Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Νόου. Δεν φτάνουν οι συμμετοχές. :(
(Ηρώ από κάτω είναι ακόμα ξανθό, μη το βλέπεις έτσι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τι θα γίνει με τους υπόλοιπους? Θα παιξετε?
Φαντάγκο
Νεραιδα
Λοριεν
fantasmenos
corpse
pitg
jrot
phoebe
bill
vendetta
angie
και όλοι όσοι ξεχνάω...θα σας περιμένουμε πολύ ακόμα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αιντε παιζω και εγω!:P
Και οποιος μου την "πεφτει" θα τρωει μουντζες!:devil:
(πλακα πλακα καιρο εχω να δωσω :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δε ξερω τι χρονο θα εχω, αλλα βαλτε με μπας και σπασω τα νευρα σε κανεναν πριν μου τα σπασει εκεινος/η !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
  1. Rez
  2. ΚουΕ
  3. Κάκερλακ
  4. Ηρώ
  5. Γιούκι
  6. Xanp
  7. Καλυψώ
  8. Bill_Slayer
  9. Dark_kronos
  10. Νεραιδα
  11. Λόριεν
  12. Εσύ;
Πρέπει να είναι τουλάχιστον 15 με τόσους ρόλους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αντε μεσα και εγω, αν και το τελευεταιο παιχνιδι το εχασα λογω απουσιων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Άντε παίζω και γω παιδιά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κι εγωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
  1. Rez
  2. ΚουΕ
  3. Κάκερλακ
  4. Ηρώ
  5. Γιούκι
  6. Xanp
  7. Καλυψώ
  8. Bill_Slayer
  9. Dark_kronos
  10. Νεραιδα
  11. Λόριεν
  12. jrot
  13. Angie Ann
  14. Corpse
  15. Εσύ;
Πρέπει να είναι τουλάχιστον 15 με τόσους ρόλους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ένας ακόμα ρε παίδες άιντε να ανεβούμε λίγο.....Phoebe??? Lorelai???? Bill_Slayer? bil? Vkey? Vendetta??
:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ έχω δηλώσει ήδη...και περιμένω μήπως δηλώσει και κάποιος άλλος.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Εάν είχα μόνο την εξεταστική ή τη διπλωματική θα δήλωνα...Τώρα που όπου να'ναι μάλλον θα τα έχω και τα δύο είναι λίγο δύσκολο...Θέλει και το χρόνο του το ρημάδι το παιχνίδι και αν έχεις και ρολάκι αστα βράστα... :D
Οπότε προς το παρόν μένω στο κοινό... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Εάν είχα μόνο την εξεταστική ή τη διπλωματική θα δήλωνα...Τώρα που όπου να'ναι μάλλον θα τα έχω και τα δύο είναι λίγο δύσκολο...Θέλει και το χρόνο του το ρημάδι το παιχνίδι και αν έχεις και ρολάκι αστα βράστα... :D
Οπότε προς το παρόν μένω στο κοινό... :D

Άντε κ χάρηκα όταν είδα το ποστ σου.:(

Τζορτζιο γιατί δεν παίζεις κανένα παιχνίδιον καμία φόρα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Παίζω, παίζω και ελπίζω να μην καταστραφώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
  1. Rez
  2. ΚουΕ
  3. Κάκερλακ
  4. Ηρώ
  5. Γιούκι
  6. Xanp
  7. Καλυψώ
  8. Bill_Slayer
  9. Dark_kronos
  10. Νεραιδα
  11. Λόριεν
  12. jrot
  13. Angie Ann
  14. Corpse
  15. Phoebe
  16. Εσύ;
Kανονίστε μη το κάψετε με απουσίες γιατί είναι εντελώς οριακό! :D
Αύριο το βράδυ θα βάλω κάποιον να διαλέξει ρόλους και οι δύο πρώτοι που θα βγουν, θα γίνουν ΣΕ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Τι έγινε τελικά ??? Σήμερα θα μας αποσταλούν οι ρόλοι? :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ποτε ξεκιναμε καλε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχ, δεν ξέρω. Έχω να κοιμηθώ από χτες το απόγευμα, θα δω αν μπορέσω να στείλω σήμερα τα ΠΜ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Σας ενημερώνω ότι δεν θα παίξω τελικά μιας και ακόμα δεν αρχίσαμε και εγώ από την Δευτέρα 9/2 θα είμαι εκτός Ελλάδας οπότε δεν θα μπορώ να συμμετέχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχ :(
Και οι μισοί δεν θέλετε να γίνετε δολοφόνοι.. Να δω τι θα κάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top