Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μετάφραση: μη μιλάτε πολύ γιατί εδώ όποιος μιλάει και δεν τον λένε Ηρώ, φαντάγκο, Ρεζ, Γιούκι έχει ρολάκι
Βρε dooo πως να το κάνουμε, οι περισσότεροι έχουμε παίξει σε καμιά 10αριά παιχνίδια περίπου, αν λοιπόν στα 9 από τα 10 κάποιος που ήταν πολίτης μιλούσε ελάχιστα και ξαφνικά μιλάει πολύ και ο τρόπος που τα λέει είναι διαφορετικός πως να μη φανεί περίεργο και να μην τον καθιστά ύποπτο;
Αντίθετα αν όσοι μιλάνε γενικά πολύ (συμπεριλαμβανομένου και του εαυτου μου) κάνουν ελάχιστα post τότε και η στάση αυτή θεωρείται ύποπτη.
Τι αυθαίρετη μετάφραση είναι αυτή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αυτό το κατεστημένο προσπαθώ κι εγω να σπάσω βρε Ηρώ. Του "πώς να το κάνουμε, έχουμε παίξει σε 10 παιχνίδια, αυτός που μιλάει λίγο και μετά αρχίσει να μιλάει πολύ, τον καθιστά ύποπτο (και ανάποδα)".
Είναι πολύ εύκολη λύση, δε νομίζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ποιο κατεστημένο καλέ; Παιχνίδι είναι.. σε τι θα βασιστείς δηλαδή από τη στιγμή που δεν έχει ανακοινωθεί ιδιότητα για να δεις ποιον ψήφισε ποιον;

Και συ η ίδια το κάνεις.. υποψιάζεσαι εμένα κρίνοντας εκ του παρελθόντος γιαυτό μην κατηγορείς άλλους που το κάνουν.
Κάθε παίκτης έχει μια συγκεκριμένη τακτική και όλοι λίγο πολύ αυτήν την τακτική τη γνωρίζουμε. Ε λοιπόν από τους πολίτες εγώ σε αυτή τη φάση αυτο περιμένω να κάνουν και αυτό κάνω και η ίδια μέχρι τώρα γιατί πολύ απλά δεν έχω άλλα στοιχεία. Δεν μπορώ να ξέρω τι είσαι εσύ, τι ο lorien και τι η Neraida.
Ξέρω ότι είσαστε διαφορετικοί σε σχέση με άλλα σας παιχνίδια και σε αυτό στηρίζομαι προς το παρόν.
Και ναι είναι εύκολη λύση, αλλά γιατί να το κάνω περίπλοκο από τη στιγμή που δε θα με βγάλει πουθενά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τώρα πείτε με ζαβό πείτε με ό,τι θέτε, αλλά εμένα η Ηρώ με πείθει ότι είναι πολίτης σε αντίθεση με τον fandago που.. ενώ λένε τα ίδια πράγματα πάνω κάτω... δεν με πείθει καθόλου λέμε... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μα να ειναι τοσο πολυ αποπροσανατολισμενη?! Δε μας εχει συνηθισει σε κατι τετοιο....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Νeraida διαφωνώ...

Ένας βασικός λόγος που διαφωνώ είναι ότι δεν έχω πειστεί ότι έχω εγώ το σωστό σκεπτικό και η Ηρώ το λάθος. Οπότε μπορεί να είμαι εγώ η λάθος στην όλη ιστορία και η ίδια η σωστή.

Δευτερευόντως, αν υποθέσουμε ότι το δικό μου σκεπτικό είναι σωστό, δεν θα είναι η πρώτη φορά που η Ηρώ ξεκινάει γύρο σαν λοβοτομημένη [:P], και στη συνέχεια παίρνει "στροφή" και το βλέπει αλλιώς. :)
[Για την ακρίβεια θυμάμαι χαρακτηριστικά τη φορά που "ούρλιαζε" μέσα από την οθόνη και λόγω... λοβοτομής στους πρώτους γύρους δεν την άκουγε κανείς ενώ τα έλεγε ολόσωστα :P]

Ο καιρός γαρ εγγύς και θα φανεί ... τι κουμάσια είμαστε όλοι μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μα να ειναι τοσο πολυ αποπροσανατολισμενη?! Δε μας εχει συνηθισει σε κατι τετοιο....:confused:
Κι εσύ που το ξέρεις ρε Neraida ότι είμαι αποπροσανατολισμένη; Δίνεις όρκο ότι ο lorien ή η dooo είναι πολίτες;

Άντε μην τα πάρω πάλι. "Δε μας έχει συνηθίσει σε κάτι τέτοιο.."
Για μένα μιλάς; Που για έναν όλόκληρο γύρο στο παρελθόν σε υποστήριζα ενώ ήσουν δολοφόνος και ξαφνικά στον τελευταίο γύρο το παίρνω χαμπάρι και κατηγορώ εσένα και τη συνδολοφόνα σου τότε και κατάφεραν να νικήσουν οι πολίτες;

Και αποπροσανατολισμένη να είμαι γούστο μου καπέλο μου, μόνη μου θα συνέλθω στην πορεία όπως και τις άλλες φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ρε σεις......σκ@τα τα χετε κανει...
Κατι μου λέει πως οι δολοφονοι είναι πολύ σιγανά ποταμάκια και πολύ το χαίρονται σε αυτό το γύρο που 4-5 ατομα αλληλοκατηγορουνται και αλληλοεξοντωνονται.
Αντε να δουμε ποιος θα φυγει και τι είναι μπας και βγάλουμε άκρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ένας βασικός λόγος που διαφωνώ είναι ότι δεν έχω πειστεί ότι έχω εγώ το σωστό σκεπτικό και η Ηρώ το λάθος. Οπότε μπορεί να είμαι εγώ η λάθος στην όλη ιστορία και η ίδια η σωστή.
ή ας πούμε εγώ η σωστή (που υποψιάζομαι και τις δυο σας) κι εσείς λάθος...
ή η Νεράιδα σωστή κι ο φαντάγκο λάθος...
ή ο φαντάγκο σωστός και η Ηρώ λάθος...
πολλοί συνδυασμοί, απορώ γιατί διάλεξες μόνο αυτόν μεταξύ της Ηρούς και εσένα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
επίσης, η ώρα 7 και 5 δεν έχουν ψηφίσει..ας ελπίσουμε ότι θα συμμετάσχουν στην επόμενη ώρα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ή ας πούμε εγώ η σωστή (που υποψιάζομαι και τις δυο σας) κι εσείς λάθος...
ή η Νεράιδα σωστή κι ο φαντάγκο λάθος...
ή ο φαντάγκο σωστός και η Ηρώ λάθος...
πολλοί συνδυασμοί, απορώ γιατί διάλεξες μόνο αυτόν μεταξύ της Ηρούς και εσένα..

ax καλέ ο fandago με παραλλαγή! :P

Γιατί πιάνεσαι από...άσχετα πράγματα???

προφανώς υπάρχουν 10^v εναλλακτικά σενάρια, ένα από τα οποία προφανώς και είναι εσύ εναντίον ημών [και των 2], αλλά η αλληλουχία ήταν μεταξύ εμού και της Νεράιδας και αφορούσε την Ηρώ!!!

Προφανώς, εμένα vs Ηρώ θα εξηγούσα για να αιτιολογήσω προς 3ο πρόσωπο [Neraida] γιατί εμένα μου φαίνεται ότι η Ηρώ είναι πολίτης!:confused:

Μα.. αναρωτιέμαι... θέλετε και τα λέτε?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
jesus! λίγες ώρες έλειψα και διάβαζα πόση ώρα 10 σελίδες!
(τρόπος του λέγειν διάβαζα... ξεπετούσα :P)


:popcorn:

Λίστα για Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> dooo
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >> Vkey
  6. dooo >> Ηρώ
  7. fandago >> Neraida
  8. jrot6 >>
  9. Kakerlak >> Neraida
  10. Lorelai >> Neraida
  11. Neraida >> Niyia
  12. Niyia >>
  13. Phoebe >> dooo
  14. pitg21 >> dooo
  15. Resident Evil >> Niyia
  16. V.ice >> Phoebe [δολοφονία]
  17. Vendetta >> dooo
  18. Vkey >>
  19. xanp >> Ηρώ
  20. Youki >> Ηρώ
Ψήφοι
4 dooo
3 Neraida
3 Ηρώ
2 Niyia
1 Angie_Ann
1 Phoebe
1 Vkey


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)

2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Δευτέρα 15/12
μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Μα.. αναρωτιέμαι... θέλετε και τα λέτε?!?!
εχμ, λίγο πιο πάνω σε είπες ζαβό...:P
και τσουπ, αθώωσες την Ηρώ.
Ζαβό εσύ??? δεν το νομίζω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
exmmm... στον προηγούμενο γύρο ήσουν εδώ κοπελιά???

Ρώτα τη γνώμη αυτών που ήταν και θα δεις ότι διαφωνούν μαζί σου :P

και επίσης από πότε το "μου φαίνεται" είναι αθώωση?
Και για σένα έχω πει ότι "μου φαίνεσαι" οκ, δεν σε είδα να ...πειράχτηκες!

και για τη neraida επίσης..

Βασικά μόνο youki και niyia έχω κατηγορήσει ευθέως προσωπικά...

Αλλά από εσένα και τη neraida μόνο η "αθώωση" της Hρώς σε πείραξε? :confused:

Γιατί?!?!?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Aν μου πείτε πόσο είναι το σκορ ίσως ψηφίσω :P

Ας αρχίσουμε λοιπόν....Αφού διάβασα όλα τα ποστ....(θέλω επιβράβευση :P)

Να πω την αλήθεια φαν δεν έχω πιάσει ακριβώς το σχέδιο σου για τον v.ice... Επίσης δεν μου κάνει εντύπωση που το βγάλανε... Στο προηγούμενο γύρο είχατε βγάλει εμένα μετά τα ζουζουνίσματα που είχα με κορπς ;)

Δεν έχει δώσει κανένα στοιχείο...και δεν ξέρω...αλλά το φοιμπς από ένστικτο δεν μου λέει και πολλά...μην πω τίποτα... (βέβαια μπορεί και να κάνω λάθος...αλλά μου φαίνεται άκυρο)

Έχουν πέσει στο δίδυμο Ηρώ-Φανταγκο...Ρε..Ντου...Νεραιδοκόριτσο και Γιούκι; (για την τελευταία δεν θυμάμαι...οπότε μπορεί να λέω και βλακείες....)

Βέβαια προσπαθώ να θυμηθώ πότε οι δυο τους έχουν ξανά συμφωνήσει πέρα από το προηγούμενο γύρο και πέρα από ένα γύρο που ο φαν ήταν τσιράκι... Και δυστυχώς δεν θυμάμαι.....

Όσο για την ντουλίνα που από χθες-προχθες της λέω ότι έχει αλλάξει πάνω που άρχισε τα αστειάκια της πάλι μου το χάλασε....

Οπότε μιας και σε κόντρα για τη ρόλο βαράνε Ηρώ-Φαντάγκο δεν θέλω να μπω ακόμα...γιατί δεν ξέρω....
Και ναι Φαν...λες πολύ παρατραβηγμένα σενάρια για να καλυφθείς και στο έχω πει :P

Επιμένω στην Doo με αγάπη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> dooo
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >> Vkey
  6. dooo >> Ηρώ
  7. fandago >> Neraida
  8. jrot6 >> dooo
  9. Kakerlak >> Neraida
  10. Lorelai >> Neraida
  11. Neraida >> Niyia
  12. Niyia >>
  13. Phoebe >> dooo
  14. pitg21 >> dooo
  15. Resident Evil >> Niyia
  16. V.ice >> Phoebe [δολοφονία]
  17. Vendetta >> dooo
  18. Vkey >> dooo
  19. xanp >> Ηρώ
  20. Youki >> Ηρώ
Ψήφοι
6 dooo
3 Neraida
3 Ηρώ
2 Niyia
1 Angie_Ann
1 Phoebe
1 Vkey


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)

2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Δευτέρα 15/12
μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλα τρελοι ειστε??Ποσες σελιδες γραψατε απο εχθες το βραδυ??:D

Με ενα γρηγορο περασμα θεωρω υποπτους την angie_ann, την RE και την Xanp..

Επειδη δεν υπαρχει ρευμα προς αυτους και αναμεσα σε dooo, neraida και Ηρω μου κανει πιο υποτπη η dooo ψηφιζω dooo..

ps.Ρε παιδια απο που μεγαλωνω τα γραμματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αλλά από εσένα και τη neraida μόνο η "αθώωση" της Hρώς σε πείραξε? :confused:

Γιατί?!?!?!?!
γιατί είμαστε 4-3. Τι πιο προφανές?

λάθος. 6-3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλα τρελοι ειστε??Ποσες σελιδες γραψατε απο εχθες το βραδυ??:D

Με ενα γρηγορο περασμα θεωρω υποπτους την angie_ann, την RE και την Xanp..

Επειδη δεν υπαρχει ρευμα προς αυτους και αναμεσα σε dooo, neraida και Ηρω μου κανει πιο υποτπη η dooo ψηφιζω dooo..

ps.Ρε παιδια απο που μεγαλωνω τα γραμματα??

Καλά κι εσύ πλάκα μας κάνεις τώρα? Δεν θεωρείς ύποπτη τη dooo αλλα την ψηφίζεις γιατί υπάρχει ρεύμα προς εκείνην???

Tα γράμματα μεγαλώνουν από εκεί που λέει sizes πάνω από το κουτάκι της απάντησης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@dooo
Kαι εγώ ΔΕΝ ΕΧΩ ΨΗΦΙΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!!! Εσένα σε έχω "αθωώσει" στα μάτια μου κάποια ποστ πιο πάνω ΓΙΑ ΑΥΤΟ!!!

Για την Ηρώ δεν ήμουν σίγουρη και προς στιγμήν την αθώωνω επίσης...

Όπως και τη Neraida με την οποία ΕΠΙΣΗΣ είστε 4-3!!!

Τι πιο προφανές? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top