Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κερδίσαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup: Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!! :D:D:D

Σε αυτό τον γύρο είχα μπερδευτεί όσο σε κανέναν άλλο και ευτυχώς ο τελευταίος μου ψήφος ήταν και σωστός!!! :D

Κακή Επιρροή ΕΙΣΑΙ Η ΘΕΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D Έπαιξες καταπληκτικά και στόχευσες την κατάλληλη στιγμή στον πιο ύπουλο και μουλωχτό δολοφόνο!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μπράβο δολοφόνοι, κερδίσατε! :D

:worry:

Ουπς, κάτσε να δεις, είπε η dooo κάτι για ισοπαλία; :hmm:
Τελικά δεν καταλήξαμε ποιοι κέρδισαν. :worry:

Αν περιμένατε ότι θα άφηνα στο τέλος το παιχνίδι ασχολίαστο, γελαστήκατε. :P
Το ξέρω σας σπάω τα νεύρα, αλλά wtf, μπορείτε να μην διαβάσετε το post μου ;)
Θα ρισκάρω και θα πω ότι ο ρουφιάνος ήταν ο fandago.
Holly F@ck! Και τρία wow! Θα ήθελα να μάθω αγαπητέ Bill, αν η απόφαση σου αυτή ήταν προσωπική ή υπήρξε συνολική των δολοφόνων (το ίδιο αλλά όχι με τόση σημασία και για την αποχώρηση της Vkey). Μόνο εγώ το βρίσκω μεγάλο θράσος; :D
Και να πεις ότι δεν το είπα, το είπα ο φούστης, αλλά κανείς δεν απάντησε, πρώτο μου post μάλιστα στο παιχνίδι:
Μια καλή τσατσιά υπέρ των δολοφόνων θα ήταν όταν μείνει ένας δολοφόνος που πάει να φύγει σε ψηφοφορία, πριν λήξει η ψηφοφορία να ρισκάρει και να πει κάποιον ρουφιάνο και από εκεί που ήταν σίγουρο το παιχνίδι υπέρ των πολιτών, να το πάρουν οι δολοφόνοι. Οπότε θέλω να καταλήξω ότι η μόνη ένσταση που έχω να κάνω είναι ότι αυτό μπορεί να γίνει μόνο όσο οι δολοφόνοι είναι τουλάχιστον δύο ακόμα στο παιχνίδι. :)
;)
Μάλιστα, πρόκειται για την ΤΕΡΑΣΤΙΑ τσατσιά, γιατί μετά την αποχώρηση μου και του fantasmenos, του αποκάλυψα ότι ήμουν ο ρουφιάνος (σε αλλεπάλληλα pm που ακολούθησαν για να μη χαλάμε κιάλλο τη ροή του παιχνιδιού), μπας και ένιωθε λίγο την αδικία κατά των πολιτών. Και τώρα έρχεται ο Bill, να μας πει ποιος είναι ο ρουφιάνος, ενώ το ξέρουν (λογικά) πριν ακόμα αποχωρήσει η Vkey (που βάρεσε στον γάμο του καραγκιόζη για ρουφιάνο); :confused:
Τεσπα. Θέλω να σε ρωτήσω κάτι και να απαντήσεις ειλικρινά. Σου είπαν τα ονόματα των δολοφόνων; Δεν εξηγείται αλλιώς (το εννοώ)...
Σωστά, γιατί παίξατε τόσο καλά που δεν θα μπορούσε αλλιώς να σας έχει βρει ο οποιοσδήποτε. :P
Αναστασία πες ότι ήξερες τους δολοφόνους....παραδέξου το
Και εσύ τέκνον βρούτε; :D
...κι επίσης νομίζω ότι θα είναι το πρώτο γκέιμ που θα βγει ισοπαλία!:P:P:P
:hmm:
Ντε και καλά εσύ να μη χάσουν οι δολοφόνοι ε;
Στο θέμα του ρουφιάνου: ΓΙΑ ΜΕΝΑ, υπήρχε έλλειψη στους κανόνες, κάτι για το οποίο φταίει η αρχική ΣΕ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ επίσης, θα έπρεπε να νικήσουν οι δολοφόνοι, εφαρμόζοντας κατά γράμμα τους (ελλιπείς) κανόνες. Οι παίκτες δε μπορούν να μυρίσουν τα νύχια τους, ούτε η ΣΕ μπορεί να βγάζει επεξηγήσεις των επεξηγήσεων, κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού. Το παιχνίδι έπρεπε να τελιώσει, να βγουν συμπεράσματα και να στηθούν καλύτεροι κανόνες για το επόμενο παιχνίδι.

Δε ξέρω αν το καταλάβατε, αλλά η επέμβαση της ΣΕ στην αποχώρηση της vkey, έβγαλε τις υποψίες από την kalypso, και οδήγησε το παιχνίδι σε ένα μονοπάτι που δεν θα υπήρχε, αν ακολουθούσαμε όλοι τους ελλιπείς μεν, κανόνες δε.
ΓΙΑ ΣΕΝΑ dooo, έπρεπε να κερδίσουν οι δολοφόνοι παρόλο που είχα επισημάνει το πρόβλημα από την αρχή και ΔΕΝ έκανες ως ΣΕ κάτι (φανερά τουλάχιστον) για να αλλάξει. Με άλλα λόγια ίσως να περιμένατε να πατήσουν εκεί οι δολοφόνοι, πράγμα που όπως φαίνεται έκαναν. Η ΜΗ επέμβαση της ΣΕ στην αποχώρηση μου (ή αν θες ΓΙΑ ΜΕΝΑ [ναι κατάλαβα ότι με αντιγράφεις ;)] η ΛΑΘΟΣ επέμβαση της) έβγαλε τον ρουφιάνο αντί ενός δολοφόνου από το παιχνίδι και έδωσε και το πάτημα στον fantasmenos (και ας λέει ότι δεν το έκανε έχοντας και αυτό υπόψιν) να κάνει τους άλλους να διώξουν την Resident (μπράβο fantasmenos, αυτό τουλάχιστον το πέτυχες). Οπότε μη σε βλέπω να γράφεις λες και αδικήθηκαν οι δολοφόνοι, γιατί μόνο αυτό που δεν έγινε.
2. Τα καταφέραμε και "Φάγαμε" τη νοσοκόμα με το "καλημέρα" σας? Μπράβο μας :P
:clapup:
Και την ΚΕ υποπτευομουν και Βεντετα και Ξανπ..για να μην πω για τον Φαν...!:P
Θα είχε ενδιαφέρον να πάρω ένα ένα τα μηνύματα σου από την αρχή, αλλά ελπίζω να καταλαβαίνεις πόσο αλλού για αλλού ήσουν έτσι;

Δεν κρατάω σε κανέναν κακία (καλά ίσως σε κάποιους:P), όλοι έχουμε τα προβλήματα μας, αλλά καλό θα ήταν κάποιοι πριν αρχίσουν να λένε για τους άλλους να κοιτάνε και την καμπούρα τους.

Συγχαρητήρια στην ΚουΕ, την kalypso και τον Vendetta (και τον jrot που δεν πρόλαβε) που άργησαν, με σκότωσαν, αλλά πήραν μπρος και κέρδισαν το παιχνίδι :P
Lorelai, πραγματικά ώρες ώρες απορούσα με αυτά που έγραφες :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Φανταγκε οταν πορωνεσαι μπορεις να γινεις πολυ εκνευριστικος :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Σας το είπα ότι θα το μετανιώνατε που με βγάλατε πρώτη :pfff::pfff::P

Ουσιαστικά ο ρόλος της νοσοκόμας ήταν ανύπαρκτος στο πρώτο παιχνίδι στο οποίο εφαρμόστηκε. Πριν με φάτε πρόλαβα να πω ένα όνομα στη ΣΕ και αυτό ήταν της Κουέ :) Είχα ένστικτο ε; :P

Να πω την αλήθεια δεν καταλαβαίνω γιατί είναι ισοπαλία το παιχνίδι και στενοχωρήθηκα πραγματικά με τα τελευταία ποστ που διάβασα... Αυτός ο γύρος μπορεί να μείνει στην ιστορία ως ο χειρότερος έβερ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Να πω την αλήθεια δεν καταλαβαίνω γιατί είναι ισοπαλία το παιχνίδι και στενοχωρήθηκα πραγματικά με τα τελευταία ποστ που διάβασα... Αυτός ο γύρος μπορεί να μείνει στην ιστορία ως ο χειρότερος έβερ :P


Δεν είναι ισοπαλία! Οι πολίτες κέρδισαν.- :pfff::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εδώ θέλω να πω ότι χρωστάω ένα χέρι ξύλο στο Γιώργο γιατί από τη στιγμή που βγήκα μέχρι τώρα θεό τον έκανα να μου πει τους ρόλους και δεν μου έλεγε τπτ (τουναντίον... διασκέδαζε μαζί μου :mad:... μη σε δω μπροστά μου κακομοίρη μου :P)
Θα με δεις! :-*



Τα πολιτάκια δεν κέρδισαν; Τι ισοπαλίες λέτε καλέ; :P

Τελικά είδατε ότι η ..... αγαπούλα δεν είχε κανένα ρόλο. :ΡΡΡΡΡ
Πώς τα κατάφερε έτσι... :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Φανταγκε οταν πορωνεσαι μπορεις να γινεις πολυ εκνευριστικος :pfff:
Πάντα είμαι εκνευριστικός, απλά όταν "πορώνομαι" το καταλαβαίνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τωρα μιλας σωστα! :pfff:

ps. Σιγα μην ηταν ισοπαλια αυτος ο γυρος :P :pfff: ~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αποφάσισα να σας πω τι βίωσα χτες το βράδυ
Αναδρομή στα μαθητικά μου χρόνια :P


Οταν ήμουν στο δημοτικό δεν ήμουν και καμιά φοβερή μαθήτρια γιατί ήμουν ψιλοτεμπέλα
Δεν ήταν δλδ ότι δεν το είχα, ήταν ότι δεν διάβαζα γιατί βαριόμουν... μόνο ότι άκουγα στην παράδοση :redface:
Κάποια στιγμή, ΣΤ τάξη, μας βάζει ο δάσκαλος (Κουριάμπαλης :confused: τον θυμάμαι ακόμα) διαγώνισμα στην αριθμητική
Επειδή ήμουν τελευταίο θρανίο και μιλούσα συνέχεια :redface: (από τότε φαινόμουν :redface:) πριν το διαγώνισμα, μου αλλάζει θέση και με βάζει κάπου 4η σειρά θρανίο
Συμπτωματικά, μπροστά μου καθόταν η καλύτερη μαθήτρια
Συμπτωματικά πάλι... είχα διαβάσει :redface:

Γράφω στο διαγώνισμα.... μας μοιράζει πίσω τα χαρτιά και βλέπω ένα ξεγυρισμένο Β αλλά κανένα λάθος στην κόλα μου....
- Κύριε... γιατί Β αφού δεν έχω λάθος?
- Γιατί σίγουρα έκλεψες από την Ερη αλλά δεν σε είδα
- :'(


Δεν ξαναδιάβασα ποτέ μου μαθηματικά έως την τρίτη γυμνασίου όπου πλέον είχα τόσα κενά που κινδύνεψα να μείνω (άσχετο που τα κάλυψα και τελικώς κατέληξα και 1η δέσμη :P)

Αυτή μου την εμπειρία μου θυμίσατε χτες το βράδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Οπότε και εσύ δεν θα ξαναπαίξεις παλέρμο μέχρι να πάει ο γιόκας σου στην 3η γυμνασίου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νταξ μην υπερβάλουμε :P έχω ξεπεράσει τα παιδικά μου τραύματα
θα παίξω όχι στο επόμενο... εεεε σε κάποιο απ τα επόμενα
δεν αντέχω και πολύ μακρυά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΓΙΑ ΣΕΝΑ dooo, έπρεπε να κερδίσουν οι δολοφόνοι παρόλο που είχα επισημάνει το πρόβλημα από την αρχή και ΔΕΝ έκανες ως ΣΕ κάτι (φανερά τουλάχιστον) για να αλλάξει. Με άλλα λόγια ίσως να περιμένατε να πατήσουν εκεί οι δολοφόνοι, πράγμα που όπως φαίνεται έκαναν. Η ΜΗ επέμβαση της ΣΕ στην αποχώρηση μου (ή αν θες ΓΙΑ ΜΕΝΑ [ναι κατάλαβα ότι με αντιγράφεις ;)] η ΛΑΘΟΣ επέμβαση της) έβγαλε τον ρουφιάνο αντί ενός δολοφόνου από το παιχνίδι και έδωσε και το πάτημα στον fantasmenos (και ας λέει ότι δεν το έκανε έχοντας και αυτό υπόψιν) να κάνει τους άλλους να διώξουν την Resident (μπράβο fantasmenos, αυτό τουλάχιστον το πέτυχες). Οπότε μη σε βλέπω να γράφεις λες και αδικήθηκαν οι δολοφόνοι, γιατί μόνο αυτό που δεν έγινε.
μάλλον δεν έγινα κατανοητή (σε σένα).
Κάθε παιχνίδι έχει κανόνες. Απαράβατους. Μπορεί λάθος, μπορεί ελλιπείς, αλλά ΚΑΝΟΝΕΣ.
Έχεις δει πολλά παιχνίδια, να αλλάζουν οι κανόνες κατά τη διάρκειά τους, και μετά να αναρωτιέσαι "μα αν δεν γινόταν έτσι, μήπως είχαμε άλλη κατάληξη?" ? εγώ δεν έχω δει. Τελιώνει το γκέιμ, μαζεύουμε γνώμες, το βελτιώνουμε. Έτσι απλά.

Και δεν ήμουν με το μέρος κανενός. Τους κανόνες προσπαθούσα να εφαρμόσω. Η αδικία για μένα ήταν να γυρνάμε το παιχνίδι στη μέση του, γιατί θα ήταν "άδικο" αν δε το γυρνάγαμε. Δηλ. όταν το "γυρίσαμε" τελικά, δεν ήταν άδικο για όσους είχαν αποχωρήσει. Γιέα ράιτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
νταξ μην υπερβάλουμε :P έχω ξεπεράσει τα παιδικά μου τραύματα
θα παίξω όχι στο επόμενο... εεεε σε κάποιο απ τα επόμενα
δεν αντέχω και πολύ μακρυά :P


Να παίξεις στο επόμενο και ασε αυτές τις βλακίες, δεν παίζω και τέτοια! :pfff::pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Να παίξεις στο επόμενο και ασε αυτές τις βλακίες, δεν παίζω και τέτοια! :pfff::pfff::pfff:

Θες να παίω και εγώ να γουστάρουμε??? :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
μάλλον δεν έγινα κατανοητή (σε σένα).
Κάθε παιχνίδι έχει κανόνες. Απαράβατους. Μπορεί λάθος, μπορεί ελλιπείς, αλλά ΚΑΝΟΝΕΣ.
Έχεις δει πολλά παιχνίδια, να αλλάζουν οι κανόνες κατά τη διάρκειά τους, και μετά να αναρωτιέσαι "μα αν δεν γινόταν έτσι, μήπως είχαμε άλλη κατάληξη?" ? εγώ δεν έχω δει. Τελιώνει το γκέιμ, μαζεύουμε γνώμες, το βελτιώνουμε. Έτσι απλά.

Και δεν ήμουν με το μέρος κανενός. Τους κανόνες προσπαθούσα να εφαρμόσω. Η αδικία για μένα ήταν να γυρνάμε το παιχνίδι στη μέση του, γιατί θα ήταν "άδικο" αν δε το γυρνάγαμε. Δηλ. όταν το "γυρίσαμε" τελικά, δεν ήταν άδικο για όσους είχαν αποχωρήσει. Γιέα ράιτ.
Μάλλον παρακολουθήσαμε άλλο παιχνίδι μου φαίνεται.
Από την αρχή του παιχνιδιού είχα σημειώσει ένα ελάττωμα των κανόνων ώστε να γίνει το ξεκαθάρισμα και να μην υπάρξει αυτή η "αδικία" που θεωρείς εσύ ότι έγινε στον τελευταίο γύρο του παιχνιδιού. Αν συζητούσατε μάλιστα τότε το θέμα είμαι σίγουρος ότι θα κάναμε τους κανόνες πιο σαφείς και δεν θα μπορούσε να πει κανείς τίποτε. ΔΕΝ το κάνατε όμως οπότε δεν μπορείς εσύ να λες ότι αδικήσαμε τους δολοφόνους.

Επίσης εκεί που δεν υπάρχει έγγραφος κανόνας, υπάρχει ο άγραφος ο οποίος είναι να ισχύει αυτό που ίσχυε στα προηγούμενα παιχνίδια, γιατί αυτό έχουν σαν δεδομένο τουλάχιστον αυτοί που τα έχουν παρακολουθήσει. ΕΣΥ λοιπόν πάλι πήρες την απόφαση ότι σε αυτό το παιχνίδι θα αλλάξει το τι γινόταν γιατί δεν το έγραφαν οι κανόνες, οπότε το χρησιμοποίησες όπως ΕΣΥ ήθελες. Ποιος έκανε λοιπόν την αλλαγή κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού; Αν ΔΕΝ ήξερες τι γινόταν στα προηγούμενα παιχνίδια, αλλά είχες όλη τη διάθεση να το μάθεις, ΘΑ ΡΩΤΟΥΣΕΣ!

Για να ξεκαθαρίσω λοιπόν τη θέση μου για όσους νομίζουν ότι δεν μου αρέσει να χάνω, έχω χάσει άπειρες φορές στο παιχνίδι αυτό και ΚΑΜΙΑ φορά δεν διαμαρτυρήθηκα όπως έκανα τώρα. Τώρα το έκανα γιατί αδικήθηκα αλλά και γιατί αν εσύ θεωρείς ότι είσαι τυπική με τους κανόνες εγώ είμαι 10 φορές πιο τυπικός (και μπορούν να το επιβεβαιώσουν όλοι).

Το γύρισμα που λες εσύ λοιπόν ότι έγινε στους κανόνες (τους ποιους; ) έγινε πιστεύω με γνώμονα το γεγονός ότι όντως αδικήθηκαν οι πολίτες στην αποχώρηση του ρουφιάνου. Δεν περιμένω να βρω το δίκιο μου, αλλά όταν μιλάς για λάθη της ΣΕ, να τα αναφέρεις όλα. Δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου, ελπίζω να ξέρεις ότι σε εκτιμώ σαν άτομο και αν κάποτε γίνομαι κάφρος είναι γιατί δεν μ'αρέσει να με δουλεύουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Θες να παίω και εγώ να γουστάρουμε??? :P:P

Να παίεις δεν ξέρω, αλλά να παίξεις ναι αμέ! :P Να μαζευτούμε πολλοί πάλι, για να έχει περισσότερο τζέρτζελο και μπέρδεμα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Να παίεις δεν ξέρω, αλλά να παίξεις ναι αμέ! :P Να μαζευτούμε πολλοί πάλι, για να έχει περισσότερο τζέρτζελο και μπέρδεμα! :D

Μην γκρινιάζεις πάλι σαν κακιά πεθερά γιατί ψόφησα, εσύ φταις κτλ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μην γκρινιάζεις πάλι σαν κακιά πεθερά γιατί ψόφησα, εσύ φταις κτλ:P


Εγώ δεν γκρινιάζω ποτές! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλημερα και απο μενα..

Ω τι καλα νεα ειναι αυτα.. Κερδισαμε!!!!:clapup::clapup::clapup:

Και μην ακουω χαζομαρες περι ισοπαλιας..

Μπραβο σε ολους τους πολιτες και κυριως στην Κου-ε για το μεγαλο της παιχνιδι..

Υ.Γ. Καλα ρε δεν ντρεπεστε να λετε οτι η Κου-ε ηξερε τους δολοφονους?Ελεος..παιδακια ειμαστε για να κλεβουμε??
Και εσυ Κου-ε αστο στην ακρη και σε περιμενω και στο επομενο παιχνιδι..Ποιος θα μας ανοιγει τα ματια οταν θα μπερδευομαστε???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ πιστεύω ότι η ΚουΕ δεν πρέπει να παίξει στο επόμενο παιχνίδι!

Στατιστικά τα "αστέρια" ενός γύρου στον αμέσως επόμενο τα κάνουν σκ@τ@ [:P] και "καίνε" την ομάδα των πολιτών (αν είναι πολίτες) ή γίνονται δολοφόνοι και ... καίγονται μόνοι τους...

Either way... καλύτερα αποτοξίνωση στον επόμενο γύρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top