Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
ποιος ηταν τι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Άστα Ηρώ!!! Γιατί εσύ ήσουνα ένα τσιράκι στην υπηρεσία των πολιτών!!!

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:


Ηρωωωωωωω κρυψου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τιιιι; :X

Το καλυψω ηταν τελικα σκατοδολοφονακι; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λοιπόν.

ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ: jrot6 (τον ήξερε ο ρουφιάνος), fantasmenos (τον ήξερε το τσιράκι) και kalypso (κρυφός δολοφόνος)

ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ: Bill
TΣΙΡΑΚΙ: ΗΡΩ
ΝΟΣΟΚΟΜΑ: Kakerlak (την οποία ξεπαστρέψατε γρήγορα και κάνατε πιο εύκολη τη δουλειά τσιρακίου και ρουφιάνου :P)


Τα ονόματα προέκυψαν πραγματικά από κλήρωση με χαρτάκια όσο κι αν δεν θέλατε να το πιστέψετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Fantasmene για αλλη μια φορα προσκυνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Eγώ σου τα είπα και στο πμ Αθηνά. Δε μου πάει το τσιράκι.
Έπαιζα σαν πολίτης και ήμουν στο τσακ να δώσω φαντασμένο αλλά ας όψεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λοιπόν.

ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ: jrot6 (τον ήξερε ο ρουφιάνος), fantasmenos (τον ήξερε το τσιράκι) και kalypso (κρυφός δολοφόνος)

ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ: Bill
TΣΙΡΑΚΙ: ΗΡΩ
ΝΟΣΟΚΟΜΑ: Kakerlak (την οποία ξεπαστρέψατε γρήγορα και κάνατε πιο εύκολη τη δουλειά τσιρακίου και ρουφιάνου :P)


Τα ονόματα προέκυψαν πραγματικά από κλήρωση με χαρτάκια όσο κι αν δεν θέλατε να το πιστέψετε :P

Φαντασμενε απο δω και περα θα εισαι παντα η πρωτη μου επιλογη. Το δηλώνω και θα το τηρήσω.
Μπιλ τον καταλαβα από την ανακοινωση του jrot και μετά (νωρίς νωρίς...:redface:)
Κακερλακ ήμουν σίγουρη ότι είναι αθώα και

ΗΡΩ ΚΡΥΨΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τιιιι; :X

Το καλυψω ηταν τελικα σκατοδολοφονακι; :mad:

:D:D:D:D:D:D

ε ναι, σοζ.. χμου. αμα δεν είχαμε την Ηρώ να μεσολαβεί ώστε ο φαντασμένος να περνάει για αθώο πολιτάκι, θα τα χαμε βρει λίγο σκούρα, αλλά σε γενικές γραμμές ήμασταν και πολύ τρομερό τιμ!

θέλω να ευχαριστήσω τους συνδολοφόνους μου, φαντασμένο και jrot6
τίποτα από αυτά δεν θα γινόταν αν δεν ήσασταν εσείς παιδιά...
σαν ψέμα μου φαίνεται :happy:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Φαντασμενε απο δω και περα θα εισαι παντα η πρωτη μου επιλογη. Το δηλώνω και θα το τηρήσω.
Μπιλ τον καταλαβα από την ανακοινωση του jrot και μετά (νωρίς νωρίς...:redface:)
Κακερλακ ήμουν σίγουρη ότι είναι αθώα και

ΗΡΩ ΚΡΥΨΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ

Βρε youkaki μου δεν το ΄κανα επίτηδες σοβαρά.:redface:
Νόμιζα ότι είσαι δολοφόνος!

Άλλα ντ΄άλλα ήταν αυτός ο γύρος. Και οι δολοφόνοι ακόμα έψαχναν να βρουν τους συνδολοφόνους τους.

εμένα σκατάκια πως κ δε με φάγατε; Με καταλάβατε;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εσυ σιρμπουιτσα αν μενεις πανω απο 2 γυρους θα εισαι ΠΑΝΤΑ υποπτη.
Την καλυψω την ειχα στο πισω-πιιιιιισω μερος του μυαλου μου, εσενα Ηρω στο μπροστα (ας οψεται ο βλακοφαντασμενος που με μπερδεψε), για τη γιουκι εκοβα το κεφαλι μου, και για τον φαντασμενο....με τιποτα.
Μπραβο σας παντως, πολυ καλα παιξατε :yperanw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εσένα Ηρώ σε καταλάβαμε την δεύτερη μέρα για αυτό και έζησες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Από τι ρε παιδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Από τι ρε παιδιά;

Όταν είσαι πολίτης σε διακατέχει ένα αίσθημα ειρωνείας και καχυποψίας κάτι που δεν είχες σε αυτό το γύρο :P. Ήμουν σίγουρος ότι με ήξερες και γελούσα που ψήφιζες δολοφόνους. Σήμαινε ότι έκανα καλή δουλειά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ηρω σε καταλαβε απο τον πρωτο γυρω ο fantasmenos..Και απορω οι υπολοιποι πως δεν την επεσαν σε σενα αφου φαινοταν οτι δεν εισαι πολιτης..Ολο και ολο ενα πινακακι εκανες ασε που δεν σκυλιαζες οπως συνηθως..

Λοιπον μερικα γενικα σχολια:

Βill: Δεν τον καταλαβα οτι ειναι ρουφιανος..Νομιζα οτι ειναι ο sid..Αρκετα καλο παιξιμο και με εβγαλε μπιελαρ με ωραιο τροπο..:D

Βill slayer: Slayer συγνωμη που σε πηρα στον λαιμο μου, αλλα ετσι επρεπε..Παραπλανημενος πολιτης και το γεγονος οτι μας περασατε για συνδολοφονους μας βολεψε τελικα,αφου μπορει να εφυγα εγω αλλα την γλιτωσαν οι αλλοι 2..

Corpse:
Προσπαθησε για το καλυτερο αλλα παραπλανηθηκε ωραια..:)

Fantasmenos: Οτι και να πω για τον αρχηγο, θα ειναι λιγο..Φανταστικο παιξιμο..Και επεσε μεσα σε προγνωση για το τσιρακι και το ρουφιανο..Ετοιμαστειτε να τον υποδεχθητε σε λιγη ωρα..Φοραει τον χιτωνα και ερχεται..:D

Ηρω: Ωραιο παιξιμο απο το τσιρακι..Ασε τις μετριοφροσινες οτι δεν σου παει ο ρολος..Αν ηταν πολιτης η Ηρω τα εβλεπα σκουρα τα πραγματα..

Εγω: Παιδια ειναι το 5ο παιχνιδι που παιζω..Ημουν 2 φορες πολιτης, 2 δολοφονος και 1 τσιρακι..Και τις 5 κερδισα..Μπορει να μην παιζω πολυ καλ, αλλα εχω απιστευτο φαρδος,οποτε την επομενη φορα συμφερει να ειστε με το μερος μου..:D

Kουε: Καλη παικτρια..Ευτυχως την βγαλαμε νωρις..

Kakerlak: Στοχοποιηθηκε νωρις απο αλλους και εμεις πατησαμε εκει πανω και την βγαλαμε..Δεν ξεραμε οτι ειναι νοσοκομα και ετσι η τυχη σε αυτο ηταν μαζι μας..

Kalyspo: Η ηρεμη δυναμη των δολοφονων..Πολυ καλο παιχνιδι..Ενω την υποψιαζονταν συχνα, παντα καταφερνε και την γλιτωνε..Μπραβο καλυψω μου..:bigarmhug

Νεραιδα: Πολυ καλο παιχνιδι..Παλι με καταλαβε η ατιμη, αλλα παλι ειναι με τους ηττημενους..:teasing:

Phoebe: Την βγαλάμε νωρις, επειδη η δολοφονια της δεν μας στοχοποιουσε..

Pitg21: Συγνωμη βρε Pitg αλλα αν δεν εχεις χρονο ή ορεξη γιατι δηλωνεις συμμετοχη? Τους κρεμασες τους πολιτες..

Sid: Χαχα..Τολμησε να με ψηφισε,οποτε η φυσικη του καταληξη ηταν στο χωμα..:D Πλακα, πλακα τον βγαλατε επειδη λεει ελεγε πολλα..Μα ο sid σε ολα τα θεματα λεει πολλα..Ηθελα να παιξει πιο πολυ επειδη ηταν η πρωτη του συμμετοχη αλλα σαν δολοφονος δεν μπορουσα παρα να τον ψηφισω..

Xanp: Μας βοηθησε πολυ που παρασυρθηκε απο τον fant στο τελος και ψηφισε τη yuki..Το ιδιο βεβαια εκανε και η κορπς και ο bill..Απλα φαγαμε τη xanp επειδη λεγαμε οτι μαλλον δεν θα τη σωσει η νοσοκομα..

Youki: Η καλυτερη πολιτης μαζι με την νεραιδα για μενα..Πολυ καλο παιχνιδι..:D

Και μερικα γενικα σχολια:

Ειχε τρελο γελιο που ημουν δολοφονος και ειχα το χρονο να παρατηρω ολο το παιχνιδι..Με τους συνδολοφονους εριξα τρελο γελιο στο msn..

H τελευταια προκυρηξη δεν ηταν απλα υπεροχη?Ενα εργο τεχνης?:D

Πολυ ωραιο παιχνιδι..Συγχαρητηρια σε ολους..

Αντε παμε για το επομενο..:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
χαχα λίγο ακόμη να μας αφήνατε με τον jrot6 θα πραγματοποιούσαμε αληθινούς φόνους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
1.θέλω ειλικρινώς να ευχαριστήσω όσους με βγάλανε από την αρχή για τρόλιγκ , αντί να αναφέρουνε απλώς τα πρώτα μηνύματα ως άσχετα , γιατί μου δόθηκε η δυνατότητα να παρακολουθήσω το παιχνίδι ως εξωτερικός παρατηρητής και είχε πραγματικά και χωρίς ίχνος ειρωνείας πολύ πλάκα
2.τα πρώτα μηνύματα χαρακτηρίστηκαν ως άσκοπα , αλλά εφόσον ήτανε στιχομυθία με την κορπς ( προς την οποία τρέφω σεβασμό και σε καμία περίπτωση δεν θέλω να την κατηγορήσω για κάτι) θα ήτανε αρκετά λογικό όποιος είπε τα μηνύματα μου άσκοπα να πει το ίδιο και για τα μηνύματα της κορπς.Φυσικά το παιχνίδι είχε μόνο τυπικά ξεκινήσει , είμασταν μόνο εγώ και η κορπς και απλά κάναμε πλάκα - σιγά μην ξεκινούσαμε να παίζουμε σοβαρά δύο άτομα και ενώ το παιχνίδι άρχιζε από Δευτέρα
3.Την επόμενη μέρα δεν μπήκα γιατί δεν μπορούσα , δεν μούτρωσα που με ψηφίσατε.Παρόλα αυτά είχα δώσει ψήφο στον jrot , ο οποίος κατά τα άλλα ξέρει ότι δίνω σημασία στις λεπτομέρειες
4.Τα συγχαρητήρια μου σε όλους τους παίχτες και κυρίως στον μπιλ σλέιερ και στον φαντασμένο (είναι σχεδόν δευτερεύον ότι τελικά ο ένας από τους δύο νίκησε)
5.ανυπομονώ για την επόμενη φορά , ακόμα και σαν εργολάβος εν ανάγκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Youki!!!!!!!!!!!!!!! :beating::beating:

Μας έκαψες.:P

Αφού άρχισες να ψιλιάζεσε ότι είμαι ο ρουφ γιατί πήγαινες με τα νερά της Ηρούς;

Ηρώ και Καλυψώ ήτανε οι επόμενες στη λίστα μου, αλλά δυστυχώς δεν προλάβαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Το jrot δε θα τον έβρισκα ΠΟΤΕ πάντως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Youki: Η καλυτερη πολιτης μαζι με την νεραιδα για μενα..Πολυ καλο παιχνιδι..:D
Πλάκα κανεις ε? Ήμουν χαλαρή η χειρότερη πολίτης του γύρου. Δεν το παρακολούθησα από την αρχή όπως θα ήθελα και με πήρε η μπάλα μετά.



Youki!!!!!!!!!!!!!!! :beating::beating:

Μας έκαψες.:P

Αφού άρχισες να ψιλιάζεσε ότι είμαι ο ρουφ γιατί πήγαινες με τα νερά της Ηρούς;

Ηρώ και Καλυψώ ήτανε οι επόμενες στη λίστα μου, αλλά δυστυχώς δεν προλάβαμε.
Σε κατάλαβα μόλις έφυγε ο jrot παιδάκι μου. Δηλαδή χτες βράδυ. Είχα μεν τις υποψίες μου, αλλά ήμουν ανάμεσα σε σενα και τον φαντασμένο!!! (αν είναι δυνατόν!). Την δε Ηρώ έτρωγα τις κοτσίδες μου ότι είναι πολίτης!! :redface:


Να σημειώσω δε ότι προσωπικά δεν κρατάω "κακίες" ή μουτρα ή whatever ακόμα κι αν βριστώ κανονικά και με το νόμο με καποιον μεσα στο παιχνίδι. Και εννοείται ότι πρόβλημα δεν έχω με κανέναν. Εχουμε σφαχτεί πολάκις με πολλούς σε αυτό το παιχνίδι και μετά δεν τρεχει τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σε κατάλαβα μόλις έφυγε ο jrot παιδάκι μου. Δηλαδή χτες βράδυ. Είχα μεν τις υποψίες μου, αλλά ήμουν ανάμεσα σε σενα και τον φαντασμένο!!! (αν είναι δυνατόν!). Την δε Ηρώ έτρωγα τις κοτσίδες μου ότι είναι πολίτης!! :redface:


Να σημειώσω δε ότι προσωπικά δεν κρατάω "κακίες" ή μουτρα ή whatever ακόμα κι αν βριστώ κανονικά και με το νόμο με καποιον μεσα στο παιχνίδι. Και εννοείται ότι πρόβλημα δεν έχω με κανέναν. Εχουμε σφαχτεί πολάκις με πολλούς σε αυτό το παιχνίδι και μετά δεν τρεχει τίποτα.


Αυτή η Ηρώ σε πήρε στο λαιμό της.
Ηρώ θα σε γδάρω :mad::P

Επειδή την πρώτη φορά ήταν ο σλέυερ που μπερδεύτηκε απο τους δολοφόνους, λέω δεν παίζει να την έπαθε και η Γιούκι έτσι.
Αλλιώς θα σε πίστευα.
Η Ηρώ και η Καλυψώ κάναν μπαμ εντελώς.Δε το χετε.:P

Το Φαντασμένο ούτε για πλάκα δε θα τον υποπτευόμουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top