Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Περιμένω μέχρι τις 3 Μαΐου να έχει ξεκινήσει το παιχνίδι. (Το ακούσατε φανταστικοί και σουπερουάου μοντερέτορς-συντονιστική επιτροπή;;; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τι θα γινει μ'αυτη την κατασταση; Θα το τρεξουμε το ρημαδι; :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αντε ρε παιδια..Ποιοι ειναι μεσα?Και αν λιγοι ας γινει μινι παιχνιδι..

Εγω ψηνομαι παντως πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Πότε ξεκινάμε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ααααααιντε ντεεεεεεεεεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Θα σας πάρει ο διάολος!

Άντε να προλάβουμε ένα πριν έρθει το καλοκαίρι και δε μαζευόμαστε από τις παραλίες.


Λοιπόν υπολογίζω:
1. Ηρώ
2. Neraida
3. Κακή Επιρροή
4. Corpse Bride
5. fantasmenos
6. jrot6
7. youki
8. Whitedrum
9. phoebe
10. kalypso
11. Resident Evil
12. kakerlak
13. Bill
14.fandago (λέμε και κανα αστειάκι:P)

Όσοι από τους παραπάνω δεν επιθυμούν να συμμετέχουν να το πουν τώρα.
Όσους έχω ξεχάσει να το πουν τώρα.

Όσοι δεν έχουν ξαναπαίξει και επιθυμούν δια καώς να βρεθούν ανάμεσά μας, να το πουν τώρα.

Έχουμε έλλειψη από άντρες!:P

πς. Δεν μπορώ βρε jrot.. σε βλέπω να έχεις τόσο ελεύθερο χρόνο και να γράφεις εδώ κι εκεί και σπαζομαι που δεν μπορούμε να το εκμεταλλευτούμε στο παιχνίδι :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Έχουμε έλλειψη από άντρες!:P

λιγούρι

Διορίζω την Ηρώ συντονιστική επιτροπή και παίχτη ταυτοχρόνως (κάτι σαν παίχτη-προπονητή που λένε και στο soccer). Καλείται να ορίσει την αρχή του παιχνιδιού και να βάλει τους ρόλους (εσύ βάλε να είσαι πολίτης). Αν δεν θέλει αυτή τότε ας το κάνει κάποιος άλλος. Η επανάσταση ξεκίνησε με μπροστάρισσα την κομαντάντε Ηρώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
πς. Δεν μπορώ βρε jrot.. σε βλέπω να έχεις τόσο ελεύθερο χρόνο και να γράφεις εδώ κι εκεί και σπαζομαι που δεν μπορούμε να το εκμεταλλευτούμε στο παιχνίδι :lol:

Πω,πω τοσο πολυ φαινεται οτι τα ξυνα ολη μερα??.:D

Αντε απο Δευτερα ξεκιναμε λεμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Θα σας πάρει ο διάολος!

Άντε να προλάβουμε ένα πριν έρθει το καλοκαίρι και δε μαζευόμαστε από τις παραλίες.


Λοιπόν υπολογίζω:
1. Ηρώ
2. Neraida
3. Κακή Επιρροή
4. Corpse Bride
5. fantasmenos
6. jrot6
7. youki
8. Whitedrum
9. phoebe
10. kalypso
11. Resident Evil
12. kakerlak
13. Bill
14.fandago (λέμε και κανα αστειάκι:P)

Όσοι από τους παραπάνω δεν επιθυμούν να συμμετέχουν να το πουν τώρα.
Όσους έχω ξεχάσει να το πουν τώρα.

Όσοι δεν έχουν ξαναπαίξει και επιθυμούν δια καώς να βρεθούν ανάμεσά μας, να το πουν τώρα.

Έχουμε έλλειψη από άντρες!:P

πς. Δεν μπορώ βρε jrot.. σε βλέπω να έχεις τόσο ελεύθερο χρόνο και να γράφεις εδώ κι εκεί και σπαζομαι που δεν μπορούμε να το εκμεταλλευτούμε στο παιχνίδι :lol:
Εμένα δε θα με βάλεις?Εκτός κι αν δε με θέλετε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πω,πω τοσο πολυ φαινεται οτι τα ξυνα ολη μερα??.:D

Αντε απο Δευτερα ξεκιναμε λεμε..
Ναι:P

Εμένα δε θα με βάλεις?Εκτός κι αν δε με θέλετε.:P
Δε σε είδα να περιφέρεσαι και νόμισα ότι μας σνόμπαρες:P

Ανανεώνεται η λίστα!!! Έλα να μαζευόμαστε!
Ξεκινάμε από Δευτέρα, όσοι πιστοί προσέλθετε!:D

1. Ηρώ
2. Neraida
3. Κακή Επιρροή
4. Corpse Bride
5. fantasmenos
6. jrot6
7. youki
8. Whitedrum
9. phoebe
10. kalypso
11. Resident Evil
12. kakerlak
13. Bill
14. Bill Slayer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ναι:P


Δε σε είδα να περιφέρεσαι και νόμισα ότι μας σνόμπαρες:P

Ανανεώνεται η λίστα!!! Έλα να μαζευόμαστε!
Ξεκινάμε από Δευτέρα, όσοι πιστοί προσέλθετε!:D

1. Ηρώ
2. Neraida
3. Κακή Επιρροή
4. Corpse Bride
5. fantasmenos
6. jrot6
7. youki
8. Whitedrum
9. phoebe
10. kalypso
11. Resident Evil
12. kakerlak
13. Bill
14. Bill Slayer

Το λοιπόν αφού η Ηρώ παρομοίασε τον παίχτη προπονητή με μ@λ@κ@ σκέφτομαι το εξής. Αν ΚΑΝΕΙΣ δεν παρουσιαστεί για συντονιστική επιτροπή μπορώ να αναλάβω εγώ αν συμφωνούν οι υπόλοιποι. Εγώ θα είμαι ο μ@λ@κ@ς εγώ θα είμαι ο μ@λ@κ@ς. Η Δευτέρα είναι καλή μέρα για ξεκίνημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
παιδάκια εμένα είπαμε εκτός!

Ηρώ συγκεντρώσου!:P

Αν θετε μπορώ να σας διαλέξω δολοφόνους όμως μιας και δεν βλέπω συντονιστική πουθενά :P η να αναλάβω να εκπαιδεύσω τη whitedrum που είχε πει οτι ενδιαφέρεται :P και μετά ο πρώτος που θα βγει αναλαμβάνει μαζί της.
αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω περισσότερο γιατί θα είμαι εκτόςγραφείου την άλλη week οπότε ούτε πινακάκια ούτε τπτ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
aaa

είδα οτι η white είπε να παίξει.

Μπορώ λεπόν να σας διαλέξω δολοφόνους (τελεία) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
νταμν γιου γουμαν, μη με μπλέκεις :pfff:

καλά παίζω

μα μετά θα πληρώσετε την ψυχιατρική υποστήριξη, γιατί με ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΤΕ. Δεν μπορώ με την καμία να καταλάβω πότε λέτε χαζά γμτ, και πότε όντως είστε αθώοι!
Αλλά πού θα πάει, κάπου στο 100ό παιχνίδι θα σας ξεσκεπάσω- λέμε τώρα :happy:

πς. σιιιιιιντ, έλα να παίξουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ποτέ μην αφήνεις για τη Δευτερα αυτό που μπορείς να κάνεις αύριο.

Ψ: Για να μην έχουμε παρατράγουδα δηλώνω από τώρα ότι όλη την άλλη βδομάδα έχω εκπαιδεύσεις 1-5 το μεσημέρι. Μην ακούσω κανεναν να πει ότι δεν γράφω πολύ άρα είμαι ύποπτη θα τον δαγκώσω...να ξηγιόμαστε.
Ακούς Ηρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Προλαβαίνω να παίξω κι εγώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
1. Ηρώ
2. Neraida
3. Κακή Επιρροή
4. Corpse Bride
5. fantasmenos
6. jrot6
7. youki
8. Whitedrum
9. phoebe
10. kalypso
11. pitg21
12. kakerlak
13. Bill
14. Bill Slayer


Ακούω youki, ακούω.. αλλά μη νομίζεις πως θα τη γλιτώσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ποτέ μην αφήνεις για τη Δευτερα αυτό που μπορείς να κάνεις αύριο.

Ψ: Για να μην έχουμε παρατράγουδα δηλώνω από τώρα ότι όλη την άλλη βδομάδα έχω εκπαιδεύσεις 1-5 το μεσημέρι. Μην ακούσω κανεναν να πει ότι δεν γράφω πολύ άρα είμαι ύποπτη θα τον δαγκώσω...να ξηγιόμαστε.
Ακούς Ηρω?

Εγώ πάντως θα σε κατηγορήσω... έχω και απτές αποδείξεις! :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Δεν παίζω τελικώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top