Γνωστά τραγούδια που μας εκνευρίζουν

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα μ' άρεσε πάρα πολύ το τραγούδι της συμπαθέστατης Αναστασίας!
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.

Δε νομίζω ότι είναι γνωστό, αλλά το είδα στις τάσεις του youtube κι εκανα το λάθος να το ακούσω. Πόνεσαν τα αυτάκια μου αλήθεια.. Πολύ κακό. :loltooth:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.

Δε νομίζω ότι είναι γνωστό, αλλά το είδα στις τάσεις του youtube κι εκανα το λάθος να το ακούσω. Πόνεσαν τα αυτάκια μου αλήθεια.. Πολύ κακό. :loltooth:

MH! Υποσχομαι να τρωω ολο το φαι μου... ΜΗΗΗΗ κάψτε το με φωτιά, περπατάειει...

90% λαιφσταιλ - 10% φωνή.

Κατάντημα.
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
MH! Υποσχομαι να τρωω ολο το φαι μου... ΜΗΗΗΗ κάψτε το με φωτιά, περπατάειει...

90% λαιφσταιλ - 10% φωνή.

Κατάντημα.

Συγνώμη που το πόσταρα. Η κακιά στιγμή :upside:
Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο.. το προβαλλόμενο λαιφσταιλ ή το "τραγούδι" από μόνο του; :ermm:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Συγνώμη που το πόσταρα. Η κακιά στιγμή :upside:
Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο.. το προβαλλόμενο λαιφσταιλ ή το "τραγούδι" από μόνο του; :ermm:

Γιατί να περιοριζόμαστε όταν μπορούμε απλόχερα να δώσουμε τον τίτλο της κακογουστιάς και στα δυο;

Είμαι απλός άνθρωπος, βλέπω δυο αηδίες, αηδιάζω διπλά! :jester:

Και για να εναποθέσω κι εγω στο θέμα το λιθαράκι της απύθμενης και ανηλεούς ηχητικής εκνευριστικότητας, θα προσφέρω το εξής άσμα με τις ευχές του Βελζεβούλ του βυσσοδόμου:

Αμα του ξηλώσεις τους στίχους, είναι ωραίο σα μουσική. Μόλις του βάλεις αυτά τα χαιδολογήματα τα αγαθοκώλικα ροζουλιά αστεράκια και ζωγραφιές με μαρκαδοράκια καριόκα πάνω σε μπλοκ ιχνογραφίας, μια μικρή αναμασημένη μπουκίτσα από σκορδοστουμπωμένο γκούλας αναδύεται πισωστρέφοντας από το στομάχι προς τον οισοφάγο έτοιμη να εκπυρσοκροτήσει από το στόμα πάνω στο ηχείο:

 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Αμα του ξηλώσεις τους στίχους, είναι ωραίο σα μουσική. Μόλις του βάλεις αυτά τα χαιδολογήματα τα αγαθοκώλικα ροζουλιά αστεράκια και ζωγραφιές με μαρκαδοράκια καριόκα πάνω σε μπλοκ ιχνογραφίας, μια μικρή αναμασημένη μπουκίτσα από σκορδοστουμπωμένο γκούλας αναδύεται πισωστρέφοντας από το στομάχι προς τον οισοφάγο έτοιμη να εκπυρσοκροτήσει από το στόμα πάνω στο ηχείο:


Πόσο παραστατική περιγραφή του συναισθήματος!!!:lol: :lol: :lol:
Για παιδάκια δημοτικού, το πολύ Α' - Β' Γυμνασίου είναι το γλυκανάλατο αυτό τραγουδάκι!
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Αχ όμως αυτός ο βόθρος με τα ελληνικά δε θα κλείσει άπαξ ανοίξει!!!

 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Αν είσαι εκείνη, που της τάξανε πολλά αν έχει πάθει η καρδούλα σου ζημιά Αν σε χαλάνε οι κακές επιλογές ζήσε κάτι παραπάνω δίπλα μου αν θες και θα σ’εχω σαν μωρό κου πεπε κου πεπε
Ακόμα κλαίω από τα γέλια με αυτό το τραγούδι :rofl:
Συνεχίζω:

 
Τελευταία επεξεργασία:

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Ξέρω ότι είναι unpopular opinion, αλλά θα το πω κι ας με μισήσετε!

Δεν αντέχω το "All i want for christmas" της Mariah Carey. Μου ρχεται κατι σαν αναγούλα όταν το ακούω. :sick:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
καλά που μου το θυμίσατε αυτό το θρεντ, είχα καιρό να θάψω τραγούδια...


και ζητώ συγγνώμη απ' την αγαπημένη μου Sia, στην αρχή μου άρεσε αλλά πλέον δεν μπορώ να το ακούω άλλο αυτό το τραγούδι...

 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

@Agaphbou μη γελάς εσύ είμαι σίγουρος ότι το έχεις χορέψει.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top