Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
pitg21. Ε μια του κλέφτη 2 του κλέφτη κάποια στιγμή θα τον βάλανε δολοφόνι!!!

[επειδή πνίγομαι λιγουλάκι σήμερις, δεσμέυομαι να επανέλθω με σεντόνια από αύριο :P. Βέβαια κάθε φορά που είχα δουλειά ήταν η μέρα που έβγαινα, οπότε ...λες? :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Νέο ξεκίνημα νέοι αγώνες. Λοιπόν περιμένω να ακουστούν και άλλα πράγματα αλλά μέχρι τότε ψήφος στον στον στον (ποιόν να ψηφίσω ρε γαμούτεν;) α ναι, ψήφος στον Lorien. Λόγος δεν υπάρχει και ελπίζω να μην παρεξηγηθεί επειδή τον διάλεξα στην τύχη... Καλό παιχνίδι να έχουμε και με το καλό να κερδίσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 24/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >>
  2. Bill >> Phoebe
  3. Bill_Slayer >>
  4. Corpse Bride >> Phoebe
  5. fandago >>
  6. fantasmenos >> Lorien
  7. Ηρώ >>
  8. Jrot6 >>
  9. Kajira >>
  10. Kakerlak >>
  11. Lorelai >>
  12. Lorien >>
  13. Neraida >>
  14. Nininaou >>
  15. Phoebe >> Bill
  16. Pitg21 >>
  17. Resident Evil >>
  18. Vendetta >>
  19. Vkey >>
  20. Xanp >>

Ψήφοι

2 : Phoebe
1 : Bill
1 : Lorien



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα δεν μαθαίνετε τίποτα, να σκάσετε. :P
Αύριο Τρίτη 25/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε σεις αφηστε το Φοιμπακι που ακομα δεν αρχισαμε πεσατε πανω του!:P
Η πολιτης Ηρω θα περιμενα να εχει διαισθηση για αλλους πιθανους δολοφονους!
Περιεργο μου φαινεται...:worry:
Μην αρχισω παλι τα μα το Δια και τους υπολοιπους!!!! Ειμαι αθωα λεμε!! Ακους Ηρω..?! Εαν εισαι αθωα, βεβαιως βεβαιως!!!:P
Αιντε...αφου με εχουνε στο παιχνιδι για να σας μπερδευω ολους με το απιστευτου καλλους ενστικτο μου!!!!:D
Αλλα δε θα πεσω μια φορα μεσα βρε αλανια?! Θα σας δειξω εγω μετα!:P

Εννοειται πως η ψηφος μου χαριζεται εκ βαθεων στον αγαπητο Φαντα...!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Θα δωκω την ψηφο μου στη Φοιμπς, γιατι πολυ με κοντραρει στο τζιο τσαλεντζ.

Τι σε κοντράρω ρε κοπελιά; Που είμαι στην 10 φεύγα θέση και εσύ είσαι στην 1η (δεν είσαι, αυτό έλειπε :devil:, αλλά σε καλοπιάνω για να αλλάξεις ψήφο :P);Γιατί μου το θύμησες τώρα αυτό; :'(:'(:'( Άσπλαχνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιωργο??? Ο Φαντα ψηφισε Λοριεν!!! Χωστου και αυτου του καημενου 1 ψηφο!!!!:D
Κατι μου λεει οτι ο Λορυ παλι απο τον 1ο γυρο θα φυγει!!! Ατιμη ζωη!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Corpse για εμένα.....

Μ' αγαπάς εεεεεεεεεεεεε; :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Εννοειται πως η ψηφος μου χαριζεται εκ βαθεων στον αγαπητο Φαντα...!!!:)
Βρε Neraida μου πιστεύεις στα αλήθεια ότι ο fantasmenos έχει πιθανότητες να είναι και πάλι δολοφόνος;
Οκ πρώτος γύρος είναι και δεν μπορείς να έχεις στοιχεία για κανέναν, αλλά υπάρχουν τόσοι που έχουν περισσοτερες απλά πιθανότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Να σου πω μαρη βικανθρωπισσα, απο ποτε το καθιερωσες αυτο με την ψηφο σ'εμενα;
Να το ξεκαθιερωσεις :devil:

H ner μαλλον εννοει φαντα-γκο, ανκρινω απ'την αδυναμια που του χει :P

Phoebs νιωθω την καυτη σου ανασα στο σβερκο μου(πςςς), και μου αρκει για να σε ψηφισω στον πρωτο γυρο. ΤΕΛΟΣ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 24/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >>
  2. Bill >> Phoebe
  3. Bill_Slayer >>
  4. Corpse Bride >> Phoebe
  5. fandago >>
  6. fantasmenos >> Lorien
  7. Ηρώ >>
  8. Jrot6 >>
  9. Kajira >>
  10. Kakerlak >>
  11. Lorelai >>
  12. Lorien >>
  13. Neraida >>Pitg21
  14. Nininaou >>
  15. Phoebe >> Bill
  16. Pitg21 >>
  17. Resident Evil >>
  18. Vendetta >>
  19. Vkey >> Corpse Bride
  20. Xanp >>

Ψήφοι

2 : Phoebe
1 : Bill
1 : Corpse Bride
1 : Lorien
1 : Pitg21



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα δεν μαθαίνετε τίποτα, να σκάσετε. :P
Αύριο Τρίτη 25/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βρε Neraida μου πιστεύεις στα αλήθεια ότι ο fantasmenos έχει πιθανότητες να είναι και πάλι δολοφόνος;
Οκ πρώτος γύρος είναι και δεν μπορείς να έχεις στοιχεία για κανέναν, αλλά υπάρχουν τόσοι που έχουν περισσοτερες απλά πιθανότητες.

Οχι μωρε δεν πιστευω κατι, αν και τα δυο κορτσουδια Καλυψω και ΚΕ τα εχω για πονηρα!:P:P:P:P:P
...Μη σου πω οτι εσυ με αυτους που θεωρεις για υποπτους, μου κανεις περισσοτερο υποπτη απο τους αλλους..:P:P:P
Καθολου απιθανο επιτηδες να τον βαλουν παλι! Εαν το εχουν κανει και εμενα με εχουν ολοι της ΣΕ στο περιμενε εδω και τοσα παιχνιδια, θα κανω απεργια γραψιματος
:P:P:P:P


Αντε αλλαζω την ψηφο μου στον Pitg21! Που με εχει και αχτι σε ολα τα παιχνιδια!:redface:
Ηρω εχεις πειθω, το ξερεις?!:P

Y.Γ: Οταν λεω Φαντα --> Φαντασμενος
Και Φαν--> Φανταγκο

:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
H ner μαλλον εννοει φαντα-γκο, ανκρινω απ'την αδυναμια που του χει :P

Στον Φαντασμενο εχω μεγαλυτερη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Καλή αρχή.
Ψηφίζω Νεράιδα,ακόμα δεν ξεκίνησε το παιχνίδι και έκανε αλλαγή ψήφου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Νεράιδα να λες ξεκάθαρα ποιον θες :P
είχα καταχωρήσει την ψήφο σου στον Φαντάγκο :P
οκ, τώρα την άλλαξα βέβαια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Η Resident έχει ψηφίσει τον pitg21! :)


pitg21. Ε μια του κλέφτη 2 του κλέφτη κάποια στιγμή θα τον βάλανε δολοφόνι!!!

[επειδή πνίγομαι λιγουλάκι σήμερις, δεσμέυομαι να επανέλθω με σεντόνια από αύριο :P. Βέβαια κάθε φορά που είχα δουλειά ήταν η μέρα που έβγαινα, οπότε ...λες? :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλή αρχή.
Ψηφίζω Νεράιδα,ακόμα δεν ξεκίνησε το παιχνίδι και έκανε αλλαγή ψήφου...

Ιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!
Τωρα εισαι σοβαρος?!
:P
Μαζεψου:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα με άγχωσε η Ηρώ που λέει θα δει πως παίζω και θα συγκρίνει με το πως έπαιζα, ενώ έχω παίξει άλλη μία μόνο φορά και για μία ..μέρα αφού με βγάλατε με το καλημέρα :P

Δεν ξέρω ποιον να ψοφήσω ακόμα, είμαι και στο γραφείο κι έχω ανελέητη δουλειά για να διαβάσω προσεκτικά. Αλλά επειδή προβλέπεται τρελό πήξιμο σήμερα και μπορεί και να μη ξαναμπω ως τις 20.00, θα πω στην τύχη Vkey, επειδή ξέρω πως δεν θα μου θυμώσει. :redface::hug::baby: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

...Μη σου πω οτι εσυ με αυτους που θεωρεις για υποπτους, μου κανεις περισσοτερο υποπτη απο τους αλλους..:P:P:P

Δηλαδή ποιος εσένα σε πρώτη φάση από τους υπόπτους μου δε θα μπορούσε να είναι δολοφόνος;
Σε χαλάει που είσαι κι εσύ μέσα και πιθανόν κάποιος δικός σου;

Μέτρησα τουλάχιστον 15 φατσούλες με γλώσσα και δε μας έχεις συνηθίσει σε αυτό το χιουμοριστικό στυλάκι.
Είναι γνωστό ότι τακτική μου είναι να ρίχνω άδεια (κατηγορώντας) για να πιάσω γεμάτα και η απάντησή σου δεν μπορεί να περάσει αδιάφορη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
re giatι με αγνοάτε? τον Pitg21 τον έχω κόκκινο και με 6 νούμερο γραμματοσειρά!
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κατσε μαρη....με προτρεπεις να αλλαξω ψηφο....καποιος πιανεται απο αυτη μου την κινηση και με ψηφιζει κιολας....και μετα σου φανταζω και υποπτη?! Δε μου τα λες καλα.....ΚΑΙ εαν εισαι ΠΟΛΙΤΗΣ, μη μου κανεις τετοια και αρχισω παλι τα αλαμπουρνεζικα μου περι συνομωσιων τα οποια εξυπηρετουν τους δολοφονους!!!!
Εσυ λες πως για σενα σου φανταζουν περισσοτερο υποπτοι οι: Angie_Ann, Lorien, Nininaou, Pitg21,Kakerlak, Jrot6, Neraida...
Σωστα? Λεπον...η συνονοματη και ομορφη Αντζυ μπαινει σπανια...
η Ρηνιω μας επισης λογω διαβασματος
η κακερ (οκ παιζει να ειναι μετα τη δηλωση της οτι δεν εφταιγε εκεινη που δεν εμπαινε στο προηγουμενο παιχνιδι)
ο jot6 για μενα ουτε κρυο ουτε ζεστη...
ο Λορυ σιγα μην τον εχουν βαλει οταν ξερουν οτι οποτε επαιζε τον εβγαζαν σχεδον αμεσως, δεν προλαβαινε να φτασει στην τριτη ψηφοφορια!
Ο Πιτ παιζει...θα ηταν καλη επιλογη
Ε και εγω ειμαι πολιτακι για αλλη μια φορα! Σιγα μη μου δινανε ρολο...ειπαμε, με θελουν πολιτη να μπερδευω τους πολιτες!! Ρε σεις μηπως τελικα ειμαι αστερουμπα παικτης και δεν το ξερουμε/ξερετε/ξερω?!:D:D (εδω ακριβως, πρεπει να γελασετε και οχι να με βρισετε!:redface:)

Και ναι βρε σημερα εχω κεφια :redface:...εχω μαθημα μονο μια ωρα!:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top