Αταίριαστα ζευγάρια !!(an e-steki nonmatching test)

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,530 μηνύματα.
Και θα τα βρίσκαν στο κρεβάτι. 😉
Game 5 Crying GIF by WNBA
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν θα το αντέξει αυτό :no:


Αυτό καλό θα ήταν να μην το δει ο Σαμ. Τον είπες sub, από το λίγο που τον ξέρω δε θα του αρέσει... :no:

Γι'αυτό θα φροντίσουμε ΟΛΟΙ μας να μην το δει @Samael :whistle:
Εδώ ο φαστ υπονόησε ότι είμαι female lead στις σχέσεις μου που δείχνει πόσο δε με ξέρει ο φαστ
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,530 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,344 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,182 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά σκέφτομαι τη @Gate4 ως 18χρονο παόκι όχι ως θήλεο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ταιριάζουν δεν το κοιτάς σωστά, κοίτα το σα female led relationship. ;)

Εγώ...σε female led relationship...και sub κιολας ; Κούνια που σε κουνάτε φαστακο, μόνο αυτό θα πω :hehe: .
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,442 μηνύματα.
Ω ναι βρε συ δεν σκέφτηκα να πιάσουμε συζήτηση για τις γελοιότητες του Φαστ :upside:

Ο Φάστ έγραψε οτι έγραψε , μετα μια κούπα είδα σε μια γκριμάτσα απέχθειας... και αναρωτήθηκα αν αποφασιζετε γενικα μονες σας εδώ.

γιαννης πινει γιαννης κερνάει φαση :P

σε φάση "ο ντεβιλ ζευγάρι με τη Πάκ...μετα η Πακ απαπαπα ουτε καν με τον Ντεβιλ"

ο Ντεβιλ εν τω μεταξυ δεν εχει καν ερωτηθει χαχα
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,344 μηνύματα.
Ο Φάστ έγραψε οτι έγραψε , μετα μια κούπα είδα σε μια γκριμάτσα απέχθειας... και αναρωτήθηκα αν αποφασιζετε γενικα μονες σας εδώ.
Κοιμήθηκες από το στραβό σου πλευρό πάλι;
Αμα θες πάτα και συ κούπα. Είναι τώρα αυτό θέμα; :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,812 μηνύματα.
Εγώ...σε female led relationship...και sub κιολας ; Κούνια που σε κουνάτε φαστακο, μόνο αυτό θα πω :hehe: .
Αν ξερατε ποσο ευκολα γινονται υποτακτικά τα female leads (γενικα μιλαω) δεν θα τα λεγατε αυτά. :bleh:
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,442 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν ξερατε ποσο ευκολα γινονται υποτακτικά τα female leads (γενικα μιλαω) δεν θα τα λεγατε αυτά. :bleh:
Για κάποια πράγματα δε μιλάμε δημόσια αγαπητέ.-
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εδώ ο φαστ υπονόησε ότι είμαι female lead στις σχέσεις μου που δείχνει πόσο δε με ξέρει ο φαστ
Δαμασκηνιά μου, υπονόησα πως αν το δοκίμαζες μπορεί να σου άρεσε και να το προτιμούσες από το κλασικό μοντέλο ή, τουλάχιστον, να to έβρισκες ενδιαφέρον. 'Ελεος, όχι δεν είσαι και ναι φαίνεται.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,442 μηνύματα.
Δαμασκηνια μου λέει....

ΛΟΛ απλά.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,182 μηνύματα.
Αν ξερατε ποσο ευκολα γινονται υποτακτικά τα female leads (γενικα μιλαω) δεν θα τα λεγατε αυτά. :bleh:
Και ποιος είπε οτι θέλουμε να τα κάνουμε υποτακτικά ;
Μπορεί απλά να θέλουμε άξιο ερωτικό opponent σε ένα αέναο παιχνίδι κυριαρχίας που ο τροχός γυρίζει συνεχώς...:shifty:

:hehe:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,530 μηνύματα.
Switches>>>
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top