Γκαντεμιά

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Λοιπόν,με αφορμή ένα τελευταίο περιστατικό που μου συνέβη άνοιξα ένα thread με θέμα τη γκαντεμιά :P
Εδώ θα γράφουμε τι κακό μας συνέβη ή τέλος πάντων τι έγινε σήμερα που μας έκανε να αισθανθούμε νεύρα κτλ


:D

Αν υπάρχει άλλο τέτοιο θέμα ή παρόμοιο,συγγνώμη μάλλον δεν έψαξα αρκετά καλά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χτες ειχε πρεμιερα σε πολυ κεντρικο μουλτιπλεξ σινεμα της αθηνας.
τρωω ολη τη βροχη στη μαπα, καλω και ενα φιλο να παμε μαζι, και οταν φτανουμε ειπαν στον κοσμο που ειχε μαζευτει εκει οτι κανουμε λαθος, αυτοι δε ξερουν τιποτα για τη συγκεκριμενη πρεμιερα και οτι μια πρεμιερα ειναι την επομενη μερα, ιδια ωρα.
την ατυχια μου μεσα!
τεσπα, παω και σημερα στο ιδιο σινεμα, ειχε μια ασχετη πρεμιερα και οχι τη δικη μας, παλι τσαμπα πηγα.
που ντη πουντη η πρεμιερα?
παιχτηκε χτες, με τη βροχη, αλλα στον απεναντι κινηματογραφο.
νααααααααα, πααααααρτα Giovanna.
κουβαλησες και τον ανθρωπο τσαμπα και βερεσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Σήμερα (ή μάλλον χτές γιατί ειναι περασμένα μασάνυχτα) κόπηκα σε δύο μαθήματα και μια γιαγιά μου είναι στο νοσοκομείο σε άσχημη κατάσταση. Θα μπορούσαν βέβαια τα πράγματα να είναι και χειρότερα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Σήμερα (ή μάλλον χτές γιατί ειναι περασμένα μασάνυχτα) κόπηκα σε δύο μαθήματα και μια γιαγιά μου είναι στο νοσοκομείο σε άσχημη κατάσταση. Θα μπορούσαν βέβαια τα πράγματα να είναι και χειρότερα... :(

:(
Κουραγιο, ολα θα πανε καλυτερα! :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Σήμερα (ή μάλλον χτές γιατί ειναι περασμένα μασάνυχτα) κόπηκα σε δύο μαθήματα και μια γιαγιά μου είναι στο νοσοκομείο σε άσχημη κατάσταση. Θα μπορούσαν βέβαια τα πράγματα να είναι και χειρότερα... :(

Ωχ, μπορώ να σε καταλάβω. Κάνε υπομονή με την γιαγιάκα σου και έυχομαι να είναι περαστικό.
Για τα μαθήματα μπορείς να τα ξαναδώσεις έτσι δεν είναι?
Όπως και να έχει σου έυχομαι τα ΄καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Το χειρότερο είναι οταν δεν περιμένεις να γίνει κάτι κακό. Και σού'ρχεται σαν κεραμίδα στο κεφάλι. Έτσι έγινε και στη συγκεκριμένη περίπτωση. Τι έφταιγε που μάλλον κάποιο αμάξι ή μηχανή τη χτύπησε? Δεν ξέρουμε καν ποιός οδηγούσε το αμάξι ή τη μηχανή. Αλλά το χειρότερο είναι οτι την άφησε μόνη της κι έφυγε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αν είναι δυνατόν... ΚΑΚH του ώρα, οποιος κι αν ήταν, ειλικρινά... :angry: :eek:

Περαστικά, καλο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Είμαι απένταρος και στο σπίτι δεν έχω σχεδόν τίποτα να φάω πέρα από πατάτες και κάτι λαχανικά καταψυγμένα. Έτσι αποφάσισα να πάω στην κοντινότερη τράπεζα Κύπρου, να βγάλω λεφτά από το ΑΤΜ και να πάω να πάρω τίποτα από το σουπερ μάρκετ. Έκανα 30 λεπτά να πάω σε αυτή την... κοντινή τράπεζα και τελικά μόλις έβαλα την κάρτα μου την έφαγε!!!


Και τώρα θα μείνω απένταρος όλο το σαββατοκύριακο και θα τρώω πατάτες και λάχανα!!!!!!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Είμαι απένταρος και στο σπίτι δεν έχω σχεδόν τίποτα να φάω πέρα από πατάτες και κάτι λαχανικά καταψυγμένα. Έτσι αποφάσισα να πάω στην κοντινότερη τράπεζα Κύπρου, να βγάλω λεφτά από το ΑΤΜ και να πάω να πάρω τίποτα από το σουπερ μάρκετ. Έκανα 30 λεπτά να πάω σε αυτή την... κοντινή τράπεζα και τελικά μόλις έβαλα την κάρτα μου την έφαγε!!!


Και τώρα θα μείνω απένταρος όλο το σαββατοκύριακο και θα τρώω πατάτες και λάχανα!!!!!!!! :mad:

Μάλλον το ΑΤΜ πείναγε περισσότερο από σένα :P
Κατά τα άλλα, κουράγιο, μιάμιση μέρα μένει ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση από kajira
Έγινε συγχώνευση του θέματος
"Όταν νιώθεις το συννεφάκι να βρέχει από πάνω σου..."
με το παρόν θέμα
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Το έχετε νιώσει κι εσείς αυτο ποτέ ???
Σαν τα καρτουν... που ο γκαντέμης, οταν δεν υπάρχει κατι άλλο να του σημβεί, έχει ενα συννεφάκι απο πάνω του και βρέχει ασταμάτητα!
Όλα τα είχαμε, να μας καει το PC μας έλειπε... μας συναίβει και αυτό! Ελπίζω μόνο να μην έχει κάψει τους δίσκους γιατι θα αρχίσω να σπάω οτι βρώ μπροστά μου!!! (οχι οτι δεν μου έρχετε να το κάνω αυτό τώρα αλλά προσπαθώ με νύχια και με δόντια να κρατηθώ!!!)

ps. $$%@^#@#*@#&!*$^&@#!$R%&!$@@!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση από kajira
Έγινε συγχώνευση του θέματος
"Όταν νιώθεις το συννεφάκι να βρέχει από πάνω σου..."
με το παρόν θέμα
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

όλη την ώρα από πάνω μου βρέχει δεν πάει κ πουθενά αλλού... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το έχετε νιώσει κι εσείς αυτο ποτέ ???
Σαν τα καρτουν... που ο γκαντέμης, οταν δεν υπάρχει κατι άλλο να του σημβεί, έχει ενα συννεφάκι απο πάνω του και βρέχει ασταμάτητα!
Όλα τα είχαμε, να μας καει το PC μας έλειπε... μας συναίβει και αυτό! Ελπίζω μόνο να μην έχει κάψει τους δίσκους γιατι θα αρχίσω να σπάω οτι βρώ μπροστά μου!!! (οχι οτι δεν μου έρχετε να το κάνω αυτό τώρα αλλά προσπαθώ με νύχια και με δόντια να κρατηθώ!!!)

ps. $$%@^#@#*@#&!*$^&@#!$R%&!$@@!

AΔΕΡΦΕ ΑΝΟΙΞΕΣ το καταληλοτερο thread στην πιο #$%@!^#$%@! στιγμη των τελευταιων ετων που περναω.
Πιο συννεφακι?
Μιλαμε εχει κατσικωθει μια συννεφαρα πανω απο την βοιδοκεφαλα μου και βρεχει ολη την ωρα.:worry:
Τι να ξεκινησω να γραφω και απο που...?
Αλλα μιλαμε μερικες φορες νομιζω οτι εχω φαει μουντζα νουμερο παντοφλας 54 μεσα στα μουτρα!
Μονο ετσι εξηγειται το να μου πηγαινουν ολα τοσο κατα διαολου.:mad:
Ελπιζω να ξαστεριασει συντομα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Στο χέρι σου είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ναι αμε...να 'ταν ολα τοσο απλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
το ξέρω ότι δεν είναι, απλά το παίζω αισιόδοξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ρε γμτ... ειμαι στη φάση που μου λένε... "έχει ο θεος... " και "υπομονή, ολα θα φτιάξουν" και άλλα τέτοια γλυκανάλατα... που υποτίθετε θα πρέπει να σε γεμίσουν θαρρος, αυτοπεπίθηση και δεν ξέρω κ εγώ τι άλλο για να κοιτάξεις το μέλλον σου (σε όποιο τομέα και αν αναφέρετε... προσωπικο, επαγγελματικό, οικογενιακό, μπλα-μπλα...) κάπως πιο αισιόδοξα και με χαμόγελο...

ΕΕΕεεεε λοιπον... δεν νομίζω να έχει ο θεός... γιατι αν ειχε κάτι θα μας έδεινε κ εμάς... μπατιράκι ειναι κ αυτός... Και απο την άλλη? ΟΧΙ άλλο υπομονή! Βαρέθηκα την υπομονή!!! Δεν έχω άλλο πια... Δεν περιμένω τπτ πια δεν προσδοκώ σε κανέναν! Δεν ξερω τι θα κάνω... απλά βρισκομαι σε μια φάση αναμονής προσπαθόντας να ξεκαθαρίσω αυτά που έχει μέσα το κεφάλι μου και θα δω τι θα κάνω...
Φυσικά και το καμμένο PC ειναι μονο η αφορμή και το πετραδάκι στην αμμο όπως καταλάβατε...

ps. Λέτε να θέλω ψυχανάλυση ?
ps2. Τελικά το συνθηματάκι που τραγουδάγαμε μικροί στο γήπεδο "έβλεπε" πολύ μπροστά! "Κι οταν θα παω, στον τρελογιατρό! Θα τον τρελλάνω και αυτόν!!!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
...ΟΧΙ άλλο υπομονή! Βαρέθηκα την υπομονή!!! Δεν έχω άλλο πια... Δεν περιμένω τπτ πια δεν προσδοκώ σε κανέναν! Δεν ξερω τι θα κάνω... απλά βρισκομαι σε μια φάση αναμονής προσπαθόντας να ξεκαθαρίσω αυτά που έχει μέσα το κεφάλι μου και θα δω τι θα κάνω...

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο...

& εγώ βαρέθηκα να περιμένω κάτι που ΘΑ κάνω...
Δεν ζούμε αύριο, ζούμε τώρα...δεν καταλαβαίνω γιατί αν περιμένουμε αύριο να ζήσουμε κάτι, θα είναι καλύτερο? Είμαι σίγουρη πως κ τότε, κάτι άλλο θα περιμένουμε για πιο μετά...

τεσπά, είναι κ βράδυ ας μη βγάλω τα σωψυχά μου στη φόρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
γιατι? μονο εγώ θα τα βγάζω???

ps. anyway... μαλλον θα γίνω μοναχός περιμενοντας την λύτρωση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
μπαααα, θα αποκτήσεις άλλα προβλήματα τότε :) (ας μην μπω σε λεπτομέρειες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
θα βάλω τάπα!

ps. μου αρέσει ο τροπος που σκέφτεσε παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top