριστούγεννα.
10. ...και για εκείνες τις παραστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Δέκα πράγματα που έκανα με το που σηκώθηκα σήμερα:

1. πήγα τουαλέτα
2. ανοιξα το ντουλαπι να πάρω τον καφε και τα φιλτρα.
3. έβαλα στην μπριζα την καφετιέρα
4. έβαλα νερο και καφε και την αναψα.
5. πήγα στο κρεβάτι και ξάπλωσα διπλα του
6. τον ξυπνησα. Μου χαμογέλασε.
7. σηκώθηκα και ντυθηκα.
8. έβαλα καφέ στις φλιτσάνες.
9. άναψα τσιγαρο, ηπιαμε τον καφε,
10. Και ήρθα στο γραφείο.

Πάλι τα ίδια. Κάθε μέρα.
Αλλά με τέτοιο χαμογελο, είναι τέλεια, κάθε μέρα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ώρα καψίματος!
10 εισαγωγές από παλιές σειρές και μερικά παιδικά!:clapup:

1. Star Trek



2. Knight Rider



3. The young and the restless



4. Baywatch



5. Hercules



6. Highlander :clapup:



7. Xena



8. MacGyven



9. Thundercats



10. Αυτό είναι δώρο για όσους είδαν όλα τα προηγούμενα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.


1. Money can buy a bed, but it cannot buy sleep.
2. Money can buy books, but it cannot by brains.
3. Money can buy food, but not appetite.
4. Money can buy finery, but not beauty.
5. Money can buy a house, but not a home.
6. Money can buy medicine, but not health.
7. Money can buy luxuries, but not culture.
8. Money can buy amusement, but not happiness.
9. Money can buy companions, but not friends.
10. Money can buy flattery, but not respect.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δέκα λόγοι γιατί αγαπώ τo Δεκέμβριο:
1. Παντού μυρίζει Glüwein...
2. ...και τυρί, είτε από τα fondue είτε από τις raclette!
3. Έχουμε πολλές εξόδους, Xmas dinners με παρέες, ομάδες, εταιρίες.
4. Επίσης πολλά γενέθλια και γιορτές.
5. Ο φωτισμός στους δρόμους είναι μαγευτικός...
6. Το ραδιόφωνο αιιαί χαζοχαρούμενο.
7. Όλοι μιλάνε χαρούμενα και αισιόδοξα για το μέλλον.
8. Μελομακάρονα, κουραμπιέδες, Zimtsterne...
9. Τα χειμωνιάτικα brunch είναι ακόμα πιο ωραία.
10. Σχεδιάζω πράγματα για όταν πάω Αθηνα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
  1. Η αγάπη είναι η πρωτομαγιά της καρδιάς. Benjamin Disraeli
  2. Η αγάπη είναι μια αρρώστια του μυαλού. Δίνει αφή στις παραισθήσεις. Κάνει τα κορμιά να αναριγούν. Κάνει τα όνειρα να αιμορραγούν. Τη μοναξιά να τρίζει τις σκάλες τα μεσάνυχτα και να τρομοκρατεί. Δημήτρης Βάρος
  3. Η αγάπη είναι μια μαγευτική απάτη την οποία ο ανθρωπος δέχεται με την καλή του θέληση." Αλέξανδρος Πουσκιν
  4. Η αγάπη είναι ο εξάντας της αλήθειας." Ρουμί
  5. Η αγάπη είναι ο μόνος τρόπος. Νίκος Εγγονόπουλος
  6. Η αγάπη είναι ο σεβασμός στη ζωή." Άλμπερτ Σβάιτσερ
  7. Η αγάπη είναι το φάρμακο της περηφάνιας μας και της αυταρέσκειάς μας. Ο γιατρός όλων των ατελειών μας. Ρουμί
  8. Η αγάπη μεταμορφώνει ακόμα και τη θυσία σε χαρά." Βίκτωρ Ουγκώ
  9. Δεν θέλω να ζήσω, θέλω νʼαγαπήσω πρώτα και να ζήσω παρεμπιπτόντως. Zelda Fitzgerald
  10. Η αγάπη φωτίζει με τη λάμψη του παραμυθιού την καθημερινότητα." Σέλλευ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
10 τραγούδια που με έχουν αγγίξει

Χαζορομαντική :p


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δέκα πράγματα που δεν προλαβαίνω τελικά να κάνω πριν φύγω:
1. Ένα μεγάλο περίπατο δίπλα στη θάλασσα.
2. Να δω τη νονά μου (οκ, κι αυτή δε θέλει να με δει :P )
3. Να δω στο θέατρο το Ξύπνημα της άνοιξης και το Caveman.
4. Να περάσω από την παλιά σχολή του Kung Fu.
5. Να πάω στο heel.
6. Ψώνια στο Μοναστηράκι.
7. Δεν άνοιξα καθόλου το βιβλίο μου!!
8. Καφεδάκι με παλιούς συμμαθητές.
9. Άραγε θα βγάλω επιτέλους τα σκυλιά βόλτα;
10. Εκείνα τα σχέδια της μαμάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δέκα πόλεις του κόσμου που θα ήθελα να επισκεφθώ και δεν το έχω καταφέρει ακόμη

1. Λονδίνο
2. Μαδρίτη
3. Αγία Πετρούπολη
4. Λισαβώνα
5. Βιέννη
6. Άμστερνταμ
7. Καϊρο
8. Ριο ντε Τζανέιρο
9. Αβάνα
10. Ντουμπάι


ταξίδια ονειρεύομαι πάλι
-άντε να διαβάσεις μετά...- :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δέκα λιχουδιές που σκοπεύω να μάθω να φτιάχνω σύντομα:
1. Λυχναράκια (καλιτσούνια)
2. Καρυδόπιτα
3. Knödel
4. Γαλακτομπούρεκο
5. Käsflade
6. Εκείνο το κοτόπουλο της μαμάς με το ξίδι και τα αποξηραμένα φρούτα
7. Griesschöpfli
8. Κριθαράκι της προκοπής
9. Ντολμαδάκια
10. ...ξέμεινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
10 άχρηστα πράγματα...

1) Οι θήκες για χαρτοπετσέτες των εστιατορίων: δε γίνεται ποτέ μα ποτέ να βγάλεις μόνο μια χαρτοπετσέτα...
2) Τα πολύ ελαφριά τσιγάρα: είτε αναπνέεις είτε τα καπνίζεις αυτά κάνεις το ίδιο πράγμα. Ο μόνος λόγος που φτιάχτηκαν είναι για να μπορεί η κάθε χαζογκόμενα να ακολουθεί και αυτή τη μόδα του καπνίσματος.
3) Τα γελοία internet scams (του στυλ: κάντε κλικ εδώ κερδίσατε 213454356457767 εκατ. $), δε νομίζω να υπάρχει άτομο που να μην τους έχει καταλάβει...
4) Τα κέρματα των 1, 2 και 5 cents του ευρώ. Ακόμα χειρότερα, το ότι τα περισσότερα είδη που πωλούνται στα super markets έχουν τιμές π.χ. 10.93 ευρώ, οπότε στο ταμείο θα δώσεις εσύ π.χ. 11 ευρώ και ο/η ταμίας θα σου δώσει ρέστα 1 κέρμα των 5 cent και 2 του ενός... Και μετά λέμε γιατί γεμίζουν ψιλά οι τσέπες μας...
5) Τα πολύ χοντρά (μεγάλης διαμέτρου στο άνοιγμα που ρουφάς) καλαμάκια. Δεν ξέρω γιατί αλλά μου σπάνε τα νεύρα όποτε τα βλέπω.
6) Τα πλαστικά μαχαίρια της μιας χρήσης. Δε γίνεται να κόψεις κάτι με αυτά.
7) Τα πλαστικά πηρούνια μιας χρήσης.
8 ) Οι μπατονέτες.
9) Τα σπόιλερς που βάζουν οι κάγκουρες στα αυτοκίνητα. Πέραν του να αλλάζουν τη μορφή της μάσκας δεν κάνουν τίποτα άλλο.
10) Οι πανηλίθιες διαφημίσεις όπως αυτή του βουτύρου "so real".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Οι δέκα χειρότερες ατάκες που μπορεί να πει κάποιος (βέβαια υπάρχουν πολλές, ωκεανοί θα έλεγα, αλλά αυτές ξεχώρισα ως πιο αντιπροσωπευτικές .

1) Ο καθένας παίρνει αυτό που του αξίζει ! (σώωωπα ! κι εσύ είσαι ο τέλειος που πήρες τα πάντα κι εμείς τον κατιμά!)
2) Αν δεν μπορείς να αποφύγεις κάτι χαλάρωσε και απόλαυσέ το !(γιατί γιατί γιατί ?)
3) Δεν είναι αυτό που νομίζεις (ενταξει , ως ανέκδοτο στέκει αλλά κάποιοι το έχουν ακούσει στα σοβαρά έτσι ?)
4) Να σου εξηγήσω (χωρίς σχόλια)
5) Μου αρέσεις αλλά σε βλέπω σαν φίλο (να ' σαι καλά βρε μου έφτιαξες τη μέρα )
6) Δεν είμαι εγώ ρατσιστής απλά οι άλλοι δεν είναι Έλληνες (χωρίς σχόλια επίσης)
7) Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ ( Καλά , εντάξει μας έπεισες )
8)Γιατί κανείς δεν τη πέφτει σε θεές ??? (μήπως γιατί είσαι ψωνάρα , λέω μήπως ?)
9) Δεν μετανιώνω για τίποτα (Καλά κάνεις η επανάληψη είναι μήτηρ μαθήσεως )
10) Εγώ ? Εγώ? Εγώ? (.............................)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
10 πραγματα που κανω αφου ξυπνησω το πρωι:

1. Κοιταω το κινητο μου
2. Ανοιγω τηλεοραση
3. Αναβω κερια
4. Κανω ενα ντουζ, βουρτσιζω δοντια κ.λ.π.
5. Ανοιγω βιβλια
6. Φτιαχνω καφε
7. Κανω τσιγαρο
8. Ανοιγω πισι
9. Μιλαω στο τηλ
10. Βαζω σε μια σειρα ολα οσα να κανω εκεινη τη μερα
(ναι ναι, ενιοτε σκεφτομαι κιολας:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
1
1) Οι θήκες για χαρτοπετσέτες των εστιατορίων: δε γίνεται ποτέ μα ποτέ να βγάλεις μόνο μια χαρτοπετσέτα...
[...]
4) Τα κέρματα των 1, 2 και 5 cents του ευρώ. Ακόμα χειρότερα, το ότι τα περισσότερα είδη που πωλούνται στα super markets έχουν τιμές π.χ. 10.93 ευρώ, οπότε στο ταμείο θα δώσεις εσύ π.χ. 11 ευρώ και ο/η ταμίας θα σου δώσει ρέστα 1 κέρμα των 5 cent και 2 του ενός... Και μετά λέμε γιατί γεμίζουν ψιλά οι τσέπες μας...
5) Τα πολύ χοντρά (μεγάλης διαμέτρου στο άνοιγμα που ρουφάς) καλαμάκια. Δεν ξέρω γιατί αλλά μου σπάνε τα νεύρα όποτε τα βλέπω.
6) Τα πλαστικά μαχαίρια της μιας χρήσης. Δε γίνεται να κόψεις κάτι με αυτά.
7) Τα πλαστικά πηρούνια μιας χρήσης.
8 ) Οι μπατονέτες.
1. Αν δεν την έχεις στουμπώσει, μια χαρά βγαίνουν άρα έχουν χρήση, αρκεί να ξέρεις :P
4. Θα προτιμούσες να μην υπάρχει η δυνατότητα και άρα να έβαζαν προς τα πάνω (δεν πιστεύω να περιμένεις να ήταν προς τα κάτω) την τιμή στρογγυλεμένη;
5. Χωρίς αυτά δεν θα μπορούσες να πιείς οτιδήποτε έχει τριμμένο πάγο μέσα
6. 7. Πάλι είναι θέμα σωστής χρήσης. Αν πηρουνίζεις λες και θες να καρφώσεις πέτρα, θα σπάσει. Αν θες να καθαρίσεις πορτοκάλι με το μαχαίρι και πάλι θέλει κόλπο.
8. Οι γυναίκες τις χρησιμοποιούν και στο make up. Επίσης δεν κάνει κακό μία φορά στις τόσες να καθαρίζεις προσεχτικά τα αυτιά σου.


10 emoticons που δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ (μέχρι τώρα):

  1. :sleep:
  2. :music:
  3. :knife:
  4. :loveangel
  5. :hump:
  6. :1eye:
  7. :cold:
  8. :angry:
  9. :vava:
  10. :wacko:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οι 10 πιο ωραιοι αντρες στον πλανητη

1)matthew fox
2)cristian bale
3)κωστας καραφωτης
4)colin firth
5)ben affleck
6)ryan gosling
7)zerard butler
8)ryan reynolds
9)josh hartnett
10)colin farel
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
10 αγαπημένα soundtracks ταινιών



















 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Fandago:
8. Οι γυναίκες τις χρησιμοποιούν και στο make up. Επίσης δεν κάνει κακό μία φορά στις τόσες να καθαρίζεις προσεχτικά τα αυτιά σου.
Εχμμ... κομματάκι δύσκολο να σου μπει νερό στον ακουστικό πόρο καθώς λούζεις τα μαλλιά σου, οπότε να τις χρησιμοποιείς πολύ συχνά... Για να καθαρίσεις τα αυτιά σου μπορείς να πάρεις και ένα αρωματικό χαρτομάντηλο π.χ. Τώρα το ότι τις χρησιμοποιούν οι γυναίκες στο make-up το είχα ξεχάσει. Οκ, είναι χρήσιμες τελικά. Αλλά για τα υπόλοιπα δε μου αλλάζεις τη γνώμη :P.

10 λέξεις τις οποίες βλέπω αρκετά συχνά ανορθόγραφα γραμμένες:
1. πετάει --> πετάη
2. μύδια --> μήδια (ή και μίδια)
3. τηγανητό --> τιχανιτό
4. ενοικιάζεται --> ενικιάζετε
5. παγωτό --> παγοτό
6. Βηλαρά (οδός στα Γιάννενα) --> Βιλάρα
7. Σήκωσε --> σίκοσε
8. Διαφήμιση --> διαφίμισι
9. Μήνυμα --> μύνημα
10. Αμέτρητες άλλες.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top