Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Όχι γλυκιά μου...αν ήσουν σωστή πολίτης θα έψαχνες ΕΣΥ να δεις αν έχει δίκιο η Ηρώ και μετά θα συμφωνούσες. Το ότι συμφωνείς χωρίς να το ψάξεις πάει να πει ότι απλά ψάχνεις να βρεις πατήματα.
Αλλά φαντάζομαι κι αυτό μόνο εγώ το βλέπω οποτε και που το λέω δεν κάνει διαφορά.

Τελικα ποιος ειναι αυτος που δε διαβαζει ποστ αραγε...
Αν πας και διαβασεις θα δεις οτι ρες-γιουκ-κε και ρες-μπιλ ή αντζυ - κε ή γιουκι τα εχω αναφερει νωριτερα..απλα η Ηρω με επιβεβαιωνει και σημαινει οτι τα εχει σκεφτει και αλλος, πραγμα για μενα σημαντικο...και σορρυ δλδ...

Εσυ εισαι που ενιστασαι, δειξε μας ποσο λαθος εχουμε τοτε..και ασε αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και να σου πω και κατι αλλο...?! Ελπιζω ο συνδολοφονος σου να μη σε υπερασπιστει...και καρφωθει σα μαθητουδι...και να μη σε υπερασπιστει βεβαια καποιος και αυτο πολλα λεει...οπως και να εχει...την πατησες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σλειερ παιδι μου..αφου εισαι ον λαιν...πες μας και εσυ τη γνωμη σου...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλά Νεράιδα στο είπα και προηγουμένως, σε δικά σου ποστ πλέον ΔΕΝ απαντώ.
Και μόνο ότι δέχεσαι αυτό που είπε η Ηρώ για τα ποστ της Ρεζ και τα δικά μου ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΓΞΕΙΣ και ζητάς από μένα να σου δείξω τα ποστ νομίζω ότι λέει πολλά...τα λέει όλα βασικά.


Μια παρατήρηση μόνο...από κει που η Καλυψώ έχει (για μια ακόμα φορά) τις περισσότερες ψήφους, ξαφνικά βρίσκεται στήθος με στηθος με την ΚΕ και με το που αλλάζω την ψήφο μου καταφέρνουν κάποιοι να δημιουργήσουν ρεύμα εναντίον μου.
Οποιος κατάλαβε κατάλαβε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οποιος κατάλαβε κατάλαβε.

Αυτο που θελεις εσυ σιγουρα οχι..:)
Το οτι δεν εισαι η μαχομενη πολιτης σιγουρα ναι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εννοείται ότι αλλάζω την ψήφο μου για ΗΡΩ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Σλειερ παιδι μου..αφου εισαι ον λαιν...πες μας και εσυ τη γνωμη σου...:whistle:
Για ποιο πράγμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για οσα εχουν γραφτει....δεν ειναι και λιγα...για την αφεντια σου, για την Καλυψω, την Ηρω, την ΚΕ, εμενα και βεβαιως για τη μεταστροφη μας προς τη Γιουκι...
ΑΠορεις ακομα σε ποιο πραγμα αναφερομαι?!
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Η Ηρώ,εσύ και η Καλυψώ αθώες.Για μένα ένοχοι είναι η ΚΕ και ο Λόριεν...
Φεύγω τώρα θα ξαναμπώ μετά τις 5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η Ηρώ,εσύ και η Καλυψώ αθώες.Για μένα ένοχοι είναι η ΚΕ και ο Λόριεν...
Φεύγω τώρα θα ξαναμπώ μετά τις 5.

Καλα δεν περιμενα να μας κατηγορησεις....;)
Για τη Γιουκι περιμενω να μου πεις...:whistle:
Καλα περι Λορυ δε σχολιαζω..ειναι ακυρο....τελειως...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 18 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: Ηρώ
  2. Bill_Slayer: Lorien
  3. Corpse Bride:
  4. Dark_kronos: kalypso
  5. Ηρώ: Youki
  6. Kakerlak: Κακή Επιρροή
  7. Κακή Επιρροή: Youki
  8. kalypso: Youki
  9. Lorien:
  10. Neraida: Youki
  11. Phoebe:Ηρώ
  12. Youki: Ηρώ
Ψήφοι
4 Youki
3 Ηρώ
1 kalypso
1 Κακή Επιρροή
1 Lorien


Αποχωρήσεις (τα ονόματα είναι links)

  1. Resident Evil (ψηφοφορία)
  2. η νοσοκόμα έσωσε τη δολοφονία
  3. fantasmenos (ψηφοφορία) >> πολίτης
  4. jrot6 (δολοφονία) >> πολίτης

Απουσίες
1 Lorien

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
θέλω εμότικον που κάνει σκρατς σκρατς το κεφάλι του, αλλά δεν έχουμε :redface: τεσπα

λοιπόν,
χαίρομαι για την τροπή που πήραν τα πράγματα- αν σήμερα και αύριο βγάλουμε δολοφόνια, το παιχνίδι λήγει υπερ μας. :)

ουφ, είμαι κουρασμένη και νυστάζω και δεν έχω άλλα κουράγια να την "πέσω" σε κόζμο
οπότε θα ρωτήσω όσο πιο ευγενικά μπορώ

Άντζυ_Ανν και Φοιμπς, αγάπες
γιατί καλά μου παιζιά ψηφίζετε Ηρώ;
Πού βλέπετε το περίεργο στα ποστ της; Αν πιστεύετε ότι εγώ είμαι αθώα, τότε θα πρέπει να πιστέψετε ότι και η Ηρώ είναι αθώα. Αν είστε πολίτες, πληζ εμπιστευτείτε με.
Αν δεν είστε... Θέλετε να με κάνετε να θεωρήσω μία από εσάς 4ο μέλος του δολοφονοτσιρακογκρουπ; Δεν έχω πρόβλημα- εσείς θα έχετε. (με τη συνείδησή σας χοχο)
Πείτε μου λοιπόν σας παρακαλώ τι δεν σας κολλάει στην όλη ιστορία και ψηφίζετε Ηρώ και μη με κάνετε να αρχίσω πάλι τις φωνές (γραμματοσειρά νούμ. 4) :redface:
(η Γιούκι μένει εκτός σχολιασμού γιατί κάποιον πρέπει να ψηφίσει κι αυτή η καημένη!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
θέλω εμότικον που κάνει σκρατς σκρατς το κεφάλι του, αλλά δεν έχουμε :redface: τεσπα

λοιπόν,
χαίρομαι για την τροπή που πήραν τα πράγματα- αν σήμερα και αύριο βγάλουμε δολοφόνια, το παιχνίδι λήγει υπερ μας. :)

ουφ, είμαι κουρασμένη και νυστάζω και δεν έχω άλλα κουράγια να την "πέσω" σε κόζμο
οπότε θα ρωτήσω όσο πιο ευγενικά μπορώ

Άντζυ_Ανν και Φοιμπς, αγάπες
γιατί καλά μου παιζιά ψηφίζετε Ηρώ;
Πού βλέπετε το περίεργο στα ποστ της; Αν πιστεύετε ότι εγώ είμαι αθώα, τότε θα πρέπει να πιστέψετε ότι και η Ηρώ είναι αθώα. Αν είστε πολίτες, πληζ εμπιστευτείτε με.
Αν δεν είστε... Θέλετε να με κάνετε να θεωρήσω μία από εσάς 4ο μέλος του δολοφονοτσιρακογκρουπ; Δεν έχω πρόβλημα- εσείς θα έχετε. (με τη συνείδησή σας χοχο)
Πείτε μου λοιπόν σας παρακαλώ τι δεν σας κολλάει στην όλη ιστορία και ψηφίζετε Ηρώ και μη με κάνετε να αρχίσω πάλι τις φωνές (γραμματοσειρά νούμ. 4) :redface:
(η Γιούκι μένει εκτός σχολιασμού γιατί κάποιον πρέπει να ψηφίσει κι αυτή η καημένη!)


Αφού μου το ζητάς τόσο ευγενικά θα απαντήσω! :P

Αρχικά, ΔΕΝ πάω με το ρεύμα επειδή κάποιοι μου το ζητάνε ή επειδή έχω να φοβηθώ κάτι! Ψηφίζω όποιον πιστεύω οτι είναι πιο ύποπτος και το γενικότερο κλίμα στα ποστ του μου φαίνεται κάπως παράξενο!

Επιπλέον, πως βγάζεις το συμπέρασμα οτι εφόσον εσύ είσαι αθώα, τότε είναι η Ηρώ; Ελλιπής συλλογισμός θα έλεγα! Η Ηρώ μπορεί κάλλιστα να είναι δολοφόνος και να έχει ''κολλήσει'' πάνω σου για να κερδίσει την εμπιστοσύνη σου ή και το αντίθετο, να είσαι εσύ δολοφόνος!

Ποιός σου είπε οτι σε θεωρώ αθώα; Ντίαρ έχω πει οτι σε θεωρώ ύποπτη! Μήπως να πω και εγώ οτι εφόσον εσύ είσαι ένοχη εξίσου ένοχη είναι η Ηρώ;

Πολύ σιγουριά ρε παιδι μου... Ή εγώ είμαι τόσο άσχετη (καλά αυτό είναι σίγουρο) και δεν εμπιστεύομαι κανένα ή εσύ είσαι και πολύ λαγωνικό!

Δεν αλλάζω την ψήφο μου σε Youki γιατί από τη μια δεν την θεωρώ ύποπτη με όσα έχει πει ή μπορεί και να μην θυμάμαι τι έχει πει, ξεχνάω εύκολα βλέπεις, και από την άλλη δεν με ενδιαφέρει αν θα με βάλεις στην λίστα με τους υπόπτους σου! Είμαι καθαρή και δεν έχω να φοβηθώ καμία κατηγορία, είτε δική σου, είτε κάποιου άλλου!

πσ. Προτιμώ να πω στο τέλος οτι είμαι τελείως άσχετη για άλλη μια φορά και να μην βλέπω το σωστό, παρά να παρασυρθώ από άλλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ενα πραγμα να πω...α ρε Φαν! Καταφερες παλι να μαλλιοτραβιομαστε!!!!!!:whistle:
Δεν εχετε αναγκη...ειστε στον αυτοματο πιλοτο ! :P

Η Ηρώ,εσύ και η Καλυψώ αθώες.Για μένα ένοχοι είναι η ΚΕ και ο Λόριεν...
Κατα ενα περιεργο τροπο εμεις οι 2 παντα ψηφιζουμε και θεωρουμε υποπτο τον αλλον σε ολα τα παιχνιδια που παιξαμε αν θυμαμαι καλα ! :hmm::confused:

Παιδια εγω αποφασισα οτι θελω να μου μεινουν μερικα εγκεφαλικα κυτταρα, και επειδη δεν το ξεκινησα να το παρακολουθησω οπως ακριβως θα ηθελα (δλδ να σπασω τα νευρα σε ολους :P ), θα ειμαι πολυ του "οπως μου κατσει". Θεωρειστε με σαν αγνωστο παραγοντα "τυχη".

Ειμαι πολιτης που εχει δολοφονησει και εχω πτυχιο νοσηλευτικης :P.
Και το σκασα απο ψυχιατρειο φυσικα!

Το δακτυλό μου δειχνει κατι αναμεσα σε youki,ηρω,kalypso,KE,Slayer.

Φυσικα μπορει να ψηφισω κατι εντελως ασχετο!

Ψηφιζωω...Ηρω και αν ισως μπω πιο μετα αν προλαβω, και αν εχει υγρασια πανω απο 52% μπορει να το ξανασκεφτω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ψηφιζωω...Ηρω και αν ισως μπω πιο μετα αν προλαβω, και αν εχει υγρασια πανω απο 52% μπορει να το ξανασκεφτω!
Bravo Lorien πέτυχες διάνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 18 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: Ηρώ
  2. Bill_Slayer: Lorien
  3. Corpse Bride:
  4. Dark_kronos: kalypso
  5. Ηρώ: Youki
  6. Kakerlak: Κακή Επιρροή
  7. Κακή Επιρροή: Youki
  8. kalypso: Youki
  9. Lorien: Ηρώ
  10. Neraida: Youki
  11. Phoebe:Ηρώ
  12. Youki: Ηρώ
Ψήφοι
4 Ηρώ
4 Youki
1 kalypso
1 Κακή Επιρροή
1 Lorien


Αποχωρήσεις (τα ονόματα είναι links)

  1. Resident Evil (ψηφοφορία)
  2. η νοσοκόμα έσωσε τη δολοφονία
  3. fantasmenos (ψηφοφορία) >> πολίτης
  4. jrot6 (δολοφονία) >> πολίτης

Απουσίες
1 Lorien

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Αλλάζω κ εγώ σε Γουόκι:P άλλωστε το έχω ξανά πει ότι την θεωρώ μέσα στην ''κλίκα'' των κακών κ αδίσταχτων:P

Αλλά δεν παύω να θεωρώ την ΚΑΚΗ επιρροή συνεργάτιδα της.

Θέλω να μου πουν αυτοί που ψήφισαν Ηρώ τον λόγο που το κάναν κ να μου γιατί δεν θεωρούν επίσης την Νεράιδα κ την Καλυψώ το ίδιο ένοχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 18 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: Ηρώ
  2. Bill_Slayer: Lorien
  3. Corpse Bride:
  4. Dark_kronos: kalypso
  5. Ηρώ: Youki
  6. Kakerlak: Youki
  7. Κακή Επιρροή: Youki
  8. kalypso: Youki
  9. Lorien: Ηρώ
  10. Neraida: Youki
  11. Phoebe:Ηρώ
  12. Youki: Ηρώ
Ψήφοι
5 Youki
4 Ηρώ
1 kalypso
1 Lorien


Αποχωρήσεις (τα ονόματα είναι links)

  1. Resident Evil (ψηφοφορία)
  2. η νοσοκόμα έσωσε τη δολοφονία
  3. fantasmenos (ψηφοφορία) >> πολίτης
  4. jrot6 (δολοφονία) >> πολίτης

Απουσίες
1 Lorien

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αφού μου το ζητάς τόσο ευγενικά θα απαντήσω! :P

Αρχικά, ΔΕΝ πάω με το ρεύμα επειδή κάποιοι μου το ζητάνε ή επειδή έχω να φοβηθώ κάτι! Ψηφίζω όποιον πιστεύω οτι είναι πιο ύποπτος και το γενικότερο κλίμα στα ποστ του μου φαίνεται κάπως παράξενο!

Επιπλέον, πως βγάζεις το συμπέρασμα οτι εφόσον εσύ είσαι αθώα, τότε είναι η Ηρώ; Ελλιπής συλλογισμός θα έλεγα! Η Ηρώ μπορεί κάλλιστα να είναι δολοφόνος και να έχει ''κολλήσει'' πάνω σου για να κερδίσει την εμπιστοσύνη σου ή και το αντίθετο, να είσαι εσύ δολοφόνος!

Ποιός σου είπε οτι σε θεωρώ αθώα; Ντίαρ έχω πει οτι σε θεωρώ ύποπτη! Μήπως να πω και εγώ οτι εφόσον εσύ είσαι ένοχη εξίσου ένοχη είναι η Ηρώ;

Πολύ σιγουριά ρε παιδι μου... Ή εγώ είμαι τόσο άσχετη (καλά αυτό είναι σίγουρο) και δεν εμπιστεύομαι κανένα ή εσύ είσαι και πολύ λαγωνικό!

Δεν αλλάζω την ψήφο μου σε Youki γιατί από τη μια δεν την θεωρώ ύποπτη με όσα έχει πει ή μπορεί και να μην θυμάμαι τι έχει πει, ξεχνάω εύκολα βλέπεις, και από την άλλη δεν με ενδιαφέρει αν θα με βάλεις στην λίστα με τους υπόπτους σου! Είμαι καθαρή και δεν έχω να φοβηθώ καμία κατηγορία, είτε δική σου, είτε κάποιου άλλου!

πσ. Προτιμώ να πω στο τέλος οτι είμαι τελείως άσχετη για άλλη μια φορά και να μην βλέπω το σωστό, παρά να παρασυρθώ από άλλους!

Τωρα εσενα τι να σου πω?
Οτι μια χαρα κανεις για τσιρακι ετσι που τα γραφεις?!
Μα το Δια με κανεις και αναρωτιεμαι για την παρτη σου!
Α ρε Φοιμπς, α ρε Φοιμπς....


Βεβαια και ο Λορυ, το αλλο το ζουρλο....παει και ψηφιζει Ηρω....ελεος δλδ...ειναι που ειναι στον κοσμο του, ψηφιζει και αλλα αντι αλλων....:mad:
Δλδ πραγματικα απορω πως καποιοι την ψηφιζουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τωρα εσενα τι να σου πω?
Οτι μια χαρα κανεις για τσιρακι ετσι που τα γραφεις?!
Μα το Δια με κανεις και αναρωτιεμαι για την παρτη σου!
Α ρε Φοιμπς, α ρε Φοιμπς....


Ε όχι και τσιράκι! Τώρα με προσβάλεις! :P Στο προηγούμενο παιχνίδι που ήμουν τσιράκι και εσύ δολοφόνος απέτυχα παταγωδώς! Ο μόνος ρόλος που μου ταιριάζει είναι αυτος του μπερδεμένου πολίτης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top