Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
και το είπα σε τόσα μηνύματα(στα 3 από τα 5 που έφραψα:P) πολύ συμφωνούσε φαντασμένος Ηρώ αλλά δεν δώσατε σημασία....Παιδιά συγνώμη αλλά δεν μπόρεσα να παίξω σε αυτό τον γύρο.είχα ρωτήσει πότε ξεκινάμε για να πω αν μπορώ και όταν μπήκα ξανά είχα ήδη ρόλο αλλιώς δεν θα έπαιζα....το πάλεψα όσο μπορούσα κυρίως με γρήγορες αναγνώσεις και ψήφους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
FANTA, δεν υπαρχει περιπτωση να παιζεις δευτερο γυρο, ο,τι σκατα ιδιοτητα και να εχεις!
Στο υπογραφω!
Εισαι ο πιο επικινδυνος και καλυτερος παιχτης εβερ, αλλα θες πολλες σφαλιαρες! γκρρρρρ

Ηρω, εσυ σουσουραδα συμφωνουσες σχεδον σε ολα!
Σε παραδεχομαι παντως...μπορει να μην ησουν με τα πινακακια και τις τρελλες αναλυσεις (στο πα κιολας), αλλα νομιζω οτι ηταν η πρωτη φορα που σε κακο ρολακι, ξεγελασες κοσμο:P

Μια συγγνωμη στο Κακερλακι :redface: Ρε κοριτσι σα δολοφονος παιζεις πια!:P

Kalypso kai Jrot πισω και σας εφαγα:P

Γιουκι, θες πολυ ξυλο!!!!

Μπιλλακο ματια μου, ουτε που πηρα χαμπαρι οτι εισαι ο ρουφφφφφ, αισχος:P

Σλειερ ησουν ο χειροτερος! Πιο ενοχος δε θα μπορουσες να φανεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι με έκανε τόσο ένοχο πάντως...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτα που εγραφες και ο τροπος που τα εξεφραζες! Ασε που ειχες κανε κομμα με τον Τζει που τον ειχα στο κοκκινο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μπράβο στους δολοφόνους :D
Σπάστηκα μόνο που βγήκα τόσο νωρίς :( Γιατί εμένα πρώτη ρε? :(

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
γιατί είσαι κακή επιρροή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μπράβο στους δολοφόνους :D
Σπάστηκα μόνο που βγήκα τόσο νωρίς :( Γιατί εμένα πρώτη ρε? :(

:P

Εδω νευριασαν εμενα που με εβγαλαν προς το τελος!
Πω πω, εαν ειχαν βγαλει εμενα στην θεση σου, θα ειχα φαει τις κοτσιδες μου:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Μπράβο στους δολοφόνους :D
Σπάστηκα μόνο που βγήκα τόσο νωρίς :( Γιατί εμένα πρώτη ρε? :(

Γιατι εισαι καλη παικτρια..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top