Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
btw μιας και κλείνουμε τη βδομάδα, μήπως να μαθαίναμε και πόσοι κιλλερς υπάρχουν στο παιχνιδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
corpsίδι κι αν η xanp έκανε εσκεμμένα τέτοιο τρανταχτό "λάθος"?
sure, δεν είναι παίχτρια που θα έκανε καταλάθος τέτοιο παίξιμο...
μπορώ όμως εύκολα να τη δω να το κάνει σκόπιμα ακριβώς για να πουν όλοι "αποκλείεται δολοφόνος να έκανε τέτοιο λάθος!"
κι όσο το σκέφτομαι μαζί με την υπόλοιπη συμπεριφορά της... πείθομαι πολύ

Lorelai... αν είσαι εσύ τσιράκι κι όχι η ΡΕ όπως πίστευα τότε πιθανά αύριο να λήξει το παιχνίδι με την xanp εκτός... :hmm:

χωρίς λοιπόν άλλη σκέψη, για μένα xanp και βλέπουμε φυσικά


Bill.... man, ώρες ώρες σκέφτομαι ότι μπορεί και οι δολοφόνοι να είναι 5 τελικά
Συγκεντρώσου λίγο... αρχίζεις και μπαζεις νερά!
Kalypso??????????????? Η κοπέλα έβγαλε ΔΥΟ δολοφόνους!! ΔΥΟ!!!!!!!!!!!!
αρχίζω να σε υποψιάζομαι με το αθώο σου στυλάκι....
είσαι όμως προς το παρόν - ευτυχώς για σένα- στην ουρά πίσω από xanp Και Lorelai


edit
να μην ξεχνάμε κάτι σημαντικό για την αθώωση της Καλυψούς
η Βίκη βγήκε στις 8 παρά ένα λεπτό να ανακοινώσει ότι είναι δολοφόνος και ότι θεωρούν εμένα ως ρουφιάνο, ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ, ότι η Καλυψώ που ερχόταν δεύτερη σε ψήφους θα έβγαινε
Θα είχαν λοιπόν για την παρασκευή με ένα σμπάρο τρία τριγώνια...
Δολοφονία στη 1, την ελπίδα να κερδίσουν το παιχνίδι αν ήμουν η ρουφιάνα, κι αν δεν ήμουν... θα έβγαινε η καλυψώ με ψήφους!
ELEOS ρε Μπιλλ :P
Μπας και είσαι δολοφόνος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 10/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> kalypso
  2. Corpse Bride ->
  3. jrot6 ->
  4. Κακή Επιρροή -> xanp
  5. kalypso ->
  6. Lorelai ->
  7. Neraida ->
  8. pitg21 ->
  9. vendetta -> xanp
  10. xanp ->

Υποψήφιοι

2 xanp
1 kalypso

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (Ψηφοφορία -> δολοφόνος)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Τη Δευτέρα μαθαίνετε τον δολοφονηθέντα!




btw μιας και κλείνουμε τη βδομάδα, μήπως να μαθαίναμε και πόσοι κιλλερς υπάρχουν στο παιχνιδι;
Nομίζω πως είναι νωρίς για κάτι τέτοιο, αλλά ας αποφανθούν οι υπόλοιποι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Lorelai θα πρέπει φυσικά να αστειεύεσαι και μόνο που υπαινίσσεσαι ότι μπορεί εγώ και η καλυψώ να είμαστε δολοφόνες!!!!

έχω ήδη αναλύσει πολλές φορές το σκεπτικό μου.. τότε που με λέγατε τσιράκι δολοφόνο κλπ
για μένα αυτή τη στιγμή υπάρχουν μόνο δύο ψήφοι
xanp Και Lorelai

θα ψηφίσω τη Δευτέρα πριν τη μία όποια υπάρχει ρεύμα εναντίων της

Παμε κιενα στοιχημα οτι δεν θα σε σκοτωσει κανεις στη μια; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Παμε κιενα στοιχημα οτι δεν θα σε σκοτωσει κανεις στη μια; ;)

Lorelai... νοσοκόμα ΔΕΝ είσαι για να έχεις τέτοια σιγουριά...
Αρα με τετοια σιγουριά... δεν σε βλέπω να έχεις καλό ρόλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ετσι κιαλλιως τσιρακι δε λες οτι ειμαι; γιατι να ψηφισεις εμενα; ψαξε βρες καλυτερα τους δολοφονους. Α και γιατι ΔΕΝ ειμαι νοσοκομα; ξερεις κανεναν αλλο που να ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κορπς απο μενα...οχι τπτ αλλο, αλλα λεει οτι κρυβομαι πισω απο τις ψηφους των αλλων...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Κορπς απο μενα...οχι τπτ αλλο, αλλα λεει οτι κρυβομαι πισω απο τις ψηφους των αλλων...:P

Σ' αυτο το γυρο πολυ μου αρεσεις :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και εμενα μου αρεσω Λορ...στους αλλους δεν αρεσω:P
Αλλα ξερεις τι ειναι πιο γελοιο? Οτι ολο και καποιοι συνεχεια με υποπτευονται, αλλα δε με ψηφιζουν!:D
Οι αστυνομοι Μπεκα μαλλον θα πρεπε να το σκεφτουν λιγο και αυτο!
(Δε νομιζω να σας κουρασα..ειπαμε δε σκεφτομαι!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 10/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> xanp
  2. Corpse Bride ->
  3. jrot6 ->
  4. Κακή Επιρροή -> xanp
  5. kalypso ->
  6. Lorelai ->
  7. Neraida -> Corpse Bride
  8. pitg21 ->
  9. vendetta -> xanp
  10. xanp ->

Υποψήφιοι

3 xanp
1 Corpse Bride

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (Ψηφοφορία -> δολοφόνος)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Τη Δευτέρα μαθαίνετε τον δολοφονηθέντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ετσι κιαλλιως τσιρακι δε λες οτι ειμαι; γιατι να ψηφισεις εμενα; ψαξε βρες καλυτερα τους δολοφονους. Α και γιατι ΔΕΝ ειμαι νοσοκομα; ξερεις κανεναν αλλο που να ειναι;


ε δεν παίρνω κι όρκο ότι είσαι τσιράκι! μπορεί να ήταν η RE!
θα φανεί... έτσι κι αλλιώς, όπως λες με σιγουριά, αύριο δεν θα με δολοφονήσουν, οπότε θα έχω τη χαρά να σε ψηφίσω μεθαύριο :P
Για την ώρα είπαμε... xanp :)



Ηρώ, η Kalypso δεν έχει πλέον ψήφο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Bill.... man, ώρες ώρες σκέφτομαι ότι μπορεί και οι δολοφόνοι να είναι 5 τελικά
Συγκεντρώσου λίγο... αρχίζεις και μπαζεις νερά!
Kalypso??????????????? Η κοπέλα έβγαλε ΔΥΟ δολοφόνους!! ΔΥΟ!!!!!!!!!!!!
αρχίζω να σε υποψιάζομαι με το αθώο σου στυλάκι....
είσαι όμως προς το παρόν - ευτυχώς για σένα- στην ουρά πίσω από xanp Και Lorelai


edit
να μην ξεχνάμε κάτι σημαντικό για την αθώωση της Καλυψούς
η Βίκη βγήκε στις 8 παρά ένα λεπτό να ανακοινώσει ότι είναι δολοφόνος και ότι θεωρούν εμένα ως ρουφιάνο, ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ, ότι η Καλυψώ που ερχόταν δεύτερη σε ψήφους θα έβγαινε
Θα είχαν λοιπόν για την παρασκευή με ένα σμπάρο τρία τριγώνια...
Δολοφονία στη 1, την ελπίδα να κερδίσουν το παιχνίδι αν ήμουν η ρουφιάνα, κι αν δεν ήμουν... θα έβγαινε η καλυψώ με ψήφους!
ELEOS ρε Μπιλλ :P
Μπας και είσαι δολοφόνος?

Πες τα ρε συ ΚουΕ! :D
Κι εγώ έχω τις αμφιβολίες μου για τον Bill, για να πω την αλήθεια...
Αλλά επίσης είναι πιο κάτω στη λίστα μου
:shifty:

Ετσι κιαλλιως τσιρακι δε λες οτι ειμαι; γιατι να ψηφισεις εμενα; ψαξε βρες καλυτερα τους δολοφονους. Α και γιατι ΔΕΝ ειμαι νοσοκομα; ξερεις κανεναν αλλο που να ειναι;

Εσύ κουκλί γιατί φαγώθηκες να μας κάνεις να πιστέψουμε ότι είσαι νοσοκόμα;

...:confused:

Τέλος πάντων, η ψήφος μου σε σένα θα πήγαινε γιατί λες άκυρα (σορρυ :redface:) αλλά επειδή βλέπω ρεύμα για xanp,
ψηφίζω κι εγώ xanp και θα δω αύριο πάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 10/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> xanp
  2. Corpse Bride ->
  3. jrot6 ->
  4. Κακή Επιρροή -> xanp
  5. kalypso ->xanp
  6. Lorelai ->
  7. Neraida -> Corpse Bride
  8. pitg21 ->
  9. vendetta -> xanp
  10. xanp ->

Υποψήφιοι

4 xanp
1 Corpse Bride

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Τη Δευτέρα μαθαίνετε τον δολοφονηθέντα!


Στην αρχή έσπαζαν τα νεύρα μου, πλέον το απολαμβάνω! :D
Συνεχίστε! :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
@Ηρώ: τι σίφουνας είσαι εσύ παιδίμ... πωπωω :D

Όχι για να δείτε τι ΣουΕ έχουμε!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ατςςςςςςςςςς :bot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
[φωνή από τον τάφο] Κουεδίνι αν με ξανά γράψεις Βίκη θα βρικολακιάσω και θα σου φάω τις κοτσίδες...:P Βίκυ με γράφω...:mad: :P [/φωνή από τον τάφο]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
[φωνή που κοιτάει τον τάφο]θα σε λέω Βικάκι να ησυχάσουμε :P[/φωνή που κοιτάει τον τάφο]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Εσύ κουκλί γιατί φαγώθηκες να μας κάνεις να πιστέψουμε ότι είσαι νοσοκόμα;

...:confused:


Ε καλα, ενα ποστ δεν το λες και φαγωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top