Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ δεν πρότινα αυτό όμως! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
εγώ δεν πρότινα αυτό όμως! ;)
Είμαι σίγουρη Αθηνά για τους πολίτες που είναι καθαροί και που ψάχνουν.
Για τους δολοφόνους όχι δεν είμαι. Και δεν διακινδυνεύω κάτι τέτοιο για σένα, ούτε θα το έλεγα αν δεν ήμουν 100% σίγουρη γιατί τότε θα έχανε την αξία του.

Όταν το είχα χρησιμοποιήσει ήμουν ρουφιάνα σου θυμίζω και ο Θοδωρής δολοφόνος.
Ακόμα και ρουφιάνα να ήμουν δε θα περίμενες από μενα να το πω, έτσι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Resident Evil: Έχει κολλήσει από την αρχή σε 2 ονόματα niyia - youki. Καμιά από τις 2 δεν κινδύνευσε να φύγει και ειδικά η πρώτη κάτι μου λέει ότι πάλι θα αποχωρήσει από απουσίες. Αθόρυβος παίκτης που και να τον κατηγορήσεις δεν προκαλείς. Αν είναι η Resident αυτόματα δεν είναι η youki αν και δεν αποκλείω το σενάριο να είναι και οι 2 (θα εξηγήσω παρακάτω για youki). Στη συνέχεια κατηγόρησε εμένα και τον fandago, ενώ εγώ ξαφνικά την έπεισα και με έχει για πολίτη! Άλλη που πάει να με καλοπιάσει. Μας αθωώνει και τις 3 Neraida-dooo- Ηρώ και ψηφίζει niyia για να μην προκαλέσει. Δεν ήθελε προφανώς την ψήφο της Neraida (αν υποθέσουμε ότι η Neraida δεν είναι δολοφόνος) σε αυτόν εδώ τον γύρο και σίγουρα τη δική μου γιαυτό και τα : η Ηρώ είναι πολίτης

Θυμίζω τι είχα γράψει παραπίσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφο μου σε fandago.
Πλέον κύριοι ύποπτοι για μένα είναι fandago,vendetta και Ηρώ(τσιράκι πιθανότατα).
Slayer τ αθες και τα λες;
Έλεος!
Μα πόσο τραγικό είναι να πιστεύετε ότι είμαστε πάλι οι ίδιοι δολοφόνοι;!!
Τι πρέπει να πω δηλαδή άλλο για να καταλάβεις ότι είμαι πολίτης, το παρακολουθείς το παιχνίδι;
Ο fandago αποκλείεται να είναι.. άλλαξε την ψήφο σου καλό μου και ψήφισέ τον άυριο που θα δεις και τι είναι για να βγάλεις τα συμπεράσματά σου.
Μην διώξουμε πολίτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Με ενοχλεί ιδιαίτερα η σκέψη, ότι οι δολοφόνοι μπορεί να είναι όλοι σιωπηλοί ψηφοφόροι (βλέπε Phoebe, Bill, Bill_Slayer) και να τρωγόμαστε άδικα. Απλά θέλω να πιστεύω ότι δεν θα έκανε κάτι τέτοιο η ΣΕ ή τουλάχιστον οι δολοφόνοι έχουν τα κότσια να μιλάνε. Αν ισχύει κάτι τέτοιο θα ξενερώσω απίστευτα...

Με έχει κουράσει αυτός ο γύρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Και που είναι η niyia που την υποψιαζόταν η Resident επί τόσα ποστ?
Θα αποχωρήσει με δεύτερη απουσία προφανώς γιατί ήταν πολίτης..
Ε ρεεε δεν τα βλέπετε!

Την έριχνε εκεί την ψήφο για να μην προκαλέσει .. τα λεγα αλλά δεν ακούτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Slayer τ αθες και τα λες;
Έλεος!
Μα πόσο τραγικό είναι να πιστεύετε ότι είμαστε πάλι οι ίδιοι δολοφόνοι;!!
Τι πρέπει να πω δηλαδή άλλο για να καταλάβεις ότι είμαι πολίτης, το παρακολουθείς το παιχνίδι;
Ο fandago αποκλείεται να είναι.. άλλαξε την ψήφο σου καλό μου και ψήφισέ τον άυριο που θα δεις και τι είναι για να βγάλεις τα συμπεράσματά σου.
Μην διώξουμε πολίτη!
Ρε Ηρώ για κούλαρε λιγάκι...Οκ εσύ ξερεις τι είσαι και ας πούμε ότι είσαι πολιτης...
Ο χελώνας που ξερεις τι ειναι???
Θα μας τρελάνετε τελείως???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ρε Ηρώ για κούλαρε λιγάκι...Οκ εσύ ξερεις τι είσαι και ας πούμε ότι είσαι πολιτης...
Ο χελώνας που ξερεις τι ειναι???
Θα μας τρελάνετε τελείως???
Βρε καλώς την... Εσύ ακόμα εκεί να έχεις ψηφίσει την Angie_Ann, μοναδική στον κόσμο... Άραγε τι να οφελεί αυτή η ψήφος; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Υοyki πραγματικά αν δεν αλλάξεις κι εσύ την ψήφο σου και να ψηφίσεις Ρεζ μετά από όλα αυτά είσαι συνδολοφόνα μαζί της.
Δεν εξηγείται αλιώς.
Από σένα τουλάχιστον όταν είσαι πολίτης περιμένω λογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πάντως απορώ που κάποιοι δηλώνουν συμμετοχή. Τους αρέσει δηλαδή να παίζουν... παρακολουθώντας το παιχνίδι;
Με ενοχλεί να μιλάω συνεχώς στους ίδιους, αν δεν θέλουν οι πολίτες, δεν κερδίζουμε. Εγώ δεν θα προσπαθήσω να πάω σε ισοψηφία, το λέω για να μην απορείτε.

Τέτοια παιχνίδια, δεν με ενδιαφέρει να τα κερδίζω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Βρε καλώς την... Εσύ ακόμα εκεί να έχεις ψηφίσει την Angie_Ann, μοναδική στον κόσμο... Άραγε τι να οφελεί αυτή η ψήφος; :confused:
Ψηφίζω αυτόν που θεωρώ δολοφόνο και όχι αυτον που θες εσύ. Αν ήταν να ψηφίσω κάποιον από τους επικρατεστερους θα ψήφιζα εσενα, αλλά μιας και δεν βλεπουμε ιδιότητα...

(Σε προηγούμενα παιχνίδια που ήσουν πολίτης έχεις ψηφίσει κι εσύ άτομο που δεν ήταν να φεύγει γιατί θεωρούσες ότι οι άλλοι δεν ήταν ύποπτοι. Ομοίως το χω κάνει και εγώ σε παλαιότερους γύρους. )

Υοyki πραγματικά αν δεν αλλάξεις κι εσύ την ψήφο σου και να ψηφίσεις Ρεζ μετά από όλα αυτά είσαι συνδολοφόνα μαζί της.
Δεν εξηγείται αλιώς.
Από σένα τουλάχιστον όταν είσαι πολίτης περιμένω λογική.

Ηρώ ΔΕΝ ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΕΣΥ.&- Ψηφίζω αυτό που θεωρώ εγώ. Ξεπέρνα το...δεν πείθεις (εμενα τουλαχιστον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Για να το έχουμε εύκαιρο :P

Λίστα για Τρίτη 16 Δεκεμβρίου


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Resident Evil
  2. Angie_Ann >> Youki
  3. Bill >> Kakerlak
  4. Bill_Slayer >> fandago
  5. Corpse Bride >> fandago
  6. fandago >> Neraida
  7. jrot6 >> Resident Evil
  8. Kakerlak >> Neraida
  9. Lorelai >>
  10. Neraida >> fandago
  11. Niyia >>
  12. Phoebe >> Ηρώ
  13. pitg21 >>
  14. Resident Evil >> Kakerlak
  15. Vendetta >> Resident Evil
  16. Vkey >>
  17. xanp >> fandago
  18. Youki >> Angie_Ann
Ψήφοι
4 fandago
2 Neraida
3 Resident Evil
2 Kakerlak
1 Ηρώ
1 Angie_Ann
1 Youki



Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)

4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486


Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Niyia


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
H θετική στο ποστ του fandago είναι γιατί πρώτον συμφωνώ ότι δεν έχει νόημα να μην μιλάει ο κόσμος [ειδικά αν είναι δολοφόνοι!] και να σφαζόμαστε 8 άτομα το πολύ μεταξύ μας [αυτό πάει για όλα τα παιχνίδια όχι μόνο για αυτό] και δεύτερον γιατί όντως συμφωνώ ότι αν δεν θέλουν οι πολίτες δεν κερδίζουμε.

Επίσης να πω, ότι το αντεπιχείρημα στο να είναι σετάκι και πάλι Ηρώ, vendetta, fandago [ΔΕΝ λέω ότι είναι] είναι εξίσου φαιδρό με το "ε, εσύ που ξέρεις και από κοντά την ΚουΕ και την kajira και έχεις 2-3 γύρους να πάρεις ρόλο δεν μπορεί να μην σου δώσαν τπτ!"

[και ΝΑΙ ρε χαμένα, έχω καεί τόσο πολύ που το παιχνίδι σκεφτόμουν από τη διαδρομή ΕΜΠ-σπίτι μου :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ψηφίζω αυτόν που θεωρώ δολοφόνο και όχι αυτον που θες εσύ. Αν ήταν να ψηφίσω κάποιον από τους επικρατεστερους θα ψήφιζα εσενα, αλλά μιας και δεν βλεπουμε ιδιότητα...

(Σε προηγούμενα παιχνίδια που ήσουν πολίτης έχεις ψηφίσει κι εσύ άτομο που δεν ήταν να φεύγει γιατί θεωρούσες ότι οι άλλοι δεν ήταν ύποπτοι. Ομοίως το χω κάνει και εγώ σε παλαιότερους γύρους. )

Ηρώ ΔΕΝ ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΕΣΥ.&- Ψηφίζω αυτό που θεωρώ εγώ. Ξεπέρνα το...δεν πείθεις (εμενα τουλαχιστον)

Kαλά μας έπεισες youki.
νίπτω τας χείρας μου..

Resident -youki δολοφόνες.. και όποιος δεν το βλέπει τι να πω.. κάνει το κέφι τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Νεραιδούλα?? δεν βαριέσαι σήμερα??? Πού είσαι???:D

Φαν αφού βαριέσαι γιατί απαντάς σε όλους.?
Ηρώ γιατί αντιγραφείς κ εσύ το τροπάριο της νεράιδας με το να μας λες συνέχεια είμαι αθώα είμαι πολίτης??? άιντε φτάνει ποια!!! Τα μισά ποστ τα κάνεις εσύ!!!!

Και τώρα τι θα μας πείς ???
''αχ!! κάκερλακ σε ξέχασα εσένα? ''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ηρώ i try my best...
Και φανταγκο,για τον τρόπο παιχνιδιού το έχουμε συζητήσει άπειρες φορές νομίζω...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
fandago μας λες τα τελευταία σου λόγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >>
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >>
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. jrot6 >>
  7. Kakerlak >>
  8. Lorelai >>
  9. Neraida >>
  10. Phoebe >>
  11. pitg21 >>
  12. Resident Evil >>
  13. Vendetta >>
  14. Vkey >>
  15. xanp >>
  16. Youki >>
Ψήφοι



Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)

4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486
5. fandago >> ψηφοφορία #574 (κρυφή ιδιότητα)
6. Niyia 2 συνεχόμενες απουσίες (#574)



Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Lorelai
1 pitg21
1 Vkey


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Επίσης να πω, ότι το αντεπιχείρημα στο να είναι σετάκι και πάλι Ηρώ, vendetta, fandago [ΔΕΝ λέω ότι είναι] είναι εξίσου φαιδρό με το "ε, εσύ που ξέρεις και από κοντά την ΚουΕ και την kajira και έχεις 2-3 γύρους να πάρεις ρόλο δεν μπορεί να μην σου δώσαν τπτ!"
Μόνο που κανείς δεν χρησιμοποίησε αυτό το επιχείρημα.

Θα κάνω αυτό το ποστ και άλλο ένα για να ψηφίσω. Κουράστηκα να τα λέω μόνη μου..

H Resident έλεγε ότι θα μπουν οι κακοί και θα σώσουν τον fandago, δε συνέβη ποτέ!
Έλεγε ότι η niyia είναι ύποπτη και το ξανάλεγε και την ψήφιζε και την ξαναψήφιζε. Η niyia αποχωρεί από απουσίες.
Και ξαναματαλέω το έκανε γιατί δε θα μπορούσε να της απαντήσει και γιατί δεν ήθελε να προκαλέσει. Μας πήρε όλους με το καλό και κατάφερε να διώξει τις υποψίες από πάνω της.
Ακόμα και τώρα λέει: δε λέω ότι είναι ο fandago, η Ηρώ και ο vendetta και ποιος είναι κοπελιά; Μην απαντήσεις σειρά μου να κάνω ρητορικές ερωτήσεις.
Δεν ψάχνει για δολοφόνους αμύνεται.

Η youki και αυτή κοληματάκι με τη niyia ε ρε της μόδας έγινε..
Επέλεξε ΚΑΙ αυτή να μην ψηφίσει κανέναν από τους 2. Δεν είχε άποψη; Αλλά ναι είναι η Angie_Ann δολοφόνα, τόσο που της κατηγορεί και τις 2 και τη γουκι και τη Ρεζ, επειδή ένας άντε δύο άνθρωποι βλέπουν τα προφανή!

Ό,τι και να πείτε δε θα απαντήσω μιλάω στο βρόντο, κανείς πολίτης δεν ενδιαφέρεται.
Ας τα λουστούν άμα δεν μπορούν να τα δουν.


Ηρώ γιατί αντιγραφείς κ εσύ το τροπάριο της νεράιδας με το να μας λες συνέχεια είμαι αθώα είμαι πολίτης??? άιντε φτάνει ποια!!! Τα μισά ποστ τα κάνεις εσύ!!!!

Σε ενοχλώ ε; Δε σε συμφέρουν όπως τα λέω ε;
Την έπεφτες στη Neraida από την αρχή και ξαφνικά με το που άλλαξα στάση έγινα κακιά ε;
Ε ρε γλέντια!



Και τώρα αλωνίστε κοπελιές και καλό σας βράδυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Exm... βασικά Ηρώ εσύ... αν περιμένεις λίγο θα σου βρω και το ποστ σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top