Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Το λοιπον, αυτη τη φορα πολλοι δε με πειθουν αλλα δεν εχω κανενα τραγικο λαθος τους να πατησω.. Για τωρα ψηφιζω κακερλακ και μεχρι τις 8..ορεξη να χουμε.

Corpe απο εμένα.... το κριμα στο λαιμός σας αν με βγάλετε.:angelnot::pfff::pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλημέεερεεεςς λαβς :D
μπήκα απλά να ρίξω την ψήφο μου, για να είμαι οκ.
Σημείωση: μετά τη δολοφονία και εφόσον ζω (που δλδ δεν νομίζω να μη ζω, ειδικά αν τους βολεύω :X) ενδέχεται να αλλάξω ψήφο μου, ανάλογα με το ποιονα θα διώξουνε, τι θα πουνε οι άλλοι, όλο το παρασκήνιο στο δελτίο ειδήσεων του σταρ στις 8 :happy:

Λεπόν, θα τη ρίξω στην
Κακερλακ, προς το παρόν
και αυτό γιατί όπως σας είπα και χθές η Γιούκι και η Ηρώ δεν μ φαίνονται ένοχες :ermm:
η ΚουΕ είπε αυτά για τα πιμια μεν, αλλά πιστεύω ότι προσπαθούσε να πιάσει το θέμα από κάπου, για να καταλάβει τι παίζει.
Τι να πω... ξέρω και γω- βλέποντας και κάνοντας.

Θα ξαναμπω κατα τις 2 μάλλον γιατί δεν θα είμαι σπίτι και δεν θα χω πισι :)
μουτς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Corpe απο εμένα.... το κριμα στο λαιμός σας αν με βγάλετε.:angelnot::pfff::pfff::pfff:

Βρε την ψηφίζεις επειδή σε ψήφισε; :confused::worry:
ε ψήφισε εμένα! ούτως ή άλλως και τις δύο μας κατηγόρησες. Και μάλιστα χωρίς να πεις τι ακριβώς δεν σου κάθεται καλά σε αυτά π λέμε βρε συ Κακερ. ε σορρυ δλδ- μετά πώς ακριβώς να μη σε θεωρούμε ύποπτη;!

εδιτ. πφφ δεν ξέρω, ίσως απλά να παίζεται παιχνίδι στην πλάτη σου...
συγγνώμη για την ψήφο, αν είσαι αθώα, αλλά προς το παρόν θα στην αφήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τωρα καλυψακι, απ'τη μια μερσι για την υποστηριξη, απο την αλλη γιατι εμενα δε μ'αρεσει αυτη η υποστηριξη;
Δεν βγαινει κατι που μπορω -εγω- να σε κατηγορησω, αλλα γιατι τοση αυτοθυσια σε σημειο που δεν εχει κανενα νοημα; Χμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τωρα καλυψακι, απ'τη μια μερσι για την υποστηριξη, απο την αλλη γιατι εμενα δε μ'αρεσει αυτη η υποστηριξη;
Δεν βγαινει κατι που μπορω -εγω- να σε κατηγορησω, αλλα γιατι τοση αυτοθυσια σε σημειο που δεν εχει κανενα νοημα; Χμου.

δεν είναι αυτοθυσία ρε συ
το προφανές λέω! δηλαδή αμα την ψήφιζα σε ποστ που γράφτηκε πριν από εσένα θα με ψήφιζε εμένα;
αυτό πώς ακριβώς τη βοηθάει στο να βρει τους δολοφόνους, αν τους ψάχνει :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εμενα με κατηγορει απο τον πρωτο γυρο.. :hmm:

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ και για σενα μανταμιτσα, αλλα με βαζεις σε σκεψεις (και με ειχες ηδη εκει περα εχω να σου πω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Βρε την ψηφίζεις επειδή σε ψήφισε; :confused::worry:
ε ψήφισε εμένα! ούτως ή άλλως και τις δύο μας κατηγόρησες. Και μάλιστα χωρίς να πεις τι ακριβώς δεν σου κάθεται καλά σε αυτά π λέμε βρε συ Κακερ, δλδ μετά πώς ακριβώς να μη σε θεωρούμε ύποπτη;!
Εσύ τι αρνητικό έχεις για μένα ??? Είπες τον λόγο που δεν ψηφίζεις την Ηρώ την Νεράιδα την Κορπς, αλλά όχι γιατί ψηφίζεις εμένα. Ε θα στον πω εγώ τον λόγο, γιατί με την ψήφο σας σε εμένα δεν πέφτει κανείς πάνω σας. Ξέρεις τι θα γινόταν αν ψήφιζες την Ηρώ η την Κουε. Την Κορπς δεν την ψηφίζεις γιατί είναι μαζί σου.

Πς . Είσαι δολοφόνος?? ή μήπως εσύ τσιράκι κ η κορπς ο δολοφόνος?


Ρε πολίτες ξυπνήστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κακερ σου φαινεται να ειμαστε μαζι με το καλυψω;
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εμενα με κατηγορει απο τον πρωτο γυρο.. :hmm:

ε ναι, σε ψήφισε κιόλας- ξανά :P
απλά δεν καταλαβαίνω τη στάση της. Αμα είναι πολίτης, γιατί δεν αναθεωρεί για σενα;; Ή τουλαχ να πει τι ακριβώς της έκατσε στραβά σε αυτά π λες.
Το ότι γράφεις περισσότερο εμένα δεν μου φαίνεται επιχείρημα εναντίον σου και απλά προσπαθώ να καταλάβω πού ακριβώς κολλάει..
Και για μενα είπε πως δεν τα λέω καλά, αλλά πάλι το άφησε εκεί και δεν εξήγησε περαιτέρω. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Βρε, βρε...είδα ότι με ψάχνατε ε? Και μάλιστα η Ηρούλα μας με έψαχνε και πιο έντονα από όλους. Μήπως Ηρούλα μου δεν ήξερες ότι είχα 1-5 εκπαιδεύσεις??? Μήπως Ηρούλα μου το είχα πει προτού καν ανοίξει το παιχνίδι και σε είχα προειδοποιήσει να μην βασιστείς σε αυτό?? Μήπως?

Τες πα..πέρα από αυτό έχω πολύ σημαντικό λόγο που δεν μπήκα από το μεσημέρι και μετά και για τον ίδιο λόγο δεν θα μπω και αύριο όλη μέρα. Αν το θεωρείτε ύποπτο, δεν έχω κανενα πρόβλημα να με ψηφίσετε.

Ηρουλίνι η ψήφος μου όλη δική σου με πολύ πολύ αγάπη, γιατί πολύ ξεχνάς τελευταία. :)

Ήξερα για τις εκπαιδεύσεις Κατερινιώ, αλλά μας έχεις συνηθίσει σε μέρες παλέρμο να μπαίνεις και από το σπίτι σου το βράδυ. Γιαυτό μου φάνηκε παράξενο. Έπειτα πληροφορήθηκα για το σοβαρό σου θέμα :/:
Συγνώμη.
Ηρώ... τι λες κι εσύ κοπελούδαμ? Για ποιο λόγο δε με υποστήριξε κανένας σε κάτι που θεωρώ αυτονόητο ότι θα έβλεπε ο κάθε πολίτης?
Ολοι οι πολίτες είχαν το ίδιο πμ... και ΦΥΣΙΚΑ κανένας δεν ήξερε (μέχρι που το είπε η Αθηνά κατόπιν προτροπής δικής σου) ότι όλα τα πμ έγραφαν το ίδιο πράγμα....
Για ξανασκέψου το λίγο... οι πολίτες... δε μίλησαν ;)

Να σου θυμίσω ότι είναι στο παιχνίδι 4 κακοί και 10 καλοί. Δε συμφώνησε κανείς μαζί σου!
Αν είσαι πολίτης λοιπόν είτε δεν είναι και τόσο αυτονόητο, είτε αν είσαι δολοφόνος δεν μπορούσε το συνάφι σου να πέσει αμέσως πάνω μου.
Σωστά; Σωστά.
Γιατί βρε ΚουΕ δε μίλησαν οι πολίτες; Θεωρείς ότι η xanp και η Neraida δεν είναι; Γιατί και οι 2 τους υποστήριξαν ότι ούτε αυτές το είχαν προσέξει.

Ρεζουμέ: Είσαι αλλού γι αλλού και πάρτο αλλιώς γιατί δίνεις τη δυνατότητα στα δολοφόνια να το εκμεταλλευτούν.
Επειδή συμφωνώ όμως μαζί σου για bill, κάτι μου λέει ότι απλά βιάστηκες να κατηγορήσεις κάποιον και γιαυτό άρχισες την ιστορία των πμ.

Για την kakerlak δεν ξέρω.. Πάντα φεύγει πρώτη επειδή τα λέει περίεργα. Δεν εντοπίζω διαφορές στον τρόπο παιξίματός της και αν πω ότι δε με παραξενεύει ότι μάζεψε αμέσως-αμέσως τόσες ψήφους θα είναι ψέμματα.


Θα ψηφίσω κι εγώ Bill προς το παρόν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ 19/05/2009

  1. Bill--> Kalypso
  2. Bill Slayer
  3. Corpse Bride--> kakerlak
  4. fantasmenos--> Youki
  5. Ηρώ--> Bill Slayer
  6. jrot6--> Kakerlak
  7. Κακή Επιρροή--> Bill
  8. kakerlak--> Corpse Bride
  9. kalypso--> kakerlak
  10. Neraida--> kakerlak
  11. phoebe--> Kalypso
  12. pitg21
  13. xanp-->Κακή Επιρροή
  14. youki--> Ηρώ
Yποψήφιοι:
Κακή Επιρροή , 1
Ηρώ
, 1
Youki , 1
kalypso , 2
kakerlak , 4
Bill , 1
Corpse Bride , 1
Bill Slayer , 1



Απουσίες προηγούμενης ψηφοφορίας

(πρέπει να ψηφίσετε , για να μείνετε στο παιχνίδι) :
Κακή επιρροή 1
xanp 1

Άμα δείτε κανά λάθος πείτε το, άνθρωπος είμαι! Υπενθυμίζω ότι πρέπει όλοι υποχρεωτικά να έχετε ψηφίσει έως τις 20:00! :) Επίσης , όταν ψηφίζετε ως τελική επιλογή , γράψτε με τονισμένα γράμματα και μεγάλη γραμματοσειρά το όνομα του μέλους :)



αλλάξτε όσο θέλετε:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εσύ τι αρνητικό έχεις για μένα ??? Είπες τον λόγο που δεν ψηφίζεις την Ηρώ την Νεράιδα την Κορπς, αλλά όχι γιατί ψηφίζεις εμένα.

Συγγνώμη βρε καλό μου, το ότι δεν εξηγείς γιατί πετάς κατηγορίες για μενα και την κορπς στο άκυρο, δεν σου φαίνεται ένας κάποιος λόγος για να σε ψηφίσω; Και είπα ότι μάλλον θα αλλάξω την ψήφο μου κιολας!

Εσύ μπορείς να μου εξηγήσεις λίγο το σκεπτικό σου;
αμα όντως είσαι πολίτης, θα θελα να το ξέρω και να το καταλάβω, μπας και κάνουμε τίποτα δλδ και δεν σφαζόμαστε αδίκως! :confused:

εδιτ. σιντ είσαι φοβερός! ευχαριστούμε για τα πινακάκια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λοιπόν δεν ξέρω τι είναι η κακέρλακ και δεν μου κάνει ούτε για ύποπτη, ούτε για αθώα, έχω χάλια ένστικτο το ξέρω, αλλά δεν θα την ψηφίσω τουλάχιστον για την ώρα! Νιώθω οτι είναι πολύ νωρίς για να δημιουργηθεί ρεύμα προς το μέρος της!

Ο Bill νομίζω οτι έχει ξανακάνει πινακάκια, αυτό δεν τον αθωώνει όμως, αλλά ούτε και τον ενοχοποιεί!

Τώρα για τους άλλους δεν ξέρω... πφφφφ όσο πιο πολύ σκέφτομαι, τόσο πιο πολύ μπερδεύομαι...

Ψηφίζω kalypso! Ελπίζω να μην έχω φύγει στη 1 και μέχρι τις 3 να έχω αποφασίσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Tα πήρα από την αρχή.
Δεν παραθέτω κανένα ποστ γιατί τα περισσότερα είναι ανούσια.

Ύποπτοι με αυτό το διάβασμα οι Bill Slayer και kalypso.
O πρώτος ψήφισε sid όταν ήταν σε ισοψηφία με το corpsidi,του δωσε μία δλδ και έπεσε απ΄τις σκάλες.
Η δεύτερη είναι πολύυυυ περίεργη. Ψήφισε fantasmenos (που όπως είπα και κάποια ποστ πριν οι δολοφόνοι στάνταρ μοίρασαν ψήφους) και έσπευσε να ψηφίσει kakerlak.
Φαίνεται να προσπαθεί να πάρει με το μέρος της την corpse για την οποία είμαι περισσότερο σίγουρη ότι είναι πολίτης.

Με αυτά τα στοιχεία λοιπόν ο Bill δεν μπορεί να είναι δολοφόνος, αφού ψήφισε την kalypso.



Oyfff
Θα αλλάξω την ψήφο μου μετά από αυτά και θα τη δώσω στον Bill Slayer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Τις καλημερες μου..

Μολις διαβασα οτι σελιδες γραφτηκαν απο εχθες το βραδυ..Το αποτελεσμα? Ενα κουβαρι το μυαλο μου..

Να πω την αληθεια εκεινη η κοντριτσα Ηρως-Κουε που μετα απο λιγα ποστς τα βρηκανε και ολα μελι-γαλα μου φανηκε καπως περιεργη..Οπως και η απολυτη στηριξη της Νεραιδας στην κου-ε..Η κορπς μεχρι στιγμης μου κανει για πολιτης..

Απο την αλλη τωρα βλεπω οτι μαλλον θα παιχτει η ψηφοφορια μεταξυ κακερλακ και Καλύψως..Μεταξυ των δυο μου κανει για πιο ενοχη απο τα ποστς της η Κακερλακ..

Βασικα δεν ξερω..Εχω μπερδευτει τελειως..Επειδη πρεπει να ψηφισω πριν τη δολοφονια, ψηφιζω προς το παρον Kakerlak και στη συνεχεια βλεπουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ηρω το οτι εχεις για ενοχη την Καλυψω αδυνατω να το καταλαβω...
Με το επιχειρημα οτι μοιρασαν ψηφους οι δολοφονοι, συμφωνω. Αλλα...
Γιατι να μην ειναι ο Βιλλ και οχι η Καλυψω? Και ετσι παλι μοιρασμενοι ειναι...Ενας τον Σιντ και οι αλλοι δυο καποιους αλλους...

Λεπον...μπορει να κανω λαθος... αλλα εχω στο κοκκινο Κακερ και Βιλλ, στο πορτοκαλι Σλειερ, Τζειροτ και Γιουκι...αναμεσα στους 3 τελευταιους θεωρω οτι υπαρχει ο ενας δολοφονος...

Ενιγουει, επειδη δε θελω να δολοφονηθω και να μην εχω ψηφισει, για την ωρα τη ριχνω στην
Κακερ, αφου προς εκεινη εκλεινα εξαρχης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γιαυτό και δεν την ψήφισα Neraida. Περιμένω να δω που θα το πάει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλημέρες.
α) Όσοι μέχρι στιγμης με θεωρείτε ένοχη επειδή δεν πολυγράφω...ξεκολήστε λιγάκι. Βρείτε μια άλλη δικαολογία να με ψηφίσετε. Στο εξής όποιος αναφέρει ότι με θεωρεί ύποπτη για αυτό το λόγο θα είναι αυτομάτως ένοχος στα μάτια μου (το ξέρω χ@στηκατε αλλά έπρεπε να κάνω δυναμικό comeback). Kαντε λιγο υπομονή μέχρι αύριο το πρωί και σας υπόσχομαι σεντονάκια. (εκτός από 1-5 που έχω εκπαιδεύσεις, το ξαναλέω για να μην ξανακούσω κανεναν να πει τπτ για το θέμα).

β) Τον sid τον ψήφισα γιατί μου φάνηκε ΠΟΛΥ υποπτο νέος παίχτης να μπαίνει και να γράφει 500 ποστ την πρώτη κιόλας μέρα. Το τι έκαναν από κει και πέρα άλλοι παίχτες με απασχολεί μόνο ως προς το σκέλος του "αν πιάστηκε κανεις από την ψήφο μου για να τον στείλει". Επίσης η ψήφος μου στον sid ήταν και η πρώτη που πήρε οπότε εγώ δεν πιάστηκα από την ψήφο κανενός. Επίσης ψήφισα πρωί από το γραφέιο, στη 1 πήγα για εκπαίδευση και ξαναγύρισα σπίτι μου στις 10και και χωρίς καμία διάθεση να παίξω παλέρμο -σορυ κιόλας καμιά φορά έχουμε αλλα στο μυαλό μας.

γ) Προσπάθησα να διαβάσω όλο το θέμα από την αρχή και να βγάλω συμπεράσματα. Αν πω ότι τα καταφερα θα πω ψέμματα. Μου φαίνεστε όλοι ύποπτοι. (νταξ, κανα δυο μου φαίνεστε πιο ύποπτοι από τους άλλους)

δ) Οι πιο ύποπτοι είναι ο Φαντ και η ξανπ. Ο μεν Φαντ γιατί θεωρεί ύποπτη την ψήφο μου στον sid (αν παραδεχτεί το λάθος του μπορεί και να αναθεωρήσω) και γιατί μετά την ψήφο μου στην Ηρώ (την οποια ψήφισα γιατί ενω ήξερε ότι δεν είχα χρόνο με κατηγορούσε ότι δεν γραφω (νταξ μετα ζήτησε συγνώμη και την συγχωρεσα :P) πιάστηκε από αυτό, είπε κάτι για τη σιγουριά μου (που την είδες τη σιγουριά πουλάκι μου) και με ψήφισε, προσπαθωντας (?) να δημιουργήσει ρεύμα εναντιον μου. Η δε ξανπ, ενώ έχει πάρει απουσία η ίδια της φαίνεται και περίεργο που ενώ δεν είχα χρόνο μπήκα και ψήφισα. Σορυ κιόλας ρε παιδιά που προσπαθώ να συμμετεχω όσο μπορώ. Και σορυ κιολας αν ψηφισα την Ηρω που την είχε ήδη ψηφίσει η ΚΕ. Αλλη φορά θα προσπαθω να είμαι πιο προτότυπη.

ε) Από την άλλη Κακερ και Φοιβη μου φαίνονται πιο αθώες, διότι θα μπορούσαν να πιαστούν και αυτες από την απουσία μου καινα με κάνουν εύκολο στόχο. Αντ'αυτού όμως με δικαιολογησαν και ήταν οι μόνες που το καναν. Επειδής λοιπόν ξερω τι ειμαι και ξέρω και πόσο εύκολο είναι αν είσαι δολοφονος να πιαστείς από το παραμικρό για να βγάλεις έξω τους πολυλογάδες και επικίνδυνους αντιπάλους, θεωρώ ότι η κίνησή τους αυτή είναι και ένδειξη της αθωότητάς τους.

στ) Ψηφίζω ξανπ. Και φεύγω. Και τα λέμε αύριο το πρωί. (Καλα πριν βγω από την πόρτα θα ρίξω μια ματια ακομα μη τυχον με ...συγκλονίσει κανα ποστ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν ξερω για τους υπολοιπους, αλλα εμενα το ποστ αυτο της Γιουκι δε με επεισε...
Και θεωρω ιδιαιτερα κουλη την ψηφο της στην Ξανπ...Εαν δεν ειναι δολοφονος, μια χαρα κανει για τσιρακι...

Ηρω, διαβασα τα ποστ της Καλυψ και δε μου φανηκε κανενα υποπτο...εκτος εαν ειμαι
πια τοσο αφελης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top