Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 22-05-09

  1. Bill
  2. Corpse Bride >> Youki
  3. fantasmenos >> Youki
  4. Ηρώ
  5. kalypso >> Youki
  6. xanp >> Youki
  7. youki >> kalypso

Yποψήφιοι:
Youki 4
kalypso 1


Δολοφονίες - Ψηφοφορίες-Αποχωρήσεις

1. Sid #112 Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
2. Κακή Επιρροή #210 Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
3. Kakerlak #262 Ψηφοφορία (Πολίτης)
4. Phoebe #314 Δολοφονία (Πολίτης)
5. Bill_Slayer #357 Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
6. Neraida #403 Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
7. jrot6 #424 (Δολοφόνος)
8. pitg21 #425 (δύο συνεχόμενες απουσίες)


Απουσίες
(Βill_Slayer 1)
(Κακή επιρροή 1)
xanp 1
(pitg21 2)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τι έγινε ρε παιδιά δολοφόνος ο jrot;:D

Λοιπόν είμαστε 7 παίκτες μέσα και οι 3 πλέον (μετά την αποχώρηση του pitg21) είμαστε καθαροί πολίτες.
Αφού αποχώρησε σίγουρος δολοφόνος έχουμε τα εξής:

- 2 δολοφόνοι, 1 τσιράκι, 1 ρουφιάνος ->> 3 κακοί.
- 2 δολοφόνοι, 1 τσιράκι, 1 νοσοκόμα ->> 3 κακοί
- 2 δολοφόνοι, 1 ρουφιάνος, 1 νοσοκόμα ->> 2 κακοί
- 1 δολοφόνος, 1 ρουφιάνο, 1 τσιράκι, 1 νοσοκόμα ->> 2 κακοί


Στις 2 πρώτες περιπτώσεις και μετά τη δολοφονία στη 1 (όπου σίγουρα θα δολοφονηθεί πολίτης) μένουμε 3 -3 τουτέστιν αν αποχωρήσει πολίτης οι δολοφόνοι θα νικήσουν.

Στις 2 τελευταίες περιπτώσεις θα μπορούσαμε να πούμε ότι μας παίρνει ένας ακόμα γύρος.

Πάω να τσεκάρω τι σκατά έχετε γράψει από την αρχή του παιχνιδιού και επιστρέφω.

Δεν μπορώ να μη σχολιάσω το πως η youki πήρε τόσο γρήγορα τόσα ψηφουλάκια..
Γιαυτό και δίνω πιο πολλές πιθανότητες να ισχύει το σενάριο 1.
Πρέπει να έχουμε μέσα 2 δολοφόνους και το τσιράκι.

Θα ψηφίσω kalypso.

Και μην πείτε ότι πάω να σώσω τη youki, πρώτον δε σώζεται γιατί ακόμα και ο bill να ψηφίσει kalypso δεν τη γλιτώνει και δεύτερον δε θα ήμουν τόσο χαζή ώστε να μας καρφώσω.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ηρούλι μπορείς να εκτεθείς κι άλλο...
Ψηφίζω Youki γι αυτό το γύρο μιας και την έχετε ψηφίσει και οι υπόλοιποι.Να φεύγουν μία μία.

Αν και για να έχει βγει τόσο φάτσα φόρα η Youki μπορεί να είναι και το τσιράκι που ψάχνουμε..
Σημαντικό είναι να μην φύγει πολίτης σε ψηφοφορία.Ας φύγει δολοφόνος ή το τσιράκι.

Αν και κάτι μου λέει ότι αν φύγει η Youki μας στην δολοφονία και φανεί πολίτης είναι σίγουρη η ιδιότητα της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Γιούκι καλό μ, πάμε καλά;! :worry:
μέσα στην ίδια μέρα με βγάζεις και αθώα και ένοχη :S

ποστ ΔΙΚΑ ΣΟΥ είναι αυτά


#413

#427

δηλαδή λες μόνη σου ότι με έβαλες δόλωμα να δεις ποιος θα τσιμπήσει για να σώσει τον jrot
και στη συνέχεια με ψηφίζεις γιατί ...έτσι! επειδή ψήφισα στις 2 και αυτό "δεν με αθωώνει"...
σύμφωνοι βρε καλό μου, φυσικά και δεν με αθωώνει! Βρες μου όμως πρώτα κάτι που να με ενοχοποιεί και μετά ψήφισέ με αν θέλεις :)

εννοείται ότι ψηφίζω
Γιουκι

πς. επίσης από πού ακριβώς συνάγεται το ότι η κορπς και η ξανπ είναι ένοχες, ενώ ταυτόχρονα για την Ηρώ και τον φαντα κρατάς μεν επιφυλάξεις, αλλά εκείνοι δεν σου κάνουν για ένοχοι; αυτό θα ήθελα πολύ να μου το εξηγήσεις όταν θα έχεις λίγο χρόνο...
Εχω χρόνο τώρα. Οποτε ευχαρίστως να σου εξηγήσω.
Σε ψηφίζω το πρωί και μαζεύεις 2 ψηφαλάκια. Προτού το κάνω έχω ήδη μετρήσει τις ψήφους και βλέπω ότι αν ο jrot ψηφίσει εσένα και ο πητ το ίδιο, εσύ θα ψήφιζες λογικά jrot (σιγά μην ψήφιζες τον εαυτό σου) και με μια αλλαγή ψήφου θα μπορούσε να σωθεί ο jrot. Ο jrot ψηφίζει άκυρα Ηρω (γιατί άραγε?) και άρα οι ελπίδες του εξανεμίζονται και μαζί με αυτές και η πιθανότητα να κάνει το λάθος ο έτερος δολοφόνος και να καρφωθεί. Οπότε όταν ο Μπιλ με κατηγορεί γιαυτή μου την κίνηση του αναλύω το σκεπτικό μου. Δεν νομίζω όμως να είπα πουθενά ότι σε θεωρώ αθώα. Το ότι πήγα να βεβαιωθώ ή να τσιμπήσω καποιον άλλο δολοφόνο (στην περίπτωση που ο σλειερ δεν ήταν δολοφόνος δεν σημαίνει ότι είσαι αθώα περιστερά)
Δεν σε αθώωσα σε κανενα (χτεσινό) μου μήνυμα. Αν και πολύ θα το θελες απότι φαίνεται.:P



Αν και κάτι μου λέει ότι αν φύγει η Youki μας στην δολοφονία και φανεί πολίτης είναι σίγουρη η ιδιότητα της.
Λες αμα είμαι το τσιράκι να με δολοφονήσουν?

Ξυπνάτε. Δεν θα δολοφονήσουν εμένα γιατί δεν τους συμφέρει. Θα φάνε στη δολοφονία κάποιον αλλο από τους πολίτες, θα με βγάλετε εσείς το βράδυ με την ψηφοφορία και το παιχνίδι τελειώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.

πς. επίσης από πού ακριβώς συνάγεται το ότι η κορπς και η ξανπ είναι ένοχες, ενώ ταυτόχρονα για την Ηρώ και τον φαντα κρατάς μεν επιφυλάξεις, αλλά εκείνοι δεν σου κάνουν για ένοχοι; αυτό θα ήθελα πολύ να μου το εξηγήσεις όταν θα έχεις λίγο χρόνο...
ο Φαντα και ο Μπιλ φαγώθηκαν να βγάλουμε το jrot και άρα αυτόματα αυτό τους αθωωνει (ε νταξ δεν θα σκοτωνόντουσαν να βγάλουν συνδολοφόνο τους). Για το Φάντα κρατάω επιφυλάξεις γιατί όπως προείπα το χει ξανακάνει να "δωσει" συνδολοφονο του)
Η Ηρώ είναι η κλασική Ηρώ όλων των γύρων και όποιος δεν το βλέπει να παει στον οφθαλμίατρο.

Οι υπόλοιπες τρεις είστε εξίσου ύποπτες γιατί η μεν ξανπ μπορεί εύκολα να κρυφτεί πίσω από τον περιορισμένο χρόνο και το ότι δεν γράφει πολυ, η δε κορπς εχει αποδείξει ότι κρυβεται πολύ καλά όταν είναι δολοφόνος κι εσύ απλά γιατί δεν μου κάνεις για αθώα 100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ε
Λες αμα είμαι το τσιράκι να με δολοφονήσουν?

Ξυπνάτε. Δεν θα δολοφονήσουν εμένα γιατί δεν τους συμφέρει. Θα φάνε στη δολοφονία κάποιον αλλο από τους πολίτες, θα με βγάλετε εσείς το βράδυ με την ψηφοφορία και το παιχνίδι τελειώνει.
Εσένα ή την Ηρώ;

Σόρρυ αλλά είστε και οι δύο τόσο "αλλού" που με δεδομένο ότι ήταν μέσα μέχρι τον προηγούμενο γύρο 2 ή 3 δολοφόνοι σημαίνει ότι μια χαρά καταφέρατε και μας δουλέψατε.
Μια η Ηρώ να ρωτάει πόσοι είναι δολοφόνοι, πόσους ξέρουν τσιράκι/ρουφ και γενικά το όλο στυλ "είμαι ανίδεη"...Ε εμένα κάτι δε μου πάει καλά.
Συν την όλη υποστήριξη στο jrot...πόσο πιο πολύ μπαμ να κάνει τώρα που στενέψαν τα όρια;
Ελπίζω και οι υπόλοιποι πολίτες να βλέπετε τί γίνεται και να μην παραπλανηθείτε από της κακούργες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εσένα ή την Ηρώ;

Σόρρυ αλλά είστε και οι δύο τόσο "αλλού" που με δεδομένο ότι ήταν μέσα μέχρι τον προηγούμενο γύρο 2 ή 3 δολοφόνοι σημαίνει ότι μια χαρά καταφέρατε και μας δουλέψατε.
Ή σημαίνει ότι ημουν πολύ αλλού (και αυτό δέχομαι να μου το προσάψετε, ότι ήμουν η πιο χάλια παιχτρια του γύρου - το ξέρω κι από μόνη μου), δεν ήμουν απειλή γιαυτούς και με αφήσαν μέσα γιατί τους βόλευα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η Ηρώ είναι η κλασική Ηρώ όλων των γύρων και όποιος δεν το βλέπει να παει στον οφθαλμίατρο.

Εκτίθεσε...πολύ όμως :P

Ναι μπορούν να φάνε και πολίτη στη δολοφονία για να τη βγάλεις καθαρή, αλλά δεν...
Αν βγάλουν πολίτη οι δολοφόνοι τότε να δω πώς θα καταφέρετε να αλλάξετε τη ροή της ψηφοφορίας..
Αλλά αν σας πιστέψουν και φύγει πολίτης στην ψηφοφορία τότε πάει χάθηκε το παιχνίδι.

Άντε να δούμε τί θα κάμει και η νοσοκόμα μας σε αυτό το γύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ή σημαίνει ότι ημουν πολύ αλλού (και αυτό δέχομαι να μου το προσάψετε, ότι ήμουν η πιο χάλια παιχτρια του γύρου - το ξέρω κι από μόνη μου), δεν ήμουν απειλή γιαυτούς και με αφήσαν μέσα γιατί τους βόλευα.

Δεν ήσουν απειλή γι αυτούς = τσιράκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δεν ήσουν απειλή γι αυτούς = τσιράκι;
Bαζεις και λόγια στο στόμα μου?

Δεν ήμουν απειλή γι αυτούς = παραπλανημένη πολίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Bαζεις και λόγια στο στόμα μου?

Δεν ήμουν απειλή γι αυτούς = παραπλανημένη πολίτης.

Παραπλανημένος πολίτης μάλλον ήταν ο σλέυερ.Σλέυερ θα σε γδάρω :P

Δεν χρειάζεται να γράψω τίποτα άλλο προς το παρόν.Τα πράγματα είναι ξεκάθαρα πιστεύω.
Εμπρός καλοί μου συμπολίτες.

Είμαι περίεργος να δω ποιος θα φύγει στη δολοφονία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 22-05-09

  1. Bill >> Youki
  2. Corpse Bride >> Youki
  3. fantasmenos >> Youki
  4. Ηρώ >> kalypso
  5. kalypso >> Youki
  6. xanp >> Youki
  7. youki >> kalypso

Yποψήφιοι:
Youki 5
kalypso 2


Δολοφονίες - Ψηφοφορίες-Αποχωρήσεις

1. Sid #112 Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
2. Κακή Επιρροή #210 Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
3. Kakerlak #262 Ψηφοφορία (Πολίτης)
4. Phoebe #314 Δολοφονία (Πολίτης)
5. Bill_Slayer #357 Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
6. Neraida #403 Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
7. jrot6 #424 (Δολοφόνος)
8. pitg21 #425 (δύο συνεχόμενες απουσίες)


Απουσίες
(Βill_Slayer 1)
(Κακή επιρροή 1)
xanp 1
(pitg21 2)


Aμα δείτε κάνα λάθος... Διορθώστε το γιατί εγώ φεύγω :redface::P.

Δεν είμαι σίγουρη επίσης πότε ακριβώς θα μπορέσω να ανακοινώσω δολοφονία [θα είμαι εκτός γραφείου και θα πρέπει να μπω στα μουλωχτά] οπότε SID και ΚουΕ αν ακούτε πείτε με αν θα είστε εδω στη 1 να το κάνετε εσείς. Αν δεν ανακοινωθεί ότι πρέπει να ανακοινωθεί στη 1 μην αρχίσετε τα Posts σας έχω στο μυαλό μου αλήθεια απλώς ίσως να καθυστερήσει λίγο η ανακοίνωση για ...τεχνικούς λόγους :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Συν την όλη υποστήριξη στο jrot...πόσο πιο πολύ μπαμ να κάνει τώρα που στενέψαν τα όρια;
Bρες μου ΕΝΑ ποστ στο οποίο υποστήριξα τον jrot ΕΝΑ!
Aντιθέτως πήγαινε μέτρα επί πόσα ποστς με κατηγορεί ο jrot !!
Το ότι δεν τον ψήφισα το εξήγησα πολύ καλά και αν θες να καταλάβεις καταλαβαίνεις.
Μετά τη δολοφονία και αφού δε δολοφονήθηκε ο jrot και αφού είχε συγκεντρώσει ΟΛΕΣ τις ψήφους γιατί να αλλάξω; Για να έχω άλλοθι του στυλ : "κοιτάχτε με τον ψήφισα κι εγώ;"

Αυτό μόνο τους δολοφόνους έκαιγε και είμαι σίγουρη ότι τον ψήφισαν και οι 2 για να τη βγάλουν λάδι!
Αν σκιζόμουν να βγάλω καλυψώ, αν σας παρότρυνα να αλλάξετε ψήφο να το καταλάβω. Αλλά αυτό που έλεγα πριν ακόμα φύγει ο Slayer ήταν ότι αυτός μαζί με τον jrot είναι δολοφόνοι!!
Και μάλιστα ήμουν η δεύτερη μετά τον φανατσμένο που τον ψήφισα και ήρθατε εσείς μετά να το παίξετε έξυπνοι!

Ξεχνάς Billako μου, πολύ ξεχνάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Θα πεθάνετε όλοι – Ζητάμε εκδίκηση..

Εχθές το βράδυ στις 21:00 χάσαμε το σύντροφο και συνδολοφόνο μας jrot6.Δεν έπρεπε να το κάνετε αυτό. Πλέον η κάνουλα της ωμής βίας άνοιξε.. Και δεν θα κλείσει παρά μόνο όταν σκοτώσουμε και τον τελευταίο από εσάς κακόμοιρα πολιτάκια..
Αναλαμβάνουμε την ευθύνη της δολοφονίας της xanp. Ήταν το ελάχιστο που θα μπορούσαμε ως απάντηση στο χαμό του jrot6. H xanp ήταν το πρώτο θύμα.. Θα ακολουθήσουν όλοι οι πολίτες.. Για κάθε πολίτη έχουμε και μια σφαίρα..


ΤΟ ΑΙΜΑ ΚΥΛΑΕΙ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΖΗΤΑΕΙ..

ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ Η ΧΑΟΣ..

====

η xanp όπως καταλάβατε ήταν πολίτης.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΧΑχαχααχ...... ειστε σουργελα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πω πω. Πολύ μπρούταλ βγήκαν αυτή τη φορά οι δολοφόνοι :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Παιζει ο Κατσουλας παλερμο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μαζί με τον Πάσαρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αηδίασα..
Σβήστε την εικόνα, σβήστε την εικόνα, σβήστε την εικόνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αυτοί οι δολοφόνοι δεν έχουν ίχνος ντροπης. Θεωρώ ότι δολοφόνησαν την xanp για να κινήσουν αλλού τις υποψίες και να γλιτώσει η Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top