Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Η Ηρω και ο Θοδωρης ειναι αυτοι που ειπαν οτι δε θα ασχοληθουν...Οι δυο τους δεν κανουν ολο το παιχνιδι...
Εαν θα ψηφιζα καποιον θα ηταν ενας εκ των δυο και οχι τη Ντου...αλλα για την ωρα, προτιμω να βγω εγω και να γινει κατι, παρα να εκμεταλλευτουν ο Θοδωρης και η Ηρω την αλλαγη της ψηφου μου....

Όχι ρε νεράιδα να ψηφίσεις αυτό που θέλεις και τα συμπεράσματα δικά μας.Γιατί είσαι τόσο σίγουρη ότι αν βγεις θα βγει συμπέρασμα;Όσο για την αλλαγή όταν είσαι πολίτης και δεν ξέρεις τι γίνεται μπορείς να αλλάζεις ψήφο και 2323435434 φορές τον γύρο..Δες την Αθηνά στο προηγούμενο π.χ. λογικό είναι να μη ξέρεις και να ψάχνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Προς θεου ομως προσεξτε τι γραφει η Ηρω, γιατι ηδη παει να μου φορτωσει το οτι μπορει να ειμαι τσιρακι....Ξερει καλα οτι θα βγω και θα φανει οτι ειμαι πολιτης...και σου λεει κατσε να πω οτι ειναι προφανως τσιρακι, για να δικαιλογηθει μετα....
Ανοιξτε τα ματια σας...

Λεπόν πάω σπίτι θα μαγειρέψω κ μετά θα σου απαντήσω, εκτός να θες να έρθεις φάμε παρέα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρουφιάνα; Εδώ γελάμε Neraida.. sorry κιόλας.

Γελα...γιατι εαν εσυ αποδειχτεις πολιτης θα γελασω ακομα περισσοτερο....:)...διοτι απλα θα σημαινει οτι εχεις χασει το τατς σου, πραγμα που πιστευα οτι στα αρχικα σου ποστ ξαναειδα μετα το τελευταιο σου παιχνιδι....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
  1. Ηρώ >> dooo
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. dooo >> Ηρώ
  7. fandago >> Neraida
  8. jrot6 >>
  9. Kakerlak >> Neraida
  10. Lorelai >> Neraida
  11. Neraida >> Niyia
  12. Niyia >>
  13. Phoebe >> dooo
  14. pitg21 >> dooo
  15. Resident Evil >> fandago
  16. V.ice >> Phoebe [δολοφονία]
  17. Vendetta >> dooo
  18. Vkey >>
  19. xanp >> Ηρώ
  20. Youki >> Ηρώ
Ψήφοι
4 dooo
3 Neraida
3 Ηρώ
2 Niyia
1 Angie_Ann
1 Phoebe


Για δες καλύτερα darling!
4 ψήφους έχω μαζί με τον fandago, τυχαίο; ;)
Κι αν δεν το κανατε και οι 4, μας ψηφίσατε οι 3!
Άκου 7-8 που τους βρήκες; :confused:
Εγώ βλέπω, εσύ βλέπεις???!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? 4 ψήφους εσύ? κι ο φαντάγκο???
αχρωματοψία πάντως δεν έχεις, σίγουρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
εννοεί σύνολο
Ηρώ 3 + fandago 1 = 4 σύνολο
είπαμε πάνε πακέτο :P


υ.γ. τα λέμε αύριο πάλι byeeeeeeeeee
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Λεπόν πάω σπίτι θα μαγειρέψω κ μετά θα σου απαντήσω, εκτός να θες να έρθεις φάμε παρέα.:D

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ Ε?
ΜΑΛΛΟΝ ΝΟΜΙΖΕΣ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πάτε πακέτο μαζί με τον fandago Ηρώ :P:P αν είναι να κανονίσουμε την πορεία μας.
Πάντως ακόμα και δολοφόνοι να είμαστε υποτιμάς την νοημοσύνη μας τώρα...δηλαδή κανένας δολοφόνος δεν ψήφισε νεράιδα και dooo; Οι 9 αλλοι ψήφοι είναι όλοι πολιτών;πολύ σίγουρη σε βλέπω...
Μη με κάνεις να παραθέσω πάλι ποστ μου εδώ.
Είπα ότι μοιράστηκαν οι ψήφοι των δολοφόνων σε μένα και τον fandago και η dooo είπε: "ε τότε θα είναι 7-8 οι δολοφόνοι"
Απλά μέτρησα τις ψήφους συνολικά για να τις αποδείξω ότι δεν είναι ούτε 7 ούτε 8!;)

Επίσης Ηρώ (πάλι)..
Και γιατί ΟΧΙ η 3αδα που ψηφίζει "Νeraida" μαζί με κάποιον ακόμα? Γιατί ΟΧΙ η 4άδα που ψηφίζει dooo?
Σαν πολύ .. εύκολα και προφανή δεν τα βλέπεις όλα?
Ναι Resident θα μπορούσε να είναι και αυτοί, δεν αντιλέγω. Έλα όμως που βασίζομαι σε ένα συγκεκριμένο σκεπτικό και θέλω να δω που θα με οδηγήσει αυτό..
Όσοι συμφωνούν μαζί μου προς το παρόν μου φαίνονται αθώοι για τον λόγο ότι δεν ξέρω τι είναι αυτοί που κατηγορώ ακόμα αλλά υποθέτω.
Αν αποδειχτεί ότι ήταν αθώοι ε τότε πάλι φίδια κουβαλούσα στον κόρφο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Είπα ότι μοιράστηκαν οι ψήφοι των δολοφόνων σε μένα και τον fandago και η dooo είπε: "ε τότε θα είναι 7-8 οι δολοφόνοι"
Απλά μέτρησα τις ψήφους συνολικά για να τις αποδείξω ότι δεν είναι ούτε 7 ούτε 8!;)

βρε Ηρώ είπα 3 εσύ + 1 fandago =4 αρα όλοι δολοφόνοι κατ εσέ. Και ρωτάω οι υπόλοιποι 9 ψήφοι είναι όλοι πολιτών πως είσαι τόσο σίγουρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Όσοι συμφωνούν μαζί μου προς το παρόν μου φαίνονται αθώοι για τον λόγο ότι δεν ξέρω τι είναι αυτοί που κατηγορώ ακόμα αλλά υποθέτω.
Αν αποδειχτεί ότι ήταν αθώοι ε τότε πάλι φίδια κουβαλούσα στον κόρφο μου.

Μεχρι πριν λιγο καιρο υποστηριζες το ακριβως αντιθετο...οτι οποιος σε υποστηριζε ηταν υποπτος...φαινεται υποστηριζουμε ο,τι μας βολευει...νοτ μπαντ...
Απορω που ακομα δε με εχεις ψηφισει....αν και κατι επισης μου λεει οτι θα το κανεις πριν ληξει η ψηφοφορια....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ πάλι ελπίζω να χάσουμε δολοφόνο σήμερα ή αύριο. Και έχω την υποψία ότι either way θα τον χάσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
βρε Ηρώ είπα 3 εσύ + 1 fandago =4 αρα όλοι δολοφόνοι κατ εσέ. Και ρωτάω οι υπόλοιποι 9 ψήφοι είναι όλοι πολιτών πως είσαι τόσο σίγουρη;
Έλα βρε xanp μου δες καλύτερα τι λέω.
Είπα ότι τουλάχιστον οι 3 είναι δολοφόνοι. Ναι τι σου κάνει εντύπωση σε αυτό;
Δεν μπορώ να είμαι σίγουρη. Υποθέτω όπως κι εσύ.
Μεχρι πριν λιγο καιρο υποστηριζες το ακριβως αντιθετο...οτι οποιος σε υποστηριζε ηταν υποπτος...φαινεται υποστηριζουμε ο,τι μας βολευει...νοτ μπαντ...
Απορω που ακομα δε με εχεις ψηφισει....αν και κατι επισης μου λεει οτι θα το κανεις πριν ληξει η ψηφοφορια....;)
Ρε Neraida τα θες και τα λες;
Τι απορείς, δε σου εξήγησα γιατί δε σε ψηφίζω; Πρέπει να τα λέμε πάλι;
Βαριέμαι ντίαρ

Μεχρι πριν λιγο καιρο υποστηριζες το ακριβως αντιθετο...οτι οποιος σε υποστηριζε ηταν υποπτος...φαινεται υποστηριζουμε ο,τι μας βολευει...νοτ μπαντ...
Δες ένα προς το παρόοοοον στο ποστ μου και μετά ξαναπές το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ενω επιχειρηματα ειναι τα δικα σας..οτι καλοπιανω και καλα...γιατι απλα εγω οπως μιλαω γραφω...και τα συναφη...μαζεψου..δεν πειθεις...με το να χαρακτηριζεις επιχειρηματα τα γραφομενα σου και να υποτιμας των υπολοιπων...οπως εκανες και με το Λορυ και εφυγε αδικα...
Δεν τα πιάνεις μου φαίνεται. Επί τόσα posts δεν μειώνω τα δικά σας επιχειρήματα, γιατί πολύ απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ! :confused:
Ποια είναι τα επιχειρήματα σας και δεν τα έχω εντοπίσει ακόμα;
Επί τόσα posts ζητάω από την dooo να μου πει για ποιους λόγους κατηγορεί εμένα και την Ηρώ πέραν της επανάστασης ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
μωρέ λες? Βρε λες? Βρε έχει γούστο(!) :worry:

fandago από μένα :confused:
Ρε κορίτσια καρφώνεστε. Δηλαδή τώρα θες να μου πεις εσύ, ότι πείστηκες από τα επιχειρήματα που ΔΕΝ έχει πει κανείς εναντίον μου και με θεωρείς δολοφόνο εκεί που με είχες για τσιράκι. Άσε μας ρε... :P
Αααα..για ψαξε παιχνιδακια αλλα...και θα δεις εαν κανω παραθεσεις....:redface::P
Κιόμως δεν έκανες, το έψαξα εγώ. :)
πότε παραχώρησα τη θέση μου και δε το πήρα χαμπάρι? Μου αρέσει η σιγουριά σου ότι είμαι δολοφόνος. Πρέπει να σου θυμίσω μήπως ότι σιγουριά έχουν ΜΟΝΟ οι δολοφόνοι σε αυτά τα παιχνίδια???? όχι ε?
Και ο ρουφιάνος βεβαίως βεβαίως, αλλά και οι πολίτες που βλέπουν να κατηγορούνται από ομάδα ατόμων ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ! ;)
Είπες παραπάνω ότι αν είναι πολίτης η Νεράιδα, θα αδιαφορήσεις για το τι έκανε στο παιχνίδι. Μετά λες ότι κάνει κακό στους πολίτες είτε ως δολοφόνος, είτε ως πολίτης! αποφάσισε επιτέλους σε ποιο στρατόπεδο θα ταχτείς. Γιατί μόνο οι κακοί είναι τελικά αδιάφοροι όταν βγει ένας πολίτης....
Θα αδιαφορήσω για όλα όσα έχει πει, γιατί όλα μόνο να μπερδέψουν μπορούν αν είναι πολίτης, γιατί για να φτάσω στο σημείο να τη θεωρώ τουλάχιστον εγώ δολοφόνο, σημαίνει ότι έπειθε για δολοφόνος. Άρα τα posts της είναι ανάξια 2ης ματιάς. Δεν είπα πουθενά ότι δεν με νοιάζει ότι θα βγει πολίτης, είπα ότι δεν με νοιάζουν όσα θα έχει γράψει αν είναι πολίτης, αλλά διαστρεβλώνεις τα λόγια μου. Κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις επίσης και δεν σε έχω για χαζή. :P
παν εκ των άλλων επιχείρημα, ουκ έστι επιχείρημα ε? Οι αντιφάσεις στις οποίες πέφτεις, είναι και αυτές "επιχείρημα"?
Και για πολλοστή φορά: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΣΟΥ! :confused:
ας τα δούμε με αριθμούς: 15 παιχνίδια συνολικά. 2 συνεχόμενα παιχνίδια έχουν τους ίδιους δολοφόνους (ή τουλάχιστον το 75% να ταυτίζεται). Στα υπόλοιπα 13, έχουν τη δυνατότητα να βάλουν 13*4 = 52 διαφορετικά άτομα για δολοφόνους. Εσύ πιστεύεις ότι κάποιοι δεν θα πάρουν ΠΟΤΕ ρόλο????? που να τα βρούμε καλέ τα 52 διαφορετικά άτομα????? σαφώς και θα πάρουν ρόλο και δύο και τρεις και τέσσερις μη σου πω, φορές.
Ξεχνάς βέβαια εσκεμμένα ότι στα 15 παιχνίδια έχουν έρθει καινούριοι, έχουν φύγει άλλοι και σε πληροφορώ ότι αν κάνουμε ένα στατιστικό των παιχνιδιών είναι κάποιοι που παίρνουν σε περισσότερα από τα μισά παιχνίδια ρόλο και άλλοι που πήραν 1 φορά μόνο και αν. Άσε τα ψευτομαθηματικά λοιπόν που έκανες και κοίτα την ουσία.
Εγώ δεν κατάλαβα! Είμαι χαζη! Το έχω πει;
Τι εννοείς με αυτό; Λες οτι είμαι δολοφόνος; Διευκρίνισε για να αρχίσω την επίθεση! :P
Αυτό ακριβώς που εννοώ είναι ότι οι Youki και Resident, ισχυροποίησαν το σενάριο ο V.ice να ήταν ρουφιάνος, κάτι που μας οδηγεί ουσιαστικά στο ότι εσύ θα ήσουν δολοφόνος. Επειδή όμως για μένα αυτές είναι πιθανοί δολοφόνοι, τότε σκοπός τους είναι να περάσει ο V.ice για ρουφιάνος και εσύ για δολοφόνα και να φάνε άλλον έναν πολίτη. Άρα για μένα ΟΧΙ, δεν είσαι δολοφόνα :)

Ομολογώ ότι οι δολοφόνες έχουν μπει δυναμικά στο παιχνίδι προσπαθώντας να προκαλέσουν σύγχιση στους πολίτες ανάμεσα στα δύο στρατόπεδα, ενώ είναι εμφανές ότι προσπαθούν να διώξουν με ψηφοφορία ή εμένα ή την Ηρώ, γιατί όπως φαίνεται και από τη δολοφονία δεν σκοπεύουν να μας δολοφονήσουν. Το θέμα είναι ότι μόνο επιχειρήματα που δεν λένε. Ξεκίνησαν με την επανάσταση της dooo και καταλήξαμε να μας θεωρούν δολοφόνους σίγουρα κιόλας.

Όπως είπα το καλό είναι ότι είναι φανερή η ψηφοφορία και είτε εγώ είτε η Ηρώ να βγει θα φανούμε πολίτες, άρα οι δολοφόνοι καρφώθηκαν. Το σίγουρο είναι ότι αν φύγει ένας εκ των fandago-Ηρώ, ο δεύτερος θα δολοφονηθεί για να μείνουν αυτοί που τους ανησυχούν όπως φαίνεται λιγότερο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα!!! Πολυ γελασα!!!!:D Εσυ και να αδιαφορησεις απεναντι στα γραφομενα μου ειναι λογικο....εισαι κακουλης...οι πολιτες εχει σημασια τι θα κανουν....;)
ΚΟυλαρε ομως Φαν.. δεν εισαι το κεντρο του κοσμου!:D
Θα επανελθω....λεω να ριξω μια ματια στις υποτιθεμενες αφαντες παραθεσεις μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
fandago...

Πρέπει να είναι το...10ο παιχνίδι που θα πω το ίδιο πράγμα...

ΔΕΝ ΣΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ καλό μ'! Τι να σου κάνω τώρα!!! Shoot me! :P

Kαι όχι, εξακολουθώ να μην σε θεωρώ δολοφονο [βασικά σου δίνω ένα 1/21 πιθανότητα ακόμα ενώ για τσιράκι περισσότερο], αλλά... με μπερδεύεις... και ναι... προτιμώνα φύγεις ακόμα και αν είσαι "ταπεινό" τσιράκι γιατί αν είσαι αυτος θα αποπροσανατολίσεις εύκολα...

Επίσης περιμένω με αγωνία να δω το αποτέλεσμα μιας και είτε dooo είτε Neraida είτε ακόμα-ακόμα Ηρώ αν φύγει [σσ. για καμία δεν είμαι σίγουρη και καμία δεν ψήφισα] πιστεύω ότι θα καταλάβω αν έκανα καλά που δίνω ελαφρυντικό στη Νεράιδα βάση του σκεπτικού μου, αν κάνω καλά που κρατάω μισή πισινή για την dooo και αν -τέλος- ψάχνω στους αθόρυβους παίκτες [ατάκα Ηρώς αυτή!] τους υπόλοιπους δολοφόνους [που θυμίζω... είναι 4 και όχι 1 ή 2!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε Neraida τα θες και τα λες;
Τι απορείς, δε σου εξήγησα γιατί δε σε ψηφίζω; Πρέπει να τα λέμε πάλι;
Βαριέμαι ντίαρ

Ναι ναι ναι ξερω...ειμαι τσιρακι...:D
Ασε βρε Ηρω...
Παντως στο λεω αλλη μια φορα...εαν εισαι πολιτης, δες το αλλιως....που πολυ αμφιβαλλω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Καλησπέρα.Αφού διάβασα όλα τα κατεβατά,για μένα ύποπτοι είναι οι vendetta,Resident Evil,fandago,Ηρώ με έναν απ'αυτούς τσιράκι και ψάχνουμε τον 4ο...Πείτε το διαίσθηση,αλλά μου φαίνεται ή θα έχω πέσει πολύ μέσα ή πολύ έξω.;)
Αθώοι μου φαίνονται dooo,xanp,lorien,youki,v.ice,niyia.Επιχειρήματα αργότερα,τώρα βιάζομαι απίστευτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πάντως ακόμα και δολοφόνοι να είμαστε υποτιμάς την νοημοσύνη μας τώρα...δηλαδή κανένας δολοφόνος δεν ψήφισε νεράιδα και dooo;
Αφού οι Neraida και dooo είναι on the dark side, γιατί να τους ψηφίσουν οι δολοφόνοι; :confused:
Που πήγε η λογική σου xanp; Χάθηκα τώρα που έγινες δολοφόνος; :P
Επίσης, να σου θυμίσω τι έγινε για να φύγω εγώ αντί του fantasmenos σε προηγούμενη ψηφοφορία, που όλοι οι δολοφόνοι με ψηφίσατε γιατί αλλιώς δεν έβγαινα; Και τότε δεν είχατε νοημοσύνη θες να πεις; ;)
Εαν θα ψηφιζα καποιον θα ηταν ενας εκ των δυο και οχι τη Ντου...αλλα για την ωρα, προτιμω να βγω εγω και να γινει κατι, παρα να εκμεταλλευτουν ο Θοδωρης και η Ηρω την αλλαγη της ψηφου μου....
Χωρίς κανένα επιχείρημα, θα ψήφιζες έναν εκ των δύο. Την doo σαφώς και δεν θα την ψήφιζες αφού είναι με το μέρος σου. Helloooooo! Σκέφτεστε καθόλου πριν γράψετε; :P
Όχι ρε νεράιδα να ψηφίσεις αυτό που θέλεις και τα συμπεράσματα δικά μας.Γιατί είσαι τόσο σίγουρη ότι αν βγεις θα βγει συμπέρασμα;
Ακούς Neraida; Να ψηφίσεις αυτό που θέλουν οι κακοί, γιατί αλλιώς δεν τους παίρνει. Βρε μήπως τελικά Neraida είσαι το τσιράκι και στα λένε από εδώ γιατί δεν μπορούν από το msn; :P
εγώ πάλι ελπίζω να χάσουμε δολοφόνο σήμερα ή αύριο. Και έχω την υποψία ότι either way θα τον χάσουμε...
Σίγουρα έχασες τα λόγια σου πάντως. Να "χάσουμε" δολοφόνο; Εμείς οι πολίτες να "χάσουμε" δολοφόνο δεν παίζει, εσείς οι δολοφόνοι να "χάσετε" δολοφόνο ίσως. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς που εννοώ είναι ότι οι Youki και Resident, ισχυροποίησαν το σενάριο ο V.ice να ήταν ρουφιάνος, κάτι που μας οδηγεί ουσιαστικά στο ότι εσύ θα ήσουν δολοφόνος. Επειδή όμως για μένα αυτές είναι πιθανοί δολοφόνοι, τότε σκοπός τους είναι να περάσει ο V.ice για ρουφιάνος και εσύ για δολοφόνα και να φάνε άλλον έναν πολίτη. Άρα για μένα ΟΧΙ, δεν είσαι δολοφόνα :)
Τι εκανα λέει????
Εγω συμφώνησα με το ότι ήταν δολοφόνος, δεν μπορούσε να πολυμπαίνει, δημιουργήθηκε πρόβλημα, τον φάγαν για να αντιμετωπίσουν το πρόβλημα.
Αν δεν καταλαβαίνεις ή δεν είσαι σίγουρος τι εννοώ με τα ποστ μου να ρωτάς και να μην βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα για να τα χρησιμοποιήσεις κατά πως σε βολεύει, νι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ναι ναι ναι ξερω...ειμαι τσιρακι...:D
Ασε βρε Ηρω...
Παντως στο λεω αλλη μια φορα...εαν εισαι πολιτης, δες το αλλιως....που πολυ αμφιβαλλω...:)
Αν είμαι πολίτης θα το δω όπως εγώ θέλω.. κρίνοντας με το τι λέει η δική μου λογική.
Thanks.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Καλησπέρα.Αφού διάβασα όλα τα κατεβατά,για μένα ύποπτοι είναι οι vendetta,Resident Evil,fandago,Ηρώ με έναν απ'αυτούς τσιράκι και ψάχνουμε τον 4ο...Πείτε το διαίσθηση,αλλά μου φαίνεται ή θα έχω πέσει πολύ μέσα ή πολύ έξω.;)
Αθώοι μου φαίνονται dooo,xanp,lorien,youki,v.ice,niyia.Επιχειρήματα αργότερα,τώρα βιάζομαι απίστευτα.

Αυτα αν τα ελεγες πριν απο καμια 20αρια μερες θα πιανανε τοπο χD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top