Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
επειδή έχω δουλειές αύριο, ΔΕΝ θα ασχοληθώ για το υπόλοιπο σ/κ.

Προς όποιον είναι πολίτης έχω μια ερώτηση κρίσεως.

Τώρα που τα μάτια του fandago "ανοίξανε" (sic) γιατί είναι ακόμα μέσα στο παιχνίδι??? ;)


[πωωωωωωωωωωω.... φλερτάρω με την ιδέα του στρινγ!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Γιατί οι πολίτες έχουμε ακόμα υπεροχή και δεν τον ψηφίσαμε(δεν σας κάναμε την χάρη) και γιατί μέχρι στιγμής δεν τους βόλευε να τον δολοφονήσουν...Τώρα που το θέλουνε μάντεψε τι θα γίνεται;;;;Δεν θα το τολμάνε γιατί η νοσοκόμα υπάρχει ακόμα ;)

Άλλωστε ο φαντασμένος τα είπε όλα...αφού δεν τον βγάλανε στους 2 πρώτους γύρους που ήταν νωρίς τώρα καλά να πάθουν τα δολοφονια που δεν τον ακούγανε....

Βλέπεις όταν δεν είσαι πολίτης RE δεν καταλαβαίνεις ούτε τα αυτονόητα και φυσικά προσπαθείς να διαστρεβλώνεις καταστάσεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

Τώρα που τα μάτια του fandago "ανοίξανε" (sic) γιατί είναι ακόμα μέσα στο παιχνίδι??? ;)
Η απάντηση είναι πολύ απλή, αλλά μάλλον ο ρόλος σου δεν σου επιτρέπει να δεις πολλά προφανή (δεν είδα κανέναν σχολιασμό στο παραπάνω post μου :worry:):

Γιατί το σχέδιο ήταν να φύγω εχθές στην "κρυφή" ψηφοφορία (αφού θα ήταν προφανές και καλά ότι συνεργάζομαι με Ηρώ), όπου δυστυχώς για κάποιους, έφυγε τελικά δολοφόνος! :D
Επίσης αν με δολοφονήσουν την Δευτέρα, δεν θα είναι προφανές ποιοι είναι οι δολοφόνοι; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Δεν θα μου κάνει εντύπωση αν την Δευτέρα δολοφονήσουν την phoebe που την έχετε για νοσοκόμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 01/12

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann
  2. Corpse Bride
  3. fandago >> Corpse Bride
  4. Jrot6
  5. Kajira
  6. Phoebe
  7. Resident Evil >> Vendetta
  8. Vendetta
  9. Xanp >> Corpse Bride

Ψήφοι

2 Corpse Bride
1 Vendetta




Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)
8. Nininaou >> δολοφονία #343 (???)
9. kakerlak >> ψηφοφορία #414 + #421 (πολίτης)
10. Ηρώ >> άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου (δολοφόνος)
11. Παρασκευή μεσημέρι δεν υπήρξε δολοφονία, ευστόχησε η νοσοκόμα #487
12. fantasmenos >> ψηφοφορία #557 + #564 (???)



Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 xanp


Για πείτε μας Angie_Ann και Corpse, αφού είστε τόσο σίγουρες, γιατί δεν έχετε ψηφίσει ακόμα; Για να δείτε που θα στραφεί κάνας πολίτης να πατήσετε πάνω; Έκανε το πρώτο βήμα η Resident γιατί δεν το τολμάτε; Μήπως θα προτιμούσατε να φύγω εγώ που με θεωρείτε τσιράκι, ώστε όταν βγει ότι είμαι πολίτης να "επαληθευτείτε"; Ή μήπως όποιος και να βγει πολίτης, θα πείτε ότι ήταν τσιράκι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Kαλά δουλευόμαστε; Το ξέρω ότι προσπαθείτε να πείσετε τον τελευταίο πολίτη κάτι το οποίο είναι κάτι παραπάνω από προφανές μιας και όλοι οι υπολοιποι έχουμε κουραστεί να γράφουμε με επιχειρηματολογίες και τα λοιπά και είστε οι μόνοι που γράφετε ποστ κατεβατά...

Λοιπόν αν θέλετε ψηφίστε με. Για την ακρίβεια σας παρακαλώ να το κάνετε...Θα θελα να βγω την Δευτέρα γιατί βαρέθηκα να προσπαθώ να πείσω πολίτες που δεν βλέπουν τα προφανή και θέλω να αποδειχθεί επιτέλους ότι είχαμε δίκιο σε ότι σας λέμε εδώ και 2-3 μέρες...


Α, επίσης ψηφίζω VENDETTA .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Βαρεθηκα να διαβασω τα κατεβατα σου φανταγκο, γιατι σε εχω για σιγουρο κακο ρολο και δε μου κανουν καμια εντυπωση τα ξεσπασματα σου.
Αρχική Δημοσίευση από fandago:
Αν θυμάστε στον γύρο που έφυγε η kakerlak, οι fantasmenos, Corpse, Angie_Ann ψήφιζαν μανιωδώς την Ηρώ (με την Resident να ταλαντεύεται).
Να σου θυμισω απλα οτι κι εγω ταλαντευομουν αναμεσα στα δυο στρατοπεδα.. Ηρω η αλλος;

Αρχική Δημοσίευση από xanp:
Δεν θα μου κάνει εντύπωση αν την Δευτέρα δολοφονήσουν την phoebe που την έχετε για νοσοκόμα ;)

Εμενα εχετε για νοσοκομα κι εμενα θα δολοφονησετε. Το πολυ πολυ να πεσετε σε καμια Ρεζ η Αντζ, αλλα δε θα τολμησετε να φατε δικο σας για να "μας μπερδεψετε".. ;)
Ετσι, για να μην ξεκινατε απο τωρα την πλυση εγκεφαλου για να προλαβετε τα της Δευτερας :D

VENDETTA KI APO MENA


Αρχική Δημοσίευση από fandago:
Για πείτε μας Angie_Ann και Corpse, αφού είστε τόσο σίγουρες, γιατί δεν έχετε ψηφίσει ακόμα; Για να δείτε που θα στραφεί κάνας πολίτης να πατήσετε πάνω; Έκανε το πρώτο βήμα η Resident γιατί δεν το τολμάτε; Μήπως θα προτιμούσατε να φύγω εγώ που με θεωρείτε τσιράκι, ώστε όταν βγει ότι είμαι πολίτης να "επαληθευτείτε"; Ή μήπως όποιος και να βγει πολίτης, θα πείτε ότι ήταν τσιράκι; :P


Τωρα τι εχεις να πεις? Ψηφισαμε. Αντε πεισε τωρα τους υπολοιπους πολιτες για την αθωα 5αδα σας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πήγα να κάνω παραθέσεις [xanp και fandago είναι προφανές ότι νιώθετε να έχετε υπεροχή και δεν σας νοιάζει πια να καρφωθείτε!!! xanp, άριστα δασκαλέμένη από τον fandago όπως και η Hρώ που δεν κρφώθηκε εύκολα, μπράβο fand]

αλλά βλέπω ότι με καλύψαν τα κορίτσια.

Τελευταίεε πολίτη που αμφιταλατεύεσαι ελπίζω να ανοίξεις τα μάτια σου μέχρι την Δευτέρα το μεσημέρι γιατί αλλιώς το παιχνίδι χάθηκε και με την δολοφονία της δευτέρας θα λήξει κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
με 9 άτομα από τα οποία ας υποθέσουμε έχουμε 3 δολοφόνους και 1 τσιράκι μένουν 5 πολίτες... Re corpse Angie υποτίθεται είσαστε πολίτες...πως σας λείπει ακόμα μόνο ένας πολίτης Αθηνά που το χτυπάς και το ξαναχτυπάς;;; εμένα μου μένουν 2 πολίτες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Τωρα τι εχεις να πεις? Ψηφισαμε. Αντε πεισε τωρα τους υπολοιπους πολιτες για την αθωα 5αδα σας;)
[/color]

Αθώα 5άδα ακόμα μέσα;;;; μα νομίζω βγήκε η Ηρώ κι ήταν δολοφόνος....κάπου χάσατε και τα αυγά και τα πασχάλια....

@ευχαριστώ Αθηνά που πιστεύεις ότι χρειάζομαι δασκάλεμα και δεν ξέρω να παίζω μόνη μου με τιμά ιδιαίτερα η γνώμη σου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 01/12

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> Vendetta
  2. Corpse Bride >> Vendetta
  3. fandago >> Corpse Bride
  4. Jrot6
  5. Kajira
  6. Phoebe
  7. Resident Evil >> Vendetta
  8. Vendetta
  9. Xanp >> Corpse Bride

Ψήφοι

2 Corpse Bride
3 Vendetta




Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)
8. Nininaou >> δολοφονία #343 (???)
9. kakerlak >> ψηφοφορία #414 + #421 (πολίτης)
10. Ηρώ >> άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου (δολοφόνος)
11. Παρασκευή μεσημέρι δεν υπήρξε δολοφονία, ευστόχησε η νοσοκόμα #487
12. fantasmenos >> ψηφοφορία #557 + #564 (???)



Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 xanp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αυτο που μου κανει εντυπωση παντως, ειναι που καποιοι εμπιστευονται τυφλα τον φανταγκο.. "Μα τοσο καλος παικτης να καρφωθει ΤΟΣΟ υποστηριζοντας την Ηρω;"
ΣΑΦΩΣ αγαπες.. Γιατι ειχε τη σιγουρια οτι "τοσο καλος παικτης" δεν θα καρφωθει ΠΟΤΕ με τετοιο σχεδιο.. Αλλα γκες γουατ, σ'αυτο το γυρο ειδικα μου απεδειξες οτι δεν εισαι ΤΟΣΟ καλος παικτης τελικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αθώα 5άδα ακόμα μέσα;;;; μα νομίζω βγήκε η Ηρώ κι ήταν δολοφόνος....κάπου χάσατε και τα αυγά και τα πασχάλια....
πφφφφ... η δημιουργία εντυπώσεων δεν χρειάζεται... αφού ο jrot ειπε θα λείπει σήμερα μην "χτυπιέσαι" να τον πείσεις ότι έχεις δίκιο, δεν τα διαβάζει! ;)

Ή μήπως η "Αγία πεντάδα"=4 δολοφόνοι+1 τσιράκι δεν μας κάνει...5?:P
@ευχαριστώ Αθηνά που πιστεύεις ότι χρειάζομαι δασκάλεμα και δεν ξέρω να παίζω μόνη μου με τιμά ιδιαίτερα η γνώμη σου :(
Να με συμπαθάς, αλλά τόσο εσύ όσο και η Ηρώ τις πρώτες φορές που κάνατε δολοφόνοι καρφωθήκατε με το καλημέρα σας. Τώρα που ήρθε το...σατανικό μυαλό του fand στην ομάδα σας ναι... καλυφθήκατε καλύτερα. Υποθέτω σας απέτρεψε από τις κακοτοπιές. Αν έχεις όρεξη να το πάμε επι..προσωπικού για να το παίξεις "θιγμένη" πολίτης...well... τραβηγμένο αλλά είναι κι αυτό μια στρτηγική δολοφόνου δε λέω! :confused:

με 9 άτομα από τα οποία ας υποθέσουμε έχουμε 3 δολοφόνους και 1 τσιράκι μένουν 5 πολίτες... Re corpse Angie υποτίθεται είσαστε πολίτες...πως σας λείπει ακόμα μόνο ένας πολίτης Αθηνά που το χτυπάς και το ξαναχτυπάς;;; εμένα μου μένουν 2 πολίτες....
Θεωρώ τη Phoebe πολίτη και ότι όταν μπει θα καταλάβει τι γίνεται (είμαστε στους 4? καλά πάμε?) Επίσης, θεωρώ την kajira τσιράκι [αν δεν είναι ο fand τσιράκι-που πλέον δεν το νομίζω- οπότε η kaji δολοφόνα] άρα δεν έχει νόημα να της πω τπτ.

Υπάρχει και το ενδεχόμενο να είναι ανάποδα αυτές οι 2 και θεωρώ ότι με την ψήφο τους θα φανεί πεντακάθαρα.

Ο μόνος μπερδεμένος ακόμα μου φαίνεται ο jrot6. Για να σκεφτώ... 3 εμείς που ψηφίσαμε Vendetta ήδη, και μία η Phoebe (ή με λίγες πιθανότητες η kajira) και ένας ο jrot... 5!!!

Ντάξυ με τα μαθηματικά τώρα? Το βρήκαμε? Η θα βρεις πάλι κάποια ανούσια λεπτομέρια να σκαλώσεις για να προσπαθήσεις να πείσεις ότι ο Ήλιος γυρίζει γύρω από τη γη? :P


[disclaimer: Δεν έχω κάτι προσωπικό με την xanp σε οποιοδήποτε σημείο του φόρουμ ή αλλού (νταξ μου τη σπάει λίγο που με σκίζει στο geo challenge αλλά το ξεπερνάω :P). Σε αυτό το παιχνίδι όμως είμαι πεπεισμένη ότι είναι δολοφόνος, και όλο μου το ύφος έχει να κάνει με το γεγονός ότι απαντάω και απευθύνομαι σε ένα δολοφόνο :)]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
πρώτον εννοείται ότι δεν έχουμε τίποτα αυτό έλειπε άλλωστε δεν θα σε είχα φίλη να συγχύζεσαι που σε κερδίζω στο geo challenge :P:P:P:P Πιστεύω όλοι καταλαβαίνουμε ότι εδώ είναι παιχνίδι....

Στο παιχνίδι τώρα....Πρόσεξε τι λες Αθηνά γιατί αργά η γρήγορα θα φανεί ο ρόλος της καθεμιάς μας.....Και υπόψιν θα έχει και άλλους γύρους...Δεν προσπαθώ να πείσω τον jrot6 ευτυχώς ο άνθρωπος έχει λογική και καταλαβαίνει άλλωστε εδώ ήμουν που είπε θα γυρίσει Κυριακή βράδυ πίσω...

Τελικά γιατί ενώ ο ρουφιάνος φαντασμένος ήξερε στάνταρ μόνο δολοφόνους έκανε τον Κάλχα να σε απαλλάξει και μάλιστα στην αρχή;;;Δεν βλέπω να απαντάς σε βάσιμες απορίες μου 591.....Αλλά βέβαια τι να πεις;;;;Οκ σήμερα με την παρέα σου μου την πέφτεται και είστε βεβαιες ότι είμαι δολοφόνος να με ψηφίζεται όμως δεν βλέπω παρά μόνο μένετε στον vendetta που δεν έδωσε σημάδια αλλά τον είπε ο φαντασμένος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καταρχάς το ποιός την πέφτει σε ποιόν εντός σ/κ[που ο καθένας λείπει] είναι θέμα συγκυριών. Χτες μου την "πέφτατε" και πηγαίνατε να με βγάλετε τρελή με τον fand οι 2 σας μιας και δεν ήταν κανείς εδώ.

Εγώ το ξέρω πολύ καλά ότι έρχονται και άλλοι γύροι, μην ανησχυχείς! Για σένα δεν ξέρω πώς θα τα βγάλεις πέρα στους επόμενους! ;)

θεωρώντας ότι ο φαντασμένος είναι ρουφιάνος, και αφού ήξερε 2 ονόματα [εικάζω... ήξερε μόνο δολοφόνους βάση του χωρίου που έχεις παραθέσει 80 φορές, ε δεν θα τους έλεγε "Σκέτους" γιατί θα καρφωνόταν τρελά από το 1ο του ποστ]. Συνεχίζω το συλλογισμό. Ξέρω 2 και πρέπει να τους βάλω μέσα σε πετιτύλιγμα για να μην με καταλάβουν οι δολοφόνοι, αλλά να στρέψω παράλληλα τις υποψίες προς τα εκεί. Βάζω λοιπόν και κάποιον άλλο. ΚΡΙΝΟΝΤΑΣ από το πως έπαιξε με Ηρώ και Kakerlak [ομολογουμένως το βρίσκω έξυπνο σχέδιο κι ας "έκαψε" κάποιους πολίτες σε στιγμή που υπήρχε χρονικό περιθώριο] έβαλε κάποιον που ΔΕΝ τον θεωρούσε δολοφόνο, δλδ εμένα.

Με μένα "τσίμπησε" ο fandago, ο οποίος με ψήφισε [αλλά τελικά δεν δημιουργήθηκε ρεύμα (παρόλες τις δικές σου προσπάθειες) και το "μάζεψε"]. Έτσι, αθώωθηκα στα μάτια του εγώ και ενοχοποιήθηκε ο fandago. Αντίστοιχα έγιναν με την Ηρώ και την Kakerlak, αν και εκεί έπαιξε εκ του ασφαλούς. Ο fandago μάλλον του βγήκε "κατά τύχη". Κρίνοντας από το πως έπαιξε με την Ηρώ, νομίζω ότι καταλαβαίνω τη λογική του.

Το να προσπαθήσετε να βγάλετε τσιράκι/δολοφόνο τον fantasmeno είναι επίσης "τακτική" fandago για αυτό λέω ότι είναι δολοφόνος, με τσιράκι την kajira.

Aν θέλεις τη γνώμη μου, θα κερδίσετε [εκτός κι αν με πιστεψει μέχρι δευτέρα μεσημέρι ο jrot6] και κατά τη γνώμη μου το λάθος θα είναι δικό μου, για αυτό άλλωστε και προσπαθώ να το εξηγήσω τόσο αναλυτικά σε όποιον δεν έχει πειστεί ακόμα, γιατί στην κρίσιμη ψηφοφορία μεταξύ Hρώ και Bill_Slayer έκανα το τραγικό λάθος να επιτρέψω στην Ηρώ να παραμείνει μέσα και να διώξω"μόνη μου" ουσιαστικά πολίτη. Αυτό το λάθος προσπαθώ "με νύχια και με δόντια" να διορθώσω αυτή τη στιγμή και μόνο αν φύγει ο δολοφόνος vendetta ΔΕΝ θα τελειώσει υπέρ σας το παιχνίδι τη δευτέρα το μεσημέρι. Και αν δεν τελείωσει υπέρ σας τότε, τότε οι πολίτες θα κερδίσουμε, γιατί πλεόν σας ξέρουμε και θα σας βγάλουμε έναν έναν.

Οπότε, καταλαβαίνω γιατί κι εσύ προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις, μιας και ούτως ή άλλως το παιχνίδι λήγει δευτέρα (είτε όντως με νίκη δική σας, είτε τυπικά, με νίκη δική μας ως την τετάρτη-πέμπτη), αλλά αυτό που έχω να πω είναι ότι πλέον τα έχω αναλύσει όλα, δεν έχω να απαντήσω σε κάτι άλλο, έχω πει πλήρως τη σκέψη μου και εκτός κι αν ακούσω τπτ εξωφρενικό (:P) δεν νομίζω ότι έχει νόημα να γράψω τπτ άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
θεωρώντας ότι ο φαντασμένος είναι ρουφιάνος, και αφού ήξερε 2 ονόματα [εικάζω... ήξερε μόνο δολοφόνους βάση του χωρίου που έχεις παραθέσει 80 φορές, ε δεν θα τους έλεγε "Σκέτους" γιατί θα καρφωνόταν τρελά από το 1ο του ποστ].

μα αυτό το είπε στις 3 πρώτες γραμμές στο #566 που δεν ήταν το πρώτο του αλλά το τελευταίο του γιατί κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις;;;;:mad::mad::mad:....Στο τελευταίο του ποστ είπε "Στην αρχή υποψιαζόμουν 3 ονόματα Ηρώ resident evil και vendetta. Δεν ήξερα ποιός είναι αθώος όμως. Πείτε ότι ήμουν ο Κάλχας. Κρίμα για την resident που την κατηγόρησα. " και για λόγους δικούς του έβγαλε εσένα έξω ως αθώα από την τριάδα!!!!Πως είναι δυνατόν να είναι ρουφιάνος και να ψάχνει μεταξύ εσάς των 3 ποίον να αθωώσει αφού σαν ρουφιάνος εξαρχής ήξερε ότι η Ηρώ και vendetta είναι οι δολοφόνοι;;;Έλα δεν ρωτάω κάτι τόσο τρελό.Μπορείς και καλύτερα πιστεύω....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
your word against mine.... δεν μπορώ να εξηγώ τα αυτονόητα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
το έβαλα μεγάλο για να το δουν οι πολίτες...

Ένας δολοφόνος παραποιεί τα λόγια μου και κρατάει μόνο ό,τι τον συμφέρει.

Επαναλμβάνω λοιπόν
"δεν μπορώ να εξηγώ τα αυτονόητα"


μόνο ένας δολοφόνος θα παραποιούσε την πρόταση αυτή κρατώντας μόνο ό,τι τον συμφέρει. Η πρόταση είναι ενιαία και δεν χωρίζεται...

To ξέρω ότι αν ήσουν στη θέση μου [ένας πολίτης να συνομιλεί με έναν δολοφόνο] δεν θα μπορούσες να με κάνεις να καταλάβω... Πώς να σε πείσω ότι είσαι δολοφόνος όταν δεν πρόκειται [και από πλευράς σου καλά κάνεις!] να το παραδεχτείς δημοσίως? ;)

So long xanp, vendetta, fandago και (λογικά) kajira :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
δεν μπορείς να εξηγείς τα αυτονόητα έγραψες το βλέπουν όλοι...Απλά εγώ μένω στο ότι δεν μπορείς να εξηγήσεις...Δεν σου ζήτησα να λύσουμε το κυπριακό ζήτησα να πεις απλά που στηρίζεις τις ασυναρτησίες του φαντασμένου.Όμως δεν μπορείς καλή μου δεν μπορείς....Όντως όταν είμαι πολίτης και είσαι δολοφόνος ή με τους δολοφόνους Αθηνά δεν μπορείς να εξηγήσεις...Τι να εξηγήσεις άλλωστε και τι να μαζέψεις άλλωστε.;)

Προσωπικά με κάλυψες ευχαριστώ!!!

Πάντως ωραία αλλάζεις θέμα όταν σε στριμώχνουν στη γωνία...ένας δολοφόνος μόνο θα προσπαθούσε με νύχια και με δόντια να μην απαντήσει σε εύλογη απορία...και να επιδιώξει να με ενοχοποιήσει!Εδώ ο φαντασμένος είπε ότι θυμόμουν το ανέκδοτο με τον τοτό:eek:

Και εξακολουθείς να μην απαντάς...:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top