Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πήρα όλα τα post από την αρχή.

Παρατήρησα πως η Resident με την youki δεν αντάλλαξαν ΟΥΤΕ ΜΙΑ στιχομυθία πέραν από την πρώτη μέρα και τη χαριτωμενιά της Αθηνάς για το Ρεζουλίν. Ούτε μία. Δε φάνηκε τίποτα ύποπτο από αυτά που έλεγε η μία στην άλλη;
Δε μας έχουν συνηθίσει σε κάτι τέτοιο. Αυτές σφάζονταν σε ΚΑΘΕ γύρο.

Resident, youki, οι παρλαπίπες και Bill_Slayer ο σιωπηλός δολοφόνος.


Αποσύρω την ψήφο μου από την Κακή Επιρροή και θα τη δώσω στη youki.

Aν συγκεντρώσει ο Bill_Slayer τότε θα αλλάξω πάλι και θα ψηφίσω εκείνον.

Αξίζει να σημειωθεί πως τόσο ο Μπιλ όσο και η youki δεν είχαν ψηφίσει τη Resident.;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Νεράιδα σου έχω κι εγώ δυο ερωτήσεις
1. πόσοι δολοφόνοι πιστεύεις έχουν μείνει μέσα αυτή τη στιγμή
2. έχουν ψηφίσει όλοι ή όχι ακόμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Να σε πω εγω....για να μη κανουν μπαμ οτι οι δολοφονοι ψηφιζουν το ιδιο ατομο...Αλλα βεβαια οπως ισχυριζεται εχει τρανταχτα επιχειρηματα για την ενοχη μου, που ομως κανεις αλλος δε βλεπει και συμμεριζεται....τζισους...

Α γεια σου ρε Νεράιδα! Αντε γιατί κανείς άλλο δεν προσέχει μικρές μεν αλλά σημαντικές λεπτομέρειες που κάνουν τη διαφορά ανάμεσα στον πολίτη και το τσιράκι. :) (ναι, στη Γιούκι αναφέρομαι που από πολίτη, την έχω τώρα στο μυαλό μου για τσιράκι)

ΚουΕ- αμέ ανάφερέ τις τις θετικές που ανταλλάσσουμε με την Ηρώ! :)
Είπα, να φαίνονται οι ομάδες. Και οι πολίτες, οι πραγματικοί πολίτες, καταλαβαίνουν ποιος προβάλλει επιχειρήματα και ποιος φάσκει και αντιφάσκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πήρα όλα τα post από την αρχή.

Παρατήρησα πως η Resident με την youki δεν αντάλλαξαν ΟΥΤΕ ΜΙΑ στιχομυθία πέραν από την πρώτη μέρα και τη χαριτωμενιά της Αθηνάς για το Ρεζουλίν. Ούτε μία. Δε φάνηκε τίποτα ύποπτο από αυτά που έλεγε η μία στην άλλη;
Δε μας έχουν συνηθίσει σε κάτι τέτοιο. Αυτές σφάζονταν σε ΚΑΘΕ γύρο.

Resident, youki, οι παρλαπίπες και Bill_Slayer ο σιωπηλός δολοφόνος.


Αποσύρω την ψήφο μου από την Κακή Επιρροή και θα τη δώσω στη youki.

Aν συγκεντρώσει ο Bill_Slayer τότε θα αλλάξω πάλι και θα ψηφίσω εκείνον.

Αξίζει να σημειωθεί πως τόσο ο Μπιλ όσο και η youki δεν είχαν ψηφίσει τη Resident.;)


Α γεια σου ρε κοπελια!
Μολις το ιδιο ειπα παραπανω...!
Χαιρομαι που το σκεφτηκε και αλλος...
Και γω την αλλαζω σε Γιουκι...αιντε ντε....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Γιουκι, δεν πας καλα με αυτα που γραφεις...οχι τιποτα αλλο, αλλα εαν εισαι πολιτης που δυσκολευομαι πολυ να το πιστεψω, εχεις παιξει χαλια ως ενας απο αυτους...σα δολοφονος παιζεις. Δηλαδη, κανω τοσο μπαμ αυτη τη φορα για πολιτης και εχεις φαγωθει μαζι μου με επιχειρηματα τα οποια κανεις αλλος δε βλεπει παρα μονο εσυ. Και μονο αυτο εκει που σκεφτομαι να σε αφησω, αρχιζω να αναθεωρω....τζισους...

Καλα εσυ κουκλα μου, πας να πιαστεις απο οπου μπορεις...
Πειθεσαι απο την ΚΕ για την Καλυψω και τα τοιαυτα...και πας να ψηφισεις εμενα....ε ρε γλεντια ....Γιουκι θες κουρεμα με την ψιλη...:P
Πρωτη φορα σε βλεπω να παιζεις ετσι σαν πολιτης...και κριμα που δε σε θυμαμαι ως παχτρια με κακο ρολακι...
Καλό μου είναι η τελευταία φορά που θα σχολιάσω δικό σου ποστ που με αφορά διοτι κουράστηκα να λέω τα ίδια και τα ίδια.
Όσες φορες σε κατηγόρησα είχα επιχειρήματα. Τα χεις καταρρίψει? Οχι. Τα βλέπουν οι άλλοι? Όχι. Τα καταρρίπτουν οι άλλοι? Επίσης όχι. Είναι σωστά ή λάθος τελικά τα συμπεράσματα που βγάζω? Θα δείξει. Τουλάχιστον όμως έχω επιχειρήματα και δεν λέω μονίμως "α η νεραιδα με κατηγορεί ενώ κάνω μπαμ ότι είμαι πολίτης και άρα είναι δολοφόνα".
Κάθε φορά που με κατηγορείς το μόνο που λες είναι ότι παίζω σαν δολοφόνος, το ένστικτό σου, ποιους πιστευεις θα έβαζε ο χελώνας για δολοφόνους κλπ κλπ κλπ. Όταν επανέλθεις με ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ τότε μπορούμε να το συζητήσουμε.

Α και που σαι...μπορώ και γω να λέω τα ίδια με σένα νι?
Ρε Νεραιδα θες κουρεμα με την ψιλή. Κάνω μπαμ ότι είμαι πολίτης και εσύ επιμένεις να με κατηγορείς.
(Νι τα κάνω κι εγω μπολντ για να φαίνονται καλύτερα :P)


Το πού θες να καταλήξεις μας το λες εδώ ή σε παρακάτω ποστ; :glukero_ufos:
Αν είχα καταλήξει θα σας το λεγα μην φοβάσαι. Και όταν καταλήξω θα σας το πω.
:glukero_ufos:


Ναι. :)
Δεν δικαιούμαι να κάνω λάθος σε κάτι;
Γιατί ψηφίζεις Νεράιδα, ακόμα δεν έχω καταλάβει!

Μπράβο ΚουΕ, βάλε +1
έτσι έτσι, να φαίνονται οι ομάδες :D
Αν είχες διαβάσει τα ποστ μου από την αρχή του παιχνιδιού θα καταλάβαινες. Αν παρελπίδα το χεις κάνει και ακόμα δεν καταλαβαίνεις ευχαρίστως να σου εξηγήσω, αλλά θα μου επιτρέψεις λίγο αργότερα γιατί έχω και λίγο δουλίτσα που πρέπει καποια στιγμή να την κάνω.

Και για τα +1 πάνε μέτρα πόσα έχεις βάλει εσύ και παρόλαυτά κανείς δεν σε κατηγόρησε για "ομάδες". :)


Πάντως όλη αυτή η επίθεση Καλυψούδι μου απέναντι μου μόλις σε κατηγόρησα ε όσο να ναι μου κάνει ολοένα και πιο ύποπτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νεράιδα σου έχω κι εγώ δυο ερωτήσεις
1. πόσοι δολοφόνοι πιστεύεις έχουν μείνει μέσα αυτή τη στιγμή
2. έχουν ψηφίσει όλοι ή όχι ακόμα?

Κοιτα ΚΕ...οπως εχω γραψει το σεναριο Ρες-ΚΕ-Γουκι που κανει πολυ καλο....
Μετα τα χθεσινα περι Σλειερ και Αντζυ αναθεωρησα καπως....
Και σκεφτηκα οτι Σλειερ και Αντζυ μαζι με εσενα ή τη Γιουκι σε κακους ρολους...
Αλλα ειλικρινα...πλεον...σκεφτομαι πως ισως και να εισαι παραπλανημενη ή τσιρακι..και προσπαθησε λιγο να σκεφτεις τα περι Καλυψους..
Το σεναριο Ρες-Γιουκι-Σλειερ για μενα πλεον φανταζει πιο πιθανο....!!!!
Αν εισαι παντως τσιρακι...ευγε! Καλη δουλεια μπερδεγουει εκανες....αν σκεφτει κανεις οτι σε εμπιστευονται κιολας ευκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εντάξει λοιπόν, πάμε Γιούκι.

Αύριο οι υπόλοιποι. (αφου το θελανε και τόσο πολύ :D)



Ψηφίζω Γιούκι-ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλό μου είναι η τελευταία φορά που θα σχολιάσω δικό σου ποστ που με αφορά διοτι κουράστηκα να λέω τα ίδια και τα ίδια.
Όσες φορες σε κατηγόρησα είχα επιχειρήματα. Τα χεις καταρρίψει? Οχι. Τα βλέπουν οι άλλοι? Όχι. Τα καταρρίπτουν οι άλλοι? Επίσης όχι. Είναι σωστά ή λάθος τελικά τα συμπεράσματα που βγάζω? Θα δείξει. Τουλάχιστον όμως έχω επιχειρήματα και δεν λέω μονίμως "α η νεραιδα με κατηγορεί ενώ κάνω μπαμ ότι είμαι πολίτης και άρα είναι δολοφόνα".
Κάθε φορά που με κατηγορείς το μόνο που λες είναι ότι παίζω σαν δολοφόνος, το ένστικτό σου, ποιους πιστευεις θα έβαζε ο χελώνας για δολοφόνους κλπ κλπ κλπ. Όταν επανέλθεις με ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ τότε μπορούμε να το συζητήσουμε.

Α και που σαι...μπορώ και γω να λέω τα ίδια με σένα νι?
Ρε Νεραιδα θες κουρεμα με την ψιλή. Κάνω μπαμ ότι είμαι πολίτης και εσύ επιμένεις να με κατηγορείς.
(Νι τα κάνω κι εγω μπολντ για να φαίνονται καλύτερα :P)



Αν είχα καταλήξει θα σας το λεγα μην φοβάσαι. Και όταν καταλήξω θα σας το πω.
:glukero_ufos:



Αν είχες διαβάσει τα ποστ μου από την αρχή του παιχνιδιού θα καταλάβαινες. Αν παρελπίδα το χεις κάνει και ακόμα δεν καταλαβαίνεις ευχαρίστως να σου εξηγήσω, αλλά θα μου επιτρέψεις λίγο αργότερα γιατί έχω και λίγο δουλίτσα που πρέπει καποια στιγμή να την κάνω.

Και για τα +1 πάνε μέτρα πόσα έχεις βάλει εσύ και παρόλαυτά κανείς δεν σε κατηγόρησε για "ομάδες". :)


Πάντως όλη αυτή η επίθεση Καλυψούδι μου απέναντι μου μόλις σε κατηγόρησα ε όσο να ναι μου κάνει ολοένα και πιο ύποπτη.

Ναι οκ...εχεις επιχειρηματα που μονο εσυ βλεπεις! Το σεβομαι!:)
Μην ανησυχεις, θα τα πουμε στο τελος του παιχνιδιου που θα φανει ποιος ειναι τι...και μετα ελα και πες μου για αυτα που γραφω και πως τα γραφω....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:crazy::crazy:


δεν μπορώ καν να σκεφτώ αυτή τη στιγμή
πολλές πληροφορίες μαζεμένες ταυτόχρονα, το έχασα!

Σε λίγο μαζί σας
Είμαι ΕΝΤΕΛΩΣ μπερδεμένη
Εχω αρχίσει και πείθομαι ότι είμαι δολοφόνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Α..και σημειωση....εαν κινδυνευσει να βγει ατομο που θεωρω αθωο...βλ. Ηρω και Καλυψω, θα αλλαξω την ψηφο μου τσακ μπαμ....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:crazy::crazy:


δεν μπορώ καν να σκεφτώ αυτή τη στιγμή
πολλές πληροφορίες μαζεμένες ταυτόχρονα, το έχασα!

Σε λίγο μαζί σας
Είμαι ΕΝΤΕΛΩΣ μπερδεμένη
Εχω αρχίσει και πείθομαι ότι είμαι δολοφόνος

Αν περελπιδα ψηφισεις Γιουκι κατι γινεται....αλλα οπως το κοβω το θεωρω απιθανο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το πρόβλημα μου είναι ότι σε αυτό το γύρο εμπιστεύομαι Νεράιδα κι όχι Ηρώ :knife::knife:
Δε θέλω να πιστέψω ότι είναι δεύτερη φορά σερί δολοφόνος κι επιπλέον την πατάω δεύτερη φορά με τον ίδιο τρόπο όπως την προηγούμενη που ήταν δολοφόνος κι εγώ η χαζή την έσωζα απ το να μην την δολοφονήσουν


ΟΥΦ! :crazy:

Νεράιδα... μη χρειαστεί να σου ξεριζώσω τις κοτσίδες... πρόσεχε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Αλλάζω την ψήφο μου από καλυψώ σε Γουκι
Οκ κι αύριο μέρα είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 18 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: Ηρώ
  2. Bill_Slayer: Lorien
  3. Corpse Bride:
  4. Dark_kronos: kalypso
  5. Ηρώ: Youki
  6. Kakerlak: Κακή Επιρροή
  7. Κακή Επιρροή: Youki
  8. kalypso: Youki
  9. Lorien:
  10. Neraida: Youki
  11. Phoebe:Ηρώ
  12. Youki: Neraida
Ψήφοι
4 Youki
2 Ηρώ
1 kalypso
1 Κακή Επιρροή
1 Lorien
1 Neraida


Αποχωρήσεις (τα ονόματα είναι links)

  1. Resident Evil (ψηφοφορία)
  2. η νοσοκόμα έσωσε τη δολοφονία
  3. fantasmenos (ψηφοφορία) >> πολίτης
  4. jrot6 (δολοφονία) >> πολίτης

Απουσίες
1 Lorien

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ΟΥΦ! :crazy:

Νεράιδα... μη χρειαστεί να σου ξεριζώσω τις κοτσίδες... πρόσεχε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δε θα χρειαστει....να εισαι σιγουρη...!:)
Καποια αλλη θα κουρεψουμε με την ψιλη...
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:crazy::crazy:


δεν μπορώ καν να σκεφτώ αυτή τη στιγμή
πολλές πληροφορίες μαζεμένες ταυτόχρονα, το έχασα!

Σε λίγο μαζί σας
Είμαι ΕΝΤΕΛΩΣ μπερδεμένη
Εχω αρχίσει και πείθομαι ότι είμαι δολοφόνος


:D.. :console:



:bigarmhug



...:hug:




:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δεν πάμε καλά ομαδικώς!:P

Έχετε καταλάβει ότι είναι γυναικεία υπόθεση το παιχνίδι ε;
Ε ρε κάτι τούφες που θα φευγαν, έτσι και το παίζαμε ζωντανά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Πήρα όλα τα post από την αρχή.

Παρατήρησα πως η Resident με την youki δεν αντάλλαξαν ΟΥΤΕ ΜΙΑ στιχομυθία πέραν από την πρώτη μέρα και τη χαριτωμενιά της Αθηνάς για το Ρεζουλίν. Ούτε μία. Δε φάνηκε τίποτα ύποπτο από αυτά που έλεγε η μία στην άλλη;
Δε μας έχουν συνηθίσει σε κάτι τέτοιο. Αυτές σφάζονταν σε ΚΑΘΕ γύρο.

Resident, youki, οι παρλαπίπες και Bill_Slayer ο σιωπηλός δολοφόνος.


Αποσύρω την ψήφο μου από την Κακή Επιρροή και θα τη δώσω στη youki.

Aν συγκεντρώσει ο Bill_Slayer τότε θα αλλάξω πάλι και θα ψηφίσω εκείνον.

Αξίζει να σημειωθεί πως τόσο ο Μπιλ όσο και η youki δεν είχαν ψηφίσει τη Resident.;)

Απορώ αν πραγματικά όσοι συμφωνήσατε με αυτό το ποστ της Ηρώς κανατε τον κόπο να γυρίσετε στις αρχικές σελίδες του θέματος για να δείτε αν ισχύει.
Οχι ε? Ήμουν σίγουρη.

Τι να μου φανεί ύποπτο ρε Ηρω μας δουλευεις? Τα χαζοχαρούμενα ποστ "αρχισαμε α τι ωραία" ?
Ή οι αναλυσεις του ποιον θα έβαλε η ΣΕ? Ή μηπως η ΡΕ όλο το ΣΚ δεν έγραψε τπτ στο θέμα και τη Δευτερα όταν άρχισε η φαγωμάρα εγώ ήμουν εκτός? ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ.


Α..και σημειωση....εαν κινδυνευσει να βγει ατομο που θεωρω αθωο...βλ. Ηρω και Καλυψω, θα αλλαξω την ψηφο μου τσακ μπαμ....!
Ε ναι...κατσε να καλυψουμε τον πωπο μας για οταν ερθει η ώρα να καλυφτούμε.

Α ρε πολίτες καλά σαράντα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ε ναι...κατσε να καλυψουμε τον πωπο μας για οταν ερθει η ώρα να καλυφτούμε.

Α ρε πολίτες καλά σαράντα....

Ε ναι αυτο ειχα αναγκη, λες και εαν δε το ανεφερα, δε θα το εκανα...ωρε τι λες?!
Χρονο εχω για να γραφω οπως βλεπεις...παρλαπιπα δε με χαρακτηρισαν?! Και σου φαινεται και αυτο περιεργο ε?!
Α ρε Γιουκι.....:D

Πρεπει να χαιροσουν χθες που την πεσαμε στην Αντζυ και βιαστηκα να της δωσω την ψηφο μου παντως...αλλα δεν εκατσε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Απορώ αν πραγματικά όσοι συμφωνήσατε με αυτό το ποστ της Ηρώς κανατε τον κόπο να γυρίσετε στις αρχικές σελίδες του θέματος για να δείτε αν ισχύει.
Οχι ε? Ήμουν σίγουρη.


Τι να μου φανεί ύποπτο ρε Ηρω μας δουλευεις? Τα χαζοχαρούμενα ποστ "αρχισαμε α τι ωραία" ?
Ή οι αναλυσεις του ποιον θα έβαλε η ΣΕ? Ή μηπως η ΡΕ όλο το ΣΚ δεν έγραψε τπτ στο θέμα και τη Δευτερα όταν άρχισε η φαγωμάρα εγώ ήμουν εκτός? ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ.

Και στην τελικη δειξε μας ποστ οπου φαινεται οτι κανουμε λαθος και ασε τις κουβεντες μονο και μονο για να προκαλεσεις εντυπωσεις και να αρχισουν καποιοι να αμφιβαλλουν...αιντε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Και στην τελικη δειξε μας ποστ οπου φαινεται οτι κανουμε λαθος και ασε τις κουβεντες μονο και μονο για να προκαλεσεις εντυπωσεις και να αρχισουν καποιοι να αμφιβαλλουν...αιντε...
Όχι γλυκιά μου...αν ήσουν σωστή πολίτης θα έψαχνες ΕΣΥ να δεις αν έχει δίκιο η Ηρώ και μετά θα συμφωνούσες. Το ότι συμφωνείς χωρίς να το ψάξεις πάει να πει ότι απλά ψάχνεις να βρεις πατήματα.
Αλλά φαντάζομαι κι αυτό μόνο εγώ το βλέπω οποτε και που το λέω δεν κάνει διαφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top