Αταίριαστα ζευγάρια !!(an e-steki nonmatching test)

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,502 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Γιατί δεν ταιριάζουν τα παιδιά;
Εμείς η μη og ξέρουμε πως απλα ο ένας είναι ΑΕΚ και ο αλλος Ολυμπιακός (είναι αρκετό αυτό; ):laugh:
Πότε είπα ότι είμαι Ολυμπιακός???
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιατί δεν ταιριάζουν τα παιδιά;
Εμείς η μη og ξέρουμε πως απλα ο ένας είναι ΑΕΚ και ο αλλος Ολυμπιακός (είναι αρκετό αυτό; ):laugh:


Υ. Γ @Ioannidou δεν είσαι Ολυμπιακός θυμάμαι λάθος;
Ναι λάθος θυμάσαι 😂😂😂😂
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,502 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,512 μηνύματα.
ΑΝΕΤΟ πιτσουνοειδές ζευγάρι.-

- Μωράκι είσαι για ένα Sieg Heil που κανείς μας δε θα ξεχάσει; Έχω και Σβάστικα.
- ΑΚΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΦΑΣΙΣΤΑ, ΣΒΑΣΤΙΚΑ ΞΕΣΒΑΣΤΙΚΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΓΩ ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ
- Εχω και πορτραίτον του Βασιλέως μας, θα ήτο καλλιτερον να υποταχθής εις τον πατριωτικό χώρον.
- Κάνε χώρο να διαβώ siktir git turk hava yollari μπουστουλύκουαποδωχάμωναχαθείςναχάνεσαι εθνίκι.
- Μη μου μιλάς έτσι, πιο γλυκά σκελέα μου, πιο γλυκά σημαία μου, πιο γλυκά Blutfahne μου...
- Οι γάτες σ' αρέσουν ΕΣΤΩ;
- Αρέσκομαι εις καναρίνιον το κελαηδοθαλές.
- Εμ βέβαια πουλί δεν έχετε οι φασισταραίοι και στο κλουβί το ψάχνετε. ΚΙ ΕΚΕΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΚΛΑΒΑ ΤΗ ΘΕΣ ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΕ ΕΝΑ ΑΒΓΟ ΔΕΝ ΞΕΣ ΝΑ ΦΤΙΑΝ'Σ.
- Μα ξέρω... τα Χρυσά
- Να φας ΣΚΑΤΑ!

#theend
Kλαιω.....το καλυτερο δε το τελευταιο...
Να φας ΣΚΑΤΑ!

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
ΑΝΕΤΟ πιτσουνοειδές ζευγάρι.-

- Μωράκι είσαι για ένα Sieg Heil που κανείς μας δε θα ξεχάσει; Έχω και Σβάστικα.
- ΑΚΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΦΑΣΙΣΤΑ, ΣΒΑΣΤΙΚΑ ΞΕΣΒΑΣΤΙΚΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΓΩ ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ
- Εχω και πορτραίτον του Βασιλέως μας, θα ήτο καλλιτερον να υποταχθής εις τον πατριωτικό χώρον.
- Κάνε χώρο να διαβώ siktir git turk hava yollari μπουστουλύκουαποδωχάμωναχαθείςναχάνεσαι εθνίκι.
- Μη μου μιλάς έτσι, πιο γλυκά σκελέα μου, πιο γλυκά σημαία μου, πιο γλυκά Blutfahne μου...
- Οι γάτες σ' αρέσουν ΕΣΤΩ;
- Αρέσκομαι εις καναρίνιον το κελαηδοθαλές.
- Εμ βέβαια πουλί δεν έχετε οι φασισταραίοι και στο κλουβί το ψάχνετε. ΚΙ ΕΚΕΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΚΛΑΒΑ ΤΗ ΘΕΣ ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΕ ΕΝΑ ΑΒΓΟ ΔΕΝ ΞΕΣ ΝΑ ΦΤΙΑΝ'Σ.
- Μα ξέρω... τα Χρυσά
- Να φας ΣΚΑΤΑ!

#theend

χαχαχ φιλε έχεις ταλεντο σοβαρά. Πιστευω την Πουπουλινα αν δεν την ικανοποιησεις ευκολα τρώς ξύλο. Θελει προσοχή. Ειναι σκληρη πολεμιστρια :P
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,502 μηνύματα.
@Gate4 @Fast


* όπου Gate4 βάλτε και τη μέση συμφορουμιτισσα, απλα είπα να τον κάνω αρκετά εκρηκτικό συνδυασμό (και η Πουπι ηταν καλή επιλογή αν θέλαμε αρκετή ένταση :hmm:)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,502 μηνύματα.
Αρχισε και δω τα "ogιστικα" του... :upside:
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,069 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Gate4 @Fast


* όπου Gate4 βάλτε και τη μέση συμφορουμιτισσα, απλα είπα να τον κάνω αρκετά εκρηκτικό συνδυασμό (και η Πουπι ηταν καλή επιλογή αν θέλαμε αρκετή ένταση :hmm:)
Συγγνώμη αλλά σκέφτομαι τη @Gate4 ως 18χρονο παόκι όχι ως θήλεο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ενταξει θα επανορθωσω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Samael @Εχέμυθη
Ταιριάζουν δεν το κοιτάς σωστά, κοίτα το σα female led relationship. ;)
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,502 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά σκέφτομαι τη @Gate4 ως 18χρονο παόκι όχι ως θήλεο.
Δεν ξέρω αν θα το αντέξει αυτό :no:

σα female led relationship.
Αυτό καλό θα ήταν να μην το δει ο Σαμ. Τον είπες sub, από το λίγο που τον ξέρω δε θα του αρέσει... :no:

Γι'αυτό θα φροντίσουμε ΟΛΟΙ μας να μην το δει @Samael :whistle:
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω αν θα το αντέξει αυτό :no:


Αυτό καλό θα ήταν να μην το δει ο Σαμ. Τον είπες sub, από το λίγο που τον ξέρω δε θα του αρέσει... :no:

Γι'αυτό θα φροντίσουμε ΟΛΟΙ μας να μην το δει @Samael :whistle:
@Samael there's no shame. Αποδέξου τον εαυτό σου. 😈
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
ΑΝΕΤΟ πιτσουνοειδές ζευγάρι.-

- Μωράκι είσαι για ένα Sieg Heil που κανείς μας δε θα ξεχάσει; Έχω και Σβάστικα.
- ΑΚΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΦΑΣΙΣΤΑ, ΣΒΑΣΤΙΚΑ ΞΕΣΒΑΣΤΙΚΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΓΩ ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ
- Εχω και πορτραίτον του Βασιλέως μας, θα ήτο καλλιτερον να υποταχθής εις τον πατριωτικό χώρον.
- Κάνε χώρο να διαβώ siktir git turk hava yollari μπουστουλύκουαποδωχάμωναχαθείςναχάνεσαι εθνίκι.
- Μη μου μιλάς έτσι, πιο γλυκά σκελέα μου, πιο γλυκά σημαία μου, πιο γλυκά Blutfahne μου...
- Οι γάτες σ' αρέσουν ΕΣΤΩ;
- Αρέσκομαι εις καναρίνιον το κελαηδοθαλές.
- Εμ βέβαια πουλί δεν έχετε οι φασισταραίοι και στο κλουβί το ψάχνετε. ΚΙ ΕΚΕΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΚΛΑΒΑ ΤΗ ΘΕΣ ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΕ ΕΝΑ ΑΒΓΟ ΔΕΝ ΞΕΣ ΝΑ ΦΤΙΑΝ'Σ.
- Μα ξέρω... τα Χρυσά
- Να φας ΣΚΑΤΑ!

#theend
Πρέπει να γίνει pinned αυτό το post.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν ο @Zukov τσιτώσει λίγο και το παίξει κατεργαράκος με μηχανάκι και δερμάτινο τότε άνετα θα δουλέψει για λίγο καιρό, η @Ioannidou θέλει μπαντ μπόι εξάλλου. :smoke:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Devil - @Pak

Θα πλακωνόσασταν μέρα-νύχτα
Και θα τα βρίσκαν στο κρεβάτι. 😉
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

- Μωράκι είσαι για ένα Sieg Heil που κανείς μας δε θα ξεχάσει; Έχω και Σβάστικα.

Σόρρυ αλλά αυτό είναι το ρήαλ wet dream του @giannhs2001.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,502 μηνύματα.
Μόλις κριντζαρε το κριντζ μου. Ευχαριστώ.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,900 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάποιος πριν είπε πως θα ταίριαζε ο @juste un instant με τη @Nina-nana, αλλά αυτό δεν ισχύει γιατί θα έπρεπε να χωρίσουν για να μπορούν να συσχετίζονται με τρίτους. Φανταστείτε να βγείτε για καφέ και να αρχίσει το εκρηκτικό κήρυγμα για κορωνοιό και πενταπλές Ν95 μάσκες και πως οι ανεμβολίαστοι πρέπει να απομονωθούν στον Καιάδα συμβολικά. Κι αν κάποιος κακομοίρης τολμήσει να φέρει αντίρηση, όσο μικρή κι αν είανι, θα φάει επιχειρηματολογικό δεξί κροσέ με πηγές από Καθημερινή και Πορτοσάλτε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top