Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δικια τους εισαι κιεσυ :Ρ Καλα στηριζομαι πανω σας. Αμα βγει ο μπιλ δολοφονος παραδινομαι
Λορ εαν εισαι αθωα, ψηφισε και εσυ Μπιλ και εαν τελικα αποδειχτει πολιτης, βγαζουμε μετα την ΚΕ....αλλα μην τους δωσεις την ικανοποιηση να κερδισουν οι αλλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Υπαρχει και καποιος που δεν ψηφισε ακομα :) Μεχρι τις 7:30 η ψηφος μου θα ειναι στην ΚΕ. Μετα βλεπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι να σε πω...κανε ο,τι νομιζεις...εισαι και αντιρρησιας τρομαρα σου!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ααα να σας πωωωω...εγώ δεν ήθελα να ανακοινώσω τίποτα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Υπαρχει και καποιος που δεν ψηφισε ακομα :) Μεχρι τις 7:30 η ψηφος μου θα ειναι στην ΚΕ. Μετα βλεπουμε.
Ξέρεις εσύ, 8 παρά δέκα να ξαναψηφίσεις. :P

Ωραία ψηφίστε όλοι Μπιλλ.Νεράιδα με τόσες κοτσίδες που θα φας θα μαλλιάσει η γλώσσα σου.:P

Βλέπω πως τελικά πέσατε όλοι μέσα στο σχέδιο της ΚουΕ..Τουλάχιστον μετά την αποψινή αποχώρηση να ανοίξουν λίγο τα ματάκια σας και το σώσετε μπας και κερδίσουμε οι πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μωρε εγω θα τις φαω..αλλα εσυ πχ..θεωρεις ενοχη την ΚΕ και οχι παραπλανημενη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Με προβληματίζει..Αν ήταν παραπλανημένη δε θα έβλεπα τετοια εμμονή στο πρόσωπο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ner, γιατι να ειναι παραπλανημενη ενω εσυ την εχεις για εντελως αθωα;

Λεπον, εχω αρχισει να σκεφτομαι σεναριο Νεραιδα-δολοφονα, και ΚΟΥΕ τσιρακι, και να ναι αυτοι οι 2 ρολοι νομιζω που απεμειναν. Καλο ρολακι δε φανταζομαι να χει ξεμεινει αλλο, ετσι οπως βλεπω την εξελιξη του παιχνιδιου. Επειδη νεραιδα ΔΕΝ βλεπω να ψηφιζετε, θα ψηφισω Κουε αν και για δολοφονα καργα δεν την εχω, δεν θα ψηφιζε 2 δολοφονους σε προηγουμενους ρολους, αλλα θα ψηφιζε ανετα ως τσιρακι για ξεκαρφωμα..:S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και ποιο ακριβώς το νόημα του να ψηφίζεις ένα τσιράκι που έχει ήδη ψηφίσει για... παραπλάνηση :confused: δύο δολοφόνους τη μέρα που φαίνεται η ιδιότητα?
ώστε να δεις ότι είμαι πολίτης? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Υπαρχει ενα νοημα, το οτι θα σταματισουν να ψηφιζουν οι γκρουπις σου οτι ψηφιζεις εσυ :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κουε, αν θεωρω τον Μπιλ αθωο, ποιο ειναι το νοημα στο να δω οτι ειναι αθωος?
Γιατι πιστευετε οτι ολοι βλεπουν τα παντα οπως εσεις? :P

(ααααααααααααα, τα νευρα μου σημερις, αλλα μου λενε αλλα καταλαβαινω.
κουε, ως δολοφονα εχω αλληλοψηφιστει με δολοφονο σε μερα που φαινοταν ιδιοτητα, οποτε δεν μασαω και πολυ απο τετοια σεναρια ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Θα ψηφίσω πάλι τη Neraida
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν καταλαβες Κορπς...δεν ξερω αν ειναι παραπλανημενη...δε θεωρω κατι...ειπα να εμπιστευτω τη θεση της, γιατι πρεπει να ειναι αθωα...
Για τον Μπιλ δεν ξερω ...εσυ μου φαινεσαι ενοχη...και μετα τις 8 εσενα θα ψηφισω...στην επομενη ψηφοφορια....
Απλα επειδη τη θεωρω αθωα και ειναι τοσο σιγουρη για την ενοχη του Μπιλ, ειπα να τον ψηφισω....
Αιντε...που με εχεις και για υποπτη...σκατοδολοφονα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
pit για να αποφύγουμε την ψηφοφορία, μήπως θα μπορούσες να ψηφίσεις ανάμεσα σε μένα και τον Μπιλ?



(ΣΕ σίγουρα είναι μόνο 2 οι μη πολίτες μέσα στο παιχνίδι? :worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θα ψηφίσω πάλι τη Neraida

Βρε Πιτ αγορινα μου, γιατι πετας ετσι την ψηφο σου????!!!
Δεν ειμαι βρε καλο μου δολοφονα....μα το Δια και ολοκληρο το Δωδεκαθεο ντε!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Θα ψηφίσω πάλι τη Neraida

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 11/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> Κακή Επιρροή
  2. Corpse Bride -> Κακή Επιρροή
  3. jrot6 -> ------------
  4. Κακή Επιρροή -> Bill
  5. Lorelai -> Κακή Επιρροή
  6. Neraida -> Bill
  7. pitg21 ->Neraida
  8. vendetta -> Bill

Υποψήφιοι
3 Bill
3 Κακή Επιρροή
1 Neraida





Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  9. kalypso (δολοφονία ->πολίτης)
  10. xanp (Ψηφοφορία)
  11. jrot6 (δολοφονία)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα μαθαίνετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α ρε jrot! αν είχες ψηφίσει πριν τη μία θα τέλειωνε τώρα το παιχνίδι :/:

μα πραγματικά δεν βλέπετε τα οφθαλμοφανή?
σε τελική ανάλυση ο Μπιλ ΓΛΥΤΩΣΕ τον φαντασμένο και βγηκε ο φαντάγκο! το ξεχάσατε ΚΙ ΟΛΑΣ ΑΥΤΟ?
επίσης ψήφιζε συνεχώς καλυψω που είναι οφθαλμοφανέστατο όταν ήταν αθώα!

δεν ξερω τι αλλο να σας πω
έχω ψηφίσει δυο ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ δολοφόνους κι εσείς μου λέτε ότι είμαι δολοφόνα...
:/: παραιτούμαι
ψηφίστε ότι σας φωτίσει ο από πάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΧΑχαχχα ρε λορελαι!! Απιθανη εισαι!

Νεραιδα, αν πιστευεις οτι καποιος ειναι δολοφονος, μα το Δια κι ολο το δωδεκαθεο μπορεις απλα να τον ψηφισεις! Πιασε με αν μπορεις! :P

KOYE δεν υπαρχει λογος να χαλιεσαι. Στο τελος θα δουμε ποιος ειναι τι. Και δε σε θεωρω δολοφονα, την νεραιδα θεωρω, αλλα οσο δεν πηγαινει προς τα εκει το πληθος μου φαινεστε πιο υποπτο ζευγος με δεδομενους τους ρολους που εχουν απομεινει, απ'οτι τον μπιλ. Δατς ολ. Ο ΚΑΙΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top