Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Να εξηγήσω πάλι γιατί ψήφισα lorien αυτό θες;

¨Όχι βρε Ηρώ δεν θέλω να εξηγήσεις γιατί ψήφισες Lorien απλά πως ξαφνικά τον έβγαλες εκτός σχολίασα ενώ ήσουν τόσο σίγουρη για αυτόν και για αυτό τον ψήφισες.Γιατί τόσο κόλλημα;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
¨Όχι βρε Ηρώ δεν θέλω να εξηγήσεις γιατί ψήφισες Lorien απλά πως ξαφνικά τον έβγαλες εκτός σχολίασα ενώ ήσουν τόσο σίγουρη για αυτόν και για αυτό τον ψήφισες.Γιατί τόσο κόλλημα;:whistle:
Aπάντησα νομίζω:
Βγήκε ότι ήταν δολοφόνος; Ανακοινώθηκε κάτι τέτοιο;
Έπρεπε να το γράψω για να μην έχει τίποτα να πει κανείς τώρα το : σε περίπτωση που δεν ήταν ο lorien..

Έδωσα 5 παίκτες που και οι 5 μου φαίνονται ύποπτοι.
Αν έβαζα και τον lorien θα μου έλεγες : μα πως είσαι σίγουρη ότι ήταν δολοφόνος, ανακοινώθηκε;

Μην επαναλαμβάνεσαι από τη στιγμή που σου έχω απαντήσει μόνο και μόνο για να δημιουργείς αντυπώσεις. Ξέρω ξέρω δεν έχεις τι άλλο να χρησιμοποιήσεις αλλά μπορείς και καλύτερα, προσπάθησε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφο μου και ψηφίζω Ηρώ
Εσύ επαναλαμβάνεσαι γλυκιά μου και δεν σε ρώτησα απλά επισήμανση έκανα για τον Lorien.Εσύ το εξέλαβες ως ερώτηση που περίμενε απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ουφ με έχετε μπερδέψει και δεν ξέρω που να στραφώ! Πάλι μου φαίνεται οτι έχουμε δυο στρατόπεδα, μόνο που τώρα δημιουργήθηκαν από την αρχή! Μαμάααα πάλι έχω μπερδευτεί!!! :'(:P:P:P


δηλαδή τώρα τι θέτε???? να σιχτιρίσω την ώρα και τη στιγμή που βρήκα περισσότερο χρόνο και αποφάσισα να παίξω πιο ενεργά?:P
ωραίο λόγο βρίσκετε να με ψηφίζετε..."γράφει, άρα όξω!!" εγώ θυμάμαι κάτι ποστ στην αρχή του παιχνιδιού που προέτρεπαν τους χρήστες να αφήσουν μέσα όσους ασχολούνται με το παιχνίδι... γιατί τα γυρνάτε τώρα ε? ε? γιατί?

Χμ, δεν έχεις και άδικο αλλά δεν νομίζεις οτι παραείναι ύποπτο που γράφεις τόσο πολύ; Λογικά, όπως το βλέπω θα αλλάξω την ψήφο μου μετά τη 1 αν παραμείνω στο παιχνίδι, όταν θα έχω διαβάσει, όσο μπορώ, πιο προσεχτικά τα ποστ!


Όσο εγωιστικό και να φαίνεται, πιστεύω ότι όσοι θέλουν σε αυτή τη φάση του παιχνιδιού να φύγει ένας εκ των δυο μας, έχει κακό ρόλο, ή δεν ξέρει που πάνε τα τέσσερα. Να θυμίσω ότι οι δολοφόνοι είναι 4(!!) και ότι στον προηγούμενο γύρο ήμουν και εγώ και η Ηρώ δολοφόνοι. Δέχομαι να μπαίνει δολοφόνος κάποιος 2 φορές συνεχόμενα, αλλά δύο άτομα ξανά δεν θα το έκανε η ΣΕ. Άλλωστε είναι τόσοι που κάποτε πρέπει να πάρουν ρόλο. :worry:

Όλα μπορώ να τα περιμένω από την ΣΕ! Μεχρι και να έχει βάλει τους ίδιους δολοφόνους! :P


ψ. Σταματήστε να μιλάτε για το live παλέρμο, όχι τίποτα άλλο, αλλά όσοι δεν είχαν έρθει δεν ξέρουν τι έγινε και ποιοί ήταν δολοφόνοι ή όχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Θα ψηφίσω τη Doo. Δεν έχει αποσαφηνιστεί ο ρόλος της και φαίνεται να λειτουργέι βάσει κάποιου σχεδίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Όταν μια πρόταση έχει ερωτηματικό, ναι είναι ερώτηση δεν είναι επισήμανση. Τώρα αν εσύ δεν ήθελες να σου απαντήσω και σε έφερα σε δύσκολη θέση αυτό είναι άλλο θέμα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> dooo
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. dooo >> Ηρώ
  7. fandago >> Neraida
  8. jrot6 >>
  9. Kakerlak >> Neraida
  10. Lorelai >>
  11. Neraida >> Niyia
  12. Niyia >>
  13. Phoebe >> dooo
  14. pitg21 >> dooo
  15. Resident Evil >> Niyia
  16. V.ice >> Phoebe
  17. Vendetta >> dooo
  18. Vkey >>
  19. xanp >> Ηρώ
  20. Youki >> Ηρώ
Ψήφοι
4 dooo
1 Angie_Ann
2 Neraida
2 Niyia
1 Phoebe
3
Ηρώ




Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)


Απουσίες
1 V.ice







(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Δευτέρα 15/12
μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Όταν μια πρόταση έχει ερωτηματικό, ναι είναι ερώτηση δεν είναι επισήμανση. Τώρα αν εσύ δεν ήθελες να σου απαντήσω και σε έφερα σε δύσκολη θέση αυτό είναι άλλο θέμα.
:D

Τις ρητορικές ερωτήσεις δεν τις ξέρεις κοπελιά;;;:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Παρατήρηση:

Ο λόγος που πίστεψα [και πιστέυω] ότι η Youki έχει πολύ καλές πιθανότητες να είναι δολοφόνος είναι ότι θεωρώ ότι η ΚουΕ "δεν την είχε προσέξει" τόσον καιρό [ η ΚουΕ άλλωστε έπαιξε και σε γύρους που η Youki είτε δεν έπαιξε είτε λόγω φόρτου εργασίας έπαιξε κακά]. Από την άλλη η kajira το ξέρει ότι η Youki έχει κάνει μαθητεία ως δολοφόνος και ήταν καλή!

Στο Live [@Phoebe: το live είναι πιο γρήγορο και γενικά όλοι γίναμε από αρκετές φορές δολοφόνοι] δόθηκε η ευκαιρία και στην KoυΕ να "δει" τη Youki στις "καλές" της μέρες οπότε μαζί με το γεγονός που οι παλαιότεροι [βασικά υπάρχει άλλος εκτός από μένα που να ήταν παρών και στους 15 γύρους? :worry:] θυμούνται, ότι στο steki η Youki δεν έχει μπει ποτέ δολοφόνος, θεωρώ ότι της δίνει πολλές πιθανότητες.

Γιατί δεν την ψηφίζω σήμερα? Γιατί ακόμα δεν μου έχει δώσει το πάτημα που που θα με κάνει να την ψηφίσω, γιατί η Niyia εξακολουθεί να μου φαίνεται ύποπτη, γιατί οι δολοφόνοι είναι 4 και όχι ένας, άρα μπορούν χαλαρά να είναι και οι 2 δολοφόνες και τέλος γιατί λόγω λογικής έχω μια "αυξημένη" σιγουριά για τη youki [αν μπορεί κανείς να είναι σίγουρος σε αυτό το παιχνίδι!], οπότε μπορώ να "πάρω ιδέες" από τον τρόπο παιχνιδιού/ψήφων και να βγει σε άλλη μέρα που φαίνεται η ιδιότητα ώστε να επιβεβαιώσει/απορρίψει το σκεπτικό [την τετάρτη δλδ]
Αυτά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Α) Αλλαξα την ψήφο μου και ψήφισα ΗΡΩ 2-3 ποστ παραπάνω

Β) ΡΕ μου...2 γυρους πριν ήμουν δολοφόνος στο στέκι, μαζί με το κορπσί, την φαντασμένο και τον jrot αν θυμαμαι καλά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@ Youki... δεν το θυμόμουν! :confused:

Σορρυ τότε...Ίσως χρειαστεί να αναθεωρήσω... :hmm:

Θα το σκεφτώ... :P

εδιτ: έχεις δίκιο... αλλά μου έχει μείνει η corpse από εκείνο το γύρο και το πόσο άσχημα με δούλεψε που όλα τα άλλα σβηστήκαν από τη μνήμη μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τις ρητορικές ερωτήσεις δεν τις ξέρεις κοπελιά;;;:P:P:P
Oι ρητορικές ερωτήσεις κοπελιά γίνονται όταν η απάντηση είναι εννοούμενη ευκόλως και εδώ τίποτα δεν εννοείται και όλα εξηγούνται (από αυτούς που μπορούν να εξηγήσουν).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:popcorn:

έχει πολύ πλάκα


πάντως όλο η ΚουΕ και η ΚουΕ είσαστε :P αν ήμουν η Καλυψώ θα παρεξηγιόμουν :P
άντε κι η Καγίρα :P

(είναι προφανές ότι θέλω να μιλάω ε? :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Γιατι μιλατε τοσο πολυ? παπαπαπα πια.
Ψηφιζω Νεραιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. Αν θέλεις να μιλάς να παίξεις! Όχι να μας κοροϊδεύεις εκ του ασφαλούς! :mad::P

2. ΆΝτε πες ποιός μας κουνάει το μαντήλι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> dooo
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. dooo >> Ηρώ
  7. fandago >> Neraida
  8. jrot6 >>
  9. Kakerlak >> Neraida
  10. Lorelai >> Neraida
  11. Neraida >> Niyia
  12. Niyia >>
  13. Phoebe >> dooo
  14. pitg21 >> dooo
  15. Resident Evil >> Niyia
  16. V.ice >> Phoebe [δολοφονία]
  17. Vendetta >> dooo
  18. Vkey >>
  19. xanp >> Ηρώ
  20. Youki >> Ηρώ
Ψήφοι
4 dooo
3 Neraida
3 Ηρώ
2 Niyia
1 Angie_Ann
1 Phoebe


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)

2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)


Απουσίες
1 V.ice



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Δευτέρα 15/12
μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
νταξ, δολοφονία "ό,τι νάναι"..

αναμενόμενο. Για ποιό λόγο να δώσουν στόχο από νωρίς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
1. Αν θέλεις να μιλάς να παίξεις! Όχι να μας κοροϊδεύεις εκ του ασφαλούς! :mad::P

2. ΆΝτε πες ποιός μας κουνάει το μαντήλι! :P

1. στον επόμενο γύρο λέω να παίξω :redface:
2. σας είπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Angie_Ann, Corpse, Vkey,Bill_Slayer κ jrot6...

Oι 2 τελευταίοι (αν και είχαν όλο το σ/κ) γενικά δεν ψηφίζουν νωρίς, λόγω σχολείου ο ένας, λόγω δουλειάς ο άλλος.

Οι 3 πρώτες όμως? :hmm:

edit: oμοίως και η Niyia...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top