Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα κάνεις τότε ΣΕ? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η Ομπς γιατι συμφωνησε?!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα σε κατηγορήσω... έχω και απτές αποδείξεις! :pfff: :P
χαχαχα!!! Το ξερα ότι θα το χρησιμοποιούσες εναντίον μου!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
  1. Bill
  2. Bill Slayer
  3. Corpse Bride
  4. fantasmenos
  5. Ηρώ
  6. jrot6
  7. Κακή Επιρροή
  8. kakerlak
  9. kalypso
  10. Neraida
  11. phoebe
  12. pitg21
  13. youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
για πότε λέτε να ξεκινήσουμε; αν με βολεύουν οι ημερομηνίες παίζω και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δευτέρα λέμε xanp!

Παίξε, παίξε, παίξε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τοκ , τοκ , τοκ
-Ποιος είναι ;
-Ο sid , να περάσω ;
-Ποιος σε κάλεσε ;
-Κανείς , είδα φως και είπα να ανέβω να πω ένα γεια
-(τι να του πω τώρα - ότι η μόνη περίπτωση να ήτανε ευπρόσδεκτος , θα ήτανε να ήμασταν πραγματικοί δολοφόνοι) , ναι έλα μπες
-Σίγουρα ε; Γιατί μια φορά το έχω παίξει λάιβ και χάλαγα το παιχνίδι με τις αστείες γκριμάτσες που εκανα σε όλους
-Μα εδώ είναι ηλεκτρονικά ρε
-Ναι για αυτό ήρθα , για νόμιμο τρολάρισμα
-Ουφ , καταραμένη η μέρα που γράφτηκε ο χαλίφης


Ποτέ μην αφήνεις για τη Δευτερα αυτό που μπορείς να κάνεις αύριο.

Ψ: Για να μην έχουμε παρατράγουδα δηλώνω από τώρα ότι όλη την άλλη βδομάδα έχω εκπαιδεύσεις 1-5 το μεσημέρι. Μην ακούσω κανεναν να πει ότι δεν γράφω πολύ άρα είμαι ύποπτη θα τον δαγκώσω...να ξηγιόμαστε.
Ακούς Ηρω?
:shifty::shifty::shifty::shifty:αν ρωτάτε εμένα πολύ ύποπτο:shifty::shifty::shifty::shifty:



Παίξε, παίξε, παίξε!!

Ευχαριστώ για την θερμή παράκληση.Για εσένα το κάνω ε :slourp:







πς. σιιιιιιντ, έλα να παίξουμε


ε , τι λέμε τόση ώρα ; Μήπως ήρθα νωρίς , να ξαναπεράσω αργότερα ;





:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
  1. Bill
  2. Bill Slayer
  3. Corpse Bride
  4. fantasmenos
  5. Ηρώ
  6. jrot6
  7. Κακή Επιρροή
  8. kakerlak
  9. kalypso
  10. Neraida
  11. phoebe
  12. pitg21
  13. self-instructive depressing
  14. xanp?
  15. youki
Τώρα χρειαζόμαστε συντονιστική επιτροπή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αν 8έλετε μπορώ να σας διαλέξω εγώ δολοφόνους. Και να κάνω ΣουΕ τη δευτέρα [θα είμαι γραφείο τελικά]. Αλλά μετά πρέπει ο πρώτος που αθ βγει να αναλάβει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αντε βρε Ρεζουλιν κάντο γιατί δεν θα αρχισουμε ποτέ
Περιμενουμε πμια μεχρι αύριο βραδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Very very good.

Πόσοι κιλλερς θα είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
3 Killers,
1 τσιράκι που ξέρει 1 δολοφόνο και τη νοσοκόμα
1 ρουφιάνος που ξέρει 1 δολοφόνο και τη νοσοκόμα
1 νοσοκόμα

=======

1.ετοιμάζω χαρτάκια κλήρωσης
2. τα πιμιά σας θα πάρουν μπόλικη ώρα γιατί για να αποφύγω...δολιοφθορές :P θα στείλω προσωπικό μνμ στον καθένα.
3. Αν μέχρι αυριο το πρωί δεν έχετε πάρει όλοι πμ να με ενημερώσετε :)

το παιχνίδι ξεκινάει δευτέρα πουρνό πουρνό :)


εδιτ: χου χου σας κλήρωσα :D

Σε μία ωρίτσα που θα τελειώσω τις μετρήσεις μου και θα φύγω από το εμπ θα σας τα στείλω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Επιτέλους θα ξεκινήσουν οι μηχανορραφίες και οι ρουφιανιές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Πσιτ....
Κανείς για το Νο20????:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Moi !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ε και εγώ!!!! Δεν είμαι καλή, αλλά έχει πολύ γέλιο!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Nomίζω ότι με δόξα και τιμή μπορώ να επιστρέψω επιτέλους σε αυτό το παιχνίδι!!

[άδεια δεν έχω, στο γραφείο θα πήζω...μια χαρά μου ακούγεται!!!] :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αρχικα μεσα ειμαι..Αλλα οταν ξεκαθαριστουν οι ημερομηνιες θα σας πω και σιγουρα γιατι δεν ξερω που θα με βρουνε οι επομενοι 2 μηνες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αλλος....?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εγωω ω ω ω ω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top