Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
ΟΙ πολίτες έχουν να ψηφίσουν dooo, Angie_Ann, neraida έχουν ήδη κάποιες επιλογές.Με το ίδιο σκεπτικό και η Ηρώ θα έπρεπε να αντιδράσει που κάποιος την ψήφισε για το ότι θα συγκεντρώσει ψήφους δεν είδα κάποιον άλλον να την ψήφισε όμως.

Αν κάποιοι πιαστούν από την ψήφο μου και σε ψηφίσουν για να μου ρίξουν ευθύνες δεν συμφωνείς ότι είναι καλό ψάρεμα και μας βοηθάει;Άλλωστε ψηφίζω πριν τις 1 μετά λες να χαθώ;Φυσικά αν ζω και δω και ποίον θα βγάλουν εδώ θα είμαστε πάλι δεν έχω πρόβλημα να αλλάξω ψήφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Το λοιπόν έχουμε μια Neraida να καλοπιάνει τους πάντες και να μη θυμώνει με κανέναν παρά το "αυθόρμητο" του χαρακτήρα της και ενώ την κατηγορούμε με τον τρόπο που το κάναμε σε άλλους γύρους, δηλώνει πως σε αυτό το γύρο προσπαθεί να παίξει πιο σοβαρά.

Έχουμε μια dooo που και αυτή δηλώνει το ίδιο, γράφει πολύ (ξαφνικά... αλλά ναι έχει περισσότερο χρόνο) και την πέφτει σε 2 συγκεκριμένα άτομα μόνο.

Μια youki που ικανοποιεί όλες τις συνθήκες για να την όρισε η ΚουΕ δολοφόνο να ψηφίζει Angie_Ann. Kαι λέω εγώ τώρα.. δε θα ήταν πολύ προφανές για την ΚουΕ να βάλει την Angie_Ann δολοφόνο; Παίκτρια που έκανε έναν εξαιρετικό γύρο στο προηγούμενο παιχνίδι το αναμενόμενο θα ήταν να έχει τώρα κακό ρόλο, αλλά παραείναι αναμενόμενο για να το έκανε αυτό η ΚουΕ.
Αν πάρω επομένως σαν ενδεχόμενο η youki να είναι δολοφόνος τότε φοβάται την καλή παίκτρια Angie_Ann και πάει να τη βγάλει με ψηφοφορία. Στηρίζεται στο παραπάνω που ανέφερα και την κατηγορεί - ψηφίζει.

Έχουμε μια Resident Evil που από τα γραφόμενά της κάτι δε μου πάει καλά. Δεν μπορώ να το προσδιορίσω ακόμα αλλά κάτι δε μου αρέσει. Μου θυμίζει πολύ τη Ρεζ που ήταν δολοφόνα μαζί με τον fandago. Αφήνει ανοιχτό ότι μπορεί να ψηφίσει dooo αλλά δεν το έχει κάνει ακόμα αν και της φαίνεται ύποπτη. Κάτι τέτοιο θα μπορούσε να το δηλώσει δολοφόνος (σε μέρα που φαίνεται ιδιότητα) αν θέλει να σώσει συνδολοφόνο του και αν δει πως έτσι κι αλλιώς τον χάνει να τον ψηφίσει τελευταία στιγμή για να φανεί απλά ότι το έκανε.

Τέλος έχουμε μια xanp η οποία ψήφισε Niyia ενώ δεν είχε μιλήσει ακόμα. Όπως είπα και για τη Resident απλά ψηφίζουν τον αθόρυβο πάικτη για να μη προκαλέσουν. Ακολουθεί και το τσιράκι/δολοφόνος Neraida και την ψηφίζει και αυτή. ;)
Και τώρα η αγαπητή μας xanp λέει:
Τώρα μπορεί να ξεκίνησα άθλια πάλι σε αυτό τον γύρο αλλά οκ μόνο εγώ σε ψήφισα οπότε δεν κινδυνεύεις να φύγεις.Είναι ακόμα τόσοι που δεν ψηφίσαν λες όλοι αυτοί να σε ψηφίσουν μετά την ψήφο μου;Να είμαι τόσο πειστική με μόνο ένα ποστ δεν το νομίζω.
Τώρα είναι αυτό post πολίτη και ειδικότερα της xanp; :worry:
Σε μέρα που φαίνεται ιδιότητα να ψηφίζει κάποιον μόνο και μόνο για να τον ψηφίσει; Γιατί πάλι αυτό μου κάνει: δεν μπορώ να ψηφίσω συνδολοφόνο μου και τη ρίχνω κάπου που δε φαίνεται;;)


Καταλήγω σε:
dooo
youki
Resident
xanp
Neraida

Με τσιράκι κάποια από τις παραπάνω. Προσωρινή εκτίμηση η Neraida.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Καταλήγω σε:
dooo
youki
Resident
xanp
Neraida

Με τσιράκι κάποια από τις παραπάνω. Προσωρινή εκτίμηση η Neraida.

ο Lorien τελικά αθωώθηκε;Έδωσες μάχη και ήσουν σίγουρη ότι ήταν δολοφόνος στο πρώτο γύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
ΟΙ πολίτες έχουν να ψηφίσουν dooo, Angie_Ann, neraida έχουν ήδη κάποιες επιλογές.Με το ίδιο σκεπτικό και η Ηρώ θα έπρεπε να αντιδράσει που κάποιος την ψήφισε για το ότι θα συγκεντρώσει ψήφους δεν είδα κάποιον άλλον να την ψήφισε όμως.
Δεν αντιδράμε το ίδιο με την Ηρώ και ας έχουμε κοινές απόψεις. :)

Αρκετοί πολίτες μου έχουν απωθημένα από τον προηγούμενο γύρο ίσως οπότε πιο εύκολα θα ψηφίσουν τον "κακό" fandago που μας κορόιδεψε, από την μαμά dooo, την Angie_Ann που έχει ένστικτο, ή την Neraida που τους καλοπιάνει όλους. :P

Τεσπα, δεν ανησυχώ έτσι κι αλλιώς αν θα υπερψηφιστώ, οι πολίτες θα έπρεπε να ανησυχούν ;)

Έχω μεγάλη περιέργεια να δω αν οι δολοφόνοι θα ακολουθήσουν την τακτική "δολοφονώ όσους φοβάμαι" ή "καλύτερα όσους δεν έχουν ψηφίσει αλλά είναι καλοί παίκτες". Θα κάνουν full επίθεση ξεκινώντας με μένα ή την Ηρώ ή θα πάνε σε κάποιον όπως ο jrot, corpse, angie; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ηρώ:
Μια youki που ικανοποιεί όλες τις συνθήκες για να την όρισε η ΚουΕ δολοφόνο να ψηφίζει Angie_Ann. Kαι λέω εγώ τώρα.. δε θα ήταν πολύ προφανές για την ΚουΕ να βάλει την Angie_Ann δολοφόνο; Παίκτρια που έκανε έναν εξαιρετικό γύρο στο προηγούμενο παιχνίδι το αναμενόμενο θα ήταν να έχει τώρα κακό ρόλο, αλλά παραείναι αναμενόμενο για να το έκανε αυτό η ΚουΕ.
Αν πάρω επομένως σαν ενδεχόμενο η youki να είναι δολοφόνος τότε φοβάται την καλή παίκτρια Angie_Ann και πάει να τη βγάλει με ψηφοφορία. Στηρίζεται στο παραπάνω που ανέφερα και την κατηγορεί - ψηφίζει.
Κοπελιά μας κοροιδεύεις...???
Η Angie Ann είναι προφανές να την έβαλε η ΚΕ άρα τελικά δεν την έβαλε.
Η Youki είναι προφανές να την έβαλε η ΚΕ άρα την έβαλε...
Νιώθεις καθόλου?

Κι επειδή μετά από αυτή την ατάκα είναι προφανές ότι είσαι ένοχη


ΗΡΩ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ο Lorien τελικά αθωώθηκε;Έδωσες μάχη και ήσουν σίγουρη ότι ήταν δολοφόνος στο πρώτο γύρο.

Xanp ΑΝ είσαι πολίτης συμβουλή : ξεκόλλα το μυαλό σου. Κρίνε μόνη σου και άσε τι λένε οι άλλοι. Βασίσου στον εαυτό σου και μην επηρεάζεσαι από κανέναν.

Βγήκε ότι ήταν δολοφόνος; Ανακοινώθηκε κάτι τέτοιο;
Έπρεπε να το γράψω για να μην έχει τίποτα να πει κανείς τώρα το : σε περίπτωση που δεν ήταν ο lorien..

Έδωσα 5 παίκτες που και οι 5 μου φαίνονται ύποπτοι.
Αν έβαζα και τον lorien θα μου έλεγες : μα πως είσαι σίγουρη ότι ήταν δολοφόνος, ανακοινώθηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Να δεις που τελικά η ΣΕ έβαλε όλους τους δολοφόνους από τους live palermo, δηλαδή xanp, youki, resident, dooo :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ο Lorien τελικά αθωώθηκε;Έδωσες μάχη και ήσουν σίγουρη ότι ήταν δολοφόνος στο πρώτο γύρο.
από το στόμα μου το πήρες (ή μάλλον από τα χέρια μου:P)

Όλοι επιχειρηματολογούμε στο παιχνίδι (εκτός από κανά δυο ένστικτα που κυκλοφορούν), αλλά παρ'όλα αυτά μόνο τα επιχειρήματα Ηρώ και φαντάγκο στέκουν.

Ηρώ, προς τρεις ανθρώπους έχω ρίξει πλώρη: Ρεζ, Ηρώ και φαντάγκο. 3η μέρα του παιχνιδιού είναι, δε χρειάζεται να τους πιάσω όλους τώρα. Σγα σγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κοπελιά μας κοροιδεύεις...???
Η Angie Ann είναι προφανές να την έβαλε η ΚΕ άρα τελικά δεν την έβαλε.
Η Youki είναι προφανές να την έβαλε η ΚΕ άρα την έβαλε...
Νιώθεις καθόλου?

Κι επειδή μετά από αυτή την ατάκα είναι προφανές ότι είσαι ένοχη


ΗΡΩ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
Χαχαχχαχαα
Και περίμενες από που να πιαστείς για να με ψηφίσεις ε;
Ασε ρε youki.
OXI ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ!
Iκανοποιείς κάποιες απλά συνθήκες όπως χαρακτηριστικά είπα!

Τι έγινε σε έτσουξε ε; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Όλοι επιχειρηματολογούμε στο παιχνίδι (εκτός από κανά δυο ένστικτα που κυκλοφορούν), αλλά παρ'όλα αυτά μόνο τα επιχειρήματα Ηρώ και φαντάγκο στέκουν.
Γκουχ γκουχ... Ποια είπαμε είναι τα επιχειρήματα σου; Ούτε εσύ ξέρεις... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
fandago... και γιατί όχι fandago, Ηρώ, vendetta, V.ice?

Α, ναι ξέρω... γιατί ήσαστε στον προηγούμενο... tough luck on this one! Try harder!

[ναι έχω επιλέξει να σε αγνοώ γιατί θεωρώ ότι είσαι το τσιράκι :)]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Να δεις που τελικά η ΣΕ έβαλε όλους τους δολοφόνους από τους live palermo, δηλαδή xanp, youki, resident, dooo :P
χελωνάκιμ, κι εσύ ήσουν δολοφόνος καμάριμ στο λάιβ...γουίθ μι. Σε θυμάμαι. Αμέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μάλιστα...

Η ΚουΕ λοιπόν είχε πει ότι θέλει μια "καλή" ομάδα δολοφόνων, με έναν καλό επίσης ρουφιάνο. Τους πρώτους τους βρήκαμε. Άραγε ποιος είναι αντάξιος αυτής της ομάδας; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
χελωνάκιμ, κι εσύ ήσουν δολοφόνος καμάριμ στο λάιβ...γουίθ μι. Σε θυμάμαι. Αμέ.
Αυτό που είπα είναι ότι όλοι οι δολοφόνοι έχουν επιλεχθεί από το live palermo. Ακόμα περιμένω τα επιχειρήματα σου κοπελιά, αλλά δεν έχω ακούσει ΟΥΤΕ ΕΝΑ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Να δεις που τελικά η ΣΕ έβαλε όλους τους δολοφόνους από τους live palermo, δηλαδή xanp, youki, resident, dooo :P
Ή τους άλλους...

v.ice, fandago, ηρώ, vendetta...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Έχω μεγάλη περιέργεια να δω αν οι δολοφόνοι θα ακολουθήσουν την τακτική "δολοφονώ όσους φοβάμαι" ή "καλύτερα όσους δεν έχουν ψηφίσει αλλά είναι καλοί παίκτες". Θα κάνουν full επίθεση ξεκινώντας με μένα ή την Ηρώ ή θα πάνε σε κάποιον όπως ο jrot, corpse, angie; :hmm:

Τώρα να πω ότι αυτό δεν μου θυμίζει κάτι ψέμματα θα πω...μπορείς να μας πεις και ποίον να σώσει η νοσοκόμα την άλλη φορά μια χαρά το μάντεψες ;)

Έδωσα 5 παίκτες που και οι 5 μου φαίνονται ύποπτοι.
Αν έβαζα και τον lorien θα μου έλεγες : μα πως είσαι σίγουρη ότι ήταν δολοφόνος, ανακοινώθηκε;

Πρώτον μερικά ποστ πιο πάνω είπα ότι δεν σε έχω εγώ (αυτό είναι προσωπική άποψη) ένοχη. Αν έβαζες και τον Lorien δεν θα σε ρώταγα φυσικά αν είσαι σίγουρη γιατί από τον τρόπο που έπαιξες στον πρώτο γύρο εσύ σίγουρη ήσουν λάθος κάνω;;;
Όμως σε πείραξε που έκανα την πιο λογική παρατήρηση....τυχαία σε πείραξε τόσο;Δεν νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πρώτον μερικά ποστ πιο πάνω είπα ότι δεν σε έχω εγώ (αυτό είναι προσωπική άποψη) ένοχη. Αν έβαζες και τον Lorien δεν θα σε ρώταγα φυσικά αν είσαι σίγουρη γιατί από τον τρόπο που έπαιξες στον πρώτο γύρο εσύ σίγουρη ήσουν λάθος κάνω;;;
Όμως σε πείραξε που έκανα την πιο λογική παρατήρηση....τυχαία σε πείραξε τόσο;Δεν νομίζω...
Καλά xanp αν πάλι παίζεις σαν τσιράκι σε αυτόν τον γύρο ενώ δεν είσαι, θα σε δείρω εγώ αυτή τη φορά μα το θεό. :P
Σίγουρη θα ήμουν μάτια μου μόνο αν ήμουν ρουφιάνα και αν ήμουν δε θα περίμενες από μένα να ακολουθήσω αυτή την τακτική έτσι;
Να εξηγήσω πάλι γιατί ψήφισα lorien αυτό θες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ή τους άλλους...

v.ice, fandago, ηρώ, vendetta...:)
Α ωραία, όσο πάει αυξανόμαστε. Κάποιοι λένε ότι σίγουρα ένας από προηγούμενο παιχνίδι είναι ξανά δολοφόνος, πιθανότατα εγώ, άλλοι ότι και εγώ και η Ηρώ είμαστε ΠΑΛΙ δολοφόνοι και τώρα έρχεσαι εσύ να πεις ότι ΚΑΙ εγώ ΚΑΙ η Ηρώ ΚΑΙ ο vendetta είμαστε ΠΑΛΙ δολοφόνοι. Δηλαδή τι άλλο θα ακούσω :P

Καταλαβαίνεις φυσικά ότι ανάμεσα στις 4άδες που πέσανε από το live palermo, η δική σας έχει περισσότερες πιθανότητες ε;

Ακόμα όμως δεν έχω ακούσει κάποιο επιχείρημα. Μόνο κάτι επαναστάσεις παίχτηκαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αυτό που είπα είναι ότι όλοι οι δολοφόνοι έχουν επιλεχθεί από το live palermo.

Από το live διάλεξαν εμένα που με το ζόρι σας άφησα να παίξετε έναν γύρο και μετά έφυγα μαζί με την dooo (δες σύμπτωση μας βάλανε μαζί δολοφόνους γιατί μένουμε κοντά και έχουμε μωρά που κοιμούνται νωρίς) τι να πω...:clapup::clapup::clapup:

εμένα γιατί δεν μου κάνει εντύπωση να είναι ακριβώς ίδιοι οι δολοφόνοι εκτός από την kajira Που δεν παίζει οπότε στην ουσία ψάχνουμε τον τέταρτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
εμένα γιατί δεν μου κάνει εντύπωση να είναι ακριβώς ίδιοι οι δολοφόνοι εκτός από την kajira Που δεν παίζει οπότε στην ουσία ψάχνουμε τον τέταρτο;
:lol:

Είστε απίστευτοι... Αυτά σας είπανε να πείτε; :P

Το καλό είναι ότι όποιος από τις δύο μεριές και να βγει, οι περισσότεροι κακοί θα αποκαλυφθούν. Ίσως δεν το έχετε συνειδητοποιήσει, γιαυτό κοντράρεστε τόσο μαζί μας. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top