Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μηπως ειναι η ωρα να ψηφισουμε ΚΕ
Φταίω τώρα εγώ αν το διαγράψω για διαφήμιση κόμματος; :Ρ


-------------------

Ρώτησα τα κορίτσια και περιμένω απάντηση για να σας πούμε ή όχι πόσα δολοφόνια έμειναν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ωραιος αντρας, περιμενει πρωτα την εγκριση των γυναικων :Ρ Πατησε ποδι ρε, αγαπουλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
ρε συ Λορελάι με εντυπωσιάζεις με το πόσο εύκολα ξεχνάς ποιος είχε ψηφίσει για τους δύο δολοφόνους που έφυγαν

Αντίθετα, ΕΣΥ, ανάμεσα σε πολίτη και δολοφόνο ψηφίζεις μονίμως τον πολίτη... γιατί άραγε?

Ισως γιατι δεν εχω την υπερτατη, αλανθαστη διαισθηση σου :Ρ

Σοζ για το νταμπλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μηπως ειναι η ωρα να ψηφισουμε ΚΕ να δουμε τι ειναι; :Ρ

αχ Λορελάι.... είσαι καταπληκτικό τσιράκι και σου βγάζω το καπέλο!
Μάλλον άδικα φαγώθηκε η ΡΕ....
Με προκαλείς αυτή τη στιγμή που ξέρεις ότι για μένα ήρθε η σειρά σου .... κι ενώ όλα όσα έχω πει είναι τόσο μα τόσο ξεκάθαρα και βάσιμα....


Bill για μένα :)
Lorelai.... Μήπως ξέρεις να μας πεις αν θα δολοφονηθώ σήμερα στη μία?
Μάλλον όχι στο λέω εγώ.... και ξέρεις γιατί? Γιατί αν δολοφονηθώ τότε σίγουρα όλοι θα ψηφίσουν Bill (εκτός από σένα φυσικά) και το βράδυ το παιχνίδι θα τελειώσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Lorelai.... Μήπως ξέρεις να μας πεις αν θα δολοφονηθώ σήμερα στη μία?
Μάλλον όχι στο λέω εγώ.... και ξέρεις γιατί? Γιατί αν δολοφονηθώ τότε σίγουρα όλοι θα ψηφίσουν Bill (εκτός από σένα φυσικά) και το βράδυ το παιχνίδι θα τελειώσει :P

Μεγάλη σιγουριά βλέπω..Τώρα αν πω ότι αυτή η σιγουριά δε μου δημιουργεί υποψίες θα είναι ψέμα.

Πώς γίνεται να είσαι σίγουρή ότι:
- δε θα δολοφονηθείς;
-είμαι δολοφόνος;
-ότι θα τελειώσει και απόψε το παιχνίδι;
:worry:

Βλέπω μια καλοστημένη πλεκτάνη και δυστυχώς από ότι φαίνεται είναι δύσκολο να αλλάξει κάτι..
Δε πειράζει..στις 8 θα τρώτε τις κοτσίδες σας γιατί θα έχετε πέσει θύματα και μετά να δω τί θα κάνετε.

Ας σου δώσω κι εγώ λοιπόν την ψήφο μου από τώρα γιατί ποτέ δεν ξέρεις αν θα με δολοφονήσουν στη 1, καθώς για όλα τα παραπάνω πλέον αρχίζω να σε υποπτεύομαι.

Ψηφίζω ΚουΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μιας και είσαι τόσο σίγουρη λοιπόν ότι θα τελειώσει απόψε το παιχνίδι για δες τα παρακάτω σενάρια..

Το σενάριο Α όπου υπάρχουν 2 δολοφόνοι στο παιχίδι :
Είναι 8 παίχτες στο παιχνίδι αυτή τη στιγμή.Ένας θα φύγει στη μία και ένας στην ψηφοφορία.
Τότε μας μένουν 6 παίχτες.Με 2 δολοφόνους υπεράνω πάσης υποψίας ,που δεν πρόκειται να τους ψηφίσουν, τότε αύριο τελειώνει το παιχνίδι..

Το σενάριο Β λοιπόν, μιας και τελειώνει σήμερα το παιχνίδι όπως λες, θα περιλαμβάνει 3 δολοφόνους ή 2 δολοφόνους συν την ιερόδουλη.Οπότε στο τέλος του γύρου πάει σε ισοψηφία πολιτών και δολοφόνων (συν ιερόδουλη).

Υπάρχει κάτι άλλο που δεν έχω σκεφτεί;



Και αυτή η ΣΕ θα μας πει επιτέλους πόσοι έχουν μείνει μέσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 11/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> Κακή Επιρροή
  2. Corpse Bride ->
  3. jrot6 ->
  4. Κακή Επιρροή -> Bill
  5. Lorelai ->
  6. Neraida ->
  7. pitg21 ->
  8. vendetta ->

Υποψήφιοι
1 Bill
1 Κακή Επιρροή


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  9. kalypso (δολοφονία ->πολίτης)
  10. xanp (Ψηφοφορία)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα μαθαίνετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Και αυτή η ΣΕ θα μας πει επιτέλους πόσοι έχουν μείνει μέσα;
τι θε πρωί πρωί?:P

το συζητάμε ακόμα, κάντε υπομονή, ανυπόμονα πλάζματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Υπάρχει κάτι άλλο που δεν έχω σκεφτεί;



Ναι Μπιλ υπάρχει... το σενάριο που δε σε βολεύει :P
να είναι μέσα ΜΟΝΟ ένας δολοφόνος (εσύ) κι ένα τσιράκι (Λορελάι)

Μπιλ ΕΥΤΥΧΩΣ για σένα και το τσιράκι σου, η ΣΕ δε θα μας πει πόσοι δολοφόνοι έχουν μείνει μέσα... θα μας πει ΔΥΣΤΥΧΩΣ πόσοι καθαροί πολίτες είναι

Είσαστε μέσα ένας δολοφόνος κι ένα τσιράκι.-


Κι αν είναι να με βγάλετε Μπιλούνι μου ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ να είναι σήμερα που φαίνεται η ιδιότητα... αυτό θα ήθελε και η Λορελαι, να βγει σήμερα που θα φανει ότι είναι πολίτης :)

Είναι πολύ απλό Μπιλούνι μου... ΣΗΜΕΡΑ ψηφίζουμε δολοφόνο κι όχι τσιράκι!
Ακόμα κι αν είμαι τσιράκι θα φανώ πολίτης... εκτός πια κι αν πιστεύεις ότι είμαι δολοφόνα
Αν το πεις κι αυτό, μετά θα σου πω κι ένα καλό με τον τοτό :P


Είμαστε μέσα 8
Αν σήμερα βγει πολίτης, με την αυριανή δολοφονία θα είναι μέσα 6 άτομα
Εκ των οποίων οι 4 πολίτες..
Και πάλι θα κερδίσουμε Μπιλούνι μου ;)

Βγάλτε με σήμερα... :P
πριν απο αυτό να κάνουμε όμως μια αναδρομή στις μέχρι τώρα ψήφους ΣΟΥ? ;)
κι επειδή είσαι πολιτάκι ( :lol: ) σε αφήνω να μας τα πεις μοναχούλι σου :P


το παιχνίδι θα τελειώσει σήμερα αν βγει ο τελευταίος δολοφόνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το προφανές δεν ισχύει πάντα στο Παλέρμο.

Γεια πες μου και το ανέκδοτο με τον Τοτό...:P

Εγώ είδες τί ψήφισα.
Εδώ είμαι,εδώ είσαι, εδώ είναι και η ψηφοφορία των 8.Βγάλτε με..Αλλά μετά μην χτυπάτε το κεφάλι σας γιατί θα είναι αργά.

Κι επειδή είμαι πολιτάκι ( :lol: ) δεν έχω να πω τιποτε άλλο.Πάντα με την ίδια φιλοσοφία ψήφιζα.
Εκτός αν συμφέρει μερικούς να ερμηνεύουν τις ψήφους μου όπως αυτοί θέλουν. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Μιας και βλέπω ότι η φίλη μου η Αναστασία ψήφισε τον Μπιλλ ε ας του δώσω κι εγώ μία ψήφο...Ξέρω δε μου κρατάει κακία ο Μπιλλ...
Μου φάνηκε ύποπτος από τον πρώτο γύρο με την αλλαγή ψήφου τελευταίας στιγμής σε fandago και το σώσιμο στη συνέχεια του fantasmenou από την xanp...Έχει επιμείνει πολύ στην Καλυψώ ψηφίζοντάς την δύο φορές με πρώτη ψήφο η οποία ψήφος άλλαζε στην πορεία...Και τώρα κι αυτά τα δύο τελευταία ποστς...Ειδικά στο τελευταίο αυξάνονται οι υποψίες...Δεν είναι μόνο αυτά τα σενάρια Μπιλλ... ;)

Bill από εμένα για σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 11/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> Κακή Επιρροή
  2. Corpse Bride ->
  3. jrot6 ->
  4. Κακή Επιρροή -> Bill
  5. Lorelai ->
  6. Neraida ->
  7. pitg21 ->
  8. vendetta -> Bill

Υποψήφιοι
2 Bill
1 Κακή Επιρροή


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  9. kalypso (δολοφονία ->πολίτης)
  10. xanp (Ψηφοφορία)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα μαθαίνετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
jrot6 thou shall not speak again

Προκύρηξη:

Προς τους δειλούς πολίτες,

Εμείς, οι Δ.Π.Δ.Ε.Τ.Κ.Τ.Δ.Τ.Γ.Ν.Γ.Τ.Τ.Τ.Κ.Ε.Κ.Χ.Σ.Π.Χ.Ν.Π.Ν. Τ.Θ.Φ.Ε.Π.Κ. (Δολοφόνοι Που Δεν Έχουν Τιμή Καταδίδουν Τους Δικούς Τους Για Να Γλιτώσουν Το Τομάρι Τους Και Εύχονται Καλά Χριστούγεννα Στους Πολίτες Χωρίς Να Πάψουν Να τους Θεωρούν Φιλετάκια Έτοιμα Προς Κατανάλωση) ύστερα από πολύλεπτες συσκέψεις αποφασίσαμε την άμεση εξόντωση του αντιστασιακού jrot6 επειδή πολύ μας νευριάσε με τις πετυχημένες επιλογές του στις ψηφοφορίες. Ύστερα από τα κινέζικα βασανιστήρια που υπέστη, μας είπε τελικά πως τελειώνει ο Καπαμαρού και πότε θα κάνει ξαστεριά. Τώρα αναπαύεται εν ειρήνη παρέα με τα ψάρια στο πεντακάθαρο λιμάνι του Πειραιά. Μην ψάξετε να τον βρείτε. Δηλώνουμε ότι η Κακή Επιρροή είναι τελικά πολύ ...Κακή Επιρροή και σύντομα θα κάνει παρέα με τις φίλες της, την Ηρώ και την Φοίβη. Γνωρίζουμε επίσης και τη νοσοκόμα (ναι είναι νοσοκόμα και όχι νοσοκόμος) αλλά την παρακαλούμε να μην προστατέψει την Κακή Επιρροή γιατί πολύ θα λυπηθούμε να την σκοτώσουμε και αυτή.

Αυτά είχαμε να πούμε, τίποτα άλλο
Γενναίοι Δολοφόνοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:lol: :lol::lol::lol: πολύ καλό :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 11/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> Κακή Επιρροή
  2. Corpse Bride ->
  3. jrot6 -> ------------
  4. Κακή Επιρροή -> Bill
  5. Lorelai ->
  6. Neraida ->
  7. pitg21 ->
  8. vendetta -> Bill

Υποψήφιοι
2 Bill
1 Κακή Επιρροή


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  9. kalypso (δολοφονία ->πολίτης)
  10. xanp (Ψηφοφορία)
  11. jrot6 (δολοφονία)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα μαθαίνετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ανακοίνωση:
Έχουν μείνει 5 απλοί πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αυτό το ξέραμε
Πόσοι είναι οι δολοφόνοι θέλουμε να ξέρουμε :P


καταγγέλω την ΣουΕ
αδικεί κατάφωρα τους πολίτες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εχει μεινει η νοσοκομα η η ιεροδουλη δηλαδη;

Ψηφιζω Νεραιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η ανακοίνωση ήταν απλή: πέντε "απλοί" πολίτες :P
Οι συνολικοί πολίτες μπορεί να είναι 5 ή 6 (μιας και 7 έμειναν σύνολο στο παιχνίδι).




Αν κατάλαβα καλά αυτό θέλει να πει η ντου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top