Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Συνεχίζεις να κατηγορείς χωρίς λόγο ανθρώπους που μοιάζουν με αθώους πολίτες. Πρώτα ο tetra και τώρα ο fandago και η Νεραιδα. Το μόνο που έχω να πω είναι ότι είσαι πολύ ύποπτη και δεν παίζεις όπως στα προηγούμενα παιχνίδια όπου έβρισκες τους δολοφόνους με σχετική ευκολία.

Ψήφος στην Ηρώ από εμένα στον πρώτο γύρο του παιχνιδιού όταν ξεκινήσει...

Χα!

Τα είπες όλα. Η αλήθεια είναι πως μέχρι τώρα δε σε είχα υποψιαστεί.. αλλά φαίνεται ποιος είναι ο 3ος δολοφόνος!
Εσύ, διπρόσωπο σκουλήκι!:mad:

Ψήφισέ με εσυ δε με νοιάζει, βασίζομαι στους συμπολίτες μου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εμένα δεν θα με ξαναπείς διπρόσωπο σκουλήκι, κατάλαβες φόνισσα του παπαδιαμάντη; Επιβαρύνεις τη θέση σου με τους τραμπουκισμούς σου. Είναι δυνατόν ρε αυτό το άγιο παιδί, ο fandago να είναι δολοφόνος (για να μη πω για την μητέρα τερέζα-Νεράιδα); Οι "συμπολίτες" σου μόνο σε παγίδες μπορούν να πέσουν αν δεν σε βγάλουν σύντομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Είναι προφανές (ότι δεν θες). :)
Αυτό μπορεί να συνεχιστεί για πάντα... Απλά δέξου ότι τα σχόλια σου ήταν περιττά και ας έκανες απλά προτάσεις για ΣΕ, απ' το να κρίνεις την δική μου πρόταση :)

Δε θα σχολιασω κατι απο τα ανωθεν, γιατι δε μου αρεσουν οι επαναληψεις, κατι που γνωριζεις πολυ καλα:)
Οχι αγορι μου δεν υπηρχε κατι περιττο....σχολιασα κατι που θεωρησα λαθος, γιατι δεν ειχες υφος προτασης, αλλα αποφασης...:)
Καλημερα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Το ότι δε βλέπεις τα ολοφάνερα είναι η απόδειξη για μένα της ενοχής σου.
Δεν έχω να προσθέσω τίποτα άλλο.

Ας μιλήσει η κάλπη λοιπόν!



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Προλαβαίνω να παίξω ή έχετε αρχίσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Πολύ κακό για το τίποτα...
Απλά να πω ότι η "διαφωνία"μου να είναι πολλά άτομα ΣΕ έγκειται στο ότι είναι καλύτερο να είναι περισσότεροι οι παίχτες παρά η ΣΕ. Νομιζω το είπε και ο Φαν καπου πιο πάνω.
Από την άλλη ας είμαστε και 4 και 10 και όσοι θέλουν ΣΕ (προκειμένου να γίνεται ο κακός χαμός) αν θεωρούν ότι μπορούν να ανταποκριθούν (κυρίως λόγω χρόνου). Μόνο μην μας κρεμάσει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Οκ είμαι μέσα τότε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Μετά από πολύ προσεχτική ανάγνωση ένα έχω να πω....Ο fan και η Νεράιδα είναι οι ρουφάνιος και ιερόδουλη χωρίς να έχω ξεκαθαρίσει ποίος είναι ποιός....
Η Ηρώ για άλλη μια φορά έπιασε την ενοχή τους και ο φιλός και δολοφόνος fantasmenos αμέσως την ψήφισε για να στρέψει τα βλέμματα πάνω της....
Ε όχι λοιπόν και δολοφόνος η Ηρώ....

Η ψήφος μου στον fantasmeno παρακαλώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μετά από πολύ προσεχτική ανάγνωση ένα έχω να πω....Ο fan και η Νεράιδα είναι οι ρουφάνιος και ιερόδουλη χωρίς να έχω ξεκαθαρίσει ποίος είναι ποιός....
Η Ηρώ για άλλη μια φορά έπιασε την ενοχή τους και ο φιλός και δολοφόνος fantasmenos αμέσως την ψήφισε για να στρέψει τα βλέμματα πάνω της....
Ε όχι λοιπόν και δολοφόνος η Ηρώ....

Η ψήφος μου στον fantasmeno παρακαλώ:D
Σ ευχαριστώ πολύ (συνδολοφόνα μου) xanp, καλά το πας, συνέχισε έτσι!
Τους έχουμε!;)


:eek:
Δεν είναι εδώ τα πμ;
Ουπς:redface:

:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ως ΣΕ το παιχνίδι σταματά εδώ μιας και αποκαλύφθηκαν από μόνοι τους οι δύο δολοφόνες!!!!Κάτι που είναι ενάντια στους κανόνες...
:mad:

Παρακαλούμε περάστε να σας βγάλουμε τα νύχια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
διαλεγουμε ποδιων ή χεριων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Η ΣΕ θα αποφανθεί....

Μόλις μπουν όλοι μσν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δε ξερω τι εννοεις με τα υπολοιπα που λες, αλλά μηπως ουτε εσυ σεβεσαι την κουβεντα που ειχαν οι υπολοιποι ;
:worry:
Ε ότι θα ακούσω και αυτό δεν το περίμενα!

Συμφωνω οτι δεν επρεπε να παει μακρια η βαλιτσα, αλλά απο την αλλη δεν υποχρεωθηκε κανεις να διαβασει κιολας.

Μα τι λες;:confused:
Το γεγονός ότι χαλάτε ένα παιχνίδι που άλλα 14 άτομα περιμένουν να ξεκινήσει το σκέφτεσαι;

Συμφωνείς να μην πάει μακρυά η βαλίτσα, αλλά εκεί που είχε βρει ένα σταθμό, την πήρες και την έβαλες σε άλλο βαγόνι! ;)

Δεν πρόκειται να συνεχίσω και να ξέρεις πως η επόμενη απάντησή μου προς εσένα, θα είναι με πμ. Θα εκτιμούσα αν έκανες το ίδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Συμμετέχουμε οι:

11oς γύρος


  1. Ηρώ
  2. Κακή Επιρροή
  3. Neraida
  4. Resident Evil
  5. fandago
  6. fantasmenos
  7. jrot 6
  8. xanp
  9. Lorelai
  10. vendetta
  11. Vkey
  12. Niyia
  13. pitg21
  14. dooo
  15. Bill_Slayer

Με ΣΕ τις Youki, fielda (?)

Tα πμ μπορούν να σταλούν σήμερα το βράδυ και αύριο να ξεκινήσει επιτέλους το παιχνίδι.
Τι λέτε;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι γίνεται τελικά με τη ΣΕ. Μετά από όλα αυτά κάπου το έχασα. Απλά δε θεωρώ ότι είμαι κατάλληλη για αυτή τη θέση γιατί, όπως είπανε πολλοί, δεν έχω την απαραίτητη εμπειρία για να μπορώ να συντονίσω την ομάδα και πολύ φοβάμαι ότι δε θα τα καταφέρω. Επιπλέον, δε θέλω σε καμία περίπτωση να αναλάβω ευθύνες και να μην μπορώ να ανταπεξέλθω ούτε να "ρίξω" τη Youki επειδή θα ξέρει περισσότερα από μένα. Το ιδανικό θα ήταν να έμπαινε κάποιος άλλος στη θέση μου κι εγώ απλά να βοηθάω όταν χρειάζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εαν δεν μπει κανονικα η Φιλντα, αναλαμβανω εγω....δεν εχω προβλημα...αρκει να μην υπαρχουν αντιρρησεις επ αυτου..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εαν δεν μπει κανονικα η Φιλντα, αναλαμβανω εγω....δεν εχω προβλημα...αρκει να μην υπαρχουν αντιρρησεις επ αυτου..:)
Για να μη μειωθούν οι παίκτες, μιας και είμαστε λίγοι (ναι, σε θέλουμε μέσα Neraida:P) θα έλεγα να περιμένουμε τη Youki, για το αν έχει χρόνο να το αναλάβει με τη βοήθεια της fielda,όπως εκείνη το περιέγραψε.

Έτσι κι αλλιώς δεν είμαστε πολλοί παίκτες για να γίνει τόσο δύσκολο, ίδωμεν!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Φιλντα, αυτό που χρειάζεται σίγουρα είναι χρόνος μέσα στην ημερα και ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ατη 13.00 και στις 20.00. Αν μπορείς να δεσμευτείς γιαυτό είμαστε οκ. Και εννοείται πως δεν θα σου πάρω το κεφάλι ούτε εγώ ούτε κανένας άλλος αμα δεν μπορέσεις καποιες φορές. Απλά ο κανόνας είναι να μπορείς κι όχι το αναποδο.

Αμα λοιπόν θεωρείς ότι μπορείς, στείλε μου με πμ το msn σου, να συννενοηθούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Επίσης, θέλετε να ξεκινησουμε αύριο ή Πέμπτη όπως λέγαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top