Βρείτε τις διαφορές

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Σκεφτηκα να βαλουμε ενα παιχνιδι ειναι ωραιο,δεν ξερω αν υπαρχει σε παλιο ποστ,απλα το ενσωματωνουμε αν ειναι :)
Βρειτε τις 7 διαφορες που δεν υπαρχουν στη δευτερη φωτογραφια δεξια.


5ef364faaee6a85506725c35.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Ξέρεις τι ώρα είναι; :D
(Κι είναι και ωραία εικόνα γμτ :P)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
vres-tis-diafores-5.jpg


Δεν άντεξα στον πειρασμό.. Καληνύχτα...:bye:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
View attachment 73560

Δεν άντεξα στον πειρασμό.. Καληνύχτα...:bye:
Μπραβοοοοοοο!

big-win-jackpot-you-text-260nw-1448844158.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 73560

Δεν άντεξα στον πειρασμό.. Καληνύχτα...:bye:
Καληνυχτα! Ευχαριστω! 😊👍μπορει οποιος θέλει να βαζει ανάλογες εικόνες ή γριφους πχ.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
5 διαφορές

View attachment 73566
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


View attachment 73569

Νομίζω ότι σαν 8η έχει την πιατέλα πάνω δεξιά που στη μια εικόνα είναι κάπως φαγωμενη. Εγώ τη σκιά τέρμα πάνω δεξιά δεν την είχα πάρει χαμπάρι να πω την αμαρτία μου!
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Νομίζω ότι σαν 8η έχει την πιατέλα πάνω δεξιά που στη μια εικόνα είναι κάπως φαγωμενη. Εγώ τη σκιά τέρμα πάνω δεξιά δεν την είχα πάρει χαμπάρι να πω την αμαρτία μου!
Δεν πειραζει βρηκαμε και αλλη μια 👍😊 thanks
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Συνήθως δίνουν ένα hint, πόσες είναι οι διαφορές. Αλλιώς τα ψάχνουμε pixel pixel 😁
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
οκ
 

Συνημμένα

  • παιχνιδι.jpg
    παιχνιδι.jpg
    2.1 MB · Εμφανίσεις: 50

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 18 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top