Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Phoebe και απο μενα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για μενα υποπτοι ειναι Σλειερ, Κορπς κατα κυριο λογο...
Τον Βεντετα τον εξεταζω για πιθανοτατο τσιρακι...εαν δεν ηταν ο Φαν...
Η Φοιβη θελω να ελπιζω οτι ειναι παραπλανημενη...θελω να δω πρωτα ποστ της βασικα...
Για να ειμαι ειλικρινης.....θελω να δω ποστ απο ολους....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πως σου ηρθε τωρα βρε συ?!
Την Κακερ ψηφισε!
Θα σε μπουφλησω Μπιλ!
Δε διαβαζεις καλα τα ποστ!
Μαζεψου!:P


Ουπς έχεις δίκιο.Έκατσα και είδα τα ποστ της.

Αλλά και πάλι δεν είναι η Άντζι με τα αναλυτικά ποστ..Παραμένει πολύ χαμηλών τόνων στο παιχνίδι.
Θελω να πιστευω λόγω έλειψης χρόνου.

Την ψηφο την αφήνω μέχρι τη δολοφονία και μετά θα ξανακοιτάξω μήπως την αλλάξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλησπερα και απο μενα..

Σορρυ για την απουσια,αλλα ετρεχα και δεν εφτανα σημερα..Ευτυχως βγηκε δολοφονος..

Για μενα πλεον βασικοι υποπτοι ειναι η RE,ο pitg21 και η corpse..

Ψηφιζω RE, αν και αυριο θα προσπαθησω να μπω πριν τις 8 (αν δεν με εχουν φαει) για να δω πως παει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλησπερα και απο μενα..

Σορρυ για την απουσια,αλλα ετρεχα και δεν εφτανα σημερα..Ευτυχως βγηκε δολοφονος..

Για μενα πλεον βασικοι υποπτοι ειναι η RE,ο pitg21 και η corpse..

Ψηφιζω RE, αν και αυριο θα προσπαθησω να μπω πριν τις 8 (αν δεν με εχουν φαει) για να δω πως παει..

Οριστε?
Η Ρες?
Ο Πιτ?
και οχι ο Σλειερ? ή ο Βεντετα....
παλι καλα που εβαλες την ΚΟρπς στους υποπτους σου...
στο γαμο του καραγκιοζη μαλλον βαρας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 18 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >>
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. jrot6 >> Resident Evil
  7. Lorelai >> Phoebe
  8. Neraida >>
  9. Phoebe >>
  10. pitg21 >>
  11. Resident Evil >> Phoebe
  12. Vendetta >>
  13. Vkey >>
  14. Youki >>
Ψήφοι
2 Phoebe
1 Angie_Ann
1 Resident Evil


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)
4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486
5. fandago >> ψηφοφορία #574 (κρυφή ιδιότητα)
6. Niyia >> 2 συνεχόμενες απουσίες (#574)
7. xanp >> δολοφονία #630 (κρυφή ιδιότητα)
8. kakerlak >> ψηφοφορία #703 (δολοφόνος)



Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Lorelai
1 pitg21
1 Vkey
1 jrot6


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Πέμπτη 18/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ το έχω πει απ'την αρχή σε αυτό το γύρο δεν ξέρω τι μου γίνεται ούτε ποιος είναι ποιος...σίγουρα είναι ο χειρότερος γύρος μου.Βγάλτε με ελέυθερα μεθαύριο που θα φανεί τι είμαι.:)Ακόμα και τώρα,πώς μπορώ να ξέρω ότι η Resident δεν είναι δολοφόνος και μετά από συνεννόηση με τους συνδολοφόνους έδιωξε την κακερλακ?Έτσι κανείς δε θα την υποπτευόταν.Πρέπει να υπολογίζουμε όλα τα σενάρια.
Μπορεί να λέω και μπαρούφες,οπότε μη με πολυακούτε...για αύριο δεν έχω ιδέα τι θα ψηφίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λοιπόν αποφάσισα.
Και επειδή βλέπω ότι γίνεται μια προσπάθεια να σωθεί η Resident(η οποία χτες μετά την αποχώρηση του φαντάγκο δήθεν νόμιζε ότι ένα ποστ που είχε διαβάσει ήταν της Ηρούς αλλά τελικά ήταν της Νεράιδας) και σε συνδυασμό με τη δολοφονία της xanp,έχουμε και λέμε:
Ηρώ,Youki,Resident Evil δολοφόνοι με έναν απ'τους Lorelai και Bill τσιράκι και τον άλλο δολοφόνο.

Για την Κάκερλακ δεν παίρνω θέση.Γιατί δεν ξέρω...


Ψηφίζω Νεράιδα τελικά και είναι οριστικό...
Μόνο ελπίζω να έκανα τη σωστή επιλογή.
Για να δούμε θα αλλάξει κανείς την ψήφο του από neraida σε kakerlak?:whistle:

Μηπως να δουμε το ακριβως αντιθετο νεαρε?!;)

Ε τωρα εαν δε σας φαινονται υποπτα τα ποστ αυτα του Σλειερ, θα πεσω απο τη γεφυραααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Δεν είναι η πρώτη φορά που κάποιος πολίτης κάνει τόσο κακό γύρο.Ξαναλέω,όσοι με υποπτεύεστε-έχετε και το δίκιο σας βέβαια-βγάλτε με ελεύθερα την Παρασκευή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγώ το έχω πει απ'την αρχή σε αυτό το γύρο δεν ξέρω τι μου γίνεται ούτε ποιος είναι ποιος...σίγουρα είναι ο χειρότερος γύρος μου.Βγάλτε με ελέυθερα μεθαύριο που θα φανεί τι είμαι.:)Ακόμα και τώρα,πώς μπορώ να ξέρω ότι η Resident δεν είναι δολοφόνος και μετά από συνεννόηση με τους συνδολοφόνους έδιωξε την κακερλακ?Έτσι κανείς δε θα την υποπτευόταν.Πρέπει να υπολογίζουμε όλα τα σενάρια.
Μπορεί να λέω και μπαρούφες,οπότε μη με πολυακούτε...για αύριο δεν έχω ιδέα τι θα ψηφίσω.

Τραστ μι και δεν τους συνεφερε να θυσιασουν ενα δολοφονο....
Παντως εμενα δε με πειθεις...και μαλλον θα σε ψηφισω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Οντως μου ξεφυγε η σελιδα στην οποια η RE αλλαξε την ψηφο της και ψηφησε kareklar..

Αλλαζω την ψηφο μου και την δινω απλοχερα στο Bill_slayer..

p.s. O pitg21 νεραιδα γιατι σε κανει για αθωος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Καλησπερα και απο μενα..

Σορρυ για την απουσια,αλλα ετρεχα και δεν εφτανα σημερα..Ευτυχως βγηκε δολοφονος..

Για μενα πλεον βασικοι υποπτοι ειναι η RE,ο pitg21 και η corpse..

Ψηφιζω RE, αν και αυριο θα προσπαθησω να μπω πριν τις 8 (αν δεν με εχουν φαει) για να δω πως παει..

Οντως μου ξεφυγε η σελιδα στην οποια η RE αλλαξε την ψηφο της και ψηφησε kareklar..

Αλλαζω την ψηφο μου και την δινω απλοχερα στο Bill_slayer..

p.s. O pitg21 νεραιδα γιατι σε κανει για αθωος??

:P

Ομολογώ ότι με το πρώτο ποστ που παραθέτω κόντεψα να πέσω από την καρέκλα. όχι γιατί με ψήφισες [δικαίωμά σου η ψήφος σου!] αλλά γιατί δεν μπορούσα να καταλάβω πώς στο καλό σου φαινόταν να έχει λογική συνοχή αυτό που έγραψες(!)

Εγώ πάλι Neraida έχω να ρωτήσω το εξής... Δεν πιστεύω μαρή να το παίζεις σούπερ ντεντέκτιβ [ομολογώ ότι ... μιλάμε για μετάλλαξη δλδ!] και να είσαι κανάς δολοφόνος που πάει να μας κάνει τον καλό?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ηρώώώώώώώώώώ.......
Ηρώώώώώώώώώω.......
Που είσαι βρε Ηρούλα δαιμόνια ντετεκτιβ???:P

(Παω να ενημερώσω τα πινακακια μου και έρχομαι!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλα, για την κακερ δεν το χα με τιποτα.. Με απογοητευσες ΣουΕ, δεν περιμενα να επιλεξετε τοσο κραχτο παικτη λογω προτερου εντιμου γυρου!

Νομιζω οτι ηρθε η σειρα της Φοιμπς για ρολο, κι εχει την ψηφο μου απο τωρα.

Οσοι με τιματε με τις υποψιες σας, εχετε δικιο οτι παιζω αισχρα, αλλα σε καθε ποστ εξηγω τους λογους..και δεν εχω συνηθισει να παιζω αθορυβα ουτε σαν δολοφονα, ουτε σαν τσιρακι, ουτε σαν πολιτισσα, α? :angel:

Επισης, Νεραιδα (αν δεν εχεις κανεναν απολυτως ρολο) με εκπλησσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
φοιβη κι από μένα.

Πεντάδα στην οποία καταλήγω:
Κακερλακ
Φοιβη
Βεντετα
Pitg
και τσιράκι μάλλον ο Bill_slayer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 18 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >>
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >> Phoebe
  6. jrot6 >> Bill_Slayer
  7. Lorelai >> Phoebe
  8. Neraida >>
  9. Phoebe >>
  10. pitg21 >>
  11. Resident Evil >> Phoebe
  12. Vendetta >>
  13. Vkey >>
  14. Youki >> Phoebe
Ψήφοι
4 Phoebe
1 Angie_Ann
1 Bill_Slayer


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)
4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486
5. fandago >> ψηφοφορία #574 (κρυφή ιδιότητα)
6. Niyia >> 2 συνεχόμενες απουσίες (#574)
7. xanp >> δολοφονία #630 (κρυφή ιδιότητα)
8. kakerlak >> ψηφοφορία #703 (δολοφόνος)



Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Lorelai
1 pitg21
1 Vkey
1 jrot6


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Πέμπτη 18/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονημένου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Το ότι κάποιος ψήφισε τη Neraida να φύγει είναι σίγουρα ύποπτος και σε αυτούς περιλαμβάνομαι και εγώ. Εγώ που είμαι ένας απλός παραπλανημένος πολίτης και για μια ακόμα φορά παρενόησα τα λεγόμενα της Νεράιδας, προσανατολίζομαι στο bill slayer ο οποίος νιώθω ότι κρύβεται κάπως. Eπειδή αύριο το πρωί δεν ξέρω αν θα προλάβω να μπω και θέλω να προλάβω τη δολοφονία, ψηφίζω Bill Slayer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:P

Εγώ πάλι Neraida έχω να ρωτήσω το εξής... Δεν πιστεύω μαρή να το παίζεις σούπερ ντεντέκτιβ [ομολογώ ότι ... μιλάμε για μετάλλαξη δλδ!] και να είσαι κανάς δολοφόνος που πάει να μας κάνει τον καλό?? :P
Ρε συ Αθηνα, κοψε τα ναρκωτικα!:P
Ουφ, τοσο δαιμονιος δεν ηταν ουτε ο Φαντασμενος...!!!!:)
Και περι Φοιβης εχω την εντυπωση οτι κανετε λαθος...

Λεπον εγω πιστευω οτι πρεπει να ψαξω για αγορακια...



Καλα, για την κακερ δεν το χα με τιποτα.. Με απογοητευσες ΣουΕ, δεν περιμενα να επιλεξετε τοσο κραχτο παικτη λογω προτερου εντιμου γυρου!

Νομιζω οτι ηρθε η σειρα της Φοιμπς για ρολο, κι εχει την ψηφο μου απο τωρα.

Οσοι με τιματε με τις υποψιες σας, εχετε δικιο οτι παιζω αισχρα, αλλα σε καθε ποστ εξηγω τους λογους..και δεν εχω συνηθισει να παιζω αθορυβα ουτε σαν δολοφονα, ουτε σαν τσιρακι, ουτε σαν πολιτισσα, α? :angel:

Επισης, Νεραιδα (αν δεν εχεις κανεναν απολυτως ρολο) με εκπλησσεις:P

Εγω παλι νομιζω οτι κανεις και εσυ λαθος για τη Φοιβη...αλλα δε θα σε εχω υποψιν για την ωρα γιατι ψαχνω για αγορακι τωρα..τα κοριτσακια νομιζω οτι μας τελειωσαν για δολοφονους!:P

Και δεν εχω ρολο λεμε..απλα εμπιστευτηκα καποιον που ελεγε οτι ειναι πολιτης, ενω ολοι τον λεγανε για δολοφονο και το μονο που εκανα ειναι να διαβασω τα ποστ του προσεχτικα...και να μη σε....σαν πολιτης εχω αχρηστο εντελως ενστικτο...:P

φοιβη κι από μένα.

Πεντάδα στην οποία καταλήγω:
Κακερλακ
Φοιβη
Βεντετα
Pitg
και τσιράκι μάλλον ο Bill_slayer.

Τον βεντετα μαλλον για τσιρακι τον εχω...

Να σας πω γκερλες και μποις, τελικα για τον Φανταγκο τι πιστευετε?!
Οτι δεν ηταν δολοφονος?! Διοτι εγω πιστευω οτι ηταν...και μαλιστα υπολογιζε η ΣΕ σε αυτον, ως το δυνατο χαρτι των δολοφονων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Eγώ έχω μπερδευτεί κι εσύ παιδί μου (αν όντως είσαι πολίτης :P) γίνε η Νεράιδα που ξέρουμε.... Αμαν με τις γλύκες...δεν σου πάει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Eγώ έχω μπερδευτεί κι εσύ παιδί μου (αν όντως είσαι πολίτης :P) γίνε η Νεράιδα που ξέρουμε.... Αμαν με τις γλύκες...δεν σου πάει :P

Κατσε μαρη σουρτουκω εσυ...εχεις ακομα αμφιβολιες για το εαν ειμαι πολιτης ή οχι?!
πλακα με κανεις?!:mad:
προσεχε τι λες γιατι θα βαλω και σενα στο στοχαστρο μου:P:P:P:P:P:P
αν και ειπαμε...απο κοριτσακια νομιζω οτι εχουμε κλεισει....ψαχνω για αγοραρους:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top