Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εχει μεινει η νοσοκομα η η ιεροδουλη δηλαδη;

Ψηφιζω Νεραιδα

όχι
αυτό σημαίνει ότι έχει μείνει
είτε ένας δολοφόνος και η ιερόδουλη
είτε δύο δολοφόνοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ κατάλαβα ότι το "απλοί" σημαίνει χωρίς κανένα ρόλο! :hmm:

(Έχω ξεχάσει γμτ και σε ποιους δώσαμε ρόλους :P)


Ντουυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ναι, σορι, εκτος απο εναν σιγουρο δολοφονο εννοουσα αν εχει μεινει καποιος απ'τους δυο.
Φοβερα αχρηστη πληροφορια, μπραβο σουε!! Παλι καλα που δε μας ειπατε οτι εχει μεινει τουλαχιστον ενας δολοφονος. Πφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ρε ΣΕ με μας είστε ή με τα δολοφόνια;

ΚουΕ να ξαναδώ τα σενάρια μήπως;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε παιδια σορρυ, αλλα τα λογακια για τη δολοφονια του Τζειροτ μονο σε μενα φανηκε οτι μονο η Κορπς θα μπορουσε να τα εχει γραψει απο τους εναπομειναντες?!

Κορπς απο μενα με τα μπουνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εχει μεινει η νοσοκομα η η ιεροδουλη δηλαδη;

Ψηφιζω Νεραιδα

Τι εμπνευση!!!
ΣΟυ κανω για δολοφονα, ε?! Ρε τι παθαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Vendettaaaaaaaaaa
Vendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
(απο μενα :Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μαρη Λορ...εισαι τελικα τσιρακι βρε αθεοφοβο κοριτσι?!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
ΟΧΙ ποσες φορες θα το πω :Ρ
Α ναι το εκανα παλι, ψηφισα αυτο που ηθελα και οχι αυτο που ηθελε η κουε. ΣΟΡΡΥ ΠΑΙΔΙΑ Ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ψηφισε τλχ αυτο που εγω ψηφισα ντε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Καλα θα αλλαξω μετα αν ειναι. Επισημανση Νο7: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΦΑΚΙΝΓΚ ΤΣΙΡΑΚΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 11/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> Κακή Επιρροή
  2. Corpse Bride -> Neraida
  3. jrot6 -> ------------
  4. Κακή Επιρροή -> Bill
  5. Lorelai -> vendetta
  6. Neraida -> Corpse Bride
  7. pitg21 ->
  8. vendetta -> Bill

Υποψήφιοι
2 Bill
1 Κακή Επιρροή
1 Neraida
1 vendetta
1 Corpse Bride



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  9. kalypso (δολοφονία ->πολίτης)
  10. xanp (Ψηφοφορία)
  11. jrot6 (δολοφονία)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα μαθαίνετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ρε Νερ μας δουλευεις?!
Σε περιπτωση που δεν το ξερεις και καλα, τις προκηρυξεις δεν τις γραφουν μονο οσοι δολοφονοι εχουν μεινει, αλλα ολο το τιμ. Σαν πολυ την αθωα δεν παριστανεις?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Λοιπον αλλαζω σε ΚουΕ. Ναχει και σασπενς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε Νερ μας δουλευεις?!
Σε περιπτωση που δεν το ξερεις και καλα, τις προκηρυξεις δεν τις γραφουν μονο οσοι δολοφονοι εχουν μεινει, αλλα ολο το τιμ. Σαν πολυ την αθωα δεν παριστανεις?!

Μωρε αθωα ειμαι και το ξερεις.....;)
Το θεμα ειναι οτι απο ολους οσους εχουν παιξει παλι εσενα θα επελεγα να το εχεις γραψει:P
Το θεμα ειναι οτι εχεις κολλησει με μενα, ενω ξερεις οτι δεν ειμαι δολοφονα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
παραδέχεστε όλοι ότι το πολύ πολύ να είμαι τσιράκι...
να δω τι θα καταλάβετε όταν σήμερα αν με βγάλετε θα λέει δίπλα στο όνομα μου "πολίτης" :P



Κορψ και Νεράιδα, σε σας στηρίζομαι
Οι άλλοι δε συμμετέχουν το κερατάκι μου μέσα!
Βγάλτε ρε τον Μπιλ κι αν δεν τελειώσει σήμερα το Game, τότε βγάλτε με αύριο! υπάρχει πάντα περιθώριο για να χάσουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ναι βρε, θα περιμενω να βγαλεις οτι πολιτη υπαρχει και μεταααααα θα σε χηφισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λεπον....θα ψοφισω Μπιλ...ξανθο φιδι που σε εφαγε μετα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Δικια τους εισαι κιεσυ :Ρ Καλα στηριζομαι πανω σας. Αμα βγει ο μπιλ δολοφονος παραδινομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 11/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> Κακή Επιρροή
  2. Corpse Bride -> Neraida
  3. jrot6 -> ------------
  4. Κακή Επιρροή -> Bill
  5. Lorelai -> Κακή Επιρροή
  6. Neraida -> Bill
  7. pitg21 ->
  8. vendetta -> Bill

Υποψήφιοι
3 Bill
2 Κακή Επιρροή
1 Neraida





Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  9. kalypso (δολοφονία ->πολίτης)
  10. xanp (Ψηφοφορία)
  11. jrot6 (δολοφονία)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα μαθαίνετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top