Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Για να μη νομίζετε πως το έχω ξεχάσει, πλέον είστε 14 και από αυτούς οι 5 δεν θέλουν ρόλο. Δεν μπορώ να σπάσω το κεφάλι μου έτσι, προτείνω να το αφήσουμε για τώρα και να το επαναλάβουμε αργότερα που ίσως έχουν πιο πολλοί όρεξη και χρόνο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
κάντε ότι θέλετε, αλλά 14 δεν είναι και τόσοι λίγοι πρώτον, το να βρεις 2 δολοφόνους, 1 τσιράκι, 1 νοσοκόμα και 1 ρουφιάνο (==5) από τους 9 δεν είναι και τόόόόόόόόόσο δύσκολο (το λένε..κλήρωση :) και διαρκεί ...5 λεπτά ) και τρίτον, αφήστε δεν τον λέω γιατί μπορεί να παραβαίνω κανάν κανόνα άμα το πω και δεν θέλω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Απλώς με τόσα λίγα άτομα θα τελειώσει αμέσως (με δεδομένο μάλιστα πως συνήθως τουλάχιστον δύο συμμετέχοντες αποχωρούν από απουσίες) και όλη η διαδικασία απαιτεί αρκετό χρόνο (εννοώ πως δεν θα βρω απλά τους δολοφόνους, πρέπει να συντάξω και ΠΜ, να ανοίξω το καινούργιο θέμα κλπ).
Ας πει και κάνας ακόμα, αν επιμένετε εγώ το ξεκινάω υπ' ευθύνη σας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εγω παντως ψήνομαι να το ξεκινησουμε. Ντίνα αν δεν έχεις χρόνο ή δεν την παλεύεις να κάνεις όλη τη διαδικασία πες το να μπει καποιος άλλος ΣΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λεπόν επειδής κοντεύω να πάθω στέρηση...ψήνεται κανείς να κάνει ΣΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Θα πρότεινα εμένα, αλλά ας μη μειωθούμε κι άλλο αυτοί που θα παίξουμε.
Βρε fandago δεν αναλαμβάνεις μιας και δε θα παίξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Να αναλάβω εγώ?? Θέλετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Να αναλάβω εγώ?? Θέλετε??

7 άτομα σου έβαλαν θετική ψήφο... Αυτοί ξέρουν!

Μιας και από Τετάρτη βράδυ θα έχω ξεμπερδέψει με τον βραχνά του Φεβρουαρίου μια για πάντα (εξεταστική) θα παίξω.

Ελπίζω να είμαστε αρκετοί, αλλά και να μην είμαστε μπορούμε να παίξουμε και 3 άτομα ένας δολοφόνος ένας πολίτης και ένας διπλός πράκτορας... Επίσης, ελπίζω μέσα στην εβδομάδα να ξεκινήσει το παιχνίδι...

Υ.Γ. Η fielda θα είναι συντονιστική επιτροπή... Το ζήτημα όμως είναι ότι κάποιος moderator πρέπει να πάρει την απόφαση να ορίσει μια ημερομηνία έναρξης. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ελπίζω να είμαστε αρκετοί, αλλά και να μην είμαστε μπορούμε να παίξουμε και 3 άτομα ένας δολοφόνος ένας πολίτης και ένας διπλός πράκτορας...
Αυτό πολύ καλό με ακούγεται- και έχω τζαστ δε μαν φορ δι τζομπ

...Τετρα πού είσαι παιζίμ; :angel:


πς. εγώ αρχίζω εξεταστική την Πέμπτη, μετά την Τετάρτη που τελειώνει ο φαντα- απλά σας το λέω να το ξέρετε! :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Περίμενα απάντηση η αλήθεια είναι και δεν το παρακολουθούσα καθόλου άρα δεν είχα δει και τις θετικές :redface:

Πότε ξεκινάμε; Ποιος άλλος θα είναι ΣΕ; Πόσοι παίζετε τελικά για να καταλήξουμε και στον αριθμό των δολοφόνων και υπολοίπων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
  1. Rez
  2. ΚουΕ
  3. Κάκερλακ
  4. Ηρώ
  5. Γιούκι
  6. Καλυψώ
  7. Bill_Slayer
  8. Dark_kronos
  9. Νεραιδα
  10. Λόριεν
  11. jrot
  12. Angie Ann
  13. Corpse
  14. Phoebe
λοιπόν από τους παραπάνω 14 ας κάνουν τον κόπο ως αύριο όσοι ... άντεξαν να περιμένουν να χτιστεί το γιορφύρι της Άρτας και να ξαναδηλώσουν (όπως και αν θέλει κανάς καινούριος). Μιας και βρήκαμε τη γυναίκα του πρωτομάστορα (fielda :P) και θα χτιστεί κατά πως φαίνεται το γεφύρι, ας ξαναδηλωθούμε για σιγουριά.
Eγώ παίζω πάντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και εγώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Κι εγωωωωωω!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όποτε θέτε πείτε μου να το ανοίξω.. και σόρρυ, αλλά έχω πήξει με την ανακαίνιση και τα κληρονομικά. Δύο δολοφόνοι θα είναι, με 14 άτομα αν φύγουν και δύο δεν βγαίνει αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
λοιπόν από τους παραπάνω 14 ας κάνουν τον κόπο ως αύριο όσοι ... άντεξαν να περιμένουν να χτιστεί το γιορφύρι της Άρτας και να ξαναδηλώσουν (όπως και αν θέλει κανάς καινούριος). Μιας και βρήκαμε τη γυναίκα του πρωτομάστορα (fielda :P) και θα χτιστεί κατά πως φαίνεται το γεφύρι, ας ξαναδηλωθούμε για σιγουριά.
Eγώ παίζω πάντως :)
Όχι τίποτα άλλο, αλλά είναι και Αρτινή (η fielda):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Μέσα!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλέ ναι καλέ
αν και αυτό το διάστημα έχω τρελό πήξιμο στη δουλειά, ελπίζω να τα καταφέρω
(αν έχετε προσέξει, μέχρι που μπαίνω σπανίως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μιας και τις καθημερινές θα μπορώ να είμαι μέσα κατά τις 13.00, μπορώ να αναλάβω την ανακοίνωση των δολοφονιών και να αναλάβει η fielda τα υπόλοιπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω μεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

  1. Rez
  2. ΚουΕ
  3. Κάκερλακ
  4. Ηρώ
  5. Γιούκι
  6. Καλυψώ
  7. Bill_Slayer
  8. Dark_kronos
  9. Νεραιδα
  10. Λόριεν
  11. jrot
  12. Angie Ann
  13. Corpse
  14. Phoebe

Oi boldαρισμένοι? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top