Γνωστά τραγούδια που μας εκνευρίζουν

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Remix ειναι

Και αυτό μου τη δίνει

 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
@hack3r Κοίτα, κάποια άλλα τέτοια παρακμιακά τα χω χορέψει και τραγουδήσει και μου ψιλοαρέσουν, το ομολογώ. Το συγκεκριμένο όμως το απεχθάνομαι.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Remix ειναι

Και αυτό μου τη δίνει

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
(οχι νταξει σαν ρεμιξ ειναι αποτυχια, ελπιζω να μην εννοεις το κανονικο κομματι)

IT BURNS, IT BURNS US!

και αφου πηρα βαθιες ανασες...
μιας και ηρθαν χριστουγεννα...
το last christmas τοοοοοοσος καρκινος, μα τοοοοσος
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ποιο all I want for Christmas, ποιο Last Christmas, όταν υπάρχει ΑΥΤΟ...

και μόνο που το ακούω αισθάνομαι 16χρονη χαζογκόμενα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@hack3r Πες μου ότι σ' αρέσει και το Santa Baby να τρελαθώ :laugh:


Ωχ αμάν, και 2ο έλεος, χτύπησα ευαίσθητη χορδή μάλλον :oops:
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιο all I want for Christmas, ποιο Last Christmas, όταν υπάρχει ΑΥΤΟ...

και μόνο που το ακούω αισθάνομαι 16χρονη χαζογκόμενα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@hack3r Πες μου ότι σ' αρέσει και το Santa Baby να τρελαθώ :laugh:


Ωχ αμάν, και 2ο έλεος, χτύπησα ευαίσθητη χορδή μάλλον :oops:

Το Santa baby ειναι το απαραίτητο intro σε οποιοδήποτε χριστουγενιατικο roleplay sex που εμπεριέχει εμένα ντυμένο Άη Βασίλη.

Ναι μ' αρέσει.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ποιο all I want for Christmas, ποιο Last Christmas, όταν υπάρχει ΑΥΤΟ...

και μόνο που το ακούω αισθάνομαι 16χρονη χαζογκόμενα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@hack3r Πες μου ότι σ' αρέσει και το Santa Baby να τρελαθώ :laugh:


Ωχ αμάν, και 2ο έλεος, χτύπησα ευαίσθητη χορδή μάλλον :oops:
ισχυει, αλλα θα πω την αληθεια θα κανω το come out μου τωρα, πριν 4 χρονια το ακουγα ευχαριστα, τωρα αναρωτιεμαι τι ειχαν παθει τα αυτια μου και πως το ξεπερασαν μονα τους χωρις επιστημονικη βοηθεια
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το Santa baby ειναι το απαραίτητο intro σε οποιοδήποτε χριστουγενιατικο roleplay sex που εμπεριέχει εμένα ντυμένο Άη Βασίλη.

Ναι μ' αρέσει.

Θα προτιμούσα silly dance μαζί με το bf τραγουδώντας το feliz navidad απ' το να παριστάνω τη σέξυ αγιοβασιλίνα υπό τους ήχους αυτού του νιαουρίσματος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ισχυει, αλλα θα πω την αληθεια θα κανω το come out μου τωρα, πριν 4 χρονια το ακουγα ευχαριστα, τωρα αναρωτιεμαι τι ειχαν παθει τα αυτια μου και πως το ξεπερασαν μονα τους χωρις επιστημονικη βοηθεια

Πριν 4 χρόνια είχα πάει στον αστερόκοσμο με μια φίλη μου που είναι η επιτομή της ναζιάρας γκόμενας (δε θα πω "χαζο-"γκόμενας γιατί είναι φίλη :laugh: ) και βγάζαμε φωτογραφίες κρατώντας φανταχτερά γλειφιτζούρια έξω απ' τα χριστουγεννιάτικα σπιτάκια, οπότε δε σε παρεξηγώ :rofl:
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Το Santa baby ειναι το απαραίτητο intro σε οποιοδήποτε χριστουγενιατικο roleplay sex που εμπεριέχει εμένα ντυμένο Άη Βασίλη.

Ναι μ' αρέσει.
στο αλλο θρεντ μπηκε ερωτηση περι μεγαλυτερου sex deal breaker
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα προτιμούσα silly dance μαζί με το bf τραγουδώντας το feliz navidad απ' το να παριστάνω τη σέξυ αγιοβασιλίνα υπό τους ήχους αυτού του νιαουρίσματος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Πριν 4 χρόνια είχα πάει στον αστερόκοσμο με μια φίλη μου που είναι η επιτομή της ναζιάρας γκόμενας (δε θα πω "χαζο-"γκόμενας γιατί είναι φίλη :laugh: ) και βγάζαμε φωτογραφίες κρατώντας φανταχτερά γλειφιτζούρια έξω απ' τα χριστουγεννιάτικα σπιτάκια, οπότε δε σε παρεξηγώ :rofl:

How about χορός με το feliz navidad ενώ είσαι ντυμένη σεξι αγιοβασιλινα;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Νομίζω το σαντα μπειμπι είναι 1 απ τα ελάχιστα χριστουγεννιάτικα που μπορώ να ανεχτώ. Το φελιζ το σιχαίνομαιιιιιι (γενικά να πούμε πάντως εδώ πως δε μου αρέσουν τα χριστούγεννα γενικά, με εξαίρεση τα φωτάκια -και τονίζω φωτάκια μόνο- και τα δώρα)
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Μου αρέσει, αλλά, όταν μπαίνει σε συγκεκριμένα σημεία, κρασάρει το νευρικό μου σύστημα. Χάο ντιπ ιζ γιορ λαβ και χάο ντιπ ιζ γιορ λαβ... Σκάσε πια, μωρή φραγκόκοτα, μου ρούφηξες την ψυχή.

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top